0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #960 -: Януари 23, 2008, 16:53:15 pm »
Момичета, нищо не стана днес. Нямаше никаква инсеминация. Материала на мъжа се оказа супер отчайваш. Влошена морфология. С нормална морфология са 9 %. Концентр. след обраб. 2,6 млн/мл., брой подвижни сперматозоиди 0.59 млн, Удължена, аморфна, валуолизирала глава, откъсната глава.Пречупена шийка.Къса опашка, двойна опашка+ самоопашка.Множествени дефекти. Крайното закл. е Олигоастенотератозооспермия.
Как ще разтълкувате тези резултати?

Съжалявам, мила! Прочети из форума, има доста инфо и не губете време, а се заемайте с лечение. Аз не съм чела достатъчно по този въпрос, нека момичетата, които знаят да напишат нещо повече.
А иначе аз ви чета всеки ден и ви стискам палци. Аз този месец не знам какво и дали изобщо ще чакам. Моя мъж има нови идеи тея дни в главата си и само мисли, смята..... ужас!!! Ама от тая работа. 3 дена изобщо не мога да му видя очите! Точно най-важните 3 дена!  :? Нооооо нищо........! Ако не стане сега ще стане друг път!!!! Дано да е по-скоро обаче!  :D
*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #961 -: Януари 23, 2008, 16:57:16 pm »
Момичета , включвам се и аз в групичката чакащи ову тези дни  :lol: Дано го уловим това яйце вече   :00001754:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #962 -: Януари 23, 2008, 17:31:02 pm »
Момичета, нищо не стана днес. Нямаше никаква инсеминация. Материала на мъжа се оказа супер отчайваш. Влошена морфология. С нормална морфология са 9 %. Концентр. след обраб. 2,6 млн/мл., брой подвижни сперматозоиди 0.59 млн, Удължена, аморфна, валуолизирала глава, откъсната глава.Пречупена шийка.Къса опашка, двойна опашка+ самоопашка.Множествени дефекти. Крайното закл. е Олигоастенотератозооспермия.
Как ще разтълкувате тези резултати?
Много съжалявам за лошия резултат. Ние също имаме проблеми от този род. Моя съвет е да не губите време и да не се отчайвате. Допитайте се до специалисти. Информация може да прочетеш тук http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=101.0
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #963 -: Януари 23, 2008, 17:57:15 pm »
Dragica, съжалявам много, мила! Тук има много информация, разрови се из темите и потърсете решение! Стискам палци скоро да се похвалите с по-добър материал!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #964 -: Януари 23, 2008, 18:02:08 pm »
Dragica  :bighug:

за основаване на фонд за ин-витро - подпиши се и ти  http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #965 -: Януари 23, 2008, 18:16:47 pm »
Dragica,съжалявам.. :( !прочети малко инфо и решете с лекаря ти какво ще предприемете  :crossfingers:  да се подобрят нещата скоро!
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #966 -: Януари 23, 2008, 18:43:25 pm »
Моля за съвет.Датата на която би трябвало да ми дойде е около 28.01.Само, че днес нещо не ми е добре и се разболявам от някакъв вирус.Въпроса ми е мога ли да си направя тест за бременност  и да си пия спокойно лекарства или още е рано?
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #967 -: Януари 23, 2008, 18:44:35 pm »
Dragica,дръж се миличка.Трябва да си силна за да спечелиш борбата.Не те виждам в Скайп. :(
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #968 -: Януари 23, 2008, 18:48:00 pm »
Моля за съвет.Датата на която би трябвало да ми дойде е около 28.01.Само, че днес нещо не ми е добре и се разболявам от някакъв вирус.Въпроса ми е мога ли да си направя тест за бременност  и да си пия спокойно лекарства или още е рано?

Парацетамола не е опасен мисля, така че може да си пийнеш един.Другото го знаеш-мед ,лимони и чайчета.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #969 -: Януари 23, 2008, 18:49:27 pm »
Благодаря  :D
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #970 -: Януари 23, 2008, 19:04:10 pm »
Dragica ,страшно съжалявам ..  :( Мъжа ми е със същата диагноза.. за сега не смеем още да идем на инсе точно поради тази причина.. пие спимен и витамини ...Не знам колко ще помогнат ..моля се на всичко живо някой ден да се получи .. Пжелавам ти го от сърце  :bighug:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #971 -: Януари 23, 2008, 19:05:06 pm »
Dragica, не се отчайвай. Има специалисти и те могат да помогнат, не всичко е загубено.
Стискам палци, ще има щастие и за теб, мила   :crossfingers:    :crossfingers: :bighug:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #972 -: Януари 23, 2008, 19:17:14 pm »
Dragica мила не се отчаиваи скоро ще изгрее слънце и над твоя дом, и всичко ще се оправи. :D
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #973 -: Януари 23, 2008, 19:47:46 pm »
Драгица не се отчайвай мила  :bighug: изгубена е само една битка, но не и войната. Бъди силна и се бори със зъби и нокти за своето детенце! Ще успеете!  :goodluck:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #974 -: Януари 23, 2008, 20:27:41 pm »
Момичета, нищо не стана днес. Нямаше никаква инсеминация. Материала на мъжа се оказа супер отчайваш. .....
Дръж се наборе и не се отчайвай, няма непоправими неща!
Знам, че и ти като мен нямаш време за губене, но преди всичко цигари и алкохол трябва да се спрат, ако искате добра спермограма.
Сега да не вземеш да потънеш някъде...нали знаеш, че тук всички те подкрепяме.
Прегръщам те силно :bighug:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #975 -: Януари 23, 2008, 20:44:58 pm »
Здравейте, колко много сте изписали самооооо!! не смогвам да го изчета!!! аз не съм се включвала от няколко дни, защото имах адски много работа, дойде ми М и общо взето нямаше нищо интересно при мене!! искам да поздравя всички момичета, на които съм пропуснала да кажа "добре дошли", дано не се задържате много тука :) от този месец вече започваме официално да правим опити за бебе, минаха вече 6-те гадни месеца, от утре започва меренето на Т в Д-то  :oops: ...  стискам палци на всички, които не чакат, на всички, които чакат яйчицето.. Dragica, миличка, горе главата, тук има толкова много бебета, на татковци с лош материал, има и кой да питаш, така че спокойно!! пък и ние сме с теб!
pukanka,извинявай, може би ще повторя някой, но за кога ти е планирано ин витрото? питам за да стискам палци  :D
Рози, кате, стискам палци и на вас!!! абе въобще за всички една голяма  :bighug: от мене!!!
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #976 -: Януари 23, 2008, 21:23:07 pm »
Ми планирано е като ми станат фоликулчетата :lol:.Очаквам да е между 3-6 февруари трансфера.
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #977 -: Януари 23, 2008, 21:26:07 pm »
Значи около 2 седмици има още.. нищо де,аз от сега ти  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #978 -: Януари 23, 2008, 21:39:30 pm »
А така. :lol:Колкото повече стискане,по-сигурно. :wink:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #979 -: Януари 23, 2008, 22:26:42 pm »
ДРАГИЦА аз ще се повторя след всяко зло винаги идва добро ,така че горе главата.ПУКАНКА и аз започвам отсега да стискам за тебе.А аз ще се вклуча в групичката с гоненето на :egg: :00001754: .Успех момичета