0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #520 -: Януари 14, 2008, 18:18:12 pm »
:D

Последно - пица или спагети?

Бе ти да не си следовател бе???? :lol:Човек не може да сгреши никъде.Хващащ всичко на момента. :lol: :lol: Много си наблюдателна за всичко.Я сподели какво работиш. :wink:

Последно беше спагети ама ми се прияде пица, та затова.........
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #521 -: Януари 14, 2008, 18:19:18 pm »
Квото искаш, бе :)
Важно е материал да има  :lol:
Или на който квото му липсва  :lol:

ПС: тая емотикона винаги ми е докарвала на пица.
ама като се загледах и после видях че смуче спагети  :D


И на мене тъй та затова ги омотах.
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #522 -: Януари 14, 2008, 18:30:56 pm »
Бе ти да не си следовател бе???? :lol:

Не съм бе.  :D
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #523 -: Януари 14, 2008, 19:20:22 pm »
Здравейте мили момичета! От скоро се подвизавам във вашия форум и се радвам че ви има. Днес на един дъх прочетох всичко тук. Пожелавам на всички скоро да видят  :bfp: а на всички които вече са го видели поздравления :D. От два месеца и аз и моито мило правим опити за бебче. Правих даже и тестове за овулация и сега кам края на месеца се надявам да не ми доиде , както и всички вие. Знам че от парвия пат едва ли ще стане но нали знаете че надеждата умира последна.  :D
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #524 -: Януари 14, 2008, 20:05:57 pm »
Роди :crossfingers:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #525 -: Януари 14, 2008, 20:27:42 pm »
Бе ти да не си следовател бе???? :lol:

Не съм бе.  :D

Кажи си без бой кво си? :lol: :lol:Щото ще ти пусна частен детектив иначе. :P
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #526 -: Януари 14, 2008, 21:11:59 pm »
Rodi  :welcome_1: и  :crossfingers:

А аз момичета отпадам за този месец. Започнаха ми болките преди час. така че с милото ше гоним па яицето

Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #527 -: Януари 14, 2008, 21:20:39 pm »
и аз бях с главоболие 5 дни. личната ме посъветва в такъв сучай да пия валериан.
п.с.
пробвай и със затопляне. вземи си един горещ душ :wink:
[/quote]
Благодаря ти, днес съм пак така и ще пробвам рецептата с валериана и масажа, горещия душ ще го взема хладък. Май не се препоръчва горещ, ако сме "замесили" бебе /за всеки случай/,не че има нещо, ама от къде да знам..., рано е.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #528 -: Януари 14, 2008, 21:34:31 pm »
Роди, добре дошла и не се задържай много тук  :D, а отивай бързо при бременелките !!!

Биби какво като те боли корем, може да си преяла  :lol:, докато не ти е дошла лелката има надежда, дано тая "мъсница" да те пропусне за около 9 месеца  :balk_50:

Аз "добро утро" нямам време да ви казвам /излизам рано/, но за "лека нощ" ви пожелавам само хубави сънища, които да се збъднат!
Колкото до започналата седмица - мисля, иии надявам се, цялата да е изпълнена с много :bfp1:

:balk_21:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #529 -: Януари 14, 2008, 21:36:16 pm »
Роди, добре дошла и не се задържай много тук  :D, а отивай бързо при бременелките !!!

Биби какво като те боли корем, може да си преяла  :lol:, докато не ти е дошла лелката има надежда, дано тая "мъсница" да те пропусне за около 9 месеца  :balk_50:

Аз "добро утро" нямам време да ви казвам /излизам рано/, но за "лека нощ" ви пожелавам само хубави сънища, които да се збъднат!
Колкото до започналата седмица - мисля, иии надявам се, цялата да е изпълнена с много :bfp1:

:balk_21:
извинете СБЪДНАТ
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #530 -: Януари 14, 2008, 22:02:54 pm »
ЗДРАВЕИТЕ И ОТ МЕН .Някои може ли да ми каже на какво се дължи това моито закъснение при МЦ от 28 дни вече са 32 и тоя негативен тест за бременност а днеска ме боли още по силно корема и така от окло 10,12 дни.

Защо досега не направи кръвен? Така ще се пръснеш от притеснения, а ако си бременна не е добре да се притесняваш.
Благодаря за съвета,днес така или иначе ходих да ми взимат кръв за изследване ,но не и за бременност специално гинекологът трябва да го поиска  а аз още не съм го видяла.Имам да чакам.,ама при мен гадната лелка се опитва да прокара вече виждам и усещам.
Пуканка ти не се притесняваи всичко ще мине много добре за теб.Сама знаеш,още малко ти остана.На другите сладурки успех.

А да се похваля какво стана с мене днес. Отидох, разбрах че кистата ми е 22 милиметра, че е фоликулна, но не се подложих на пункция и я отложихме за четвъртък.В четвъртък вече няма мърдане защото от Събота почвам стимулацията с Пурегон и кистата не трябва да е там.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #531 -: Януари 14, 2008, 22:07:30 pm »
Кръвен за бременност можеш да си пуснеш и без да го изисква гинеколога :)
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #532 -: Януари 14, 2008, 22:12:15 pm »
Днес очаквах да ми дойде.Е, още не е. Температура 37.4 и много ясни ПМС :?.Опитвам се да не мисля за това, защото ще се пръсна от напрежение.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #533 -: Януари 14, 2008, 22:16:51 pm »
Да мила ама аз живея в испания а тук всякакво правене на изследвания става само чрезлекаря на които са необходими и за какво .Имат малко скапана бюрокрация.Все пак благодаря
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #534 -: Януари 14, 2008, 22:23:43 pm »
Да мила ама аз живея в испания а тук всякакво правене на изследвания става само чрезлекаря на които са необходими и за какво .Имат малко скапана бюрокрация.Все пак благодаря

Ми айде да се сменим :wink:.Ние тука трябва да сме на смъртно легло вече че да ни даде личния лекар направление.Поне при моя лекар е така. :lol:И така се принуждаваме да си плащаме по частни клиники и изследвания,които понякога са спешни. При мене последния път ставаше въпрос за астма например,която не можех да лекувам точно заради липсата на направление.Лекарствата и тестовете струваха много пари и човек с една заплата не може да се лекува.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #535 -: Януари 14, 2008, 22:41:35 pm »
Милички,
за лека нощ ви пожелавам много прекрасни сънища
и много  :bfp: тази седмица!

 :bighug: :goodluck:


Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #536 -: Януари 14, 2008, 22:42:32 pm »
Само да не се обиди някои ,че пиша и за други неща.Да ти кажа честно то и тук не е чак толкова добре болниците са ни много хубави за разлика от мизерията в българия ама ако е нещо което не неотложно може и да чакаш доста само за един преглед :(Виж едно е много хубаво онзи ден казах че имам съмнения за бременност и веднага ме изпрати на тест,ама ако улучиш момента и преди това сам ходила ама нищо.Понякога вечер забива ли ви нета като се опитвате да отворите някоя тема тук,при мен почти всяка вечер
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #537 -: Януари 14, 2008, 22:44:54 pm »
на мен преди малко ми каза, че нямало връзка със сървъра.
и друг път ми се е случвало.


*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #538 -: Януари 14, 2008, 22:51:15 pm »
и аз постоянно губя връзка със сървъра, явно се претоварва!
Хайде лека нощ и дано още утре имаме приятни изненади - silvi4ka -ти си  :goodluck:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #539 -: Януари 14, 2008, 23:38:26 pm »

Биби какво като те боли корем, може да си преяла  :lol:, докато не ти е дошла лелката има надежда, дано тая "мъсница" да те пропусне за около 9 месеца  :balk_50:


Бисерче благодаря ти за хубавите думи, но така ме боли корема само когато ми идва. лошото е че няма обезболяващо което да ми деиства. а мен ме боли до припадък :balk_144: в първите дни от М прост не ми се живее :balk_144: