0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #700 -: Януари 18, 2008, 08:16:50 am »
 silvi4ka   :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #701 -: Януари 18, 2008, 08:35:34 am »
Е, дотук беше моята евентуална бременност.Снощи към 12h ми дойде :balk_146:.Не успяхме и този месец.Е, аз си я очаквах, просто толкова добре си познавам тялото.Незнам, всички казвате, че ПМС много приличат на симптомите при бременност, но аз все си мисля че трябва да има нещичко по-различно, просто да го усетая Както да е.Момичета,всички които Не чакате М, много, много ще ви стискам палци :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:, победете я най-накрая тая отвратителна лелка.
Дайте ми съвет,трябва да пусна хормони на 3-ти ден, кой ден да броя за първи,щото ако смятам от днес, се пада в неделя , а едва ли има лаборатория, работеща тогава. Някъде бях чела май, че могат да се пуснат от 2- ри до 4-ти ден.Или по-добре да звънна на док.
Хубав ден желая на всички!

silvi4ka  :bighug: . и ще ти стискам палци за следващия месец :crossfingers: . а за хормона и аз бах чела тук, че може от 2 до 4 ден. но питай доки за всеки случай.

*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #702 -: Януари 18, 2008, 08:38:41 am »
Здравейте, нова съм тук и се извинявам ако не е тук мястото.
Искам да посетя гинеколог  относно бебеправенето... та бихте ли ми препоръчали някой  :oops: Благодаря ви предварително.

 :welcome_1: Вери. дано не се задържаш дълго в тази тема. пожелавам ти още следващия път да видиш  :bfp:

*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #703 -: Януари 18, 2008, 08:40:33 am »
Е, дотук беше моята евентуална бременност.Снощи към 12h ми дойде :balk_146:.Не успяхме и този месец.Е, аз си я очаквах, просто толкова добре си познавам тялото.Незнам, всички казвате, че ПМС много приличат на симптомите при бременност, но аз все си мисля че трябва да има нещичко по-различно, просто да го усетая Както да е.Момичета,всички които Не чакате М, много, много ще ви стискам палци :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:, победете я най-накрая тая отвратителна лелка.
Дайте ми съвет,трябва да пусна хормони на 3-ти ден, кой ден да броя за първи,щото ако смятам от днес, се пада в неделя , а едва ли има лаборатория, работеща тогава. Някъде бях чела май, че могат да се пуснат от 2- ри до 4-ти ден.Или по-добре да звънна на док.
Хубав ден желая на всички!
:bighug:спокойно, напълно те разбираме. Малко ще ти е криво, но минава.
За хормоните броиш от първия ден, в който ти е дошла лелката. Има лаборатории, които работят и в неделя. От къде си?
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #704 -: Януари 18, 2008, 09:07:02 am »
Добро утро!
Вери, добре дошла сред нас и дано не се задържиш дълго! Кажи от къде си и съответно тук ще те насочат към добри специалисти в твоя град!
Пожелавам услихнат ден на всички и още +++ тестчета! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
silvi4ka, дано, мила, следващият месец да е твой!  :bighug:

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #705 -: Януари 18, 2008, 09:54:25 am »
Ех, Силвичке!!! Дано следващият месец да е твоят!!! Аз също мисля да пускам хормони, но за тази цел рябва да ми дойде, а то не идва и не идва :x въпреки, че ако се осланям на ПМС-то, би трябвало съвсем скоро да се появи лелята. успех на всики,които не чакат и от мен!!!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #706 -: Януари 18, 2008, 10:11:20 am »
Вери :welcome:,дано е кратък престоят ти тук.
Дианка :crossfingers:да те подмине лелката.
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #707 -: Януари 18, 2008, 10:29:59 am »
Силвичке, от 3 до 5 ден е добре да изследваш хормони (зависи точно кои де) LH, FSH, Estradiol  са 3-5 ден считано от 1-ия ден на М. Успех ти желая :goodluck:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #708 -: Януари 18, 2008, 10:47:28 am »
Спокойно, lubaboiko , дано веднага ни прескочиш в този форум.

 :crossfingers: и  :bighug:
Благодаря за подкрепата Meggy, и на всички останали днес е 18 и още не ми е дошло но не смея да си направя тест и днес.. бт ми е 36.7 тази сутрин,това малко ме притеснява,но други симптоми яко...
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #709 -: Януари 18, 2008, 10:51:25 am »
Днес ми е крив ден... Затова няма да коментирам само ще се оплаквам. От 3 дни заспивам в 9.30, имам периодични пробождания ниско долу вляво или вдясно. На всичкото отгоре днес се събодих с главоболие и недоспала. Не ми казвайте,ч е са симптоми, защото може да са ПМС.
И като капак един тъп шофьор (налага ми се да работя със спедиторски фирми) ме напсува най-грубо по телефона. Явно и на него ще му идва :lol: И така оплаках се. Знам, че темата не е такава, но ситуацията изисква да си кажа. :fighting:
]
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #710 -: Януари 18, 2008, 10:53:39 am »
mpiа,днес чакаме новини от тебе как е минал прегледа. :D
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #711 -: Януари 18, 2008, 10:54:32 am »
Днес ми е крив ден... Затова няма да коментирам само ще се оплаквам. От 3 дни заспивам в 9.30, имам периодични пробождания ниско долу вляво или вдясно. На всичкото отгоре днес се събодих с главоболие и недоспала. Не ми казвайте,ч е са симптоми, защото може да са ПМС.
И като капак един тъп шофьор (налага ми се да работя със спедиторски фирми) ме напсува най-грубо по телефона. Явно и на него ще му идва :lol: И така оплаках се. Знам, че темата не е такава, но ситуацията изисква да си кажа. :fighting:

Кога не я чакаш лелката?
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #712 -: Януари 18, 2008, 11:02:26 am »
Днес ми е крив ден... Затова няма да коментирам само ще се оплаквам. От 3 дни заспивам в 9.30, имам периодични пробождания ниско долу вляво или вдясно. На всичкото отгоре днес се събодих с главоболие и недоспала. Не ми казвайте,ч е са симптоми, защото може да са ПМС.
И като капак един тъп шофьор (налага ми се да работя със спедиторски фирми) ме напсува най-грубо по телефона. Явно и на него ще му идва :lol: И така оплаках се. Знам, че темата не е такава, но ситуацията изисква да си кажа. :fighting:

Кога не я чакаш лелката?

На 23.01. Ама хич не я чакам :lol:
]
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #713 -: Януари 18, 2008, 11:06:30 am »
Днес ми е крив ден... Затова няма да коментирам само ще се оплаквам. От 3 дни заспивам в 9.30, имам периодични пробождания ниско долу вляво или вдясно. На всичкото отгоре днес се събодих с главоболие и недоспала. Не ми казвайте,ч е са симптоми, защото може да са ПМС.
И като капак един тъп шофьор (налага ми се да работя със спедиторски фирми) ме напсува най-грубо по телефона. Явно и на него ще му идва :lol: И така оплаках се. Знам, че темата не е такава, но ситуацията изисква да си кажа. :fighting:

Кога не я чакаш лелката?

Много ранко туй ПМС бе. Ама щото каза да не ти говорим че може да е друго,ще си премълча докато ти мине. :wink:

На 23.01. Ама хич не я чакам :lol:

Много ранко туй ПМС бе. Ама щото каза да не ти говорим че може да е друго,ще си премълча докато ти мине. :wink:

Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #714 -: Януари 18, 2008, 11:06:36 am »
Тази седмица цялата е крива. Даже любов не ни се прави. Милото се връща скапан от работа, а на мен ми е все едно поспаливо. А и майка му и баща му ни бяха на гости за 2 дни. Сега събота и неделя ще наваксаме. Дано да е студено времето, че така атмосферата вкъщи става мноооого задушевна :dating: :dishes: :bed:
]
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #715 -: Януари 18, 2008, 11:15:23 am »
Тази седмица цялата е крива. Даже любов не ни се прави. Милото се връща скапан от работа, а на мен ми е все едно поспаливо. А и майка му и баща му ни бяха на гости за 2 дни. Сега събота и неделя ще наваксаме. Дано да е студено времето, че така атмосферата вкъщи става мноооого задушевна :dating: :dishes: :bed:
Миличка, и аз съм абсолютно по същия начин! Също твърдо НЕ чакач за периода 21-26, ПМС ме мъчат от миналия понеделник! Яхнала съм метлата, боли ме всичко, за коео можеш да се сетиш - глава, корем, гърди, кръст..., лягам си уж рано - към 10,30, а сутрин ставането ми  е едно такова мъчно...Единствената ми утеха е, че днес е петък и свършва работната седмица! Милото е болен и в къщи атмосферата изобщо не е либовно-романтична...

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #716 -: Януари 18, 2008, 11:19:17 am »
Отидете на фризйор и си убийте времето. Аз днес ще направя това да ми мине малко времето че и на мене ми е притеснено заради гадния ми естрадиол,дето винаги е бил нисък а точно сега като ми трябва нисък,станал висок. :x Ще прекарам в салона около 6 часа и ще ми мине кривото.Ще се изрусявам, боядисвам и изправям. :lol:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #717 -: Януари 18, 2008, 11:23:45 am »
Ама аз съм на работа. Довечера ще разтоваря във фитнеса, милото е на зъболекар и после сме си сами вкъщи без гости... Ама да видим докъде ще я докараме :lol:
]
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #718 -: Януари 18, 2008, 11:35:00 am »
Мpia стискам палци да ни донесеш радостни новини! С теб сме!  :goodluck: :babyflips:
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #719 -: Януари 18, 2008, 12:18:55 pm »
Леле, колко много сте изписали...

Вери, добре дошла и дано не останеш дълго тук.

Бейби_с, Андреаивано, стискам палци да ви подмине,

Пуки, ми ти ще излезнеш направо като нова от салона, мъж ти няма да те познае :)

mpia, чакаме резултати от теб!!!