0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #740 -: Януари 18, 2008, 19:43:36 pm »
Сиска  :crossfingers:
Пуканка  :wine: наздраве и по по-малко, нали така.
Mpia чакаме отговор какво е казал Даскалов, дано мълчанието ти е за добро :crossfingers:.
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #741 -: Януари 18, 2008, 19:52:33 pm »
Ето ме.
Кръвния тест е 5115
Бременност има и е в матката.
А аз не знам още какво ми говорят!
*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #742 -: Януари 18, 2008, 20:10:44 pm »
Честито мила , пожелавам ти най-леките девет месеца и най-прекрасното и здраво бебе на финала   :balk_104: :bighug: :bighug: :bighug:
« Последна редакция: Януари 18, 2008, 20:13:21 pm от krasiko »
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #743 -: Януари 18, 2008, 20:14:52 pm »
mpia  честито още веднъж ! желая ти здраво бебче на финала ! :babbycarrage:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #744 -: Януари 18, 2008, 20:16:55 pm »
Почвай да мислиш вече коя стая ще е детска, вместо да продължаваш да не вярваш. :lol:Че ей сега ще се изтъркулят 9 месеца. Ква зодийка се пада бебо? Май Стрелец. :D
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #745 -: Януари 18, 2008, 20:24:51 pm »
Да ти честитя и тук Миме.ЧЕСТИТО!Леки :cloud9:.Толкова съм щастлива от този факт. :bighug: :cheerleader:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #746 -: Януари 18, 2008, 20:32:09 pm »
Ех, Миме, честито и от мен!! пожелавам ти да изкараш най-леките и приятни 9 месеца!! наслаждавай им се!!!
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #747 -: Януари 18, 2008, 21:05:54 pm »
 :balk_47: :balk_46: :balk_62:Едно голямо честито от мен Миме и нека бременностата ти да бъде лека и всичко е наред с  ylinfant
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #748 -: Януари 18, 2008, 21:13:40 pm »
Аз бях сигурна, че всичко е наред,честито още веднъж, да си жива и здрава Миме, и ти и цялото семейство, да ви се роди хубаво и здраво бебенце!!! :balk_46:
Вземи и "повлечи и ти крачето", че и ние да се усмихнем на  :bfp: като теб...
Ееехх, този месец, тази година, знаех си, че ще е пълна с деца и много радост ...
 yahoo_17 stork-boy :babyflips:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #749 -: Януари 18, 2008, 21:19:53 pm »
Благодаря ви момичета!
Желая ви в най-скоро време да се похвалите с 2-те чартички!
« Последна редакция: Януари 18, 2008, 21:25:50 pm от mpia »
*

    stanley_78

  • ***
  • 408
  • Твоите деца не са твои деца, те са рожба на копнеж
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #750 -: Януари 18, 2008, 21:24:16 pm »
ЧЕСТИТО и от мен! Страшно много се радвам за теб. Лека бременост и страхотно бебче на финала, всичко да си мине нормално. :babyflips: :crossfingers:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #751 -: Януари 18, 2008, 21:26:21 pm »
Mpia мила ЧЕСТИТО!
Ама много тихо го казвам:) Много се радвам за теб и ти пожелавам леки 9 месеца (които са по-малко:)) Здраво и красиво бебе:)
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #752 -: Януари 18, 2008, 21:29:02 pm »
stanley  :crossfingers:тези дни да се похвалиш и ти с :bfp:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #753 -: Януари 18, 2008, 21:30:03 pm »
Офф и на мен нещо ми екриво напоследък, ама май е нормално. Изпаднала съм в една дупка преди рожденият ми ден....остарявам, момичета, остарявам...
Mpia, тук те чакаме цял отбор със стиснати палци. Дано резултатите да са добри.

Хей Натали,
я не се шашкай толкова и аз съм изпаднала в дупка преди рожденния ми ден ама все се надявам, че сега ще получа правилния подарък:) Този месец ще е нашия, а колкото до остаряването, аз какво да кажа...май съм по-стара от теб и през Януари ще остарея още. Стискам ти палци и не се предавай:)
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #754 -: Януари 18, 2008, 21:35:32 pm »
Почвай да мислиш вече коя стая ще е детска, вместо да продължаваш да не вярваш. :lol:Че ей сега ще се изтъркулят 9 месеца. Ква зодийка се пада бебо? Май Стрелец. :D

Как така стрелец? Не е възможно, сегашните бебета, дето се правят този месец, ще са дева или везни. А до стрелеца има ехееее... :)

Mpia, лека и успешна бременност и прекрасно, здраво и щастливо бебенце! :ballons:
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #755 -: Януари 18, 2008, 21:49:59 pm »
Ето ме.
Кръвния тест е 5115
Бременност има и е в матката.
А аз не знам още какво ми говорят!
Ами май не те поздравих напразно по-рано :wink: Честито миличка и марш веднага от тази тема, вече си за друга. :bighug: :balk_46: :balk_47: Пожелавам ти едно здраво и красиво бебче.
*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #756 -: Януари 18, 2008, 21:59:13 pm »
Mpia, ЧЕСТИТОООО! Това е супер! Желая ти мноооого спокойна и щастлива бременност! А и също така бих искала да те помоля, когато дойдеш на себе си и имаш време, да споделиш какво каза доктора за двустраннозапушените тръби и бебето  :D  :D  :D
Кажи си какви магии си правила ! :wink:
Твоя случай звучи доста обнадеждаващо!!! Много се радвам и стискам палци всичко да мине добре!!!!  :D
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #757 -: Януари 18, 2008, 22:00:56 pm »
Браво, mpia, най-накрая потвърждение на страхотната новина. Лека бременост и целуни коремчето, дето го нямаш, и от мен.    :bighug: :bighug: :bighug:
Пуканка: пий по няколко заради мен и мъжо, че е на алкохолен глад до утре (СГ), че и аз покрай него, да не е сам.
 
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #758 -: Януари 18, 2008, 22:10:51 pm »
Благодаря ви момичета!
Желая ви в най-скоро време да се похвалите с 2-те чартички!

От твоята уста в Божиите уши. :lol:

Почвай да мислиш вече коя стая ще е детска, вместо да продължаваш да не вярваш. :lol:Че ей сега ще се изтъркулят 9 месеца. Ква зодийка се пада бебо? Май Стрелец. :D

Как така стрелец? Не е възможно, сегашните бебета, дето се правят този месец, ще са дева или везни. А до стрелеца има ехееее... :)

Mpia, лека и успешна бременност и прекрасно, здраво и щастливо бебенце! :ballons:

Да бе, Девичка ще е .Аз го сметнах току що. :lol:

Mpia, ЧЕСТИТОООО! Това е супер! Желая ти мноооого спокойна и щастлива бременност! А и също така бих искала да те помоля, когато дойдеш на себе си и имаш време, да споделиш какво каза доктора за двустраннозапушените тръби и бебето  :D  :D  :D
Кажи си какви магии си правила ! :wink:
Твоя случай звучи доста обнадеждаващо!!! Много се радвам и стискам палци всичко да мине добре!!!!  :D

И аз все искам да разкаже повече защото тя е доказателството че чудеса стават а това ще е много обнадеждаващо за нас. :wink:

Браво, mpia, най-накрая потвърждение на страхотната новина. Лека бременост и целуни коремчето, дето го нямаш, и от мен.    :bighug: :bighug: :bighug:
Пуканка: пий по няколко заради мен и мъжо, че е на алкохолен глад до утре (СГ), че и аз покрай него, да не е сам.


Аз да не съм алкохоличка бе :wink:Ако ви угодя досега щях да съм под масата. :lol:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #759 -: Януари 18, 2008, 22:14:34 pm »
честито и от мен mpia,желая ти наи хубавите 9 месеца ,не знам какво става със сървъра ама пращам за втори пат на всички които не чакат желая същото preggo