0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #320 -: Януари 10, 2008, 18:25:45 pm »
Още чакам! Хич да не идва!  Май утре вече ще го правя теста стискайте палци.
Хайде, стискаме палците много силно за твоите :cloud9:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #321 -: Януари 10, 2008, 18:38:44 pm »
Още чакам! Хич да не идва!  Май утре вече ще го правя теста стискайте палци.
:crossfingers: стискамееее  :D
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #322 -: Януари 10, 2008, 18:39:43 pm »
Още чакам! Хич да не идва!  Май утре вече ще го правя теста стискайте палци.
Дано да е станало  :grouphug2: :crossfingers:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #323 -: Януари 10, 2008, 18:52:59 pm »
Хайде беба :bfp: :crossfingers:чакаме следващата мама :D
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #324 -: Януари 10, 2008, 19:00:53 pm »
rouzi-ana,ти май вчера си била в О.  :wink: ,дано сте я оползотворили :D  :crossfingers: да е станало
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #325 -: Януари 10, 2008, 19:12:14 pm »
Още чакам! Хич да не идва!  Май утре вече ще го правя теста стискайте палци.

Беба, дано да е +++ :crossfingers:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #326 -: Януари 10, 2008, 19:28:18 pm »
Pukanka, стискам ти палци всичко е на добрата страна  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:  и съвсем скоро да ни се похвалиш с две чертички  :bfp:

Григчо, честито  :cloud9:

беба  :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #327 -: Януари 10, 2008, 19:30:05 pm »
Благодаря ви за стиснатите палци момичета.Сигурно заради тях всичко мина добре и ми сложиха от готините упойки. :DНай се шашках за упойката,и си я просих като отидох.Анестизиоложката наистина ми угоди и ми сложи по-добра,като после си платих естествено още 20 лв. за удоволствието,но си струва. Той сондажа не боли ама дилатацията е болезнена и се усеща ако не е с хубава упойка. Мина,замина това изследване, следващата стъпка е пункцията. Утре съм на преглед докторката ми да види защо е тази болка долу ниско от една седмица. Днес след процедурата на превръзката ми имаше доста чиста,светла кръв,но имаше и едно парченце като месо.Може и да съм била бременна наистина,и това да е бил ембрион,но никой няма да ми каже така ли е, защото нямаше как да се разбере.
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #328 -: Януари 10, 2008, 19:32:17 pm »
момичета  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: на всички!!!!
П.П. едно малко въпросче - изследванията за хормоните на гладно ли се взимат? защото на мене тов ми е направо ад, всеки път като ми взимат кръв на гладно и а-ха да припадна  :ywoohoo:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #329 -: Януари 10, 2008, 19:41:05 pm »
Благодаря ви за стиснатите палци момичета.Сигурно заради тях всичко мина добре и ми сложиха от готините упойки. :DНай се шашках за упойката,и си я просих като отидох.Анестизиоложката наистина ми угоди и ми сложи по-добра,като после си платих естествено още 20 лв. за удоволствието,но си струва. Той сондажа не боли ама дилатацията е болезнена и се усеща ако не е с хубава упойка. Мина,замина това изследване, следващата стъпка е пункцията. Утре съм на преглед докторката ми да види защо е тази болка долу ниско от една седмица. Днес след процедурата на превръзката ми имаше доста чиста,светла кръв,но имаше и едно парченце като месо.Може и да съм била бременна наистина,и това да е бил ембрион,но никой няма да ми каже така ли е, защото нямаше как да се разбере.
Защо не го изпратихте за хистология?
С пълна упойка ли ти беше сондажа?
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #330 -: Януари 10, 2008, 19:51:20 pm »
Благодаря ви за стиснатите палци момичета.Сигурно заради тях всичко мина добре и ми сложиха от готините упойки. :DНай се шашках за упойката,и си я просих като отидох.Анестизиоложката наистина ми угоди и ми сложи по-добра,като после си платих естествено още 20 лв. за удоволствието,но си струва. Той сондажа не боли ама дилатацията е болезнена и се усеща ако не е с хубава упойка. Мина,замина това изследване, следващата стъпка е пункцията. Утре съм на преглед докторката ми да види защо е тази болка долу ниско от една седмица. Днес след процедурата на превръзката ми имаше доста чиста,светла кръв,но имаше и едно парченце като месо.Може и да съм била бременна наистина,и това да е бил ембрион,но никой няма да ми каже така ли е, защото нямаше как да се разбере.
Защо не го изпратихте за хистология?
С пълна упойка ли ти беше сондажа?


Ако под пълна разбираш тази с тръба в устата-не. Беше венозна,но с по-скъп препарат.


момичета  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: на всички!!!!
П.П. едно малко въпросче - изследванията за хормоните на гладно ли се взимат? защото на мене тов ми е направо ад, всеки път като ми взимат кръв на гладно и а-ха да припадна  :ywoohoo:


И на гладно и без кафе даже.
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #331 -: Януари 10, 2008, 19:55:31 pm »
Пълна упойка - не задължително да е с интубация.
Беше заспала и не усети нищо ли?
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #332 -: Януари 10, 2008, 20:26:08 pm »
Благодаря ви за стиснатите палци момичета.Сигурно заради тях всичко мина добре и ми сложиха от готините упойки. :DНай се шашках за упойката,и си я просих като отидох.Анестизиоложката наистина ми угоди и ми сложи по-добра,като после си платих естествено още 20 лв. за удоволствието,но си струва. Той сондажа не боли ама дилатацията е болезнена и се усеща ако не е с хубава упойка. Мина,замина това изследване, следващата стъпка е пункцията. Утре съм на преглед докторката ми да види защо е тази болка долу ниско от една седмица. Днес след процедурата на превръзката ми имаше доста чиста,светла кръв,но имаше и едно парченце като месо.Може и да съм била бременна наистина,и това да е бил ембрион,но никой няма да ми каже така ли е, защото нямаше как да се разбере.
браво :D! една стъпка вече си по-близо до  :babyflips:  :goodluck:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #333 -: Януари 10, 2008, 20:28:42 pm »
Пълна упойка - не задължително да е с интубация.
Беше заспала и не усети нищо ли?

Да, бях заспала и не усетих нищо.Като се събудих ги питах защо още не са започнали и те смееки се казаха че вече са свършили. :lol: Това пълна ли е?
А хистология не направих първо защото не съм знаела този термин и че съществува такова нещо и второ не съм сигурна ако разбера че е било ембрион дали няма да ми стане много зле.По-добре да съм в неизвестност. 
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #334 -: Януари 10, 2008, 20:39:50 pm »
pukanka радвам се 4е е минало добре.Даже днес като бях в Майчин дом чух Халачева като се похвали 4е имат ве4е успешно ин витро с близнаци . :goodluck: миличка вси4ко да мине  по мед и масло.

беба  :crossfingers: :crossfingers:

за основаване на фонд за ин-витро - подпиши се и ти  http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #335 -: Януари 10, 2008, 20:49:53 pm »
Пълна упойка - не задължително да е с интубация.
Беше заспала и не усети нищо ли?

Да, бях заспала и не усетих нищо.Като се събудих ги питах защо още не са започнали и те смееки се казаха че вече са свършили. :lol: Това пълна ли е?
А хистология не направих първо защото не съм знаела този термин и че съществува такова нещо и второ не съм сигурна ако разбера че е било ембрион дали няма да ми стане много зле.По-добре да съм в неизвестност. 
Да пълна е :)
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #336 -: Януари 10, 2008, 21:01:53 pm »

Да, бях заспала и не усетих нищо.Като се събудих ги питах защо още не са започнали и те смееки се казаха че вече са свършили. :lol: Това пълна ли е?
А хистология не направих първо защото не съм знаела този термин и че съществува такова нещо и второ не съм сигурна ако разбера че е било ембрион дали няма да ми стане много зле.По-добре да съм в неизвестност. 

Щом не си спомняш, значи е пълна  :D

Наистина по-добре е да не знаеш, защото ще се натовариш много повече психически и просто няма смисъл. Нали трябват още сили за следващите неща, не трябва все пак да се отчайваш, а ние ще ти  :crossfingers:
Успех!
 
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #337 -: Януари 10, 2008, 21:07:36 pm »
Pukanka, радвам се че е минало добре. Дали е бил ембрион или не.... по- добре да не знаеш. Гледай напред, ние сме с теб   :balk_21: :bighug:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #338 -: Януари 10, 2008, 21:27:02 pm »
rouzi-ana,ти май вчера си била в О.  :wink: ,дано сте я оползотворили :D  :crossfingers: да е станало

Да Кати,постарахме се ,но резултата накрая :lol:,дано ни се оправдаят усилията :wink:
Пуканка,радвам се ,че е минало всичко.Сега гледай напред в бъдещето и не се обръщай назад. :crossfingers: yahoo_17
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #339 -: Януари 10, 2008, 21:29:45 pm »
Pukanka,важното е че е минало, сега ти предстоят още процедури и когато всичко мине добре,ще чакаме и ще се надяваме заедно с теб на  :bfp:
Стискам ти палци  :grouphug:

rouzi-ana, май с теб ще чакаме горе-долу по едно и също време,дано "гонитбата на яйцето" да е благополучна за нас  :lol: