0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #720 -: Януари 18, 2008, 12:56:46 pm »
Силвичка, съжалявам, мила  :balk_104: Дано другия месец е по-хубав за теб!
Вери, добре дошла и успех в бебеправенето!
Андреаивано, Дианка, Бейби  :crossfingers: гадната м да ви забрави и да се похвалите скоро с добрата новина!
Аз вече се отчаях за този месец  :balk_144:. Явно нямам овулация - бт не се качва повече от 36.6, а днес ми е 17 ден. Така че колкото и да се трудим с мойто, все тая... :x :x :x Ама каквото ни било писано...
Don't worry, be hippy
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #721 -: Януари 18, 2008, 13:03:28 pm »
Oлеее момичета, много сте мили - Благодаря ви.
Ами за София питам, аз съм от Бургас и вече три години съм тук. Искам просто да мина единпрофилактичен преглед относно бебеправенето и ако е нужно и изледвания но ми се ще да си намеря лекар, който да нарека "моя" (с две думи да ходя на едно място).
Накратко за мен - преди повече от година установихме (във Военна болница ходих - аз съм военна) че пролактина ми е висок, изписаха ми хапчета пих и съм забременяла, аз обаче не си направих тест при закъснението защото покрай пролактина всеки месец ми закъсняваше и правех сумати тестове... така оказах се бременна - разбрах една неделя и в сряда прокървих ,  в петък ме кюртираха. Пазхме се колкото е нужно - около 6 месеца, и после спряхме да се пазим , но нищо. Мога да кажа само че не е било на всяка цена бременност защото се оженихме преди два месеца, но сега сме сериозни
Смятам да си взема тестове за овулация този месец и да бебеправиме сериозно.
Искам просто да се уверя че всичко ми е наред и най-вече пролактина.
Че това е накратко. Радвам се че съм с вас и желая на всички ви щастливите  :bfp1:

 
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #722 -: Януари 18, 2008, 13:04:41 pm »
Силвичка, съжалявам, мила  :balk_104: Дано другия месец е по-хубав за теб!
Вери, добре дошла и успех в бебеправенето!
Андреаивано, Дианка, Бейби  :crossfingers: гадната м да ви забрави и да се похвалите скоро с добрата новина!
Аз вече се отчаях за този месец  :balk_144:. Явно нямам овулация - бт не се качва повече от 36.6, а днес ми е 17 ден. Така че колкото и да се трудим с мойто, все тая... :x :x :x Ама каквото ни било писано...

Мила аз съм чувала за късна овулация -ти може и да си така.
Стискам ви палци -не се отказвайте!!!

 
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #723 -: Януари 18, 2008, 13:47:08 pm »
dgina , по принцип е така,но ако дадем отличителни белези;-)))))Ти на какъв етап си с процедурите? В смисъл колко инсета си правила при д-р Персенска?
Не съм правила инсе досега,понеже на 4.12.2007 бях на преглед с уговорка за инсе на ЕЦ,но ме прегледа д-р Стаменов/д-р Персенска имаше процедура/и се видя фоликул 5 мм/12 ден от МЦ/.Доктора реши,че няма да имам ову или че е минала  8O и отложи инсето за февруари вече със стимулация/за по-сигурно,тъй като сме и с мъжки фактор/По-принцип съм с късна овулация и същия месец според БТ и тестове и ЦС аз отчетох ову на 19 ден от МЦ/според мен трябваше да ме проследят тогава,но както и да е/Сега чакам на 22-ри да ми дойде и започвам на 5-ти ден клостила,а на 30.01 съм на преглед и дано този път да имам шанс :oops:Пък кой знае,може и да не ми дойде :wink:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #724 -: Януари 18, 2008, 14:51:21 pm »
Миме,чакаме те с добри новини  :crossfingers:
dgina,успешно инсе,а дано пък не се стига до него. yahoo_17
Вери,купувай тестове и много кекс мила,там е истината :D
Андрея,нали затова сме тук за да се подкрепяме  .Дано сега ти е станало по леко.
Веска,а тестове прави ли за ову,може да е по късно.А може и ановулаторен да е цикъла,1-2 такива месеци е нормално да има,което естествено не ти го пожелавам.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #725 -: Януари 18, 2008, 15:59:57 pm »
Вече съм по-добре. Поне не ми е чак толкова сънено. Но тази болка (то не е точно болка, а нещо като напрегнатост или нещо такова) долу в корема ме притеснява. Явно ще ми подрани този месец. Поне няма да остави да се мъча в надежди до сряда.
baby-s стискам палци поне ти да ни зарадваш този месец, че ние се изложихме :lol:
]
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #726 -: Януари 18, 2008, 17:43:36 pm »
Някой няма ли новини от mpia.Днес трябваше да е на преглед.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #727 -: Януари 18, 2008, 17:52:22 pm »
Още не се е върнала мисля ,че .И аз очаквам с трепет да чуя новини,дано са хубави.
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #728 -: Януари 18, 2008, 18:00:21 pm »
Нямам търпение да разбера. :)Ще я гледа доктор Даскалов а неговия ехограф е 4 Д или 3 Д -забравих,но от най-хубавите.Може и да се види нещо на този ехограф въпреки че беше рано за преглед.А и дано Мимето не пропусне да влезе и да ни се похвали още тази вечер.
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #729 -: Януари 18, 2008, 18:07:51 pm »
И аз стискам палци  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #730 -: Януари 18, 2008, 18:14:21 pm »
 :crossfingers:
<a
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #731 -: Януари 18, 2008, 18:17:11 pm »
И аз влезнах с надеждата да разбера нещо за Мимето... Като съм ги стиснала тея  :crossfingers:, пускане няма! На мен продължава да ми е криво и омърлушено, ама тази вечер ще зарежа болния в къщи да си почива, а аз драсвам по женски! Както каза много добра моя приятелка: "Алкохолът ще помогне в случая - водка, ракия, уиски... каквото дойде, в името на това да ти оправим настроението!" Весела вечер, мацки!
« Последна редакция: Януари 18, 2008, 18:20:10 pm от baby_s »

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #732 -: Януари 18, 2008, 18:21:37 pm »
И аз влезнах, за да видя как е mpia. Миличка чакаме те с нетърпение!
Бейби пийни по едно и за нас!  :wine:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #733 -: Януари 18, 2008, 18:24:21 pm »
Аз си сипах една ракийка и една салатка от кисело зелце. Косата ми стана страхотно днес на фризьора но убих там само 3 часа и затова сега минах пак пред компа и на ракийка да убия депресията. :lol:

Ако се появи Мимката ще ми оправи настроението. Вижте колко много момичета си я обичкаме.Няма как след толкова любов да не ни зарадва.

Обаче ако не се появи до 20.00 часа може да са отишли да го отпразнуват някъде с мъжо и понеже мене не ме свърта ще питам Мели.
« Последна редакция: Януари 18, 2008, 18:30:43 pm от Pukanka »
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #734 -: Януари 18, 2008, 18:32:42 pm »
Пуки :balk_14:пийни едно и заради мен
Миме,очакваме включванееееееееееееее :hug2:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #735 -: Януари 18, 2008, 18:46:00 pm »
Пуки :balk_14:пийни едно и заради мен


Да се напия ли искаш? :lol: Повече от 20 грама не   бива. :wink:
*

    siska_rs

  • ***
  • 153
  • Обичайте и бъдете обичани!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #736 -: Януари 18, 2008, 19:22:44 pm »
Честито на всички с положителни тестове!А останалите да си пожелаем нас +++ също да ни сполети скоро!Аз до преди 2 месеца пиех хапчета и още не ми е регулирана М. и понеже не съм сигурна кога е датата -НЕчакам да пристигне лошата лелка между 20 и 27,та ако до 27 не дойде чак тогово ще правя тестове...нямам търпение!Някъде из форумите четох че при +++ на много от момичетата настъпвали смущения в съня.....аз от цяла седмица немога да си отспя,постоянно се прозявам,а не съм поспалана по принцип!Няколко пъти леко ми се гадеше но...не много....може и на психическа основа да е... :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:и  след 9 месеца на всяка по едно :babbycarrage:
*

    siska_rs

  • ***
  • 153
  • Обичайте и бъдете обичани!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #737 -: Януари 18, 2008, 19:28:20 pm »
И освен това от няколко дни изпитвам леки тъпи болки ниско на кръста....Дано да е това ,което мисля.....вече нямам търпение да си направя тест,но не искам да бързам... :(
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #738 -: Януари 18, 2008, 19:42:02 pm »
Мимето е добре. :bighug:ама тя ще разправя ако има желание.Да не изляза клюкарка. :wink:
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #739 -: Януари 18, 2008, 19:43:12 pm »
Офф и на мен нещо ми екриво напоследък, ама май е нормално. Изпаднала съм в една дупка преди рожденият ми ден....остарявам, момичета, остарявам...
Mpia, тук те чакаме цял отбор със стиснати палци. Дано резултатите да са добри.