0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #480 -: Януари 13, 2008, 16:31:35 pm »
првет момичета. и аз не издържах и си направих тест - и както предполагах  :bfn:  - катко и ясно. следващото ову по календар ми се пада м/у 26 и 29. тогаще се целим отново.
малко ти е рани4ко за тест из4акай поне още 2 дни :crossfingers:

Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #481 -: Януари 13, 2008, 16:57:09 pm »
Браво Стейси, честито!!! Много се радвам за вас и ти пожелавам леко бременеене и след 9 месеца -  :grouphug:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #482 -: Януари 13, 2008, 17:58:29 pm »
Ехеее, браво steissy и  fatalwoman. Разбрах много хубави новини за вас! Да ви е честита бременността, нека е лека и безпроблемна   :cloud9: preggo   и да не забравите да повлечете крак  :balk_600:

Аз най- вероятно ще отпадна този месец. Започна ПМС.
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #483 -: Януари 13, 2008, 18:07:04 pm »
дано наистина следващият месец да е нашия, аз май съм изтървала момента този месец, мойта М е много нередовна и не ми се варва да е станало този месец, но въпреки всичко трябва да мислим положително и тогава мечтата ни ще се сбъдне, ще видите ,че ще стане ;)  :bighug:
07.10.2009
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #484 -: Януари 13, 2008, 18:39:09 pm »
Благодаря ви момичета, ама няма да се разберем така аз толкова много свикнах с вас че не мисля да ме изоставяте, и понеже съм си малко егоист си ви искам с мен в другата тема. :bighug:
Искам всички да се похвалите  с :bfp: , и ще съм тук да се радвам с вас така както и вие се радвахте с мен.Благодаря че ви има.......

Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #485 -: Януари 13, 2008, 19:02:10 pm »
Steisi, честито и от мен. И аз не съм чела няколко дни, а Вие сте се умърлушили. Много се радвам, като прочета че мечтата на някое момиче се е сбъднала. :bighug:
Мисля си как ще дойде деня в който и аз ще Ви кажа, че теста е  :bfp: Този месец не чакам на 23-24.01. Дано да стане. Решили сме ако и другия месец не успеем милото да ходи на спермограма и лека полека да започнем с изследванията.
Но :crossfingers: да не стигаме до там.
]
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #486 -: Януари 13, 2008, 20:00:41 pm »
А Пепка,ПМС не винаги означава предстояща М :crossfingers:
Андрея ,дано този месец е твоят yahoo_17
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #487 -: Януари 13, 2008, 20:32:51 pm »
Рози, дано си права за ПМС!! въпреки, че аз снощи си правих тест, беше "-", а после сънувах че е +++ и направо се побърках от радост!! дано скоро всички видим двете чертички!! стискам ви палци!!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #488 -: Януари 13, 2008, 20:34:42 pm »
rouzi-anna, знам че е така, обаче от вчера да не ми е човек насреща, ужасно съм нервна и всичко ме дразни. Не стига това ами и така ми се хапва сладко  :oops: :eating:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #489 -: Януари 13, 2008, 21:12:54 pm »
И на мен ми е нервно и ме боли глава, а още е рано и за тест и за МЦ. Овуто ми беше на 7-8 и НЕчакам на 20-ти. Чудя се как да си "махна главата". Дайте ми съвет.

Пепка спокойно, нищо още не е ясно, независимо какво ти се яде  :crossfingers:

Хайде момичетата с ову-то на 31-01, време е де се похвалите утре-другиден  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Чакаме ++++++
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #490 -: Януари 13, 2008, 21:36:15 pm »
Пепка  :crossfingers:
Дианка,май е раничко за тест,не се разстройвай предварително.
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #491 -: Януари 13, 2008, 22:00:03 pm »
првет момичета. и аз не издържах и си направих тест - и както предполагах  :bfn:  - катко и ясно. следващото ову по календар ми се пада м/у 26 и 29. тогаще се целим отново.
малко ти е рани4ко за тест из4акай поне още 2 дни :crossfingers:
знам че е рано, бени, дано да не ме нагостява лелката, както и всички в тази тема, но много исках да проверя  :oops: много съм любопитна, нали ми е за първи път :oops: :oops: :oops:
най-станното е че последните дни ми се гади  8O, но скоро ще се разбере

*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #492 -: Януари 13, 2008, 22:12:57 pm »
И на мен ми е нервно и ме боли глава, а още е рано и за тест и за МЦ. Овуто ми беше на 7-8 и НЕчакам на 20-ти. Чудя се как да си "махна главата". Дайте ми съвет.


biserche и аз бях с главоболие 5 дни. личната ме посъветва в такъв сучай да пия валериан. тъй като той е на билкожа основа не би трябвало да има проблем, но не повече от 2 таблетки на ден. а другото е масаж. на мен доста ми помага, стига да има някой който да ти го направи. мойто мъж дава всичко от себеси, но с тези кебабчета не постига нужното :wink:. дано се оправиш бързо.

п.с.
пробвай и със затопляне. вземи си един горещ душ :wink:

*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #493 -: Януари 13, 2008, 22:41:41 pm »
Здравейте ,дами.
Честито на Стейси. Леки и безпроблемни 9 месеца ти пожелавам.
На нас ни е време в следващите дни да гоним яйцето, дано този месец да го хванем най-накрая.
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #494 -: Януари 13, 2008, 22:43:25 pm »
Рози, дано си права за ПМС!! въпреки, че аз снощи си правих тест, беше "-", а после сънувах че е +++ и направо се побърках от радост!! дано скоро всички видим двете чертички!! стискам ви палци!!

Милата ми тя. :bighug:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #495 -: Януари 13, 2008, 23:49:30 pm »
Здравеите и от мен аз продължавам да не чакам вече прескачам 31 ден,но след този негативен тест в петък започвам да се страхувам.утре ще си правя кръвен ,но ще имам резултати след 1 седмица.Много е приятно да има с кои да си споделяш такива неща.дано до края на месеца видим много :bfp:СТЕИСИ много се радвам за теб
*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #496 -: Януари 14, 2008, 01:32:26 am »
Здравейте и от мен и честито на Стейси, Григчо - стискам палци този път да успееш!!!! Толкова много сте изписали!!!! Аз нямах нет за 2, 3 дена и направо не мога да смогна да ви изчета. Междувременно и на мен ми дойде :( но някак си сякаш го очаквах и този месец много леко го приех! Настоих се да продължаваме напред. Още 2, 3 месеца ще пробваме и ако не стане се мятаме към инвитрото! Успех на всички, които все още чакат! :D
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #497 -: Януари 14, 2008, 02:20:52 am »
Момичета, и аз отпадам, дойде ми  :balk_146:
Странното е, че поне до днес температурата не ми е паднала много - 36.9. Миналия месец спадът беше доста по-драстичен, но пък от друга страна, този я мерих всеки ден в различно време покрай празничното излежаване :oops:.
Както и да е, идва нов месец :)

На stanislavavalerieva и останалите нечакащи  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #498 -: Януари 14, 2008, 07:30:29 am »
Добро утро момичета.Пожелавам на всички успешна нова седмица в бебеправенето.
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #499 -: Януари 14, 2008, 07:42:05 am »
Pukanka  :crossfingers: за днес и чакаме да пишеш как е минала пункцията!