0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #940 -: Януари 23, 2008, 10:25:32 am »
sisiliaсъжалявам мила :(
Оффффф katia13, като гледам какви ПМС са ме замъчили, направо ще си ми дойде, де да знам, имам такова усещане и не ми се иска да се надявам напразно :(

Момичета, мъжете са различни:) Моя например изживява всичко с мен и не се караме. Вярно, че и аз не се разочаровам чак толкова (това ни е 4 месец опити), но като ми е кофти ме разбира и ме успокоява. Готов е да започнем всякакви изследвания и процедури ако се наложи само да кажа кога. В общи линии не мога да се оплача. Той иска дете колкото и аз:)

Айде не се отчайвайте, мъже кво да ги правим:) Важното е да ви подкрепят макар и с караници:)

Аз отивам до WC да се надничам като една маниачка:) От сутринта ходя да гледам през 15 мин, колегите ще ме помислят за луда:)
Лек ви ден и успех:)
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #941 -: Януари 23, 2008, 10:37:52 am »
Хайде милички пак да се разпиша;-)
Довлякох се в офиса преди час. дадохме материала с мъжо и в 13 ч -инсе. Та така...да се надяваме че материала е добър и....после ще чакаме заедно:-) Поздрави

Хайде мила,
дано материала е добър и всичко да мине добре. Най-вече да се види резултата след 9 месеца:)
Стискам ти палци:)
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #942 -: Януари 23, 2008, 10:40:14 am »
Драгичке,мнооого успех ти пожелавам и стискам и на краката  :goodluck: :eggsperm:На всички остана ли които не чакат много успехи ,пък ако няма успехи да има повечко спокойствие.. Аколкото до караниците и реването ,ние с моя си ревем заедно ,обикновено се караме заради други неща ,но за това винаги сме единодушни.Приятен ден и чакам резултати от Драгица
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #943 -: Януари 23, 2008, 11:04:17 am »
абе къде е пуканка днес?
нещо ми се губи от хоризонта?
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #944 -: Януари 23, 2008, 12:20:07 pm »
абе къде е пуканка днес?
нещо ми се губи от хоризонта?

Тука съм бе. :lol:В 7.19 сутринта съм писала още докато вие си нанкате. Сега се връщам от иглотерапия, спи ми се и ще направя тая работа. Аз кво да кажа, карам си мензиса и съм добре. Прегръщам ви всички и стискам цял ден палци за Драгица.
Мила като се прибереш от инсето, лягаш и не мърдаш три дни да си намери място бебо. Мъжа ти да слага престилката и да почва веднага чистене, готвене, закуска,обяд ,вечеря в леглото и приятни филми пред ТВ.
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #945 -: Януари 23, 2008, 13:06:35 pm »
Dragica,  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Clevergirl_75, дано се е получило :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: с теб май сме набори :wink:
Не запомних всички нечакащи, но едно голямо :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: от мен!!! Хайде, така чакам някоя от вас да се похвали :D

Кажете ми момичета, вашите мъже как приемат всичкото това чакане и разочароване всеки месец. Моя каза, че това е божа работа и мъжете не го изживяват толкова тежко???
В разговори разбирам, че е чел, информирал се е кое как става, но не го прави толкова явно като мен :lol:. Като не стана първите месеци, след един мой рев си поговорихме и решихме да започнем с ову тестове и мерене на БТ, но идеята за секс по график страшно го дразни (то, не че на мен ми харесва де), та по негласна уговорка не обсъждаме предварително кога, как и защо, въпреки че и двамата знаем кога е момента, защото гледаме резултата от тестовете заедно :wink: За изследвания също е съгласен да направим след месец-два ако се наложи.
Иначе не пропуска да ме майтапи за какво ли не - като се почне от вечерния ми ритуал с тръскането на термометъра, до виренето на краката след кекса... последния му лаф е "Кво става, кога ще снасяме?". :a_hen_01: Добре, че нося на майтап, та редовно ми обръща сълзите на смях с неговите щуротии :biglove:
То, като се замисля, май е по-добре, че не психясват и те колкото нас, иначе егати депресията щеше да настъпи...

Та, момичета, има ли някоя друга тези дни да си снасяме заедно?  :balk_71:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #946 -: Януари 23, 2008, 14:07:59 pm »
Dragica,  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Clevergirl_75, дано се е получило :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: с теб май сме набори :wink:
Не запомних всички нечакащи, но едно голямо :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: от мен!!! Хайде, така чакам някоя от вас да се похвали :D

Кажете ми момичета, вашите мъже как приемат всичкото това чакане и разочароване всеки месец. Моя каза, че това е божа работа и мъжете не го изживяват толкова тежко???
В разговори разбирам, че е чел, информирал се е кое как става, но не го прави толкова явно като мен :lol:. Като не стана първите месеци, след един мой рев си поговорихме и решихме да започнем с ову тестове и мерене на БТ, но идеята за секс по график страшно го дразни (то, не че на мен ми харесва де), та по негласна уговорка не обсъждаме предварително кога, как и защо, въпреки че и двамата знаем кога е момента, защото гледаме резултата от тестовете заедно :wink: За изследвания също е съгласен да направим след месец-два ако се наложи.
Иначе не пропуска да ме майтапи за какво ли не - като се почне от вечерния ми ритуал с тръскането на термометъра, до виренето на краката след кекса... последния му лаф е "Кво става, кога ще снасяме?". :a_hen_01: Добре, че нося на майтап, та редовно ми обръща сълзите на смях с неговите щуротии :biglove:
То, като се замисля, май е по-добре, че не психясват и те колкото нас, иначе егати депресията щеше да настъпи...

Та, момичета, има ли някоя друга тези дни да си снасяме заедно?  :balk_71:

И при мен е горе долу така,само че нашия лаф е "Ще яде ли Асан баница тоя месец?!" Ветър го вее на бял кон него...  :lol:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #947 -: Януари 23, 2008, 14:11:06 pm »
то кой остана за тая седмица?аз помня само веска..айде весе :crossfingers: :crossfingers: и на всички които тръпнат тези дни-ДА НЕ ИМ ИДВА!! :crossfingers: :crossfingers:

Хайде, Кате, хайде...  :balk_21: Толкова много го искам, че чак ме е страх. И аз се взирам и си "откривам" какви ли не симптоми и по цял ден се ровя в нета и из форуми за информация  :balk_119:... И така сама си се убеждавам и разубеждавам. Страх ме е да говоря... каквото стане, в крайна сметка.
Сисилия,Андреа, съжалявам, милички! Зареждайте енергия за следващия месец!
Драгица,  :crossfingers: :goodluck:
И на всички чакащи като мен, много успех. дано тозии месец да е нашия!!!

Don't worry, be hippy
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #948 -: Януари 23, 2008, 14:17:21 pm »
..Та, момичета, има ли някоя друга тези дни да си снасяме заедно?  :balk_71:..
ами да бе мацка :wink:,аз съм тези дни в О. ..от два дни разпитвам и з темата има ли още някоя :lol: - станахме две  :wink:!браво :lol:,сега трябва да не се излагаме ,а да го хващаме и да се похвалим след две седмици :wink: :crossfingers:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #949 -: Януари 23, 2008, 14:20:28 pm »
то кой остана за тая седмица?аз помня само веска..айде весе :crossfingers: :crossfingers: и на всички които тръпнат тези дни-ДА НЕ ИМ ИДВА!! :crossfingers: :crossfingers:

Хайде, Кате, хайде...  :balk_21: ..


:(,аз нарочно го написах така "айде" ,щото(както и сега) пестя време :lol:,че толкова бързо пишете последните дни,та не ви насмогвам :lol: и почнах да съкращавам думи..ако държите на правописа кажете :lol:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #950 -: Януари 23, 2008, 14:20:29 pm »
Andreaivano,мила не се притеснявай!Знаеш, че мъжете са много по-страхливи!Мойто слънце ме уплаши много, когато му казвам, че съм загубила бебето, а той само ме гушна и ми казва:"Не се притеснявай мило няма за какво да плачеш другия път всичко ще е наред"! И това беше повече нищо не каза!Направо незнаех къде се намирам, а той да не ме изнервя допълнително си го е изживял вътрешно!Така че не се тревожи всичко ще се нареди!Стискам палци на всички да имат успех в опитите и скоро да разказваме,че ще ставаме мами!  :)
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #951 -: Януари 23, 2008, 14:23:54 pm »
Здравейте, моми4ета! :balk_64:
Да се впиша и аз в чакащите макар шанса ни да е минимален за естествен цикъл (много лоша спермограма имаме). Очаквам да ми дойде днес най-късно утре. Цикъла ми е редовен и никога не закъсниава, но предниа месец ми дойде няколко дни по-рано и затова взех пак да си правя графики. Попритесних се малко. Засега БТ ми изглежда добре-не е била толкова висока на 28-ми ден, но имам ПМС и незнам какво да очаквам. :ask:
Стискам палци на всички.
Pragica, дано да се е получило и да ни зарадваш с добри новини!
Прегращам ви всички. Много се радвам, че ви има. Просто както и други момичета се оплакват, моето момче не споделя вълненията ми покрай "сметките" както ги нарича. :balk_600:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #952 -: Януари 23, 2008, 14:47:29 pm »
Засега БТ ми изглежда добре-не е била толкова висока на 28-ми ден, но имам ПМС и незнам какво да очаквам. :ask:
press,графиката ти изглежда добре според мен :D! :crossfingers:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #953 -: Януари 23, 2008, 15:08:09 pm »
то кой остана за тая седмица?аз помня само веска..айде весе :crossfingers: :crossfingers: и на всички които тръпнат тези дни-ДА НЕ ИМ ИДВА!! :crossfingers: :crossfingers:

Хайде, Кате, хайде...  :balk_21: ..


:(,аз нарочно го написах така "айде" ,щото(както и сега) пестя време :lol:,че толкова бързо пишете последните дни,та не ви насмогвам :lol: и почнах да съкращавам думи..ако държите на правописа кажете :lol:
Мила, мисля, че не си ме разбрала правилно. Съжалявам, че си приела това ми изречение като поправка за правописа ти! Но това е последното нещо, което съм вложила в него. Опитала съм се да покажа колко много и аз го искам и се надявам този път да е станало (казана няколко пъти хайде/айде = на усилване на действието на думата), но явно само аз си се разбирам какво съм искала да кажа.  :balk_149:
 :sorry:, ако съм те обидила. Не съм го искала...  :hug2: :bighug:
Don't worry, be hippy
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #954 -: Януари 23, 2008, 15:14:38 pm »
..Мила, мисля, че не си ме разбрала правилно. Съжалявам, че си приела това ми изречение като поправка за правописа ти! Но това е последното нещо, което съм вложила в него. Опитала съм се да покажа колко много и аз го искам и се надявам този път да е станало (казана няколко пъти хайде/айде = на усилване на действието на думата), но явно само аз си се разбирам какво съм искала да кажа.  :balk_149:
 :sorry:, ако съм те обидила. Не съм го искала...  :hug2: :bighug:

не си ме обидила,аз не се обиждам чак толкова лесно :lol: ,а сега ме хвана и срам :oops:,че съм те разбрала погрешно  :lol:...явно времето влияе на мисловните ми процеси :lol:
желая ти много успех :bighug: и чакам  :bfp: тая седмица :wink:
« Последна редакция: Януари 23, 2008, 15:16:43 pm от katia13 »
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #955 -: Януари 23, 2008, 15:26:24 pm »
В тая тема никой не обижда и не се обижда.Затова се гордеем толкова много с нея.Ако се случи, просто някой е объркал темата. :wink:
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #956 -: Януари 23, 2008, 16:07:38 pm »
Момичета, нищо не стана днес. Нямаше никаква инсеминация. Материала на мъжа се оказа супер отчайваш. Влошена морфология. С нормална морфология са 9 %. Концентр. след обраб. 2,6 млн/мл., брой подвижни сперматозоиди 0.59 млн, Удължена, аморфна, валуолизирала глава, откъсната глава.Пречупена шийка.Къса опашка, двойна опашка+ самоопашка.Множествени дефекти. Крайното закл. е Олигоастенотератозооспермия.
Как ще разтълкувате тези резултати?
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #957 -: Януари 23, 2008, 16:13:35 pm »
Боби:crossfingers:за успешно инсе.
Прес,Веска,clevergirl_75,Роди,хайде момичета зарадвайте ни  :crossfingers: :bfp:
Кате,Jael,успешен улов :egg: :eggsperm:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #958 -: Януари 23, 2008, 16:16:53 pm »
Ох,мила,много съжалявам,знам колко надежди имаше в инсето.Ние сме с теб мила,не се отчайвай.А относно Олигоастенотератозооспермия,има мисля ,че темички с инфо,но всичко ще е наред.Няма невъзможни неща. :bighug:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #959 -: Януари 23, 2008, 16:51:57 pm »
Dragica, не се отчайвай мила. Слънцето ще изгрее и на вашата улица все някога. Прочети малко, има доста инфо и вземете мерки.