0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #260 -: Януари 09, 2008, 16:16:12 pm »
Цитат на: link=topic=23219.msg328977#msg328977 date=1199886631
ааа и още нещо се сетих- абе тоя моя като си сметне че наближавам ову и нещо се стряска май. почва да ми се дърпа нещо, а пък аз незнам дали заради бебчо или поради друга причина, най ми се прави нещо тогавааааа. има ли други като мен? много го е страх човека иска бебе ама не е сигурен дали ще се справи. помагайтееее!

 :welcome_1: Sisilia.
И ние правим опити от скоро- 4 месеца. В началото милото не говореше по този въпрос и аз си мислех, че му е все тая. Но като не стана няколко месеца, започнах да си правя ову тестове и той вече ме пита :Какво става, положителен ли е теста, че да почваме. Има дни в който сме изморени, но ако теста е положителен, той поема отговорност и се опитваме да хванем :egg:
Така, че може би и твоето момчес времето ще разбере, че това не е лесна работа и ще преживява нещата повече. Сигурна съм, че и сега ги преживява, но не го показва... Успех и скоро да ни зарадваш....
благодаря ти, andreaivano,знам че го преживявя разбира се,просто му е трудно с мисълта че един ден още някой ще зависи от него.както и да е-ще свикне. успех и на теб, а и на всички останали във форума,дано скоро и някой друг ни зарадва .
а на Григчо едно голямо чЕСТИТО и леко бременеене  :D
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #261 -: Януари 09, 2008, 16:38:29 pm »
Грикчо, отивай в другия форум вече,да не те урочасаме тука. :bighug:

Има време мила, ще ида и там, пък и на мен тук ми се седи, аз да ви урочасвам само с хубави неща от тук нататък  :D
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #262 -: Януари 09, 2008, 16:52:05 pm »
Още не ми е дошло, но усещам леки болки в яйчниците и май утре ще имам цикъл.Много ме е яд, все се надявах нещо да сме направили ама явно пак не сме улучили. То ако ще ми идва поне да идва, та да не се психясвам излишно, че ходя да се проверявам през 10 мин и като няма нищо все си викам "дано да не идва" и се надявам, макар че с разума осъзнавам че е невъзможно. Този момент на очакване  направо ме подлудява.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #263 -: Януари 09, 2008, 16:53:52 pm »
Уфффф, немога да ги схвана тия тестове за ову. Три дни подред никаква втора черта. Вчера по-ярка но тъничка, и днес пак никаква втора. Е имам или нямам пуста овулация. Досега никога не ми е показвало каквато и да е втора. Какво, аз да не съм без овулации???? 8O
Ама нищо не разбирам вече...
]
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #264 -: Януари 09, 2008, 17:09:01 pm »
много благодаря за топлия прием на вси4ки, ние съ6то се опитваме сериозно около 7 месеца но все о6те никакав резултат но винаги има надежда моми4ета не се отчаиваите .Всяко нешто с времето.АЗ имам някаква надежда за6тото има малка вероятност,все о6те остават 2 дни до М. ништо не се знае,и аз както всички се надявам.БЛАГОДАРЯ ВИ И ВИ ЖЕЛАЯ МНОГО СКОРО ПО ЕДНА :bori_010: :bori_010: :bori_009: :bori_009:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #265 -: Януари 09, 2008, 18:12:22 pm »
Григчо, честито и от мен, мила. Време беше вече и още някой да се похвали  след Fatalwoman.  :D Лека и усмихната бременност, изпълнена с положителни емоции и ха дано наистина да повлечеш крак!
Бени,  :crossfingers: да е това, което всички чакаме!
 :welcome_1: на новите момичета и успех на чакащите! 
Don't worry, be hippy
*

    _Elfita_

  • ****
  • 673
  • Няма невъзможни неща!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #266 -: Януари 09, 2008, 18:14:22 pm »
Здравейте, момичета!Благодаря, че сте толкова мили!
Аз съм съвсем нова тук и затова първо искам да пожелая на всички весела и щастлива нова година и всеки да се похвали със заветните :bfp:.Честито на всички момичета, които вече са успели, лека бременност.
А на нас останалите ГОРЕ ГЛАВАТА! :balk_602:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #267 -: Януари 09, 2008, 18:15:44 pm »
Уфффф, немога да ги схвана тия тестове за ову. Три дни подред никаква втора черта. Вчера по-ярка но тъничка, и днес пак никаква втора. Е имам или нямам пуста овулация. Досега никога не ми е показвало каквато и да е втора. Какво, аз да не съм без овулации???? 8O
Ама нищо не разбирам вече...

Не се гледа дебелината на теста а цвета. Скоро намерих един сайт където могат да се интерпретират онлайн тестовете за овулация. Ето адреса, а ако излиза че правя реклама ,да ми изтрият мнението веднага.За въпросните тестове в сайта нищо незнам, ползвала съм други,но положителен или отрицателен резултат при всички отчита по еднакъв начин.По-бледата, а не по-тънка втора черта Тестова означава отрицателен, а по ярка или равна на контролната тестова черта е положителна.  http://www.oview.info/online_results,bg
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #268 -: Януари 09, 2008, 18:21:35 pm »
на новите момичета и дано не се задържите дълго в тази тема!
« Последна редакция: Януари 09, 2008, 18:24:32 pm от mpia »
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #269 -: Януари 09, 2008, 18:28:29 pm »
Чак се чудя дали да не направя тест довечера, но пък е само 26 ден и не знам дали има смисъл. Тоес знам че няма ама........... Пак явно ще зяносам теста пък уж го пазех за ситуация която има смисъл т.е след поне 3 дена закъснение. Незнам ще реша по пътя за вкъщи. Чао момичета ,лека вечер.
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #270 -: Януари 09, 2008, 18:32:57 pm »
момичета имам нужда от помощ :help1:.
цял следобяд съм със главоболие, но става все по-зле, даже ми се повдига (предполагам от болката). и друг път съм имала такива кризи, но сега не смея да пия лекарства докато не се разбере дили е станало бебче. дайте ми съвет какво да правя с тая моя пуста глава. благодаря ви предварително.

Сисилия  :welcome3:

*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #271 -: Януари 09, 2008, 19:04:18 pm »
момичета имам нужда от помощ :help1:.
цял следобяд съм със главоболие, но става все по-зле, даже ми се повдига (предполагам от болката). и друг път съм имала такива кризи, но сега не смея да пия лекарства докато не се разбере дили е станало бебче. дайте ми съвет какво да правя с тая моя пуста глава. благодаря ви предварително.[/color]

Я изпий едно хапче и не се притесняваи! Доколкото знам на този етап не оказват влияние, вредят в по-късен етап, когато започва развитието на органирма! А и има толкова момичета, които забременяват непланирано.... ъе не се пазат от нищо докато на разбетат! Така че не се шашкай!!!  А парацетамол напр. знам че разрешават и на бременни в определени ситуации.
*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #272 -: Януари 09, 2008, 19:11:59 pm »
Станислава, добре дошла!!!! Ето ти една темичка, в която разсъждаваме за нещата около бременеенето в испания! http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=248745.0
Ще се радваме да споделиш с нас твоя опит и там, въпреки, че в: в очакване на +++ резултат (продължение) са най-сладурските мацки!!!! Много знаят и много помагат! Е хайде успех на всички, които чакат положителен тест през следващите дни. И аз съм в тази групичка, но още от неделя имам много силни ПМС, така че не вярвам! Но.... ще стане!:)
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #273 -: Януари 09, 2008, 19:27:28 pm »
Чак се чудя дали да не направя тест довечера, но пък е само 26 ден и не знам дали има смисъл. Тоес знам че няма ама........... Пак явно ще зяносам теста пък уж го пазех за ситуация която има смисъл т.е след поне 3 дена закъснение. Незнам ще реша по пътя за вкъщи. Чао момичета ,лека вечер.
По - добре изчакай закъснението или поне до утре сутринта. :wink:При мен на четвърти ден от закъснението се появи съвсем бледа , почти въображаема втора черта, на шести ден по - ясна , но все пак бледа и чак на 13 ден от закъснението лъснаха двете дългоочаквани чертички.Все пак е индивидуално покачването на ЧХГ-то, така че :crossfingers:!
Григчо, честито!  :ballons:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #274 -: Януари 09, 2008, 19:59:05 pm »
 :welcome_1: на всички новички момичета (не че аз съм от много старите, де) и дано Грикчо да ни е на късмет на всички!

момичета имам нужда от помощ :help1:.
цял следобяд съм със главоболие, но става все по-зле, даже ми се повдига (предполагам от болката). и друг път съм имала такива кризи, но сега не смея да пия лекарства докато не се разбере дили е станало бебче. дайте ми съвет какво да правя с тая моя пуста глава. благодаря ви предварително.

Сисилия  :welcome3:

Можеш да изпиеш едно нурофенче например, няма проблем по това време.
 
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #275 -: Януари 09, 2008, 20:16:54 pm »
Беба,изчакай един ден закъснение и тогава направи тест. :crossfingers:
Олимпия,Станислава, :balk_103:
Пуканка,мила ,направо не ми се вярва че няма :bfp:,много съжалявам,толкова се надявах.А м/у другото кръвния кога показва,нали не е рано при теб ,или....?
*

    tancheto

  • ***
  • 199
  • Всичко е възможно!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #276 -: Януари 09, 2008, 20:34:19 pm »
Честито на Григчо!!! :goodluck: и спокойна preggo !
При мен лелката дойде днес..но това не ме обезсърчава.Напротив!С усмивка чакам деня в който ще видя положителен резултат.Успех на всички момичета и много здраве!

*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #277 -: Януари 09, 2008, 21:08:17 pm »
Беба,изчакай един ден закъснение и тогава направи тест. :crossfingers:
Олимпия,Станислава, :balk_103:
Пуканка,мила ,направо не ми се вярва че няма :bfp:,много съжалявам,толкова се надявах.А м/у другото кръвния кога показва,нали не е рано при теб ,или....?


Ми рано беше, ама го пуснах щото не мога като вас да се сдържам. :lol:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #278 -: Януари 09, 2008, 21:28:13 pm »
Пуканка, тогава ще чакаме да ни зарадваш след ин-витрото, то почти не ти остана време до него. yahoo_17
Григчо - честито и лека бременност  :dance2:
:welcome: на новодошлите момичета и дано не се задържите много в тази темичка!

Уви не мога да се включвам през деня и от вечр на вечер са се случили много неща покрай вас, които понякога пропускам,но главното остава - повечко ++++ тестове!!!
Айде, годината стартира и ние набираме скорост,чакащите се увеличават,шансовете ни - също  :blowingdust:
Танче, няма страшно идва ново ову, дано този път да "заловите яйцето" :lol:.
Кати  :crossfingers:.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #279 -: Януари 09, 2008, 21:31:18 pm »
Пуканка,знам ,че нямаш време да чакаш,ама дали не е възможно при толкова ранно тестване да сгреши теста?А кога почвате процедурките?Аз съм голям оптимист и все търся в купата сено :lol: