0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    elma

  • *****
  • 1289
  • Само преживяното е истински разбрано
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #360 -: Януари 11, 2008, 10:26:47 am »
Ами не знам поне посещение при лекар не трябва ли?Нямам проблеми с цикъла горе долу е в рамките от 26 до 28 дни.
Може, ако искаш разбира се, някакъв профилактичен преглед. За твое успокоение, дано всичко е ок :)
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #361 -: Януари 11, 2008, 10:45:04 am »
Е еагле недей така мила,разбирам те ,4е си разстроена но не губи надежда.Аз също бях като теб преди няколко дни,но благодарение на милите моми4ета тук барзо ми мина.Сигурна сам ,4е ще има6 страхотно беб4е просто трябва да се 4ака ...така ни е било писано... :bighug:

Пуканка и аз сам суеверна ,но вярвам само на хубавите неща,които ми казват :D и така се 4увствам по-добре.Все пак се казва ,4е ще имаш едно или вероятно 2 деца -вярваи на това!

Кати ти каде си прави хороскопа,кадето са ти познали?

Беба направи ли тест? :crossfingers:

И да ви се опла4а днес ми падна БТ ,затова сигурно утре ще ми дойде..


Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #362 -: Януари 11, 2008, 10:52:16 am »
Пуканка, взимаш го тоя хороскоп, накъсваш го на малки парченца, изгаряш го и го забравяш. Но последното, което трябва да правиш, е да му вярваш. Не казвам, че не вярвам в Астрологията и в хороскопите, но ако беше добър човек, нямаше да го каже по този начин, а щом не е добър, не му вярвам. Сигурно, за съжаление, си попаднала на някой шарлатанин, който печели от хорското нещастие. Забрави го, то всичко се връща рано или късно. А ти гледай напред, мисли позитивно и знай, че всички ние сме с теб. Колкото повече са добрите мисли, толкова по-бързо ще стане чудото.  :bighug:
Eagle, мила,  :cuddle:. Потъгувай си и почни новия месец с нова надежда и вяра! Няма невъзможни неща!!!
DOMI123, добре дошла. Три месеца са прекалено малък период за притеснения. Радвай се на любовта и близостта на любимия.
Катя,  :balk_21:
Don't worry, be hippy
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #363 -: Януари 11, 2008, 11:01:46 am »
Доми123 добре дошла! И не се притеснявай рано ти е да се 'психясваш'още.Моят доктор ми каза,4е при забременяване вси4ко да е наред и акта да се осъществи в то4ното време вероятността е 30% да е станало бебето,но като се прави в по-голям период вероятността е доста по голяма.
Макар,4е гадните циганки раждат по 10 деца(не сам расистка),но не е 4естно ние да се молим поне за едно.....

*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #364 -: Януари 11, 2008, 11:13:41 am »
Кате,пиши ми Лс за да не ни баннат за реклама къде си правила хороскоп и какво точно ти познаха моля те. А аз без да пиша имена, ще кажа, че шарлатанина е този дето всяка година залива пазара с книги хороскопи за всяка зодия. На всичко отгоре да ми напише това ми струваше 80 лв. Иначе за годишен хороскоп иска към 900 лв. :x :x :x Както видяхте писал е само лошите планети и как ми влияят, а не се  есетил малко поне да ме успокои с нещо хубаво от Венера или Юпитер например. :x :x :xТоя е изрод. Аз пък съм сигурна че ще забременея.

Днес ходих на преглед.видяха ми киста.Ако бяха ми я видели вчера щяха да съчетаят процедурите ми вчера с премахване на кистата.А сега в понеделник пак операции и упойки за една киста. Нямам идея коремна ли  е операцията или не, и бързо ли става.Вие знаете ли нещо?
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #365 -: Януари 11, 2008, 11:14:33 am »
pukanka,гледам че си тук.какво стана?
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #366 -: Януари 11, 2008, 11:18:07 am »
Кате,пиши ми Лс за да не ни баннат за реклама къде си правила хороскоп и какво точно ти познаха моля те. А аз без да пиша имена, ще кажа, че шарлатанина е този дето всяка година залива пазара с книги хороскопи за всяка зодия. На всичко отгоре да ми напише това ми струваше 80 лв. Иначе за годишен хороскоп иска към 900 лв. :x :x :x Както видяхте писал е само лошите планети и как ми влияят, а не се  есетил малко поне да ме успокои с нещо хубаво от Венера или Юпитер например. :x :x :xТоя е изрод. Аз пък съм сигурна че ще забременея.

Днес ходих на преглед.видяха ми киста.Ако бяха ми я видели вчера щяха да съчетаят процедурите ми вчера с премахване на кистата.А сега в понеделник пак операции и упойки за една киста. Нямам идея коремна ли  е операцията или не, и бързо ли става.Вие знаете ли нещо?
мен са ме оперирали от киста.пиши ми на лс  и питай каквото искаш.там съм спец
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #367 -: Януари 11, 2008, 11:19:37 am »
Благодаря, Бени, нали като изпълняваш всичко както трябва все трябва да стане, а ние сме много стриктни, обаче не се получава.Пък за циганките то се знае.
*

    elma

  • *****
  • 1289
  • Само преживяното е истински разбрано
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #368 -: Януари 11, 2008, 11:23:57 am »
Аз пък съм сигурна че ще забременея.
На това вярвай, на останалото НЕ!!! :balk_602:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #369 -: Януари 11, 2008, 11:28:01 am »
Аз отпадам този месец - дойде ми :balk_145: :balk_145:Толкова прозаично ми звучи и клиширано. Всеки месец едно и също. Нещо взех да губя надежда. Понякога си мисля, дали не е една илюзия всичко. Направо се възхищавам искрено на всички момичета, които се борят от години, а аз от две години и вече губя кураж и сили. Даже нямам желание за никакви процедури и ако не стане след тях, какво правим тогава, в какво да вярваме.
Пожелавам ви кураж и успех, вие сте силни и борбени жени, заслужавате да бъдете щастливи.  


ЕЕЕЕЕ, не така де. виж мене.Отвсякъде ме обезкуражават и аз пак съм сигурна че ще успея. Знаеш ли.Ако ползваш торенти, има един филм ,казва се Тайната.Този филм много ми помогна.Ако искаш да го потърся и да ти дам адрес.Само ми кажи в кои торенти си регистрирана.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #370 -: Януари 11, 2008, 11:35:33 am »
Благодаря, Бени, нали като изпълняваш всичко както трябва все трябва да стане, а ние сме много стриктни, обаче не се получава.Пък за циганките то се знае.
Доми, за съжаление не вси4ко е математика и из4исления,просто е Божа работа...
трябва да сме търпеливи....Дано не 4акаш много :crossfingers:

Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #371 -: Януари 11, 2008, 11:45:44 am »
когато ми прявиха ин-витро в съседна стая имаше две циганки,пак за ин-витро
<a
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #372 -: Януари 11, 2008, 12:06:43 pm »
Циганки за инвитро. 8O Абе вие днес със Мимето ме шашкате бе.Едната ще ражда 11 дете, а сега две с инвитро.  8O

Всеки момент модовете може да ни накажат за дискриминация. Аз така си изпатих веднъж и то не заради такива приказки ами заради едно аватарче с жълто пате,дето викаше на черните си братя Мангали. :lol: Само заради тази дума трябваше да си сменя аватара.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #373 -: Януари 11, 2008, 12:10:10 pm »
някой знае ли дали нивото на LH се изменя по време на бременност? а какво става с ову като си бременна?
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #374 -: Януари 11, 2008, 12:49:06 pm »
Sisilia, като си бременна мисля, че няма ову, следователно и нивото на този хормон не би трябвало да се изменя, защото той се секретира, за да настъпи овулация
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #375 -: Януари 11, 2008, 13:11:47 pm »
Domi123, Добре дошла. И аз съм като теб, правим опити от 4 месеца, ама на мен ми се иска да стане по-бързо.  :lol:За този месец овуто май мина, така, че на 23.01 ще чакам резултати... :P
]
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #376 -: Януари 11, 2008, 13:14:11 pm »
някой знае ли дали нивото на LH се изменя по време на бременност? а какво става с ову като си бременна?
естествено,че няма О. по време на бременноста :D;няма логика да има 8O
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #377 -: Януари 11, 2008, 13:16:28 pm »
Domi123, Добре дошла. И аз съм като теб, правим опити от 4 месеца, ама на мен ми се иска да стане по-бързо.  :lol:За този месец овуто май мина, така, че на 23.01 ще чакам резултати... :P

ей!
заедно ще чакаме тогава!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #378 -: Януари 11, 2008, 13:23:28 pm »
На мен пък ми предстои ову, предполагам към понеделник-вторник, така че се надявам този път да стане
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #379 -: Януари 11, 2008, 13:24:30 pm »
Аз пък съм сигурна че ще забременея.

Днес ходих на преглед.видяха ми киста.Ако бяха ми я видели вчера щяха да съчетаят процедурите ми вчера с премахване на кистата.А сега в понеделник пак операции и упойки за една киста. Нямам идея коремна ли  е операцията или не, и бързо ли става.Вие знаете ли нещо?
е това е абсурдно..защо не са те прегледа вчера преди процедурата?просто за всеки случай..щяха да видят кистата и да я отстранят вчера... :x;
и аз съм сигурна че ще забременееш :D,не само ти,а и всички които са достатъчно упорити..и не се отказват!!все пак инвитрото си е голям % сигурна работа :D!а дори и да не стане от първия път(което силно се съмнявам :wink:),ще пробваш пак,има момичета които от втори,трети опит успяват!има хора,които като не стане при един док.,сменят и доктора :wink:,но не се отказват!!!най-лошото е да се откаже човек :D!ще успеем :D
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!