0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #640 -: Януари 16, 2008, 20:10:54 pm »
Моми4ета да знаете 4е редовно си ви 4ета и ви стискам силно палци!!!  :crossfingers: :bighug:
mpia мили4ка стискам ти палци! На вси4ки които са в о4акване успех моми4ета , не се от4айвате и знайте 4е винаги има надежда и 4е няма невъзможни неща и най ве4е бъдете сигурни 4е 4удеса се слу4ват и то в най нео4аквания момент!!!
Прегръщам ви!!! :bighug:
*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #641 -: Януари 16, 2008, 21:06:11 pm »
mpia, стискам палци всичко да е наред!!!!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #642 -: Януари 16, 2008, 21:07:53 pm »
mpia, стискам палци страховете ти да са напразни:) И все си мисля, че са:)
Няма да казвам още честито, ще си го запазя за по-нататък, но стискам палци всичко да е наред:)
И аз се надявам да се е получило този месец...така, че момичета и аз съм от нечакащите М :)
На всички стискам палци:)
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #643 -: Януари 16, 2008, 21:08:18 pm »
Tихичко честито и от мен мила mpia..:) като си вече 100% сигурна пиши какс е чувстваш миличка...с теб сме във всичко :) успех на всички момичета и много повече положителни резултати...
PP: аз май този месец ще съм с много късна о.(ако има О.)..дано има...
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #644 -: Януари 16, 2008, 21:08:54 pm »
отдавна не съм писала но 4ета постоянно темата.

mpia  :crossfingers: :crossfingers: вси4ко ще е наред,няма да си мислиш лоши неща :goodluck: :bighug:
Тази година запо4на с пове4ко  :bfp: дано всеки ден да е така .

за основаване на фонд за ин-витро - подпиши се и ти  http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #645 -: Януари 16, 2008, 21:12:20 pm »
Clevergirl_75,и всички мацки в очакване  :crossfingers:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #646 -: Януари 16, 2008, 21:30:01 pm »
Clevergirl_75,и всички мацки в очакване  :crossfingers:

Роузи.Знаеш ли че имам същите чехли като на банера ти. :lol: :lol: :lol:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #647 -: Януари 16, 2008, 21:33:15 pm »
Момичета, Красико е права - тук стана вече доста лично и емоционално! И какво от това като Пуки е била яхнала метлата за няколко дни! И какво от това, че го е споделила тук! Нали сме от един отбор?! Е, тя сама ще си оправи проблемите, и какво прочетохме - вече е минало! Подозирам, че доста от нас са с ПМС! С нападки няма да изкараме Пуки или коя да е от нас от депресионно състояние!
Сега по темата - кой чака за следващата седмица?

Аз не чакам на 20-21  :balk_121:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #648 -: Януари 16, 2008, 21:36:24 pm »
ЕЕЕЕ, пишете по-малко, момичета  :D, почвам да чета докъде сме я докарали, после пак ще пиша.
 
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #649 -: Януари 16, 2008, 21:49:33 pm »
mpia,предполагам че чувството е необяснимо и невероятно, но се опитай да се успокоиш и да мислиш само хубави неща. Сигурна съм, че всичко ще е наред и скоро ще се оттдадеш на спокойно бременеене. Надявам се да има кой да те глези и да ти угажда, да те обгражда с много грижи и любов, които да се предадат и на вашето мило "чудо".
Много се радвам за теб, както и всички останали /предполагам/,бъди здрава и силна, предстоят ти най-чудесните 9 месеца и после :babyflips:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #650 -: Януари 16, 2008, 21:58:45 pm »
mpia: само ти стискам палци в петък всичко да се окаже най-хубавото за теб и то да бъде твоя най-голям подарък през новата година. Ще чакаме с нетърпение да имаш и потвърждение от док.

pukanka: радвам се, че ти мина лошото настроение, не се сърди на някой момичета, ако са били по-остри към теб, все пак всеки си има своите лоши моменти.  :D

Вие, момичета, не работите. Толкова много изписвате денем, че вечер не мога да насмогна на четене.  :bighug:
 
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #651 -: Януари 16, 2008, 22:00:02 pm »
Момичета, радвам се и тъжа с всяка една от вас.mpia, страхотна новина  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: всичко да е наред докрая.Biby21,pepka,dan007:balk_145:  :bighug:. Може би аз съм следващата, имам толкова ясни ПМС, а ако правилно съм засякла овуто на 01.01, днес ми е 2-ри ден закъснение.Правих тест на 13.01 -  :bfn1:. Незнам какво да мисля вече  :balk_149:. dianka, дано те подмине  :crossfingers:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #652 -: Януари 16, 2008, 22:11:00 pm »
Clevergirl_75,и всички мацки в очакване  :crossfingers:

Роузи.Знаеш ли че имам същите чехли като на банера ти. :lol: :lol: :lol:
Пуканка,значи имаме еднакъв вкус :wink:
Силвичка,направи утре пак тест :crossfingers:
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #653 -: Януари 16, 2008, 22:37:14 pm »
а ако правилно съм засякла овуто на 01.01, днес ми е 2-ри ден закъснение.Правих тест на 13.01 - 
:crossfingers: да се похвалиш тези дни с  :bfp:


mpia,дано всичко е наред!Ако това може да те успокои,при извънматочната ми цяла седмица закъснение се отрази почти незабележимо на теста.Щом  :bfp: ти е ясен не си мисли лоши неща!
Забелязва те ли че месец януари минава под звездата на чудесата!?Хайде момичета ,трябва ни повече увереност и още много такива....Коя е следващата?
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #654 -: Януари 16, 2008, 22:52:09 pm »
mpia тихичко честито! Всичко ще бъде наред - ще видиш. Аз също мисля, че при извънматочна бременност теста ще отчете съвсем бледа втора черта, а твоите са ярки, така че успокой се и леко бременеене!  :goodluck:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #655 -: Януари 16, 2008, 23:31:13 pm »
 mpia честито ! Не се притеснявай всичко ще  е наред. :goodluck:
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #656 -: Януари 16, 2008, 23:36:40 pm »
mpia, всичко ще е наред. не се притеснявай и се опитай да мислиш позитивно, колкото и да ти е трудно. Всички ние ще ти стискаме палци и аз вярвам, че сега ще има едни щастливи 9 месеца пред теб. Бъди силна.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #657 -: Януари 17, 2008, 00:09:40 am »
Mpia, 4естито мила недей да мислиш лоши неща и на мен при извън мато4ната вси4ките тестове ,които направих бяха с много бледа втора 4ерта,дано това да е показател,щом при толкова моми4ета се слу4ва така,явно има нещо вярно..

*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #658 -: Януари 17, 2008, 00:27:18 am »
Силвичка, на 13.01, май е било малко раничко. Пробвай пак утре! Стискам палци да се е получилоооо  :D
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #659 -: Януари 17, 2008, 07:31:20 am »
Mpia, 4естито мила недей да мислиш лоши неща и на мен при извън мато4ната вси4ките тестове ,които направих бяха с много бледа втора 4ерта,дано това да е показател,щом при толкова моми4ета се слу4ва така,явно има нещо вярно..

А сигурно си имала и кървене. 8)а Мимето си няма слава богу.