0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #40 -: Януари 03, 2008, 12:37:20 pm »
Мерси, Vessska! Честита Нова година и на тебе!Хубави пожелания , дано да се сбъднат.
 Следобед съм на док.Закъснението ми вече е 12 дена.Стискайте ми палци!
:crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: ти най-силно палци  :D!12 денааа  8O ,според мен е ясен резултата :wink: ,но ще изчакам като се върнеш от док,и информацията е официално потвърдена ,тогава да ти честитя :D!както бях казала-поне по няколко момичета на седмица с + резултати трябва да има,тъйче бързо потвърждавай fatalwoman и да чакаме следващите мацки  :D!
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #41 -: Януари 03, 2008, 12:45:50 pm »
Мерси, Vessska! Честита Нова година и на тебе!Хубави пожелания , дано да се сбъднат.
 Следобед съм на док.Закъснението ми вече е 12 дена.Стискайте ми палци!
:crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: и чакаме да пишеш!
*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #42 -: Януари 03, 2008, 13:12:59 pm »
Fatalwoman, стискам палци! :lol:
Пуканка, и ние минахме един месец през обтегнатите отношения заради секса по график! Тъпо е!!!! Но..... постарай се да му внушиш, че желанието ти за секс не е породено само от желанието за бебе. Тези мъже определено са от друга планета и имам усещането, че се засягат и се чувстват "използвани" вместо обичани и желани! Луда работа!!!!! :balk_159:
Но аз ти предлагам да му прготвиш вкусна вечера, винце, свещи.... Не може да не му направи впечатление........ и продължението е ясно! При мен подейства и вече два месеца сам ме пита кога ми е овулацията.... и сам се настройва на вълна креватни забавления! Опитайте се заедно да преодолеете зависимостта от графика и да се насладите на бебеправенето! На сила хубост не става - казал народа! Успех!!!
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #43 -: Януари 03, 2008, 13:54:34 pm »
Здравейте ,за много години на всички и нека се сбъднат всичките ви мечти!!! Искам да попитам някой неща, ако някой може да ми отговори ще съм много благодарна.И така този месец пих азатрил (незнам дали се пише така), защото ми казаха , че имам хламидия.Въпроса ми е предизвикава ли закъснение?Последната ми менструация беше на 30.11.2007 и сега незнам дали е от хапчетата или да се надявам на нещо друго.Много ми се иска причината да е друга.Правих 2 теста снощи и днес на обяд , но и двата бяха отрицателни.Не съм сигурна и на какво закъснение трябва да направя теста?Дай те ми съвет, защото ми е притеснено и от доста време пробваме а нищо не се получава, а сега имам малка надежда, че дядо коледа ни е донесъл подарък. Извинявам се , че стана малко дълго .




Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #44 -: Януари 03, 2008, 15:06:54 pm »
Мерси, Vessska! Честита Нова година и на тебе!Хубави пожелания , дано да се сбъднат.
 Следобед съм на док.Закъснението ми вече е 12 дена.Стискайте ми палци!
Миличка, стискам всичките си четири палеца, барабар с останалите пръсти  :wink: и през 10 мин. съм във форума да гледам дали има новини от теб. 12 дена са си повече от закъснение, така че чакам подвърждението от доктора, за да ти честитя официално. Едва ли може да има по-хубав новогодишен подарък...  :balk_21:
Don't worry, be hippy
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #45 -: Януари 03, 2008, 15:11:53 pm »
fatalwoman,desii  :goodluck: :babyflips:
Пуканка, не се притеснявай, нормално е при всяка двойка от време - навреме да се обтягат отношенията, но с малко усилия от твоя страна - ще си постигнеш своето. Мъжете явно изобщо не мислят като нас и не винаги ни разбират. Не пренебрегвай факта, че вероятно и ти си по-чувствителна на тази тема. Желая ти бързо преодоляване на този момент и в най-скоро време да гушнете своя наследник!  :bori_003:
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #46 -: Януари 03, 2008, 16:03:35 pm »
Момичета, отдавна не съм писала!!!

Първо, на всички ви Честита Нова Година, дано е по-плодородна от изминалата и .... всички тук да се преместят в теми от рода на "...по време на бременност", "...раждане..." и пр.

На новите момичета - успех!!!!!

На виделите ++++ -честито, лко бременеене и много здрави бебченца.


На чакащите - кураж, ще ви стискам палци.

Аз обаче .... май ще се оттегля от фронта за известно време, май ще е по-добре да поизчакам във времето с .... +++ резултат!!!

Но следя темата с интерес, не се отказвайте момичета!!!!!!!!!
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #47 -: Януари 03, 2008, 16:17:08 pm »
Здравейте ,за много години на всички и нека се сбъднат всичките ви мечти!!! Искам да попитам някой неща, ако някой може да ми отговори ще съм много благодарна.И така този месец пих азатрил (незнам дали се пише така), защото ми казаха , че имам хламидия.Въпроса ми е предизвикава ли закъснение?Последната ми менструация беше на 30.11.2007 и сега незнам дали е от хапчетата или да се надявам на нещо друго.Много ми се иска причината да е друга.Правих 2 теста снощи и днес на обяд , но и двата бяха отрицателни.Не съм сигурна и на какво закъснение трябва да направя теста?Дай те ми съвет, защото ми е притеснено и от доста време пробваме а нищо не се получава, а сега имам малка надежда, че дядо коледа ни е донесъл подарък. Извинявам се , че стана малко дълго .
Защо не си пуснеш кръвен тест?
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #48 -: Януари 03, 2008, 17:13:56 pm »
Здравейте и от мен. Честита Нова година на всички момичета!!
От доста време преглеждам форумите, но в този тук за първи път се обаждам.
И ние опитваме за бебе вече от 2 години (непълни, защото доста месеци ме тъпкаха с лекарства), но досега рецултат никакъв  :(Много се надявам тази година да е нашата година и от сърце го пожелавам на всички тук!!
Доста неща научих от тези форуми. Разбрах и че не трябва да се хващам за всяка дума на докторите, защото повечето от тях са доста некомпетентни и само "вълшебни" хапченца знаят да изписват, без да са направени нужните изследвания  :x.
Много дълго стана, но с две думи, БЛАГОДАРЯ ВИ МОМИЧЕТА, ЧЕ ПОМАГАТЕ И СПОДЕЛЯТЕ ТОЛКОВА ПОЛЕЗНИ НЕЩА!!!
Нова година-нова надежда!!
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #49 -: Януари 03, 2008, 19:30:13 pm »
А така! Още няма новини от fatalwoman, така ли!?
Бръмби, защо така се оттегляш?! Я се стегни! Нали знаеш, че след всяка буря грейва слънце!
Хайде, мацки, отчитайте се +++ тестчета, че ми се ще да започнем годината с хубави новини!
Аз днес май изпращам вече лелята и от утре пак съм с термометъра в устата, пък да видим! Опъва се нещо това яйце, ама да видим къде ще му излезе края!
А бе, мацки, Даниски къде се изгуби? Новини от нея има ли?! О

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #50 -: Януари 03, 2008, 20:32:48 pm »
И аз се 4удих къде се изгуби Даниски, 8O не е влизала в форума от 19.12.07г. дано вси4ко с нея да е наред.


за основаване на фонд за ин-витро - подпиши се и ти  http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #51 -: Януари 03, 2008, 21:16:26 pm »
fatalwoman :crossfingers: :bighug:
Денита  :welcome_1:
Бръмбарче,защо искаш да ни изоставиш.Не така мила.След лошото идва хубаво.А нали сме тук за да си помагаме. :balk_21:
desii,направи кръвен тест както те е посъветвала mpia.
Дано новата година започнем с много :bfp: и усмивки.
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #52 -: Януари 03, 2008, 21:20:12 pm »
fatalwoman,дано ни зарадваш с хубави новини и после да провлачеш крак,че и ние да те последваме ;)
07.10.2009
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #53 -: Януари 03, 2008, 21:36:55 pm »
Момичета, следващото ову ще ми е стимулирано и с цел инвитро или икси/не съм решила още/. Ама пак това ще е най-любимата ми темичка и ще чакам +++ резултата тука.Стига мъжа ми да дойде да даде материал а не като сега да бяга в датите на овулацията. :lol:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #54 -: Януари 03, 2008, 21:58:22 pm »
Пуканка :crossfingers:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #55 -: Януари 03, 2008, 22:46:32 pm »
fatalwoman, Desii, какво става? Стискаме палци и чакаме тук с нетърпение  :grouphug2: да кажете, че имате положителен резултат,  и айдееееееее  :lol:  :babyflips: :babyflips: :babyflips:
А вие - останалите - с ову-то на 31 - "работихте" ли здраво?  :00001754:
Аз съм максималист - бяхме 6 момичета със "задължения" в Новогодишната нощ и очаквам поне 5 нови положителни теста.
Мойто ову малко се бави,уж беше за 31-ви,но бихте ли ми казали нещо:
може ли тестовете за ову да не отчитат вярно, защото ги правя от 29-ти и до днес-все отрицателни, а температурата ми вчера падна /като преди ову/ и днес полека почва да се вдига? :balk_172:
Пуканка, не се притеснявай, мъжа ти ще се справи, ти също и всичко ще е наред.
Тоя месец ще има много  :bfp:, само действайте и мислете положително!
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #56 -: Януари 03, 2008, 22:51:20 pm »
Аз бях от шесте.Махнете ме вече.днес ме гледаха на УЗИ -кофти фоликули и никкава овулация не  е имало.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #57 -: Януари 03, 2008, 22:56:28 pm »
 Върнах се от док.Каза , че не се вижда нищо. :(Прегледа ме с вагинален ехограф и коремен.Питах го вижда ли признаци да ми дойде скоро и той отговори , че не , дори обратното, но да си правя още тестове , за да следя наситеността на чертичките.Би тр да започвам 7 г.с.Някой има ли инфо кога най - рано се вижда? Не е ли тогава?
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #58 -: Януари 04, 2008, 08:54:44 am »
Здравейте пак ,fatalwoman  стискам ти палци да се похвалиш с хубавата новина, най-искрено ти го желая!
Аз нещо не мога да преценя моето колко е :oops:. Последно ми дойде на 30.11.2007.Принципно ми е 27 дена , на календара пише , че на 26.12.2007 трябва да ми дойде.Ако някой може да помогне в сметките много ще се радвам.От 26.12. ли да броя дните? 8O
Не ми се прави кръвен тест, защото не искам да ме изненада лелката след него, затова изчаквам, а имам и 2 отрицателни теста  :?
« Последна редакция: Януари 04, 2008, 08:58:54 am от desii »




Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #59 -: Януари 04, 2008, 10:18:02 am »
fatalwoman,дано ни зарадваш с хубави новини и после да провлачеш крак,че и ние да те последваме ;)
Върнах се от док.Каза , че не се вижда нищо. :(Прегледа ме с вагинален ехограф и коремен.Питах го вижда ли признаци да ми дойде скоро и той отговори , че не , дори обратното, но да си правя още тестове , за да следя наситеността на чертичките.Би тр да започвам 7 г.с.Някой има ли инфо кога най - рано се вижда? Не е ли тогава?
Тази сутрин си направих уринарен тест( последния ми беше на 28.12 с мн бледа черта) и вече имам :bfp: , много много наситени.Много съм щастлива и се моля всичко да е наред, напук на всички диагнози!
Момичета , дано да си повлека краката и всички да зарадвате себе си и семействата си с положителни резултати! :bighug: