0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #140 -: Януари 07, 2008, 08:48:25 am »
Здравейте, мацки! Аз започвам да чакам с вас, но по това време ще е О  :lol:
Снощи тъкмо бях на палава вълна и нещо се сдърпахме с милото за глупости и всеки обърна гърба и заспахме сърдити, но се надявам тази вечер...  :oops:
 :welcome_1: на новите момичета, виждам че има доста такива! Мацки, не се страхувайте да пишете! Фиоре, Роузи е права - пусни си един кръвен и ще знаеш какво е положението - 5 дни закъсненине си реве направо за тест! Как издържаш!?! :crossfingers: да е това, което искаш и чакаш!
Натали,  :bighug: за щастливата ти новина! Хайде - нов месец, нова година, нов късмет! И, онова за "плоденето като мишки" много ми хареса, дано наистина да стане!
Лек ден ви пожелавам и да се придвижвате внимателно, че вънка е страшна поледица, като стъкло е всичко!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #141 -: Януари 07, 2008, 08:59:14 am »
здравейте,аз да ви се оплача,вчера цял ден си повтарях вечерта преди да си легна да си пожелая желание и както гледахме някакъв филм съм заспала  :( ...цял ден си повтарях и накрая...заспах;останах си без желание..и миналата гопдина пак така забравих..много съм застреляна значи!!
« Последна редакция: Януари 07, 2008, 09:01:33 am от katia13 »
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #142 -: Януари 07, 2008, 09:12:36 am »
И аз забравих  :?
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #143 -: Януари 07, 2008, 09:42:29 am »
Нещо не схващам.Какви желания? И до колко часа? 8OПак съм изтървала нещо
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #144 -: Януари 07, 2008, 09:46:58 am »
п.п. ДНЕС Е БОГОЯВЛЕНИЕ,момичета и довечера се "разтваря небето" ,всеки може преди да си легне да си пожелае желание
Ето Pukanka  :)
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #145 -: Януари 07, 2008, 09:54:45 am »
Леле, ама съм патка.Стоях до 4 сутринта и неможех да спя ама не си пожелах нищо. :o
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #146 -: Януари 07, 2008, 10:20:56 am »
Здравейте момичета, на мен по план днес трябва да ми дойде, но все още нямам никакви симптоми, и за бременност симптоми няма  :( така че ще чакам, пък каквото сабя покаже  :wink: ама напоследък нещо цикълът ми се удължи и не мога да разбера защо.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #147 -: Януари 07, 2008, 11:00:49 am »
Леле, ама съм патка.Стоях до 4 сутринта и неможех да спя ама не си пожелах нищо. :o
:lol: :lol: :lol: не си единствената дето не си е пожелала..аз вчера от сутринта си повтарях,влязох да кажа и на момичетата тук  :lol: и накрая забравих,а като гледам и mpia каза,че е забравила,абе...нищо айде,то желанията са ни в подсъзнанието и Господ пак ги е чул :wink:,или поне се надявам :D!!
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #148 -: Януари 07, 2008, 11:02:35 am »
Здравейте момичета, на мен по план днес трябва да ми дойде, но все още нямам никакви симптоми, и за бременност симптоми няма  :( така че ще чакам, пък каквото сабя покаже  :wink: ама напоследък нещо цикълът ми се удължи и не мога да разбера защо.
:crossfingers: да не ти дойде :D
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #149 -: Януари 07, 2008, 11:27:41 am »
Нали знаете, че тази година според китайския хороскоп е годината на плъха. Тя е изключително плодородна година и раждаемостта силно се увеличава. Множат се като мишки дето има една дума. :lol: Та, аз вярвам че тази година ще е изключително надеждна за нас, за това действайте. :wink:
Еха супер :balk_103:. Пу, пу, пу дано на всички  preggo stork-boy :babbycarrage:
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #150 -: Януари 07, 2008, 11:34:19 am »
Момичета не се притеснявайте, че сте пропуснали да си пожелаете на богоявление заветното и мечтаното бебенце, защото в сърцата си всяка една от нас си го пожелава всяка една секунда, всеки един момент и Господ ще чуе молитвите ни. Вярвайте с душата си - това е по-важно.
« Последна редакция: Януари 07, 2008, 11:39:30 am от eagle »
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #151 -: Януари 07, 2008, 12:14:12 pm »
Леле, ама съм патка.Стоях до 4 сутринта и неможех да спя ама не си пожелах нищо. :o
Момичета, не се притеснявайте. Аз си пожелах и защото желанието ми е като на всички вас съм си пожелала и за вас. Нали сме отбор!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #152 -: Януари 07, 2008, 12:15:56 pm »
Григчо,стискам силно палци,пу-пу дано :crossfingers: yahoo_17
Ами то и аз съм една от онези забравили патенца ,да си пожелаят нещо,ама той Господ знае какво искаме ,така че вярвам ,че ще ощастливи всяка една от нас през 2008г.С един  а може и два такива сладура :bori_002: :bori_007:
*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #153 -: Януари 07, 2008, 12:18:23 pm »
Eagle, бих искала да те попитам, колко време след лапароскопия може да се правят опити за бебе или АРТ? Нали си минала по този път! И ти желая много скорошен успех!!!!! АКо някой друг знае моля също да сподели опит! :D
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #154 -: Януари 07, 2008, 12:42:07 pm »
Леле, ама съм патка.Стоях до 4 сутринта и неможех да спя ама не си пожелах нищо. :o
Момичета, не се притеснявайте. Аз си пожелах и защото желанието ми е като на всички вас съм си пожелала и за вас. Нали сме отбор!
Nataly* :bighug:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #155 -: Януари 07, 2008, 13:32:39 pm »
здравейте,аз да ви се оплача,вчера цял ден си повтарях вечерта преди да си легна да си пожелая желание и както гледахме някакъв филм съм заспала  :( ...цял ден си повтарях и накрая...заспах;останах си без желание..и миналата гопдина пак така забравих..много съм застреляна значи!!

Мила Катя13,не вярвам цял ден да си си повтаряла желанието си и Господ да не го е чул!Щом има уши на Богоявление през нощта значи има уши и на Богоявление през деня!
Мили момичета,въпреки нещастието което ми се случи,аз не спирам да се надявам и дълбоко в себе си вярвам,че нищо случайно на този свят няма.Както не е случаен и факта ,че навлизаме в годината на плъха!Навярно Той вижда колко сме много вече и колко много го желаем и ще направи 2008 най-бебеплодородната година за всички нас!Ако всички вярваме силно в това и вярата ни се обедини,нашето общо желание няма да остане нечуто!Та ние не искаме пари,или коли,или къщи!

                                       НИЕ ИСКАМЕ БЕБЕТА!!!
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #156 -: Януари 07, 2008, 13:55:51 pm »
Натали,много хубав аватар имаш :balk_600:Пожелавам ти през тази година такъв да наднича в подписа ти :crossfingers:
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #157 -: Януари 07, 2008, 14:22:46 pm »
Eagle, бих искала да те попитам, колко време след лапароскопия може да се правят опити за бебе или АРТ? Нали си минала по този път! И ти желая много скорошен успех!!!!! АКо някой друг знае моля също да сподели опит! :D
Olimpia почнахме опитите след един месечен цикъл. То и по-рано да искаш неможеш, защото доста дърпат конците и ти е малко дисконфортно. Горе долу след около 20 дни от операцията.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #158 -: Януари 07, 2008, 14:43:42 pm »
здравейте,аз да ви се оплача,вчера цял ден си повтарях вечерта преди да си легна да си пожелая желание и както гледахме някакъв филм съм заспала  :( ...цял ден си повтарях и накрая...заспах;останах си без желание..и миналата гопдина пак така забравих..много съм застреляна значи!!

Мила Катя13,не вярвам цял ден да си си повтаряла желанието си и Господ да не го е чул!Щом има уши на Богоявление през нощта значи има уши и на Богоявление през деня!
Мили момичета,въпреки нещастието което ми се случи,аз не спирам да се надявам и дълбоко в себе си вярвам,че нищо случайно на този свят няма.Както не е случаен и факта ,че навлизаме в годината на плъха!Навярно Той вижда колко сме много вече и колко много го желаем и ще направи 2008 най-бебеплодородната година за всички нас!Ако всички вярваме силно в това и вярата ни се обедини,нашето общо желание няма да остане нечуто!Та ние не искаме пари,или коли,или къщи!

                                       НИЕ ИСКАМЕ БЕБЕТА!!!

напълно си права  :D и за деня(че трябва да сме били чути и през деня,не само вечерта :wink:) и за годината на плъха.. :D!! :crossfingers: ти да си от първите на които ще им се сбъдне да гушкат  :bori_005: ,за да загърбиш по-бързо болката от преживяното!! :hug2:
момичетаааа,гответе се за година с мноооого бебета  :D !!
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #159 -: Януари 07, 2008, 15:26:21 pm »
Здравейте, момичета!
Чета ви от известно време и бих искала да се присъединя към вашата хубава темичка. За съжаление днес разбрах, че коледното чудо ме е пропуснало, но какво ми остава освен да си кажа - нов месец, нов късмет. Гадно е чувството, но когато споделиш, ти олеква поне малко.
При мен борбата за дете започна целенасочено преди година (макар че дълго преди това подозирах проблем), през която преживях един спонтанен аборт в 12 г.с. След това се оказа, че имам имунологичен проблем и сега беше първият ми цикъл, през който провеждах терапия.

Пожелавам на всяка от вас едно ново начало през 2008 и сбъдване на вашата МЕЧТА.
« Последна редакция: Януари 07, 2008, 15:37:25 pm от kali_g »