0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #240 -: Януари 09, 2008, 14:21:33 pm »
здравеите и от мен и аз като вси4ки желая 2008 година да ни донесе наи очакваното нешто малко розово бебенце а може и две. От в4ера сам вав форума но много се радвам че ви има.Живея в Испания и тук от всичко наи много липсват приятелите а вие сте много задружни .БЛАГОДАРЯ ВИ ЧЕ ВИ ИМА :D :grouphug: :grouphug:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #241 -: Януари 09, 2008, 14:41:26 pm »
Благодаря ти мила Кати за барзия отговор,но аз сам от малък град и при нас е много сложно с кръвните тестове- много 4акане(4-5дни),много нерви и неудобни вапроси'Няма ли ве4е бебе?'а вси4ки знаем колко боли като питат,но това е друга тема.Затова тихи4ко ще си 4акам гадната М.
Стискам палци и на теб и на другите моми4ета да се похвалите скоро :goodluck: :crossfingers:

Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #242 -: Януари 09, 2008, 14:48:32 pm »
Добре дошла stanislavavalerieva,  дано за теб и за вси4ки моми4ета тук 2008 да баде много 'плодородна'.Аз взех да губя маи надежда,но вие не се отказваите :crossfingers:

Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #243 -: Януари 09, 2008, 14:59:17 pm »
Благодаря ти мила Кати за барзия отговор,но аз сам от малък град и при нас е много сложно с кръвните тестове- много 4акане(4-5дни),много нерви и неудобни вапроси'Няма ли ве4е бебе?'а вси4ки знаем колко боли като питат,но това е друга тема.Затова тихи4ко ще си 4акам гадната М.
Стискам палци и на теб и на другите моми4ета да се похвалите скоро :goodluck: :crossfingers:
да,знам колко боли :( ..жалко,че се налага да чакаш и да се тревожиш без да можеш да предприемеш бързи мерки с кръвния..,но нищо може и без кръвен да се зарадваш след няколко дни :D :crossfingers: :crossfingers:

Добре дошла stanislavavalerieva,  дано за теб и за вси4ки моми4ета тук 2008 да баде много 'плодородна'.Аз взех да губя маи надежда,но вие не се отказваите :crossfingers:
никакво губене на надежда beni13,ако ти е напрегнато и мъчно,ако ти се плаче-поплачи си да ти олекне и после смело пак напред!!ще постигнем желанието си да имаме бебе,просто явно така ни е писано-да почакаме повечко!! :bighug: ще видиш,нали тази година е "годината на плъха" :wink: и се очаква висока раждаемост,че ако не от нас,от кой друг :D
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #244 -: Януари 09, 2008, 15:12:30 pm »
То, на мен малко ми е неудобно  :oops: съвсем скоро се записах при вас и ето, че мога да повлека крак с един хубав :bfp1: За мен проблемите сега започват (дано да няма този път де) Днес ми е 29 ден, а цикъла ми е на 26 дни, овулацията беше на 26.12.

Хайде момичета ваш ред е, не губете вяра и само напред :bighug:
« Последна редакция: Януари 09, 2008, 15:20:48 pm от Григчо »
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #245 -: Януари 09, 2008, 15:20:45 pm »
много ви се моля не ми се смейте,ама досега не съм си правила кръвен тест. някой ако може да ми каже как действа туй чудо и от къде да си го набавя,в болницата ли се прави,що ли? много много ме е срам от невежеството ми :oops: който е наясно нека ми каже и принципа му на действие,за уринарния знам че засича ,не си спомням как му беше името на хормона(тоя на бременността) hgg ли беше или нещо подобно.мерси предварително
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #246 -: Януари 09, 2008, 15:27:17 pm »
То, на мен малко ми е неудобно  :oops: съвсем скоро се записах при вас и ето, че мога да повлека крак с един хубав :bfp1: За мен проблемите сега започват (дано да няма този път де) Днес ми е 29 ден, а цикъла ми е на 26 дни, овулацията беше на 26.12.

Хайде момичета ваш ред е, не губете вяра и само напред :bighug:
Защо трябва да ти бъде не,удобно?!Та нали всички в този форум за този резултат се борим!Правила ли си си тест или имаш някакви симптоми? :)
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #247 -: Януари 09, 2008, 15:28:19 pm »
Благодаря ти Кати :bighug:Просто това 4акане ме измъ4ва и изпадам в 4ерни дупки :balk_144:,сигурно не само на мен се слу4ва.Да се надяваме да се оправдае някога това 4аканеееее.Простете ми,ако ви натоварвам,но никои друг няма да ме разбере както вие.Благодаря ,4е ви има:bighug:

*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #248 -: Януари 09, 2008, 15:28:53 pm »
много ви се моля не ми се смейте,ама досега не съм си правила кръвен тест. някой ако може да ми каже как действа туй чудо и от къде да си го набавя,в болницата ли се прави,що ли? много много ме е срам от невежеството ми :oops: който е наясно нека ми каже и принципа му на действие,за уринарния знам че засича ,не си спомням как му беше името на хормона(тоя на бременността) hgg ли беше или нещо подобно.мерси предварително

Кръвен тест се прави в някоя лаборатория. Той също измерва bHCG (бета ЧХГ), както и уринарните тестове, само че в кръвта. По-нагоре в мненията можеш да видиш таблица как варира хормона в зависимост от седмицата на цикъла.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #249 -: Януари 09, 2008, 15:34:15 pm »
Григчо,честито мила.Лека бременност. :balk_9:
Сесилия,кръвния тест се прави в лаборатория,би трябвало да има в почти всяка болница.Вземат ти кръв и след няколко часа ти е готов теста.При бременност ЧХГ се покачва .
« Последна редакция: Януари 09, 2008, 15:39:13 pm от rouzi-anna »
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #250 -: Януари 09, 2008, 15:36:40 pm »
Ако правилно съм разбрала, днес май имаме още едно попадение, а?  :wink: май трябва да кажа тихичко честито на Григчо? дано да съм права :)
а Рози, искам да ти се оплача от същия проблем - положителен тест за ОВУ и после 2 дни с Т 36,6  :x :x :x иди го разбери какво е това... почти 100% съм сигурна,че при нас не е станало този месец!!!
Кате, стискам ти палци!! мисля,че вече достатъчно време стоиш в тоя форум, време ти е да отиваш в другия-за бременните :))
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #251 -: Януари 09, 2008, 15:45:30 pm »
Защо трябва да ти бъде не,удобно?!Та нали всички в този форум за този резултат се борим!Правила ли си си тест или имаш някакви симптоми? :)

Не знам точно, има момичета, които чакат по-дълго и аз тъкмо се записвам и хоп... Направих си тест Шуър чек и веднага излезе втората черта, доста по бледа от контролната, но съвсем ясно различима. Дори вече се видях с док и той ми насначи терапия. А симптоми все още нямам никакви.

Бени, не губи кураж мила, дано по скоро да разбереш какво става и да ни се похвалиш.
*

    elma

  • *****
  • 1289
  • Само преживяното е истински разбрано
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #252 -: Януари 09, 2008, 15:49:03 pm »
:balk_46: Честито, Григчо! Много щастливи девет месеца ти пожелавам, дано всичко е наред и ги запомниш не като бреме, а като един прекрасен спомен изпълнен само с положителни емоции :) .....и няма от какво да ти е неудобно.... :bighug:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #253 -: Януари 09, 2008, 15:49:45 pm »
Григчо тихичо честито!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #254 -: Януари 09, 2008, 15:50:31 pm »
ааа и още нещо се сетих- абе тоя моя като си сметне че наближавам ову и нещо се стряска май. почва да ми се дърпа нещо, а пък аз незнам дали заради бебчо или поради друга причина, най ми се прави нещо тогавааааа. има ли други като мен? много го е страх човека иска бебе ама не е сигурен дали ще се справи. помагайтееее!

 :welcome_1: Sisilia.
И ние правим опити от скоро- 4 месеца. В началото милото не говореше по този въпрос и аз си мислех, че му е все тая. Но като не стана няколко месеца, започнах да си правя ову тестове и той вече ме пита :Какво става, положителен ли е теста, че да почваме. Има дни в който сме изморени, но ако теста е положителен, той поема отговорност и се опитваме да хванем :egg:
Така, че може би и твоето момчес времето ще разбере, че това не е лесна работа и ще преживява нещата повече. Сигурна съм, че и сега ги преживява, но не го показва... Успех и скоро да ни зарадваш....
]
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #255 -: Януари 09, 2008, 15:51:48 pm »
Станислава :welcome:
Бени,не губи надежда :bighug:Дано закъснението даде+++отговор. yahoo_17
Еагле, Катя и всички които не чакат М ,стискам ви палци.Това е нашата година .

*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #256 -: Януари 09, 2008, 15:56:50 pm »
Честито Григчо! А пък може на късмет да ти е записването, а дано си и наш и след теб повечко оттук присъстващите се изредим с  :bfp:.
Хайде Кате давайййййййй.Искам да чета за повече +++ резултати.
Роузи :balk_21:
« Последна редакция: Януари 09, 2008, 16:00:40 pm от eagle »
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #257 -: Януари 09, 2008, 15:57:26 pm »
4ЕСТИТО Григчо  :D Много се зарадвах за теб не се вини,4е си стояла малко в темата вси4ки се радваме за теб.Пожелавам ти безпроблемна бременност и едно здраво и красиво беб4е :D
Утре ще си направя още един тест и ще ви пиша

*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #258 -: Януари 09, 2008, 16:02:39 pm »
Бени чакаме да пишеш :bfp: :crossfingers: yahoo_17
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #259 -: Януари 09, 2008, 16:13:40 pm »
Момичета.Бета ЧХГ ми е
0.69  mIU/ml             0 - 1 при небременни
Което значи, че не съм бременна.


Грикчо, отивай в другия форум вече,да не те урочасаме тука. :bighug: