0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #300 -: Януари 10, 2008, 11:59:16 am »
Аз също винаги направо в лабораториите съм ходила а не при лекаря. Дори в повечето случаи сама си назначавах хормоните,но тогава кофтито е че излизат  соленки.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #301 -: Януари 10, 2008, 12:27:46 pm »
Кати,дано се свържеш с твоя доки.
 :crossfingers:за всички които НЕ чакат М.
Пуканка,днес ли е сондажа.С теб сме мила :bighug: yahoo_17
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #302 -: Януари 10, 2008, 12:35:54 pm »
Днес,в 14.00  :lol: ако до довечера се освяткам от упойката ще пиша как е минало.
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #303 -: Януари 10, 2008, 12:52:07 pm »
момичета помагайте!все още чакам да дойде,но БТ днес вече падна на 36.8,явно е въпрос на часове за съжаление..този месец трябваше да изследвам хормони,но 3 ден
Поправете ме ако греша,но мисля че тези хормони се пускат от 2 до 4 ден а не само на 3.  Така че ако днес ти дойде то утре спокойно можеш да ги изследваш.Ако пък утре ти дойде М. то можеш да ги изследваш в понеделник.Успех! Pukanka  :crossfingers:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #304 -: Януари 10, 2008, 12:53:19 pm »
Днес,в 14.00  :lol: ако до довечера се освяткам от упойката ще пиша как е минало.
Успех!
Ще чакаме да пишеш!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #305 -: Януари 10, 2008, 13:03:05 pm »
Днес,в 14.00  :lol: ако до довечера се освяткам от упойката ще пиша как е минало.
Pukanka с теб сме :bighug: :crossfingers: yahoo_17
Дано вси4ко мине успешно

*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #306 -: Януари 10, 2008, 13:13:41 pm »
Успех Пуканка, дано всичко мине нормално yahoo_17.
Оф днес нещо ми е крив ден, може би щото чакам да ми дойде и винаги по това време ми става тъпо.
Дано всички, които чакат се разминат с М.
Кате късмет с доктора
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #307 -: Януари 10, 2008, 13:52:13 pm »
Pukanka  успех мила :bighug:


*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #308 -: Януари 10, 2008, 14:29:43 pm »
Pukanka  :crossfingers: :crossfingers: :goodluck:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #309 -: Януари 10, 2008, 14:45:10 pm »
Кате, а защо трябва доктора да ти вземе кръв? На мен винаги в лабораториите са ми вземали. АКо нямаш направление само трябва да кажеш какво искаш да ти изследват.
да,но искам да знам кои точно хормони иска той(беше споменал и за някакъв АМХ,който ако правилно съм разбрала инфото което намерих,не се прави в Бг,а се праща някъде,за този незнам съптветно на кой ден..и т.н. предпочитам док. да каже какво и кога точно го иска),а и нали всеки лекар си работи с конкретни лаборатории,затова е по-добре в клиниката да ми вземат кръв и да изпратят изследванията!
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #310 -: Януари 10, 2008, 14:49:50 pm »
момичета помагайте!все още чакам да дойде,но БТ днес вече падна на 36.8,явно е въпрос на часове за съжаление..този месец трябваше да изследвам хормони,но 3 ден
Поправете ме ако греша,но мисля че тези хормони се пускат от 2 до 4 ден а не само на 3.  Така че ако днес ти дойде то утре спокойно можеш да ги изследваш.Ако пък утре ти дойде М. то можеш да ги изследваш в понеделник.Успех! Pukanka  :crossfingers:
и аз така винаги съм знаела,но тук във форума на няколко пъти съм чела(включително в заковани теми),че има няколко хормона които е най-добре да се изследват на 3 ден-не пише задължително,но все пак е желателно...предполагам,че не е фатално 2 или 4 ден(за такива случаи като мен :oops:),но затова сега отивам да звънна на док и ще пиша какво ми е казал :wink:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #311 -: Януари 10, 2008, 15:28:01 pm »
момичета свързах се :D-док.каза,че няма проблем ,между 2 и 4 ден се изследват(както си го знаем ние..,защо тогава тук във форума навсякъде пише на 3 !? ),ако до довечера ми дойде отивам утре,ако задържи до утре  :crossfingers: - ще ида в понеделник :D
pukanka  :crossfingers: ,дано всичко мине успешно  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #312 -: Януари 10, 2008, 15:32:11 pm »
момичета свързах се :D-док.каза,че няма проблем ,между 2 и 4 ден се изследват(както си го знаем ние..,защо тогава тук във форума навсякъде пише на 3 !? ),ако до довечера ми дойде отивам утре,ако задържи до утре  :crossfingers: - ще ида в понеделник :D
Виждаш ли, Катя, как всичко си има време и място. Както много пъти сък казвала-Дяволът не е толкова черен, колкото ни изглежда.
Дано резултатуте да са добри.
А най-добре изобщо да не ти дойде. :wink:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #313 -: Януари 10, 2008, 15:41:04 pm »
момичета свързах се :D-док.каза,че няма проблем ,между 2 и 4 ден се изследват(както си го знаем ние..,защо тогава тук във форума навсякъде пише на 3 !? ),ако до довечера ми дойде отивам утре,ако задържи до утре  :crossfingers: - ще ида в понеделник :D
Виждаш ли, Катя, как всичко си има време и място. Както много пъти сък казвала-Дяволът не е толкова черен, колкото ни изглежда.
Дано резултатуте да са добри.
А най-добре изобщо да не ти дойде. :wink:

Nataly* :bighug:   :D
момичета,добре че ви има,че да споделяме,и да помагате,щото иначе незнам какво бих правила :D!БЛАГОДАРЯ ВИ :D
п.п. много,ама много се надявам,да не идва на никой скапаната Лелка :wink:,9 месеца почивка за всички от нея  :lol: !!!!
 :balk_21:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #314 -: Януари 10, 2008, 16:16:51 pm »
Дано Кати да не ти доиде искрено ти го пожелавам
и на вси4ки, :crossfingers:които 4акат

Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #315 -: Януари 10, 2008, 16:31:42 pm »
Pukanka,успех мила ,дано е безболезнена процедурата :bighug:
Катя,ти се готвиш за изследвания,ами дано пък ти се объркат сметчиците и М да те подмине :Dи теб Еагле

.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #316 -: Януари 10, 2008, 16:41:19 pm »
Пуканка, Катя  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
Don't worry, be hippy
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #317 -: Януари 10, 2008, 16:43:02 pm »
rouzi-ana,beni13 с тази БТ днес дето падна толкова-силно се съмнявам,въпрос на чосове е да дойде,а и станаха два дни със зацапване,но аз не се притеснявам,вече свикнах,освен това както казват другите момичета-всеки нов МЦ ме доближава повече до заветните  :bfp:   :D!затова съм спокойна,дори в някаква степен искам да ми дойде -за да направя изследванията и да се разбере какъв е проблема,ако има такъв :wink:
а на всички останали момичета- :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: многооооо,исками се поне още една да се похвали с  :bfp: тази седмица !
beni13 дано вече да ти отчетат "+" резултат тестовете :D,при такова закъснение..и не се притеснявай,май ти казвах вече :oops:,но пак ще повторя-на моя позната на 20 дневно закъснение теста и даваше все още "-",а сега си има едно тупуркащо хлапе :D
 :goodluck: на всички
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #318 -: Януари 10, 2008, 17:45:53 pm »
Още чакам! Хич да не идва!  Май утре вече ще го правя теста стискайте палци.
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #319 -: Януари 10, 2008, 17:56:27 pm »
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: и да пишеш!