0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #420 -: Януари 11, 2008, 22:46:00 pm »
Здравеити и от мен.при мен не са много радостни резултатите ,но пак ще се борим за следващия месец.Днес бях на лекар и ми пусна един тест за бременност но негативен в понеделник ще ми правят пълни изследвания да видят дали нямам някакъв проблем.искам да ви питам, възможно ли е при само 1 ден закъснение дали  да не отчете правилно този уринен тест.благодаря и дано тези които не чакат м. тези дни да не им идва още много месеци напред.Незнам защо но първо преди да те прегледа гинеколог тука в И. трябва да те види т.е. да говориш с някоя акушерка :rainbow:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #421 -: Януари 11, 2008, 22:53:17 pm »
Здравеити и от мен.при мен не са много радостни резултатите ,но пак ще се борим за следващия месец.Днес бях на лекар и ми пусна един тест за бременност но негативен в понеделник ще ми правят пълни изследвания да видят дали нямам някакъв проблем.искам да ви питам, възможно ли е при само 1 ден закъснение дали  да не отчете правилно този уринен тест.благодаря и дано тези които не чакат м. тези дни да не им идва още много месеци напред.Незнам защо но първо преди да те прегледа гинеколог тука в И. трябва да те види т.е. да говориш с някоя акушерка :rainbow:

О, има страшно много случаи при които уринния тест отчита дори чак след две седмици закъснение. Аз съм имала също случай да ми отчете чак на 8ми ден след закъснението.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #422 -: Януари 11, 2008, 23:05:08 pm »
Благодаря ти пуканка все пак ми вдъхваш някаква надежда поне малко ако не ме изненада някоя която не искам и да чуя.Благодаря за подкрепата

 

О, има страшно много случаи при които уринния тест отчита дори чак след две седмици закъснение. Аз съм имала също случай да ми отчете чак на 8ми ден след закъснението.
[/quote]
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #423 -: Януари 11, 2008, 23:08:16 pm »
Станислава, на моя приятелка уринен тест не и засече бременност до края на втория месец.Най-сигурно е кръвен тест.Дано всичко е наред все пак.Малко ти е объркан поста.

Пуканке, недей въобще да се занимаваш с астролози, те са шарлатани и дори не казват, че съществува 13-та зодия и че периода на всяка зодия не е 22 дни, ами са различни за всяка.Гледачите също са "невежи", може да "виждат" нещо, но не и всичко - то е все едно да видят само 1 парченце от цял огромен пъзел.Не се занимавай повече с това и мисли положително. :bighug:
Искам да кажа, че най-важното е да си здрава, да вярваш в себе си, да обичаш и да си обичана, което от сърце ти пожелавам!!! После бебчето само ще дойде при вас  :lol:

Добре че не пуша, и вие недейте, макар че сигурно кутия щеше да ми трябва, за да изчета всичко от снощи.
 :welcome_1: на новодошлите и от мен

Усетих и нотки на тъга, да не кажа мъка, но да ви кажа винаги когато плача се сещам за една приказка "женските сълзи са най-евтината и мощна водна енергия", тогава започвам да се смея през сълзи. Дано да помогне и на вас срещу тъжните мисли  :D
 :youwoman:
*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #424 -: Януари 12, 2008, 08:52:10 am »
Гадната лелка ме навести цели пет дни по-рано :balk_145: дори не ме остави да си помечтая  :balk_144:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #425 -: Януари 12, 2008, 09:08:59 am »
Какво стана с групата ову-31 -май всички ще ни нависти М една по една :?
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #426 -: Януари 12, 2008, 09:19:24 am »
И аз имам такова чувство mpia. знам че много рядко става от първия път, но нали знаеш надеждата умира последна. мойто О беше на 1.1. работихме зраво, но май не сме уцелили. аз съм с теб ще си чакаме заедна. :D а пък дано да не ни дойде :lol: :lol: :lol:

Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #427 -: Януари 12, 2008, 10:44:45 am »
Лелеее, не съм влизала от 2 дни и от 1 час ви чета  :lol:.Pukanka, много се радвам че всичко е минало ОК със сондажа,  :crossfingers: :crossfingers: и всичките процедури по-нататък да са успешни и на финала едно здраво и красиво  ylinfant.Тъй като и аз планирам икси през тази година, всичко през което минаваш ме вълнува и ако нямаш нищо против ще ти пиша на лични да ми разказваш по-подробно.В нета има много инфо, но друго си е като го научаваш от първоизточника.
DOMI123,незная на колко години си , но ако си над 30, не мисля че е рано за притеснения.Съвета ми е да направите спермограма, а ти си направи цветна снимка.Аз започнах да се притеснявам още след 1-вия месец и след хиляди умолявания, най-накрая, на 4-тия месец, накарах съпруга ми да си направи спермограма и ...беше отчайваща.Директно ни насочиха към ИКСИ.Не искам да те отчайвам,но наистина е по-добре да сте наясно отрано.Успех ти желая!
А моята лелка пак се е запътила стремглаво към мен,очаквам я към 14-15.01, дано пропадне в дън земя някъде по-пътя  :lol:Днес не издържах и сутринта си направих тест -  :bfn: разбира се, знам че е рано, но направо се побърквам като чакам. На всички, които чакат с мен - biby21, dianka, mpia, Jael (sorry, ако пропускам някоя) им пожелавам да започнат годината с най-прекрасната и щастлива вест!  :bighug:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #428 -: Януари 12, 2008, 10:51:22 am »
Успех на всички надяващи се пожелавам!!!

Аз самата вече се отчаях, надявах се на Коледно чудо, но за съжаление лелката ме навести точно по Коледа. Умряха надеждите ми и очакванията ми, вече не мечтая, а само чета из форумите... Сигурна съм че и този месец е неуспешен, а и не сме положили специални усилия през изминалите дни. А от друга страна нали когато най-малко очакваш тогава става... незнам

ооо, я стига съм ви занимавала с глупости, че пак почвам да се самонавивам....
 
 :bighug: за всички, които се надяват!!!
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #429 -: Януари 12, 2008, 12:05:55 pm »
Ама днес какво ви става? Всички сте оклюмали. 8O
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #430 -: Януари 12, 2008, 12:18:30 pm »
 :balk_144: :balk_145:10 дни закъснение и на мен ми дойде.Ужасно е да си жена,незнам каква психика трябва да имаш.Снощи сънувах,4е си гушкам бебето-моето бебе,беше малко грозно,но въпреки това беше най-невероятното и оби4ано бебе :balk_145: и когато се събудих в кръв ми се стъжни живота.........

Пуканка поне на мен няма как да ми е весело в тази ситуация и като знам ,4е и другия месец нишо няма да стане(няма да сме заедно с милото)

Дано поне вие имате късмет

*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #432 -: Януари 12, 2008, 12:23:47 pm »
Бени, не се настройвай така че и другия месец няма да стане. То като стане така ще те учуди и изненада че няма да знаеш къде се намираш. От няколко години си водя една статистика,която е много обнадеждаваща.Почти 90% от жени с проблеми рано или късно забременяват независимо начина.Просто времето до мечтата ни при всяка е различно.
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #433 -: Януари 12, 2008, 12:24:20 pm »
Ааа. аз не съм оклюмала (за сега де, дано не ми мине котка път), тая сутрин се наспах едно хубавичко чааак до 10:30, можеше и още де,ама нали все нещо чака да бъде направено.. :x Та, аз още чакам, обаче тоая месец с какво ли не се борих - то не бяха гъби, сега синузита ми се обади, кашлям, а на всичкото отгоре тоя месец тялото ми савсем издаде багажа. искам да кажа, че попринцип след ову гърдите ми стават чувствителни, обаче тоя месец само лявата е в такова положение, а дясната-не е. случвало ли ви се е такова нещо? на мене никога и ми е много странно. та сега кротичко си чакам М и се надявам другия месец да не съм отново болна. прегръдки на всички и горе главите!! все пак е събота - почивен ден!!!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #434 -: Януари 12, 2008, 12:25:52 pm »
Е, мацки не се отчайвайте - лош съветник е. :balk_77:
Сигурна съм че ще изгрее слънце и на нашите улици.
А нали знаете когато човек вярва силно в нещо то се случва. :bighug:

*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #435 -: Януари 12, 2008, 13:15:09 pm »
Какво стана с групата ову-31 -май всички ще ни нависти М една по една :?

Недей така, моля те, все пак имаме още няколко дни надежда, но така както се усещам, май пак ще си дойде М, пък и с тези празници, от маса на маса, май не бяхме особено старателни. Но пък знае ли човек.
 
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #436 -: Януари 12, 2008, 13:31:35 pm »
Ей ,че много сте изписали,аз нямах нет снощи.
Стискам палци на групичката ,която ловуваше на 31.Искам само хубави новини,дай боже. :crossfingers:
Бени,snuki, :bighug:ама защо така сте се отчаяли.Я по ведро го давайте.
*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #437 -: Януари 12, 2008, 14:50:35 pm »
Какво стана с групата ову-31 -май всички ще ни нависти М една по една :?

Недей така, моля те, все пак имаме още няколко дни надежда, но така както се усещам, май пак ще си дойде М, пък и с тези празници, от маса на маса, май не бяхме особено старателни. Но пък знае ли човек.
Дано някой се похвали с  :bfp:  за повдигане на духа,че май много се оклюмахме  :balk_133:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #438 -: Януари 12, 2008, 15:03:28 pm »
лелеее и аз четох доста време  :lol: :lol: :lol:
 :bighug: на всички които гадната лелка пак е споходила,май не сме залостили добре вратите и тоя месец :wink:;
eagle , :balk_46: шопинг терапията помага в повечето случаи,радвам се че си по-добре :D
dianka,rouzi-ana,mpia,meggy и всички останали,които още сте в очакване  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
хайде мацкиии ,някой да се похвали вече с  :bfp:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #439 -: Януари 12, 2008, 15:08:20 pm »
Silvi4ka, на 25г.съм, не знам дали възрастта има такова значение.Значи вие ме съветвате за изследвания?