0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #340 -: Януари 10, 2008, 21:44:51 pm »
rouzi-anna, biserche :crossfingers:   :crossfingers:   :bfp:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #341 -: Януари 10, 2008, 23:16:53 pm »
pukanka радвам се 4е е минало добре.Даже днес като бях в Майчин дом чух Халачева като се похвали 4е имат ве4е успешно ин витро с близнаци . :goodluck: миличка вси4ко да мине  по мед и масло.

беба  :crossfingers: :crossfingers:

Към колко часа беше в Майчин дом? Аз знам за 3 успешни инвитрота там.Една жена от Търговище, днес още една от Бургас чакаше която е успяла, и има още едно момиче,което не знам от къде е. Говориха си с анестезиоложката за тях, докато ме подготвяха.Само да бяхте видели на Халачева как й сияеха очите че има голям процент успеваемост.И се гордее и се радва искрено.


rouzi-ana,ти май вчера си била в О.  :wink: ,дано сте я оползотворили :D  :crossfingers: да е станало

Да Кати,постарахме се ,но резултата накрая :lol:,дано ни се оправдаят усилията :wink:
Пуканка,радвам се ,че е минало всичко.Сега гледай напред в бъдещето и не се обръщай назад. :crossfingers: yahoo_17


Айде Кате,годината на плъха е.След две седмици да ни зарадваш.


Pukanka,важното е че е минало, сега ти предстоят още процедури и когато всичко мине добре,ще чакаме и ще се надяваме заедно с теб на  :bfp:
Стискам ти палци  :grouphug:

rouzi-ana, май с теб ще чакаме горе-долу по едно и също време,дано "гонитбата на яйцето" да е благополучна за нас  :lol:

Айде и ти Бисерче,не ни излагай тука.Трябва да се отчетем добре пред Зачатие тази година. Благодаря ти за пожеланията.Благодаря на всички.Нямате си представа колко много ми помагате.Нямам думи да изразя благодарноста и обичта си към всички вас.

rouzi-anna, biserche :crossfingers:   :crossfingers:   :bfp:

 Pepka ,а ти докъде я докара този месец?
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #342 -: Януари 10, 2008, 23:33:37 pm »

rouzi-anna, biserche :crossfingers:   :crossfingers:   :bfp:

 Pepka ,а ти докъде я докара този месец?

Оползотворихме ову1, дали е станало нещо незнам   :ask:  ако ли не имам втори опит този месец- около 29.01- 30.01  :lol:
« Последна редакция: Януари 10, 2008, 23:36:21 pm от Pepka »
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #343 -: Януари 11, 2008, 07:27:24 am »
Получих си хороскопа.Но е зловещо лош.Само лоши неща е писал,нищо хубаво :? :? :x. Понеже е голям,ще копи и паст само часта за забременяване.

Още по- осезателни сигнали в това отношение идват откъм планетата Марс, която в момента на вашето раждане се е намирала в полето на размножението, любовта и еротиката. Това разположение на тази зловредна планета със сигурност говори за едно:  изострено либидо, на моменти необуздана страст, но и огромни, неимоверни трудности при зачеване и най- вече при раждане. Стига се до спонтанни аборти, помятания от най- различно естество, преждевременни раждания, раждане с форцепс и т. н.
На всичко отгоре планетата е наранена от една изключително важна астроточка- Слънцето. Това създава допълнителни болестотворни предиспозиции, които искам да изброя тук: повишена секреторна дейност, хипертония, силно и рязко повишаване на температурата, склонност към трескави и простудни заболявания, пренапрегнатост и раздразнителност.

В същото това поле се намира и „планетата на злото” Сатурн, а това нейно положение говори за няколко неща: тази планета ви предпазва от аморални действия, тя ви дава възможност да се владеете и да си налагате автоцензура. Вие сте много добра майка, възпитател и учител по рождение.

Наличието на Сатурн в този сектор на хороскопа говори обаче и за още нещо: в интимната сфера вие винаги ще срещате неприятности и разочарования. В тази област винаги ще има напрежение и разправии. Особено що се касае до децата. Вие просто сте орисана да имате малко деца, т. е. само едно дете. Цяло чудо ще е, ако се сдобиете с втора рожба. Това е малко вероятно, макар че астрологията като древна научна дисциплина, не отчита възможностите на съвременната медицина.

Затова аз лично ви съветвам да опитвате всичко, което е по силите ви и в рамките на вашите възможности. Защото, както по всичко личи, този ваш опит няма да се увенчае с успех. Направих си труда и погледнах и вашия годишния хороскоп…



Накрая коментира че сигурно ако успея с инвитро ще имам огромни проблеми по времето като ще го правя и  после ако родя и със детето.Като се замисля,този астролог е доста черноглед и негативен човек явно, защото не може в един хороскоп да няма нито едно хубаво нещо.Има винаги,но той просто е избрал да гледа и да изброява само лошите неща.Другото е че говори неубедително и се застрахова че астрологията като е измислена инвитро е нямало. Другото което си мисля е че той се уповава на това,че му зададох само един въпрос-дали ще успея с инвитро след 4 годишен стерилитет, и той е решил че съм безнадежден случай.Почти съм сигурна вече, че ако му дам данните на жена с 5 деца и го питам ще има ли второ дете след 4-5 годишен стерилитет, ще й отговори същото като на мене,основавайки се единствено на предположения  и досегашни факти плюс подадена информация от клиента. Не си правете хороскопи момичета.Аз се опарих.
« Последна редакция: Януари 11, 2008, 08:03:59 am от Pukanka »
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #344 -: Януари 11, 2008, 08:40:57 am »

Накрая коментира че сигурно ако успея с инвитро ще имам огромни проблеми по времето като ще го правя и  после ако родя и със детето.Като се замисля,този астролог е доста черноглед и негативен човек явно, защото не може в един хороскоп да няма нито едно хубаво нещо.Има винаги,но той просто е избрал да гледа и да изброява само лошите неща.Другото е че говори неубедително и се застрахова че астрологията като е измислена инвитро е нямало. Другото което си мисля е че той се уповава на това,че му зададох само един въпрос-дали ще успея с инвитро след 4 годишен стерилитет, и той е решил че съм безнадежден случай.Почти съм сигурна вече, че ако му дам данните на жена с 5 деца и го питам ще има ли второ дете след 4-5 годишен стерилитет, ще й отговори същото като на мене,основавайки се единствено на предположения  и досегашни факти плюс подадена информация от клиента. Не си правете хороскопи момичета.Аз се опарих.
мила,не винаги хороскопите са грешни,на мен също ми еправен личен хороскоп,но аз не бях казала нищо за мен и знаеш ли колко неща беше познал и от минало и от бъдеще 8O!!трябвало е просто да питаш дали ще забременееш тази година без да му даваш никакви подробности :wink:,от колко години чакаш и че ще правиш инвитро!а и освен това медицината е толкова напреднала,че ще се преборим със стерилитета въпреки хороскопите :D не се притеснявай :bighug:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    elma

  • *****
  • 1289
  • Само преживяното е истински разбрано
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #345 -: Януари 11, 2008, 08:48:15 am »
Pukanka, радвам се, че процудурата е минала добре :) Стискам палци и нататък все да ти върви като по вода и този 4-годишен стерилитет да приключи с един приказно хубав  край :) А този астролог :evil: :evil: :evil: не го слушай изобщо, изобщо не вярвай на тия глупости, не ги разбирам тия дребни душици дето се хващат за единственото, което си им споменал като някакъв факт от твоя живот и да го ползват да те огорчават и да те нестройват за провал!!! Със същата сила можеш да попиташ и мен: "Ще успея ли с инвитрото" - аз ще ти кажа "ДА", колкото познал той, толкова и аз :) :) :) - вероятността е 50 на 50 - много ще съм щастлива, ако аз позная :) Не се обременявай с подобен род щуротии, то и без това ти е напрегнато покрай процедурите....каквото е писано да става, то ще стане...а не това, което ти е казал този черноглед пророк. Целувки и многоооооо късмет, мила! :bighug:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #346 -: Януари 11, 2008, 08:55:50 am »
Получих си хороскопа.Но е зловещо лош.Само лоши неща е писал,нищо хубаво :? :? :x. Понеже е голям,ще копи и паст само часта за забременяване.

Още по- осезателни сигнали в това отношение идват откъм планетата Марс, която в момента на вашето раждане се е намирала в полето на размножението, любовта и еротиката. Това разположение на тази зловредна планета със сигурност говори за едно:  изострено либидо, на моменти необуздана страст, но и огромни, неимоверни трудности при зачеване и най- вече при раждане. Стига се до спонтанни аборти, помятания от най- различно естество, преждевременни раждания, раждане с форцепс и т. н.
На всичко отгоре планетата е наранена от една изключително важна астроточка- Слънцето. Това създава допълнителни болестотворни предиспозиции, които искам да изброя тук: повишена секреторна дейност, хипертония, силно и рязко повишаване на температурата, склонност към трескави и простудни заболявания, пренапрегнатост и раздразнителност.

В същото това поле се намира и „планетата на злото” Сатурн, а това нейно положение говори за няколко неща: тази планета ви предпазва от аморални действия, тя ви дава възможност да се владеете и да си налагате автоцензура. Вие сте много добра майка, възпитател и учител по рождение.

Наличието на Сатурн в този сектор на хороскопа говори обаче и за още нещо: в интимната сфера вие винаги ще срещате неприятности и разочарования. В тази област винаги ще има напрежение и разправии. Особено що се касае до децата. Вие просто сте орисана да имате малко деца, т. е. само едно дете. Цяло чудо ще е, ако се сдобиете с втора рожба. Това е малко вероятно, макар че астрологията като древна научна дисциплина, не отчита възможностите на съвременната медицина.

Затова аз лично ви съветвам да опитвате всичко, което е по силите ви и в рамките на вашите възможности. Защото, както по всичко личи, този ваш опит няма да се увенчае с успех. Направих си труда и погледнах и вашия годишния хороскоп…



Накрая коментира че сигурно ако успея с инвитро ще имам огромни проблеми по времето като ще го правя и  после ако родя и със детето.Като се замисля,този астролог е доста черноглед и негативен човек явно, защото не може в един хороскоп да няма нито едно хубаво нещо.Има винаги,но той просто е избрал да гледа и да изброява само лошите неща.Другото е че говори неубедително и се застрахова че астрологията като е измислена инвитро е нямало. Другото което си мисля е че той се уповава на това,че му зададох само един въпрос-дали ще успея с инвитро след 4 годишен стерилитет, и той е решил че съм безнадежден случай.Почти съм сигурна вече, че ако му дам данните на жена с 5 деца и го питам ще има ли второ дете след 4-5 годишен стерилитет, ще й отговори същото като на мене,основавайки се единствено на предположения  и досегашни факти плюс подадена информация от клиента. Не си правете хороскопи момичета.Аз се опарих.
ей,я да не чувам за обезкуражаване  :x Пуканка,мила,защо въобще се занимаваш с такива глупости? тея хороскопи са абсолютна лъжа.естествено че като си му казала че 4 години си пробвала безуспешно,ще ти напише нещо подобно.ами те с това си изкарват хляба,слушат много внимателно всичко,което им кажеш и навързват нещата,както им дойде! и като уцелят 5 от 10 неща, и ние си викаме" брей как познава" глупости! а сега се успокой и после пиши как е минала пункцията, :crossfingers: дано всичко е наред.
аз искам за нещо друго да питам.вчера ми беше 15 ден, с 29-30 дневен цикъл съм и на теста за ову ми излезе втора бледа черта,днес сутринта пак си правих-пак същото.два дни ли е тая овулация,какво става,нещо не съм наясно.а пък тая белтъкообразна цервикална слуз,нещо хич не я виждам.упорито си стои кремообразна.та въпроса ми е въз основа на всичките тея неща, аз в ову ли съм или не в крайна сметка.ако съм била вчера сме се постарали по въпроса за всеки случай,та ще видим към 24-ти.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #347 -: Януари 11, 2008, 09:07:54 am »
Получих си хороскопа.Но е зловещо лош.Само лоши неща е писал,нищо хубаво :? :? :x. Понеже е голям,ще копи и паст само часта за забременяване...
ей,я да не чувам за обезкуражаване  :x Пуканка,мила,защо въобще се занимаваш с такива глупости? тея хороскопи са абсолютна лъжа.естествено че като си му казала че 4 години си пробвала безуспешно,ще ти напише нещо подобно.ами те с това си изкарват хляба,слушат много внимателно всичко,което им кажеш и навързват нещата,както им дойде! и като уцелят 5 от 10 неща, и ние си викаме" брей как познава" глупости! а сега се успокой и после пиши как е минала пункцията, :crossfingers: дано всичко е наред.
аз искам за нещо друго да питам.вчера ми беше 15 ден, с 29-30 дневен цикъл съм и на теста за ову ми излезе втора бледа черта,днес сутринта пак си правих-пак същото.два дни ли е тая овулация,какво става,нещо не съм наясно.а пък тая белтъкообразна цервикална слуз,нещо хич не я виждам.упорито си стои кремообразна.та въпроса ми е въз основа на всичките тея неща, аз в ову ли съм или не в крайна сметка.ако съм била вчера сме се постарали по въпроса за всеки случай,та ще видим към 24-ти.
теста за О. се брои за "+",когато втората черта стане със същата наситеност или дори по ярка от контролната :D,още не си в О. ;когато станат еднакви от 12-48 часа след това ще настъпи О. ;но може и два дни поред да имаш "+" тест(само дето трябва да са еднкви по яркост чертичките),тогава обикновено ЛХ пика е по средата на двата "+" теста и от там броиш 12-48 часа,за да изчисли диапазон в който ще е О.!дано съм обяснила разбираемо :oops:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #348 -: Януари 11, 2008, 09:15:57 am »
[аз искам за нещо друго да питам.вчера ми беше 15 ден, с 29-30 дневен цикъл съм и на теста за ову ми излезе втора бледа черта,днес сутринта пак си правих-пак същото.два дни ли е тая овулация,какво става,нещо не съм наясно.а пък тая белтъкообразна цервикална слуз,нещо хич не я виждам.упорито си стои кремообразна.та въпроса ми е въз основа на всичките тея неща, аз в ову ли съм или не в крайна сметка.ако съм била вчера сме се постарали по въпроса за всеки случай,та ще видим към 24-ти.
[/quote]
теста за О. се брои за "+",когато втората черта стане със същата наситеност или дори по ярка от контролната :D,още не си в О. ;когато станат еднакви от 12-48 часа след това ще настъпи О. ;но може и два дни поред да имаш "+" тест(само дето трябва да са еднкви по яркост чертичките),тогава обикновено ЛХ пика е по средата на двата "+" теста и от там броиш 12-48 часа,за да изчисли диапазон в който ще е О.!дано съм обяснила разбираемо :oops:
[/quote]
 :D май схванах идеята. иииииииии пъъъък аз толко много се старах снощи :( даже не успях да се наспя за работа и сега всичко ме боли и ми се спиииииии. благодаря ти за отговора.и добре де що тогава ову не ми е ни на 14 ни на 15 ден? не трябваше ли да е сега,кога да я чакам на 16-ти 17-ти ден ли?
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #349 -: Януари 11, 2008, 09:32:48 am »
Здравейте, най-накрая и аз реших да пиша във вашият форум.С моя приятел се опитваме да имаме бебе вече три месеца, но нещо не се получава, този месец започваме отново с опитите.Пожелавам успех на всички.
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #350 -: Януари 11, 2008, 09:48:33 am »
[аз искам за нещо друго да питам.вчера ми беше 15 ден, с 29-30 дневен цикъл съм и на теста за ову ми излезе втора бледа черта,днес сутринта пак си правих-пак същото.два дни ли е тая овулация,какво става,нещо не съм наясно.а пък тая белтъкообразна цервикална слуз,нещо хич не я виждам.упорито си стои кремообразна.та въпроса ми е въз основа на всичките тея неща, аз в ову ли съм или не в крайна сметка.ако съм била вчера сме се постарали по въпроса за всеки случай,та ще видим към 24-ти.
теста за О. се брои за "+",когато втората черта стане със същата наситеност или дори по ярка от контролната :D,още не си в О. ;когато станат еднакви от 12-48 часа след това ще настъпи О. ;но може и два дни поред да имаш "+" тест(само дето трябва да са еднкви по яркост чертичките),тогава обикновено ЛХ пика е по средата на двата "+" теста и от там броиш 12-48 часа,за да изчисли диапазон в който ще е О.!дано съм обяснила разбираемо :oops:
[/quote]
 :D май схванах идеята. иииииииии пъъъък аз толко много се старах снощи :( даже не успях да се наспя за работа и сега всичко ме боли и ми се спиииииии. благодаря ти за отговора.и добре де що тогава ову не ми е ни на 14 ни на 15 ден? не трябваше ли да е сега,кога да я чакам на 16-ти 17-ти ден ли?
[/quote]
Овулацията е 14 дни преди менструацията.
Ако цикъла ти е 30 дни -ще е на 16 ден.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #351 -: Януари 11, 2008, 09:50:57 am »
 :welcome_1: DOMI123
айде дано си ни на късмет!
и да не ти се налага да стоиш дълго тука :wink:
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #352 -: Януари 11, 2008, 09:51:08 am »
Аз отпадам този месец - дойде ми :balk_145: :balk_145:Толкова прозаично ми звучи и клиширано. Всеки месец едно и също. Нещо взех да губя надежда. Понякога си мисля, дали не е една илюзия всичко. Направо се възхищавам искрено на всички момичета, които се борят от години, а аз от две години и вече губя кураж и сили. Даже нямам желание за никакви процедури и ако не стане след тях, какво правим тогава, в какво да вярваме.
Пожелавам ви кураж и успех, вие сте силни и борбени жени, заслужавате да бъдете щастливи.  
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #353 -: Януари 11, 2008, 09:57:03 am »
:welcome_1: DOMI123
айде дано си ни на късмет!
и да не ти се налага да стоиш дълго тука :wink:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #354 -: Януари 11, 2008, 09:59:08 am »
Аз отпадам този месец - дойде ми :balk_145: :balk_145:Толкова прозаично ми звучи и клиширано. Всеки месец едно и също. Нещо взех да губя надежда. Понякога си мисля, дали не е една илюзия всичко. Направо се възхищавам искрено на всички момичета, които се борят от години, а аз от две години и вече губя кураж и сили. Даже нямам желание за никакви процедури и ако не стане след тях, какво правим тогава, в какво да вярваме.
Пожелавам ви кураж и успех, вие сте силни и борбени жени, заслужавате да бъдете щастливи.  
:bighug: И аз съм така като ми дойде се скапвам,хубавото е че след 2-3 дни идвам на себеси и продължавам.
И аз от вчера съм на вълна песимизъм, понеже очаквам всеки момент да ми дойде.
Та почнах да си задавам въпроси и да си отговарям сама. :)
Вчера бях нощна и приех 32г. жена-ромка , която има 10 деца и сега ще ражда 11-то и то близнаци.
Е това според вас честно ли?
Е според мен -не е.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #355 -: Януари 11, 2008, 10:00:24 am »
Аз отпадам този месец - дойде ми :balk_145: :balk_145:Толкова прозаично ми звучи и клиширано. Всеки месец едно и също. Нещо взех да губя надежда. Понякога си мисля, дали не е една илюзия всичко. Направо се възхищавам искрено на всички момичета, които се борят от години, а аз от две години и вече губя кураж и сили. Даже нямам желание за никакви процедури и ако не стане след тях, какво правим тогава, в какво да вярваме.
Пожелавам ви кураж и успех, вие сте силни и борбени жени, заслужавате да бъдете щастливи.  

еййй, това с губенето на надежда го зарежи!
всеки има такива моменти,сигурна съм, затова сме всички тук,да си помагаме и да си даваме кураж!
успокой се и мисли за нещо хубаво,другия месец ще стане!
 :bighug: от мене и не се притеснявай,ще се получи тогава,когато трябва!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #356 -: Януари 11, 2008, 10:04:42 am »
Моля ви не се отчайвайте, има и следващ месец, не знам аз все още не съм ходила на лекар за разни изследвания и се чудя дали да го направя, май ме е страх да не ми каже нещо лошо.
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #357 -: Януари 11, 2008, 10:08:51 am »
eagle - горе главата мила и аз съм като теб - щом ми дойде - все едно целият свят се е сгромолясал върху ми, но ще успеем - ние всички тук - и радостта ни ще бъде много по-голяма от тази, която изпитват жените, които никога не са тънели в цикъла на надеждата и разочарованието!
*

    elma

  • *****
  • 1289
  • Само преживяното е истински разбрано
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #358 -: Януари 11, 2008, 10:13:11 am »
Моля ви не се отчайвайте, има и следващ месец, не знам аз все още не съм ходила на лекар за разни изследвания и се чудя дали да го направя, май ме е страх да не ми каже нещо лошо.
:welcome3: DOMI123  :) Хей, три месеца е твърде кратък период за да се притесняваш. Я не го мисли от сега :) Не знам какво мислят другите момичета, но според мен е по-добре да поизчакаш с изследванията, особено пък ако нямаш някакви проблеми с цикъла :) Късмет!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #359 -: Януари 11, 2008, 10:16:47 am »
Ами не знам поне посещение при лекар не трябва ли?Нямам проблеми с цикъла горе долу е в рамките от 26 до 28 дни.