0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #400 -: Януари 11, 2008, 15:58:06 pm »
Мацки, иде ми да крещя! Вече не знам какво чакам! Уж чакам овулация, а гърдите, кръста и корема ме мъчат от понеделник като  ПМС, а ми е още 14 ден от М! Зла съм и се карам с всички около мен, но това го отдавам на опитите да спра цигарите - вече 11 ден не пуша и не знам още колко ще издържа! Последните ми два цикъла бяха супер откачени - единия 20, а другия 29 дни, така че даже и елементарна сметка кога ще идва този не мога да си направя! С БТ също не се оправям - уж меря всяка сутрин... ама то и термометъра ми има собствено виждане за нещата и мери различно... Луда работа! Ама поне си го казах и ми олекна малко!


baby_s и аз съм така с БТ. вчера беше 36.9, а днес е 36.6. а инъче гърдите, кръста и корема и мен ме мъчат вече цяла седмица. на всичкото отгоре имам моменти в които много ми се гади а след това ям като разпрана. може и да си въобразявам - незнам, но не чакам да ми дойде на 15.
пожелавам ти успех с теста

*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #401 -: Януари 11, 2008, 16:24:39 pm »
baby_s и аз съм така с БТ. вчера беше 36.9, а днес е 36.6. а инъче гърдите, кръста и корема и мен ме мъчат вече цяла седмица. на всичкото отгоре имам моменти в които много ми се гади а след това ям като разпрана. може и да си въобразявам - незнам, но не чакам да ми дойде на 15.
пожелавам ти успех с теста
Биби, ти си къде, къде по-добре от мен! Ей го на, 15,01 е другата седмица - нищо не остана! А аз, жална, имам най-малко 10-12 дни до евентуалната дата! Ама ще си кроткам и ще си чакам! И без това тази вечер милото го няма, или ще излизам по женски, или ще се отдам на филми и пуканки!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #402 -: Януари 11, 2008, 17:02:00 pm »
Meggy, аз да си призная, одеве си дръпнах от цигарата на колежката, ама ми се зави свят и ми стана едно такова ката... лошо бе! Май ще взема да ги откажа тези цигари, а!

baby_s, това не е конско , но ако искаш да забременееш и да имаш зраво бебче не си и помисляй за цигара. Аз доста пушех, но ги отказах и въпреки това продължават да ми се отразяват зле. МОЛЯ ВСИЧКИ КОИТО ПУШАТ - НЕДЕЙТЕ ДА ПИШИТЕ, СВЕТЪТ Е МНОГО ПО-ХУБАВ БЕЗ ЦИГАРИ !!! Поовлякох се малко :oops:, за което се надявам да ми простите.

*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #403 -: Януари 11, 2008, 17:13:54 pm »
МОЛЯ ВСИЧКИ КОИТО ПУШАТ - НЕДЕЙТЕ ДА ПИШИТЕ, СВЕТЪТ Е МНОГО ПО-ХУБАВ БЕЗ ЦИГАРИ !!! Поовлякох се малко :oops:, за което се надявам да ми простите.

Никак не си се поувлякла  :D
Нека подкрепим опитите за отказване на цигари и на дамите, и на техните половинки!
 
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #404 -: Януари 11, 2008, 17:17:54 pm »
Пуканка, я го изхвърли тоз хороскоп. Чудя се как може някой да е толкоз черноглед?! И още нещо, за четене на толкова негативни неща трябва на теб да платят 80 лв, а не ти да ги даваш. Гледала филма "Тайната", знаеш колко е голяма силата на положителното мислене, знаеш какво може да се постигне, ако вложиш всичката си сила и енергия в мисли за това което искаш.  Аз да си призная, не ходя по врачки и не вярвам много много на хороскопи, дори избягвам да ги чета. Прочета ли нещо негативно или пък да ми го каже някоя гледачка седя и го чакам да стане. Преди време хванах съвсем случайно една пишман гадателка да ме лъже и от тогава бягам от такива. Естествено, че ще забременееш, това ще стане и с другите момичета тук. Ще има щастие за всички ни. Хайде сега се усмихни и гледай напред  :balk_21:

baby_s, поздравявам те за хубавото начинание, никакви цигари    :balk_46:
Моят цикъл също е на 25 дни, а ову е на 12ти- 13ти ден.


Момичета, искам да ви споделя нещо. Днес сутринта разбрах, че моя приятелка е бременна. Милата е сираче, отраснала е по домове. Разбра коя е майка й и оная не иска да я види. Няма да ви описвам колко мъки е преживяло момичето. Сега е на 30 години, на 08.12.2007 прави сватба. Случи на мъж, на свекърва, а сега и бебе ще си има...... много се радвам за нея :)
« Последна редакция: Януари 11, 2008, 17:21:08 pm от Pepka »
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #405 -: Януари 11, 2008, 17:32:41 pm »
... Календара ми си ми дава бележка, че на база последни няколко цикъла, средната продължителност ми е 25 дни, а аз си стоя още на 27 и препикавам тестове! Изтървала съм яко момента, да знаете! Тц, тц, тц...
след като БТ още не е достатъчно висока,сама знаеш ,че О. не е минала;това,че календара ти показва 25 дни неозначава,че О. ще е на 11 ден;ти си правила последните три дни тестове и все са "-",ако да кажем е бил "+" преди първия тест за този месец,вече трябваше да е минало О. и БТ да е по-висока,тъй че според мен-ИЗОБЩО НЕ СИ ИЗТЪРВАЛА МОМЕНТА :D,ми ще си хванеш овуто  :D :crossfingers:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #406 -: Януари 11, 2008, 18:29:06 pm »
Лелеееее, 4 часа ме нямаше пред компа и сте изписали 3 страници.Изпуших 4 цигари докато ги изчета. :lol: :lol: :lol:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #407 -: Януари 11, 2008, 19:02:37 pm »
Пишем, пишем  :D
Аз като чета от вечер на вечер (денем за съжаление не мога) направо се побърквам. Добре че не пуша  :lol:
 
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #408 -: Януари 11, 2008, 19:19:28 pm »
Ми сега като искам на всички ви да пиша по нещо и ми става невъзможно да се върна 3 страници. :lol:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #409 -: Януари 11, 2008, 19:31:36 pm »
Здравейте момичета,от доста време чета темата,страхотни сте.Вече и мен ме хваща нервата и да попитам дали още накой НЕ чака лелката утре?Да не си чакаме заедно.

*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #410 -: Януари 11, 2008, 19:35:51 pm »
Мммм,аз не чакам към 15-16.01. далече съм :) все някой трябва да има:)
« Последна редакция: Януари 13, 2008, 21:25:41 pm от dianka »
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #411 -: Януари 11, 2008, 19:40:19 pm »
Аз към 13-14-ти не чакам!
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #412 -: Януари 11, 2008, 21:01:05 pm »
Благодаря ви момичета за подкрепата, толкова сте мили и толкова се радвам, че съм в този форум и че жени, като вас, които изобщо не ме познават, ме подкрепят така искрено :bighug: Пред вас спокойно мога да излея мъката си, защото и вие минавате по този път. За семейството ми, приятелите и колегите аз съм силна и борбена жена, на която може да се разчита винаги, която се справя с предизвикателствата и никога пред нищо не склонява глава. Но всъщност прикривам чувствата си, за да не притеснявам никого и тая в себе си болката от Чакането за дете.
Извенете ме, знам че това е за друга тема и затова спирам.
Иначе в обедната почивка отидох до едно любимо мое магазинче и си купих една блузка и нали сме жени - стана ми доста по-добре :wink:
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #413 -: Януари 11, 2008, 21:14:27 pm »
ПУКАНКА и аз като теб се вманиачавам по хороскопи и неща от сорта "влиянието на звездите" и дрън-дрън. Не вярвай!!! Всички са шарлатани. Но като ти кажат нещо лошо, като че ли човек се надъхва напук и виждам, доколкото си спомням от написаното ти :oops:, ти си убедена, че ще имаш бебе и поне този шарлатанин е направил едно единствено добро - да те амбицира повече. Точно така, ще гледаш напред и ще си направиш сама хороскоп, в който да пише, бебешки рев докрая на годината. По-силно от вътрешната вяра и енергия няма.
Виж на мен обаче една приятелка ми гледа на кафе и каза, че вижда ясно бебе тази година - е стана ми приятно да го чуя, ама не вярвам. То на нас колко ни трябва, като ти кажат, че виждат бебе и така се успокояваш, все едно от въздуха ще дойде :lol: :lol: :lol: И миналата година ми гледаха и казаха, че виждат бебе и аз така повярвах, че си казах, няма начин,жената каза че вижда бебе (това беше май 2007 г.) да ама не - вече е януари 2008 и бебето го няма.
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #414 -: Януари 11, 2008, 21:15:29 pm »
Благодаря ви момичета за подкрепата, толкова сте мили и толкова се радвам, че съм в този форум и че жени, като вас, които изобщо не ме познават, ме подкрепят така искрено :bighug: Пред вас спокойно мога да излея мъката си, защото и вие минавате по този път. За семейството ми, приятелите и колегите аз съм силна и борбена жена, на която може да се разчита винаги, която се справя с предизвикателствата и никога пред нищо не склонява глава. Но всъщност прикривам чувствата си, за да не притеснявам никого и тая в себе си болката от Чакането за дете.
Извенете ме, знам че това е за друга тема и затова спирам.
Иначе в обедната почивка отидох до едно любимо мое магазинче и си купих една блузка и нали сме жени - стана ми доста по-добре :wink:


Радвам се че си по-добре. Вчера ми стана много гадно заради това как се чувстваш.Всички тук и плачем и се смеем.Положението ни е такова.Пусни си някоя комедийка тази вечер и ще се почустваш още по-добре. :bighug:
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #415 -: Януари 11, 2008, 21:22:25 pm »
Сега гледах Тя и Той и тъкмо се карахме с моя (щото като съм в М., направо не метла, ами незнам какво яхвам)и двамата взехме да се смеем, щото тоя проблем с пиене на мляко от кутията и да не се затваря хладилника ми е много познат :lol: и споряхме за същото.
Иначе сега пуснах да търся този филм "Тайната" и непременно ще го гледам.
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #416 -: Януари 11, 2008, 21:25:06 pm »
ПУКАНКА и аз като теб се вманиачавам по хороскопи и неща от сорта "влиянието на звездите" и дрън-дрън. Не вярвай!!! Всички са шарлатани. Но като ти кажат нещо лошо, като че ли човек се надъхва напук и виждам, доколкото си спомням от написаното ти :oops:, ти си убедена, че ще имаш бебе и поне този шарлатанин е направил едно единствено добро - да те амбицира повече. Точно така, ще гледаш напред и ще си направиш сама хороскоп, в който да пише, бебешки рев докрая на годината. По-силно от вътрешната вяра и енергия няма.
Виж на мен обаче една приятелка ми гледа на кафе и каза, че вижда ясно бебе тази година - е стана ми приятно да го чуя, ама не вярвам. То на нас колко ни трябва, като ти кажат, че виждат бебе и така се успокояваш, все едно от въздуха ще дойде :lol: :lol: :lol: И миналата година ми гледаха и казаха, че виждат бебе и аз така повярвах, че си казах, няма начин,жената каза че вижда бебе (това беше май 2007 г.) да ама не - вече е януари 2008 и бебето го няма.

То на този астролог сега като се замисля е било добре преди да си поръчам хороскопа да се загледам в мутрата му на снимката в сайта му. То бъка негативизъм от цялата му личност.
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #417 -: Януари 11, 2008, 21:36:29 pm »
Момичета, за много години и много бебоци!!! :kaos7: То вече месеца почти преполови, но чак сега влизам след малко ваканция :oops:
На Нова година, каквото можахме - направихме и сега чакам да не ми дойде около 14-15. Умирам си от шубе да не ми падне температурата тези дни, но тази сутрин даже се беше вдигнала с три десети...дано е добър признак, а не някоя настинка...
Останалите от новогодишната групичка, има ли новини при вас? Стискам палци на всички, които не чакат, а на тези, които все пак не са се разминали с лели и вуйни, ще стискам следващия месец :D
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #418 -: Януари 11, 2008, 21:42:51 pm »
Айде да те прескочи лелката и другата седмица да ни разкажеш нещо хубаво и радостно.И влизай по-често,че ни липсваш.Това е най-готината и раздвижена тема.
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #419 -: Януари 11, 2008, 22:00:30 pm »
Ще влизам, Пуканке, обещавам :) А ти хич да не се връзваш на разни псевдо астролози, чак аз му се ядосах като ти четох "хороскопа" :x Не мисля, че истински специалист би си позволил да плаши така, по-скоро на някакъв шарлатански подход ми прилича.
Важното е, че процедурата ти е минала добре и стискам всички палци след 9 месеца да му върнеш обратно хороскопа на тоя дивак, заедно с една нахилена снимка с бебешорче, да се види колко познава  :goodluck: