0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #900 -: Януари 22, 2008, 12:05:56 pm »
eagle  :crossfingers: за днес и да пишеш след прегледа!
Роси никакви лелки!
krasiko -това може да е симптом на бременност!
Dragica  :crossfingers:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #901 -: Януари 22, 2008, 14:41:39 pm »
Миме,lubaboiko,fatalwoman,Кати,благодаря ви милички,обаче лелката дойде окончателно,но аз не се отчайвам.Мъчно ми е ,но ще ми мине,нали знаете как е.След няколко дни започваме с гонитбата :egg: :eggsperm:така ,че надеждата умира последна.
Dragica, :crossfingers:за утре.
STL,хайде скоро да ни зарадваш.

Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #902 -: Януари 22, 2008, 14:50:30 pm »
Роузи,  :balk_21: Ще се моля скоро да видиш  :bfp1: и да сменяш форума.
  :crossfingers: и  :goodluck: на всички чакащи. И аз се нареждам на опашката за тази седмица. Хайде, момичета, поне по един  :bfp: на седмица! Коя ще е за тази? 
Don't worry, be hippy
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #903 -: Януари 22, 2008, 14:56:43 pm »
Иска ми се да става с теглене на чоп.Така всички от темата щяхме да изтеглим до края на годината. :lol:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #904 -: Януари 22, 2008, 15:15:44 pm »
На мене си ми дойде. Sisilia, предавам щафетата на теб, ти да ни отсрамиш. Този месец не ми е чак толкова гадно. Много се надявах, но нищо следващия...
]
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #905 -: Януари 22, 2008, 15:20:25 pm »
Роузи,  :balk_21: Ще се моля скоро да видиш  :bfp1: и да сменяш форума.
  :crossfingers: и  :goodluck: на всички чакащи. И аз се нареждам на опашката за тази седмица. Хайде, момичета, поне по един  :bfp: на седмица! Коя ще е за тази? 

aaaaaaaaa,никакви такива :x-"през ден :bfp:на седмица",аз бях поръчала поне по три :wink:,пък и това се пада горе-долу през ден..не е много,тъй че не съм нахална и трябва да се осъществи според мен :D!освен това,когато няколко дни не е имало"+++" новини е редно в следващите да се наваксва и да се разписват по-начесто момичета с :bfp:!!!затова мацки,ама много ви се моля,айде всички дето са за докрая на седмицата чакаме ви :D!
vesska дано си от тези за тази седмица :wink: с :bfp:
rouzi-ana,много съжалявам,че ти е дошло :(,ма както ти си го казала -"другия месец пак" :D!знам,че ти е мъчно-потъгувай малко днес(ама мноооого малко :bighug:)и от утре с нови сили :wink:
аз момичета искам да попитам-има ли освен мен и dragica,други дето ще гонят пустото яйце тия дни :lol:!dragica  :crossfingers: тоя месец вече да го хванем  :lol:
Andreaivano и ти ли отпадна.. :(
sisilia мисли му :D,много малко останахте ...явно трябва да е при вас вече  :bfp: -СТИСКААААМ ПАЛЦИ  :D
« Последна редакция: Януари 22, 2008, 15:23:08 pm от katia13 »
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #906 -: Януари 22, 2008, 15:25:11 pm »
Не е честно. Не е честно. НЕ Е ЧЕСТНО.... Искам си  :bfp:. Гадна, гадна лелка.
Ще ми мине, ама така се надявах. По дяволите...
]
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #907 -: Януари 22, 2008, 15:26:35 pm »
На мене си ми дойде. Sisilia, предавам щафетата на теб, ти да ни отсрамиш. Този месец не ми е чак толкова гадно. Много се надявах, но нищо следващия...

 :( ох миличка,толкова съжалявам
така се надявах и за тебе,почти колкото за себе си,оказа се и че сме на едни годинки  :)
 :balk_21:  другия месец  :(  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Кате, чул те Господ!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #908 -: Януари 22, 2008, 15:43:08 pm »
Здравейте момичета, този месец пак да се разпиша при нечакащите та да видим какъв ще е резултата, предполагаемата ми М е на 28,01 този месец дано подмине гадната лелка, че от месец на месец взе повече да ми тежи, та да видим какъв ще е края на 7 месец от началото на опитите ни за бебче, желая успех на всички дано всички ни подмине гадната лелка :x


*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #909 -: Януари 22, 2008, 16:36:25 pm »
Андера,не се притеснявай мила и аз вчера тотално се разочаровах,а днес лелката си дойде.Д :pink_dust_1: :eggsperm:а минава и да си гоним яйчицата за следващия път.. успех на всички
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #910 -: Януари 22, 2008, 16:45:04 pm »
Meli, дано те подмине и успех.Аз също не чакам около 28.01
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #911 -: Януари 22, 2008, 17:30:39 pm »
Здравейте, момичета  :balk_64:
Няколко дни нямах възможност да седна за повече време пред компа и ми се насъбрало да четааааа, час не ми стигна   :balk_172:

mpia, още веднъж огромно честито от мен! Изключително много се радвам за теб! Леки и спокойни девет месеца и сладко бебенце на финала    :cloud9:    ylinfant
biserche, честит рожден ден на патерица! Желая ти много здраве- то винаги е нужно, много щастие - то никога не стига, море от любов и бряг,на които винаги да те чака някой!   new_birthday
l.trifonova, STL  :welcome_1:  дано не се задържите много в тази тема ;)
lubaboiko, горе главата, скоро ще има пълно щастие и за теб   yahoo_17
Sisilia, Dragica, eagle  :crossfingers: :crossfingers:
rouzi-anna, има ли вяра и надежда, чудото ще стане  :hug2:
Аз другия месец ще мога ли да пиша тука? Предвид че няма да чакам много естествен цикъл?Пък тука ми е по-готина темата и вие от темите за инвитрото. :wink:
Че теб ако те няма тук, няма да е същото  :cuddle:
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #912 -: Януари 22, 2008, 19:33:06 pm »
rouzi-anna, lubaboiko,andreaviano не се отчайвате :balk_21: :hug2:Тая гадна лелка ще я преборим :fighting: и тогава :sucky:
При мен днес се показаха много големи фоликулчета и тази седмица е пикова. В понеделник ще ходя пак при док да видим на 18-я ден дали са там или са се пукнали.
Дано вече се получи, че направо ще изпуша
Кате, meli_81, sisilia и всички които НЕчакат стискам палци
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #913 -: Януари 22, 2008, 21:32:01 pm »
rouzi-anna, lubaboiko,andreaviano съжалявам момичета :bighug:
sisilia стискам ти палци и на краката :D
meli_81, DOMI12 вие сте надеждата да ни отсрамите другата седмица ако ние тази се изложим:)
На всички които отиват на лов, пожелавм успешен такъв:)
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #914 -: Януари 22, 2008, 21:33:04 pm »
magita и аз съм на мнение да предприемеш нещо-или иди на лекар,или поне пусни кръвния(може да разпиташ дали има работещи лаборатории в събота и неделя-от кой град си?)

от Варна съм,моля ви пишете ми на лични дали има лаборатории или кабинети, кото работят в събота или неделя, защдто още не ми е дошло и ако продулжава така мисля събота да отида на преглед или поне един кръвен да си пусна, че да видя кво става с мен  :ask:
успех на всички нечакащи тази седмица,май и аз се нареждам сред вас :), дано е за добро
« Последна редакция: Януари 22, 2008, 21:43:44 pm от magita »
07.10.2009
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #915 -: Януари 22, 2008, 21:59:06 pm »
Да ви питам нещо,има ли някакво значение кога си меря БТ щото все ми се случва да е вечер. stork-boy
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #916 -: Януари 22, 2008, 22:02:45 pm »
Да ви питам нещо,има ли някакво значение кога си меря БТ щото все ми се случва да е вечер. stork-boy
Да има.
БТ се мери сутрин, преди да си станала от леглото и по едно и също време.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #917 -: Януари 22, 2008, 22:04:46 pm »
Да ви питам нещо,има ли някакво значение кога си меря БТ щото все ми се случва да е вечер. stork-boy

ето и материал за четене:)
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=797&Itemid=13
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #918 -: Януари 22, 2008, 22:21:26 pm »
Да благодаря ама и аз в момента не работя и никога не ставам по едно и също време.И почти винаги забравям.Все пак ви благодаря момичета
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #919 -: Януари 22, 2008, 22:22:43 pm »
АМи тогава мила даваи с тестовете за ову :D