0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #840 -: Януари 21, 2008, 15:25:09 pm »
beni13,rouzi-ana :bighug:
beni13,и ти май ще гониш тия дни яйцето,а?? :crossfingers:
lubaboiko  :crossfingers: за "+" резултат от кръвния,вече минава два часа,хайде пиши ,че сме нетърпеливи.. :wink:
Dragica,незнам добре ли е,защото още не съм правила инсе..но стискам палци и на краката даже това да е твоят месец :D
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #841 -: Януари 21, 2008, 15:36:55 pm »
Става на въпрос за 2 астрономически часа,значи след 16 часа... И аз нямам търпение,имам чувството че ще е отрицателен и то само заради уринарните (все са ми отрицателни) Искам и нещо друго да ви попитам БТ сутрин към 6.45 ми е 36.7 а през деня ми 37.5 даже 37.8 така ли трябва да е ?!
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #842 -: Януари 21, 2008, 15:58:44 pm »
Момичета,преди малко звънях на д-р Персенска. Резултата от естрадиола ми бил перфектен и сега следва в 18,30 да ида за Прегнил и в сряда сутринта ...инсе. Добре ли е според вас? Стискайте палци.
:crossfingers: за сряда!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #843 -: Януари 21, 2008, 16:07:24 pm »
Sisilia, айде и двете този месец да се похвалим с  :bfp: и ако си от Пловдив заедно ще ходим по парковете наесен :crossfingers:

тц :roll: от софия съм
нищо де то нека е станало - ей го къде е пловдив  :lol:

Става на въпрос за 2 астрономически часа,значи след 16 часа... И аз нямам търпение,имам чувството че ще е отрицателен и то само заради уринарните (все са ми отрицателни) Искам и нещо друго да ви попитам БТ сутрин към 6.45 ми е 36.7 а през деня ми 37.5 даже 37.8 така ли трябва да е ?!

айде мина 4,чакаме....
доколкото знам ако мериш БТ по-късно мойе да се вдигне с 0.5 най много,но за цял градус  :ask:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #844 -: Януари 21, 2008, 16:15:02 pm »
Звъннах за код ,за проверка в интернет но ми казаха че чак към 16.30евентуално,направо се побърквам
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #845 -: Януари 21, 2008, 16:17:49 pm »
п.п. да ви се похваля,в петък ми правиха хидротубация и док. каза,че всичко е наред,та щом са проходими тръбичките :wink: сега вече по-уверено ще действаме с моя мъж  ;иначе все си мислех,че аз съм виновна ,за да нестава бебока и сигурно са запушени..за щастие не са!
Точно така Кате!Чувала съм,че след подобни манипулации шанса е мнооого по-голям!Е ха дано! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: Този месец поработете малко повече с мъжлето и Нечакай много гости! :wink:
 Dragica, УСПЕХ! И дано Господ е с теб и те ощастливи този месец!Силно,ама мноооого силно ти стискам палци!

ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #846 -: Януари 21, 2008, 16:18:54 pm »
ОФФФ не издържааам.. :(
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #847 -: Януари 21, 2008, 16:21:38 pm »
Звъннах за код ,за проверка в интернет но ми казаха че чак към 16.30евентуално,направо се побърквам
Спокойно, малко остава  :)
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #848 -: Януари 21, 2008, 16:22:44 pm »
ОФФФ не издържааам.. :(
Имаш силно стиснати палци и от мен!
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #849 -: Януари 21, 2008, 17:05:12 pm »
ХОРМОНИ 
   
        Показател Мерна ед. В реф. граници  Извън реф. граници Референтни граници
HCG+b mIU/ml             <0.100                                       0 - 3
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #850 -: Януари 21, 2008, 17:07:46 pm »
До тук с моята предполагаема бременност... Не мога да ви опиша как се чувствам...  :balk_144:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #851 -: Януари 21, 2008, 17:11:44 pm »
До тук с моята предполагаема бременност... Не мога да ви опиша как се чувствам...  :balk_144:

Знаем какво изживяваш сега. Едва ли ще намеря думи да те успокоя.Може би утре или вдруги ден ще е по-подходящо. Всеки който се е борил е успял. И ти ще спечелиш рано или късно.
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #852 -: Януари 21, 2008, 17:19:54 pm »
lubaboiko , ужасно съжалявам. Но не  се отчайвай- все някога ще изгрее слънцето и на твоята улица. Всички сме на тоя хал. Споко! На всички мн.ви благодаря за подкрепата;-) хайде късмет
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #853 -: Януари 21, 2008, 17:25:26 pm »
lubaboiko, хубавото тук е, че всяка от нас напълно разбира как се чувстваш и какво означава излъгана надежда. Утре ще си по-добре, винаги е така. И ще започнате с нови сили. Не се натъжавай, миличка. И аз в сряда като ми дойде, ще си мисля , че не е честно, а Вие ще ме успокойте и борбата продължава. Честно или не, ние ще спечелим някой ден и няма да се откажем докато не гушнем бебетата си.:balk_21:
]
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #854 -: Януари 21, 2008, 17:29:18 pm »
Тук всички сте страшно мили .Ще се справя и с това предизвикателство.. надявам се Пожелавам на всички киото чакат да не получават в никакъв случай моя резултат,да гледат оптимистично на нещата и да са много щастливи...
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #855 -: Януари 21, 2008, 17:39:57 pm »
 lubaboiko :bighug:.
 Dragica :goodluck: :crossfingers: :crossfingers:

за основаване на фонд за ин-витро - подпиши се и ти  http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #856 -: Януари 21, 2008, 18:30:05 pm »
l.trifonova добре дошла и да не се задържаш тук дълго:)

Момичета лека и успешна седмица на всички и +++ резултат на тези които не чакат тази седмица:) Стискам палци:)
Аз не чакам на 25.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #857 -: Януари 21, 2008, 19:00:09 pm »
Момичета, аз отново ви благодаря за пожеланията. Уви късно снощи "посрещнах гадната лелка", бях малко зле  :balk_146:, но от днес започвам нова битка. Желаният подарък го отлагаме, за момента, в който Бог реши, че е най-подходящ  :lol:
lubaboiko, няма да се отчайваме, битката е загубена, но не и войната. :balk_198:
Драгика, стискам ти палци, после ми пиши на лични, че и аз смятам да последвам примера ти.
Пожелавам късмет на новодошлите и на всички НЕчакащи тази седмица - дано скоро да се похвалите с  :bfp:
  :balk_21:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #858 -: Януари 21, 2008, 19:32:03 pm »
До края на годината всички ще сме родили момичета ,ще видите..  :blowingdust2: :babyflips: :babyflips: :babyflips:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #859 -: Януари 21, 2008, 19:40:43 pm »
До края на годината всички ще сме родили момичета ,ще видите..  :blowingdust2: :babyflips: :babyflips: :babyflips:
Чул те Господ.
Боби :crossfingers:
Бисерче,lubaboiko,борбата продължава,не искам да виждам сълзи :bighug:
clevergirl,да те подминава лелката за :cloud9:[/color]