0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #160 -: Януари 07, 2008, 16:21:15 pm »
kali_g  :welcome:Дано не се задържиш дълго тук и тази година и ти се похвалиш с +++ резултат
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #161 -: Януари 07, 2008, 16:34:07 pm »
Споко за всички.Китайсаката година на мишката започва чак февруари. :lol:Тогава ще се плодим и множим.Последната година на плъха е била преди 60 години.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #162 -: Януари 07, 2008, 17:25:07 pm »
Здравейте, момичета!
Искам да благодаря на всички, които ми помагаха в трудни моменти и на всички, който се радваха с мен. И тъй като ви чувствам много близки, реших да си махна ник-а Котарана и да съм с моето име   :) 
Натали, от сърце ти желая точно такова сладурче, като аватара ти  :bighug:
kali_g  :hello2:

Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #163 -: Януари 07, 2008, 17:45:27 pm »
И  аз съм от забравилите , снощи хем до кое време си повтарях желанието и пак забарвих. Натали  :flower:
Споко за всички.Китайсаката година на мишката започва чак февруари. :lol:Тогава ще се плодим и множим.Последната година на плъха е била преди 60 години.
е Пуканка зна4и от февруари ще завалят само  :bfp:.
 :welcome_1: на новите моми4ета, и дано  скоро целият отбор да се похвалим с  ++++++++++++++++++++++ резултати.

за основаване на фонд за ин-витро - подпиши се и ти  http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #164 -: Януари 07, 2008, 18:01:10 pm »
Кали, :welcome:,и скоро да ни зарадваш с  :bfp:
Пепка,сега докато свикна с новият ти ник,ама този по ми харесва от стария :balk_600:
Пуканка,интересно инфо ,значи 2008 ще е много специална и бебешорска,а дано  :crossfingers:
Ей момичета,ама няма ли скоро някоя да ни зарадва с+++?След fatalwoman,чакаме други мамчета :D
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #165 -: Януари 07, 2008, 18:16:20 pm »
Натали,много хубав аватар имаш :balk_600:Пожелавам ти през тази година такъв да наднича в подписа ти :crossfingers:
Благодаря. Да ти се връща.
Ако е такъв таткото ще е много щастлив, защото си е заплюл да е момиче.  :wink:
*

    tancheto

  • ***
  • 199
  • Всичко е възможно!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #166 -: Януари 07, 2008, 20:26:20 pm »
Момичета, първо да ви кажа на всички Честита Нова Година!Много здраве и сладки бебешоци за всички ни!!!
Сега-аз днес (НЕ)чаках да ми дойде :)По принцип ми е доста точна лелката,но все още не говорим за закъснение,просто Надежда!Зная, че душичката, която толкова много желаем ще осмисли напълно живота ни!Успех на всички! :bighug: :bighug:

Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #167 -: Януари 07, 2008, 21:10:15 pm »
Танче :crossfingers:айде да не идва гадната лелка :lol:
Аз си дебна овуто,ама теста ми днес е -,ще си чакам :D
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #168 -: Януари 07, 2008, 21:12:25 pm »
Танче :crossfingers:айде да не идва гадната лелка :lol:
Аз си дебна овуто,ама теста ми днес е -,ще си чакам :D

И ние ще чакаме с тебе да ни зарадваш. :wink:
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #169 -: Януари 07, 2008, 21:16:26 pm »
Хайде да се надяваме всички които трябва да им дойде -да не им идва :) и нека започнем годината с многооооо +++ разултати :) аз имам много време още до лелката.около 20 дена ама ...дано не идва :) успех на всички
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #170 -: Януари 07, 2008, 21:25:46 pm »
Момичета, признавам си, че снощи на Богоявление пожелах бебета за всички, които си нямат още и чакат това да им се случи. Аз също вярвам, че това е нашата най-щастлива година, в която ще си имаме свои рожби,които да гушнем. Вярвам на китайската астрология, защото тя е основана на древната китайска култура и практическия им опит през вековете, в този смисъл годината на плъха наистина ще е много плодовита във всяко едно отношение.
Пожелах за Богоявление детенце и за нас с моя любим /естествено/.
Ние в момента "дебнем" яйцето  :lol:,после ще се включим към чакащите ++ резултат /някъде към 20-ти/.Пожелавам си щастливата новина за подарък за рождения ми ден.
На всички, които чакат -  :crossfingers: и  :bfp:
и много щастие!!!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #171 -: Януари 07, 2008, 23:10:55 pm »
Пуканка :bighug:
Бисерче,дано желанието ти се сбъдне и застигне всички тук в Зачатие.И успешно ловене на яйцето :lol:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #172 -: Януари 07, 2008, 23:34:23 pm »
момичета, от снощи имам някакво доста обилно воднисто течение-няма цвят. какво може да е пък това.Нищо не намерих в търсачката. 8O
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #173 -: Януари 08, 2008, 08:40:42 am »
Споко за всички.Китайсаката година на мишката започва чак февруари. :lol:Тогава ще се плодим и множим.Последната година на плъха е била преди 60 години.
лелееее  8O,pukanka верно ли е била чак преди 60 години?? е сега вече е ясна работата,тази година ще има явно бум на раждаемоста  :lol: !А ДАНО всички да се отчетем  :wink: с  ylinfant
« Последна редакция: Януари 08, 2008, 10:07:30 am от katia13 »
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #174 -: Януари 08, 2008, 08:51:17 am »
Еййй как се радвам, че ви намерих. Аз си следя още другата тема и се чудя защо Ви няма. И чак вчера видях, че има нова :bonk:
Ами Честита Нова Година и Ви желая много  :bfp1:. Защото зная, че на всички това ни е мечтата.
Fatalwoman, много се радвам за теб. Да ти кажа честно през почивните дни си мислех за теб и така се радвам, че си видяла  :bfp1:. Пожелавам ти  леки :cloud9: и едно  :babyflips:, а може и две.
Brumbarche, защо ни напускаш мила. Скоро не си писала, а и icq не включваш. Какво е станало, нали знаеш че сме тук, за да се подкрепяме във всяко отношение.
Мен тези дни трябва да ми е овулацията, а и тестове си имам, но вече 3 ден са отрицателни. Ами освен да стискам палци и да работим по въпроса друго не остава.
Успех момичета.
А Deneski, къде се загуби. Хич не се е появявала.
]
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #175 -: Януари 08, 2008, 09:59:22 am »
Еййй как се радвам, че ви намерих. Аз си следя още другата тема и се чудя защо Ви няма. И чак вчера видях, че има нова :bonk:
Ами Честита Нова Година и Ви желая много  :bfp1:. Защото зная, че на всички това ни е мечтата.
Fatalwoman, много се радвам за теб. Да ти кажа честно през почивните дни си мислех за теб и така се радвам, че си видяла  :bfp1:. Пожелавам ти  леки :cloud9: и едно  :babyflips:, а може и две.
Brumbarche, защо ни напускаш мила. Скоро не си писала, а и icq не включваш. Какво е станало, нали знаеш че сме тук, за да се подкрепяме във всяко отношение.
Мен тези дни трябва да ми е овулацията, а и тестове си имам, но вече 3 ден са отрицателни. Ами освен да стискам палци и да работим по въпроса друго не остава.
Успех момичета.

Ами, не че ви напускам, тук съм си и чета, просто .... нямам сили за нищо в момента, не съм се отчаяла от чакането на +++, просто ... гледам да не го мисля, а и ... не знам, май малко ми охладня желанието на този етап.

Вчера той пак повдигна темата, притеснява се, че вече толкова време нямаме +++ резултат.

А всъщност, аз реално нито ову съм тествала, нищо. Просто спряхме да се пазим, но и затова трябват малко усилия, в смисъл ... по-редовно бебеправене и ... свършване в мен, а ние .... ох, неудобноми е малко да обяснявам с такива подробности де, но ... не винаги завършваме с бебеправене.

Пък и  той малко ме поразочарова с някои негови постъпки, така че ... хич не бързам, за всичко си има време.

Адски напрегнат съм напоследак, изморена съм, не мога да се наспя и честно ви казвам, признавам си, нямам желание за бебеправене, изобщо!!!!

Истината е, че той го иска повече от мен и сигурно затова и не става!!!

Не знам, обхванало ме е едно такова апатично настроение ... нямам сили за нищо, даже съм и болна, ходя на работа, недоспивам .... изобщо... не искам да мрънкам и да занимавам с моето ужасно настроение момичетата тук, затова и не пиша, но чета, не пропускам.

Сега може би ще сменя работата и само за това си мисля, много го искам и се надявам да стане, даже трудно заспивам, сънувам разни неща, свързани спреназначаването, но понеже е неясно още .... и това също ме отдалечава от мисълта за детенце.

Пък и последният път вместо на 31.12 ми дойде още на 26 или 27 и дори не съм НЕчакала, което бе добре за мен, не се чудех ....

успех момичета, вие поне го искате на 1000000000% и го заслужавате

с вас съм и стискам палци


А Deneski, къде се загуби. Хич не се е появявала.
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #176 -: Януари 08, 2008, 11:30:55 am »
Здравейте

От днес и аз се включвам към темата. Пожелавам на всички само  :bfp1: резултати.

Мойто ову беше точно на 01.01(или поне така показа тестът). Знам че е рано, но вече трети ден имам някъкво странно чувство за гадене - на моменти даже си мисля как да стигна до WC-то, но после отминава и съм способна да изям света :eating:. Рано ми е за тест. Трябва да издържа още една седмица, когато се надявам да не ми дойде.


*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #177 -: Януари 08, 2008, 11:38:44 am »
Здравейте момичета,
Следя почти всички теми във форума,но до сега не съм писала било то поради липса на смелост или просто защото не съм толкова компетентна като вас  :oops:
Чета как подкрепяте и помагате на всеки и искрено се надявам да можете да помогнете и на мен.
В последният ден от цикъла ми с приятелят ми не ползвахме предпазни мерки и си мислех , че няма проблем, но няколко дена след това започнах да чувствам гърдите си напрегнати,постоянно ме боли глава и имам предменструални болки, а най-голямата изненада за мен бе днес когато видях,че имам и леко зацапване, а цикълът ми е чак на 18 януари.Възможно ли е да съм бременна!!!
Благодаря предварително на всички които ще ми отговорят.

Хубав ден Ви пожелавам.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #178 -: Януари 08, 2008, 12:26:14 pm »
Brumby, така се радвам да те "чуя". Спокойно, мила. По-добре е да подредиш живота си и тогава да се впускаш в бебеправене. Така ще можеш да се насладиш найстина на момента. Не трябва да се чувстваш длъжна да имаш дете, само защото той го иска. А относно секса, както моя приятел казва "Секса е едно, а бебеправенето съвсем друго". Има предвид, че и на нас ни се случва да сме уморени от работа и да не ни се прави нищо друго освен да стойм пред телевизора, но ако теста покаже, че сега е момента, той с готовност се "жертва" :lol:
Но ти май си доста напрегната. Отпусни се и погледни в бъдещето как искаш да изглежда живота ти.
В момента и при нас има една свободна длъжност на по високо ниво, за която мога да кандидатствам, но реших, че това не ми е приоритет и не е това което искам.
Просто трябва да решиш сама за себе си какво искаш, без да слушаш другите или да се съобразяваш какво се очаква от теб. :bighug: :crossfingers:
]
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #179 -: Януари 08, 2008, 12:44:46 pm »
добре дошли на всички нови момичета,и по-бързо да се похвалите с  :bfp:
Здравейте момичета,.... в последният ден от цикъла ми с приятелят ми не ползвахме предпазни мерки и си мислех , че няма проблем, но няколко дена след това започнах да чувствам гърдите си напрегнати,постоянно ме боли глава и имам предменструални болки, а най-голямата изненада за мен бе днес когато видях,че имам и леко зацапване, а цикълът ми е чак на 18 януари.Възможно ли е да съм бременна!!!
Благодаря предварително на всички които ще ми отговорят.

Хубав ден Ви пожелавам.
STL,а кога ти е бил последния М.?ако зацапването продължи според мен иди на лекар!аз съм имала веднъж зацапване по никое време и се оказа ерозио на шийката на матката..
от друга страна-хипотетично е възможно да си бремнна,защото може да си имала по-ранна О.,а около 8 дни след О. може да има зацапване в резултат на имплантацията(при бремнност)!!но от какво е при теб..може да ти каже само лекар! :goodluck:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!