0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #380 -: Януари 11, 2008, 13:34:21 pm »
....
Кати ти каде си прави хороскопа,кадето са ти познали?...

И да ви се опла4а днес ми падна БТ ,затова сигурно утре ще ми дойде..


на мен ми го прави една мацка(дето това и е страстно хоби),която беше шефка на моя приятелка,дадох си само дата на раждане и часа,нищо друго не съм казвала замен!!бях скептично настроена,но се оказах изненадана...като имате впредвид,че въпросната жена ,която го прави ме беше виждала най-много два пъти ,на здваей и чао  :lol:!и да уточня също,че почти всичко написано не е с категоричност ,а така:"има вероятност...";може да се случи...";"по-скоро,ще станеш..."-разбирате ли?тя тогава ми обясни,че ние сами си правим съдбата(ВЪВ ВСЯКА СИТУАЦИЯ),звездите дават само насоки кога е по-подходящо и кое за нас и т.н.


Пуканка, взимаш го тоя хороскоп, накъсваш го на малки парченца, изгаряш го и го забравяш...Катя,  :balk_21:
:good_post:
весе  :wave: :bighug:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #381 -: Януари 11, 2008, 13:43:26 pm »
[....но може и два дни поред да имаш "+" тест(само дето трябва да са еднкви по яркост чертичките),тогава обикновено ЛХ пика е по средата на двата "+" теста и от там броиш 12-48 часа,за да изчисли диапазон в който ще е О.!дано съм обяснила разбираемо :oops:

 :D май схванах идеята. иииииииии пъъъък аз толко много се старах снощи :( даже не успях да се наспя за работа и сега всичко ме боли и ми се спиииииии. благодаря ти за отговора.и добре де що тогава ову не ми е ни на 14 ни на 15 ден? не трябваше ли да е сега,кога да я чакам на 16-ти 17-ти ден ли?
миличка това,че М. ти е на 27-28 дни,не означава,че О. е на 14-15 ден,може да е по късно 16-17 ..може този МЦ да е по-дълъг !неискам да те плаша,но ще ти дам пример:на мен почти винаги ми е бил МЦ 28-29 дни и съм си мислела,че съм като по учебник с О. на 14-15 ден,но се оказа(при мен) ,че ми е къса ЛФ и О. ми е на 16-17-18 ден ,въпреки че М. е на 28 ден !само,че това се установява с няколко месеца поред проследяване на УЗ+БТ+прогестерон на 7 ден след О. и то ако се налага...аз мисля,че при теб просто ще ти е по-дълъг този МЦ  :D! :bighug:
« Последна редакция: Януари 11, 2008, 13:45:39 pm от katia13 »
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #382 -: Януари 11, 2008, 14:01:54 pm »
Мацки, иде ми да крещя! Вече не знам какво чакам! Уж чакам овулация, а гърдите, кръста и корема ме мъчат от понеделник като  ПМС, а ми е още 14 ден от М! Зла съм и се карам с всички около мен, но това го отдавам на опитите да спра цигарите - вече 11 ден не пуша и не знам още колко ще издържа! Последните ми два цикъла бяха супер откачени - единия 20, а другия 29 дни, така че даже и елементарна сметка кога ще идва този не мога да си направя! С БТ също не се оправям - уж меря всяка сутрин... ама то и термометъра ми има собствено виждане за нещата и мери различно... Луда работа! Ама поне си го казах и ми олекна малко!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #383 -: Януари 11, 2008, 14:02:14 pm »
Аз отпадам този месец - дойде ми :balk_145: :balk_145:Толкова прозаично ми звучи и клиширано. Всеки месец едно и също. Нещо взех да губя надежда. Понякога си мисля, дали не е една илюзия всичко. Направо се възхищавам искрено на всички момичета, които се борят от години, а аз от две години и вече губя кураж и сили. Даже нямам желание за никакви процедури и ако не стане след тях, какво правим тогава, в какво да вярваме.
Пожелавам ви кураж и успех, вие сте силни и борбени жени, заслужавате да бъдете щастливи.  

еагле(изчезна ми латинеца :oops:),я да се стегнеш и до два-три дни най-много да те видим пак в добро настроение...то това с разочарованието си е ясно,всички те разбираме...ти чакаш две години,аз от три,има момичета от 10 и пак не са се отказали...а реването си е нормално,щото нали като ни идва М рязко се променят нивата на хормоните,аз даже се чудя как не ми се реве днес като ми е дошло през ноща :lol:,може утре да ми се доплаче :wink:!!като ти е тежко и мъчно пиши,споделяй,ако неискаш тук,на лични (аз съм насреща да те изслушвам всеки път когато имаш нужда,ако чустваш някой друг по-близък поплачи на неговото рамо,но не дръж тъгата в теб,СПОДЕЛЯЙ я задължително,за да се изправяш по-бързо и продължаваш напред :bighug: :balk_21:)


 :bighug: И аз съм така като ми дойде се скапвам,хубавото е че след 2-3 дни идвам на себеси и продължавам.
И аз от вчера съм на вълна песимизъм, понеже очаквам всеки момент да ми дойде.
Та почнах да си задавам въпроси и да си отговарям сама. :)
Вчера бях нощна и приех 32г. жена-ромка , която има 10 деца и сега ще ражда 11-то и то близнаци.
Е това според вас честно ли?
Е според мен -не е.
всички сме така,като ни идва,е има моменти когато по-леко ги приемаме нещата,но има и такива когато ни се струва,че това вече е края  :balk_132:
за жената с 11 деца(да са и живи и здрави) си права,не е честно ако тя неиска да има толкова,а ги има,защото не ги оценява според мен;да не говорим,че вероятно не получават необходимите грижи,невиждам как сам човек може да се грижи за 11 деца,освен ако не ги зареже на самоотглеждане(както правят доста от тези многодетни майки :wink:)!а ние се молим поне за едно,да го обсипем с любов и грижи..и аз се питам -ЗАЩО е така,но Господ вероятно иска да извадим някаква поука от всичко,нещо да научим :?,и тогава ще ни даде това което искаме..дано по-скоро се сбъднат мечтите на всички ни за бебе  :crossfingers:
« Последна редакция: Януари 11, 2008, 17:23:22 pm от katia13 »
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #384 -: Януари 11, 2008, 14:06:17 pm »
Мацки, иде ми да крещя! Вече не знам какво чакам! Уж чакам овулация, а гърдите, кръста и корема ме мъчат от понеделник като  ПМС, а ми е още 14 ден от М! Зла съм и се карам с всички около мен, но това го отдавам на опитите да спра цигарите - вече 11 ден не пуша и не знам още колко ще издържа! Последните ми два цикъла бяха супер откачени - единия 20, а другия 29 дни, така че даже и елементарна сметка кога ще идва този не мога да си направя! С БТ също не се оправям - уж меря всяка сутрин... ама то и термометъра ми има собствено виждане за нещата и мери различно... Луда работа! Ама поне си го казах и ми олекна малко!

:lol: :lol: :lol: байби,по БТ О. предстои(освен ако термометъра ти не се е бъгнал изцяло :lol:),защо не правиш тестове за О. в такъв месец,когато нямаш идея изобщо кога ще е О. и колко ще е дълъг МЦ,най-лесно ще е с тестовете;е може малко повече бройки да ти отидат докато я хванеш,но е по-сигурно(освен ако няма да ходиш на УЗ разбира се,тогава,ще ти е съвсем ясно естествено) :goodluck:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #385 -: Януари 11, 2008, 14:14:57 pm »
Ааааа, Кате, недей така, и тестове препикавам! Вече 3 ден бледа втора черта, което си значи, че предстои... май... А термометърчо е нов!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    elma

  • *****
  • 1289
  • Само преживяното е истински разбрано
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #386 -: Януари 11, 2008, 14:16:32 pm »
Мацки, иде ми да крещя! Вече не знам какво чакам!
Леле, аз си мислех, че само аз съм така :)
baby_s, две сме :)
Затова и не се включвам в темата, не знам какво да чакам, ову ли, М ли....ама ще си очакваме нещичко, пък каквото стане, през това време ще стискаме палци на другите момичета :)
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #387 -: Януари 11, 2008, 14:20:39 pm »
е аз стоях,стоях и взех че си направих втори ову тест. :D двечки са чертите и втората си е съвсем ясна.а одеве ме преряза яко коремчето,така че почвам да се стягам за довечера отсега  :lol: айде момичета стискайте ми палци!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #388 -: Януари 11, 2008, 14:33:01 pm »
Пуканка,изобщо не вярвай на тези хороскопи,аз даже и не си го чета.Ти ще успееш ,ще гушнеш бебчето си ,сигурна съм.
Доми :welcome:,мисля ,че 3 месеца са много кратък период за да се притесняваш ,че бебето не става.Наслаждавай се на кекса и не го мисли. :wink:
Бейби,щом ти е бледа чертичката може би тези дни ще настъпи овуто и ще си имаш две ярки чертички. :)
Еагле,какъв е този песимизъм слънце.Я се стегни и се наслаждавай на малките неща които те заобикалят.И на нашата улица ще изгрее слънце. :bighug:

*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #389 -: Януари 11, 2008, 14:39:13 pm »
Уффф, отивам пак да пикая на теста, че да видим тея черти днес как ще се чувстват - ще има ли цвят, или кво... А пък ми се пуши.... Жална аз!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #390 -: Януари 11, 2008, 15:01:09 pm »
Ааааа, Кате, недей така, и тестове препикавам! Вече 3 ден бледа втора черта, което си значи, че предстои... май... А термометърчо е нов!
понеже в графиката ти,не виждам да са отбелязани,че са правени тези дни тестове за О. затова реших,че не правиш :oops:,писала си ,че и термометъра ти има свое виждане за нещата  :lol:,та затова пък реших,че е тръгнал на разваляне :lol:!ти си знаеш най-добре :D :goodluck:
п.п.сега като се прибрах в къщи на компа ми излязоха и се вижда вече,че си правила тестове за О. (в графиката  ти)8O,но защо не ги виждах в работата :? някой има ли представа?????????????
« Последна редакция: Януари 11, 2008, 17:25:47 pm от katia13 »
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #391 -: Януари 11, 2008, 15:04:30 pm »
И аз започнах да препикавам тестове... :? ама имам много гадното чувство че лекичко съм закъсняла с тестовете...ама в листовките пиши че един цикъл от приблизително 35 дена трябва да започнеш на 18...майната му ..май и аз ще запаля една цигара(а не пуша от 5 години).. :oops:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #392 -: Януари 11, 2008, 15:08:43 pm »
Никакви цигари :)
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #393 -: Януари 11, 2008, 15:15:04 pm »
Как така никакви... маааалко ми остава да запаля една и да си я изпуша с кеф....
Моя тест и днес показа една такава бледа чертичка...
saraapl, и аз като теб имам имам усещането, че съм позакъсняла... започнах от 12 ден.

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #394 -: Януари 11, 2008, 15:23:48 pm »
Ами успех тогава, Sisilia, аз пък не знам как ги определяте всички тези симптоми, предизвикани от овулацията, аз нищо не чувствам, сигурно нямам такава :D.Е имам де обаче сигурно не я чувствам.
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #395 -: Януари 11, 2008, 15:24:43 pm »
baby_s: Недейте поне да пушите, пишете като сте нервни. Тук има кой да ви изслуша с удоволствие и да разбере проблемите ви.  :D

DOMI123: не се притеснявай още, минало е твърде малко време. Правете си секс за удоволствие, а не по поръчка.
:crossfingers: да не чакш все пак твърде дълго  :bighug:
 
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #396 -: Януари 11, 2008, 15:26:57 pm »
аз пък не знам как ги определяте всички тези симптоми, предизвикани от овулацията, аз нищо не чувствам, сигурно нямам такава :D.Е имам де обаче сигурно не я чувствам.

Същите като преди М, имаш разбира се. Ако сега му е времето оставяй компютъра и бягай при мъжо  :D
 
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #397 -: Януари 11, 2008, 15:32:37 pm »

Същите като преди М, имаш разбира се. Ако сега му е времето оставяй компютъра и бягай при мъжо  :D
[/quote]

така е.даже и корема ми се е подул и ме наболява.
за другото не могааааа
на работа съм до 4.30 :(
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #398 -: Януари 11, 2008, 15:34:26 pm »
Аз съм голяма бяла птица - ПАТКА!!!! Календара ми си ми дава бележка, че на база последни няколко цикъла, средната продължителност ми е 25 дни, а аз си стоя още на 27 и препикавам тестове! Изтървала съм яко момента, да знаете! Тц, тц, тц... другия месец май ще трябва да подходя по-мотивирано и информирано към въпроса за осеменяването.
Meggy, аз да си призная, одеве си дръпнах от цигарата на колежката, ама ми се зави свят и ми стана едно такова ката... лошо бе! Май ще взема да ги откажа тези цигари, а!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #399 -: Януари 11, 2008, 15:39:24 pm »
Meggy, аз да си призная, одеве си дръпнах от цигарата на колежката, ама ми се зави свят и ми стана едно такова ката... лошо бе! Май ще взема да ги откажа тези цигари, а!

Отказвай ги, щом веднъж си почнала не се отказвай. Трябва да имаш силна воля, ние можем да ти окажем само морална подкепа.