0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #280 -: Януари 09, 2008, 21:35:48 pm »
Пуканка,знам ,че нямаш време да чакаш,ама дали не е възможно при толкова ранно тестване да сгреши теста?А кога почвате процедурките?Аз съм голям оптимист и все търся в купата сено :lol:
Дори да съм бременна, очаквах този резултат защото наистина е много рано може би. Утре ми е сондажа обаче, и дори да има нещо,след сондажа едва ли ще се задържи. Но аз съм спокойна и ще разчитам на инвитрото,защото ми писна вече 4 години да разчитам на природата и да си въобразявам симптоми. Това става като болест момичета и е много уморително.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #281 -: Януари 09, 2008, 21:49:17 pm »
Пуканка,знам ,че нямаш време да чакаш,ама дали не е възможно при толкова ранно тестване да сгреши теста?А кога почвате процедурките?Аз съм голям оптимист и все търся в купата сено :lol:
Дори да съм бременна, очаквах този резултат защото наистина е много рано може би. Утре ми е сондажа обаче, и дори да има нещо,след сондажа едва ли ще се задържи. Но аз съм спокойна и ще разчитам на инвитрото,защото ми писна вече 4 години да разчитам на природата и да си въобразявам симптоми. Това става като болест момичета и е много уморително.
pukanka,колко добре те разбирам само..е при мен са три,не четири години,но..също толкова съм изморена от чакането  :( ,до лятото ако не открият нещо което да лекуват и аз ще се насоча към инсе или инвитро!жалко,че е "-" тест,но то си беше ясно,че толкова рано е малко вероятно да отчете,ще ти стискам мнооого силно палци за инвитрото :D
« Последна редакция: Януари 09, 2008, 22:02:17 pm от katia13 »
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #282 -: Януари 09, 2008, 22:01:06 pm »
григчо,честито,лека бремнност :D и не само,че няма от какво да ти е неудобно,но добрече даже днес съобщи добрата новина,щото вече чакахме попълнения с  :bfp:,така ни зарадва :bighug:!хайде момичета още някой да се похвали тази седмица  :wink:
момичета благодаря ви много за подкрепата :bighug: и куража ,за съжаление може би няма да е и този месец при мен,още не е дошло,но пък ми зацапа вече(едва 10 ден ми е след О.  :( ,по-зле е и от предния месец) ,но не се отчайвам вече :D!тази година съм се заредила с много оптимизъм и търпение-нали щяла да е плодовита :lol:-и смятам ,че рано или късно ще сме възнаградени..
на всички останали които са в дните на очакване да НЕ  им дойде - :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
а на новите момичета-бързо-бързо да се прехвърлите във форумите на бременелките :D,да не се застоявате тук,че вече е претоварено :wink:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #283 -: Януари 09, 2008, 22:11:46 pm »
Ах, момичета, не съм писала ден и половина и сега ми отне 20 мин да изчета всичко, което сте изписали  :wink:
Григчо,честито! Лека и безпроблемна бременност. И дано да повлечеш крак...
Пуканка,съжалявам, че кръвният е отрицателен, но от цялото си сърце ти пожелавам успех на процедурата утре и след няколко седмици да се похвалиш с положителен резултат.
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #284 -: Януари 09, 2008, 22:19:58 pm »
Айде пак да ви развеселя малко с мойте глупости. Поръчах си хороскоп,индивидуален ама с един единствен въпрос: Ще стане ли инвитрото и въобще ще забременея ли някога? До Неделя чакам да е готов и ще ви разказвам какво са ми писали.После заедно ще следим дали ще се сбъдне. :lol: :lol: :lol: Такива луди като мене май няма в темата. :lol: :lol: :lol: Да ядат филии с оцет, да правят ЧХГ на 7ми ден, и да си правят хороскоп за бебе. :oops:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #285 -: Януари 09, 2008, 22:23:12 pm »
Pukanka, ако БТ е висока и я поддържаш е добър признак за  :bfp:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #286 -: Януари 09, 2008, 22:27:36 pm »
Pukanka, ако БТ е висока и я поддържаш е добър признак за  :bfp:
Сега видях че си ми разказала подробно и в другата тема.Благодаря ти. Ти как си? И какво правиш в тая тема?  :lol: Я марш отатъка. :wink:
Шегувам се.Радвам се много че не ни забравяш в тая тема.
*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #287 -: Януари 09, 2008, 22:41:08 pm »
Хеи, Пуканка, не можеш ли да отложиш сондажа с 2, 3 дена! Направо ще е ужасно, ако има нещо което чакаш 4 години.... да се пропилее!!!!!!!!! Помоли я! без да и обясняваш, че тя е малко сопната - кажи й че не се чувстваш добре! Насрочете го за понеделник или за събота ако тя работи!
Пробвай! Естествно ако няма условие да се прави в определени дни от цикъла и от стимулацията!
А иначе имаш страаааашно много стиснати палци от мен!!!! :D
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #288 -: Януари 09, 2008, 22:49:59 pm »
Няма да отлагам, защото 99.99% съм сигурна че за пореден път си внушавам симптоми.Не е за първи път просто.  Няма смисъл да търся под вола теле. А и ако ми е писано,вярвам че никакъв сондаж няма да попречи.Забременявала съм два пъти, един успешно,второ аборт.И двата пъти така повръщах още преди да ми закъснее, че това сега дето ми е симптоми е нищо работа и затова не им вярвам много. :wink:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #289 -: Януари 09, 2008, 23:00:23 pm »
Pukanka  :crossfingers: :crossfingers: всичко да мине нормално и да ни зарадваш скоро с :bfp: :bighug:

за основаване на фонд за ин-витро - подпиши се и ти  http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #290 -: Януари 09, 2008, 23:04:39 pm »
 :welcome_1: на новичките.
Григчо 4естито леко бременеене preggo.и да повлечеш кра4ето. :D

за основаване на фонд за ин-витро - подпиши се и ти  http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #291 -: Януари 10, 2008, 00:04:41 am »
пуканка не се притесняваи ако е станало преди това то 6те се пребори със всичко и ти ште разбереш когато доиде щастливия момент.наистина ти пожелавам всичко наи хубаво в опита.Искам да ви кажа момичета толкова сте внимателни със всички тук чак ми се иска ако мога да не излизам от форума .много целувки и много положителни резултати за утре :bfp: :bfp: preggo :P
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #292 -: Януари 10, 2008, 08:55:47 am »
момичета помагайте!все още чакам да дойде,но БТ днес вече падна на 36.8,явно е въпрос на часове за съжаление..този месец трябваше да изследвам хормони,но 3 ден ще се падне събота вероятно,а събота и неделя док.неработи :(,какво да правя?да се обадя в клиниката и да питам ли?не ми се отлага с още един месец..
п.п. звънях в клиниката да питам дали да ги пусна на втори ден,но ми казаха да говоря с док. ,ама му нямам gsm-а и в интернет не е обявен..дали ще ми го дадат от клиниката ако звънна пак и помоля..?!извинявайте за спама  :(
« Последна редакция: Януари 10, 2008, 09:19:08 am от katia13 »
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #293 -: Януари 10, 2008, 09:37:46 am »
момичета помагайте!все още чакам да дойде,но БТ днес вече падна на 36.8,явно е въпрос на часове за съжаление..този месец трябваше да изследвам хормони,но 3 ден ще се падне събота вероятно,а събота и неделя док.неработи :(,какво да правя?да се обадя в клиниката и да питам ли?не ми се отлага с още един месец..
п.п. звънях в клиниката да питам дали да ги пусна на втори ден,но ми казаха да говоря с док. ,ама му нямам gsm-а и в интернет не е обявен..дали ще ми го дадат от клиниката ако звънна пак и помоля..?!извинявайте за спама  :(
Ако лекаря не ни отговори,звънни в лабораторията където даваш кръв.Там ще ти кажат кое е по-добре,на 2ри или на 5ти ден.
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #294 -: Януари 10, 2008, 10:12:03 am »
Има лаборатории, които работят и в събота и неделя.
Кой е твоя лекар?
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #295 -: Януари 10, 2008, 10:21:12 am »
Кати мила все още имаш шанс :crossfingers:Би трябвало да ти дадат телефона
Правих си тест ,но и днес е  :bfn:.Явно ще 4акам голямо закъснение този месец :(
Лошото е ,4е другия месец няма да мога да определя колко ще е дълъг :(

Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #296 -: Януари 10, 2008, 10:44:59 am »
Има лаборатории, които работят и в събота и неделя.
Кой е твоя лекар?
знам-кандиларов,цибалаб..,но нали трябва при док. да ми вземат кръв..а те почиват събота и неделя!както и да е,ще пробвам към обяд да се свържа с него!
beni13 хайде,дано се похвалиш :D
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #297 -: Януари 10, 2008, 10:47:39 am »
Честито на Григчо и леки безпроблемни :cloud9:,а на Pukanka  :crossfingers: :crossfingers: и да последва Григчо :D   Аз оставам за др.месец, май овуто ме е подминало :? :bighug:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #298 -: Януари 10, 2008, 10:58:38 am »
Григчо, честито!  :ballons:

Мерси мила, на теб също честито, защото съм те пропуснала  :oops:

Благодаря и на всички, които ми честитиха, дано да успея този път, защото съм с 2 миседа.

Стискам палци за всички вас момичета, които чакате  :goodluck:
*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #299 -: Януари 10, 2008, 11:50:17 am »
Кате, а защо трябва доктора да ти вземе кръв? На мен винаги в лабораториите са ми вземали. АКо нямаш направление само трябва да кажеш какво искаш да ти изследват.