0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #460 -: Януари 12, 2008, 21:24:06 pm »
След Грикчо ето още една страхотна новина.

Браво Стейси. Стискаме ти палци всички, надяваме се и ти на нас, скоро да минем в другия по-хубав форум  :D

Определено днес беше малко тегаво, но ето че деня приключва с чудесни новини.
 
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #461 -: Януари 12, 2008, 23:50:26 pm »

а какво става с fatalwoman и григчо?ка сте момичета?

 Аз също съм добре.Вчера бях на преглед и вече се видя плоден сак , но отговарящ на 5 г.с. и 4 дена +)-5 дена , а по сметките от последния цикъл тр. да съм 8 г.с.Според док. съм забременяла при късна ову , около датата на която тр. да ми дойде МЦ ( 22.12) 8O . Ако е така значи наистина съм хванала последния влак не само за годината! :lol:Все пак това ме притесни и мисля да пусна тема в " Усложненията".
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #462 -: Януари 13, 2008, 09:26:43 am »
steissy,  fatalwoman честито и на двечките :D
Лека и спокойна бременност и най-хубавите бебчета накрая

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #463 -: Януари 13, 2008, 09:47:08 am »
steissy честито. пожелавам тилека бременност и здраво бебче  :babbycarrage:. дано да си повлякла крак за всичи не чакащи около 15 :lol:

*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #464 -: Януари 13, 2008, 09:57:08 am »
Браво, момичета! Fatalwoman, честито и на теб, миличка! Спокойна бременност, леко раждане и плачещо бебче! :bighug:

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #465 -: Януари 13, 2008, 10:57:02 am »
Мацки, аз снощи не се сдържах и си направих едно тестче,ама е отицателно..е,нищо де - сега си чакам М и после всичко отначало :)
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #466 -: Януари 13, 2008, 11:05:20 am »
и аз така, вчера и аз наптавих едно тестче ,въпреки че си знаех, че ще е отрицателен е наистина беше :) ,ама нали съм една такава нетърпелива :) :) ;)
07.10.2009
*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #467 -: Януари 13, 2008, 11:54:39 am »
Следващият месец е нашият :bighug:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #468 -: Януари 13, 2008, 13:30:02 pm »
Да, следващия е нашия. :lol:

Аз да ви се оплача. Всеки месец имам болки в гърдите от овулацията до менструацията.Този месец нямах болки от овулацията, а започнаха снощи което е 13 дни след овулацията. Имате ли някакви идеи каква може да е причината? 8O Дали е от лекарствата които приемам а те са Диферелин, Примолут Нор,Преднизолон, Аспирин протект, Фолиева,  селен, витамин Е.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #469 -: Януари 13, 2008, 14:27:46 pm »
Дано следващия да е нашия!!!

Пуканка мен за прав пат ме боляха миналия месец след О.,но по принцип ме болят 1 седмица преди М. аз не сам пила нищо  незнам  дали е от хап4етата.Аз си го обяснявам като хормонални промени ,но незнам ако някой знае пове4е да пише

Фаталломан няма от какво да се притесняваш мила 4увала сам,4е много 4есто се слу4ва така -безпроблемни :cloud9:

*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #470 -: Януари 13, 2008, 14:33:33 pm »
:balk_144: :balk_145:10 дни закъснение и на мен ми дойде.Ужасно е да си жена,незнам каква психика трябва да имаш.Снощи сънувах,4е си гушкам бебето-моето бебе,беше малко грозно,но въпреки това беше най-невероятното и оби4ано бебе :balk_145: и когато се събудих в кръв ми се стъжни живота.........

Пуканка поне на мен няма как да ми е весело в тази ситуация и като знам ,4е и другия месец нишо няма да стане(няма да сме заедно с милото)

Дано поне вие имате късмет
Beni миличка, не се отчайвай. Виж и аз бях така до преди два дена, но вече хормоните се успокоиха и даже вече си взех час за лекаря другата седмица. Ох, плачим, отчайваме се, ама какво да правим, трябва да продължим напред - трябва и на нашата улица да угрее слънцето. Сега като свърши гадната лелка, идват и хубавите моменти :wink: :bed: :bighug:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #471 -: Януари 13, 2008, 14:39:12 pm »
Еagle мили4ка благодаря ти ще стискам палци за теб другия месец,зашото при мен няма как да се слу4и до 30-ти ще сам в София дале4е от милото.
Но все пак ще сам с вас постоянно :)

*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #472 -: Януари 13, 2008, 14:41:34 pm »


Ще угрее и още как.

*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #473 -: Януари 13, 2008, 14:43:37 pm »
Благодаря Beni. Почваме с лекаря фоликуметрия и следене на овулация и ако не стане сега, може би към инсе следващия месец.
Стейси честито и от мен и дано в месеца на влюбените повечко се похвалят с +++ резултати.
Пуканка много си сладка :D
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #474 -: Януари 13, 2008, 14:48:08 pm »
Пуканка между другото и аз си пуснах хороскоп ,макар 4е видях ,4е в твоя има само лъжи--по4ти същите глупости ми написаха и,4е 4ак 2009 имам някав шанс.Ужас направо

*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #475 -: Януари 13, 2008, 15:02:51 pm »
Що повтаряш мойте грешки бе???  Нали затова писах тука да ви предупредя. И колко пари те изръсиха?
*

    tancheto

  • ***
  • 199
  • Всичко е възможно!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #476 -: Януари 13, 2008, 15:09:39 pm »
Честито на Стейси!Лека и красива бременност!
Аз пропуснах този месец,но идва нов..а и ми е едно любовно :oops: Милото снощи ме попита така изневиделица:Момченце или момиченце? А аз докато схвана какво ми говори :bori_002: :bori_016: питал ме какво искам да си направим.Така ми стана хубаво!Успех момичета!!! :blowingdust:
« Последна редакция: Януари 13, 2008, 15:13:19 pm от tancheto »

Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #477 -: Януари 13, 2008, 15:12:13 pm »
Не сам давала пари в сайт онлайн за гадаене,но по принцип и при тази,кадето ми даде отговора може да се направи по-подробно и маи бе6е кам 100лв.Ако иска някой да му кажа коя е ще пиша л.с поне да се пази от нея,защото е много известна правили са и много реклами

*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #478 -: Януари 13, 2008, 15:19:06 pm »
Прати ми ЛС да я видя тая
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #479 -: Януари 13, 2008, 16:11:06 pm »
првет момичета. и аз не издържах и си направих тест - и както предполагах  :bfn:  - катко и ясно. следващото ову по календар ми се пада м/у 26 и 29. тогаще се целим отново.