0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #220 -: Януари 08, 2008, 22:18:53 pm »
Меги, действай едновременно с  :bbt: и с тест, така е най-сигурно. Не си позволявай мързела да надделее, важна е "заветната" цел, така че прави и двете.После ще празнуваме  :lol: :balk_46:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #221 -: Януари 08, 2008, 22:25:13 pm »
ПИСНАААААА МИ С ТОЗИ :bbt: МНОГОООООО !!!
 
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #222 -: Януари 08, 2008, 22:27:25 pm »
:sorry: за изблика  :D
 
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #223 -: Януари 08, 2008, 22:35:20 pm »
Хммм,Пуканка,Танче,много сте съмнителни с този апетит за киселичко.Дано,дано,силно стискаме :crossfingers:за :bfp:
Пуканка ,кога ще правиш кръвен тест?
Меги,и аз така ,само ядове с  :bbt:Показва ми по ниска БТ от вчера ,а теста за ову е +.Ей това на какво прилича? 8O :jump12:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #224 -: Януари 08, 2008, 22:48:10 pm »
Хммм,Пуканка,Танче,много сте съмнителни с този апетит за киселичко.Дано,дано,силно стискаме :crossfingers:за :bfp:
Пуканка ,кога ще правиш кръвен тест?
Меги,и аз така ,само ядове с  :bbt:Показва ми по ниска БТ от вчера ,а теста за ову е +.Ей това на какво прилича? 8O :jump12:


Утре ще правя кръвен,макар че ще ми е едва около 7ми ден май от овуто.Вечерта ще ви пиша резултата, но мисля че при всички случаи ще е отрицателен, защото е твърде рано даже за него.
Тука искам да питам Денис или който разбира изобщо да обясни следното според неговото виждане.
Според таблиците за ЧХГ ,такова се отчита от 3та седмица от ПРМ. Това по мои сметки означава, че третата седмица е веднага след овулацията, защото нали след нея влизаме в трета седмица от ПРМ. А в същото време навсякъде пише ЧХГ да се изследва от 10-12 ден след овулация, което е вече 4та седмица от ПРМ и е едва няколко дни преди очакваната менструация.Четох цял ден и не мога да го схвана това.Помагайте да го изтълкуваме. Говоря за тази таблица, ПРМ е била на 20.12. Айде ся кажете в коя седмица от ПРМ съм и от кога оже да сегледа ЧХГ според тази таблица.

Седмица от последната-------- Количество на
Менструация---------------------- hCG в mIU/ml
3 ------------------------------------- 5 - 50
4 ------------------------------------- 4 - 426
5 ------------------------------------- 19 - 7,340
6 ------------------------------------- 1,080 - 56,500
7 - 8 --------------------------------- 7,650 - 229,000
9 - 12 ------------------------------- 25,700 - 288,000
13 - 16 ----------------------------- 13,300 - 254,000
17 - 24 ----------------------------- 4,060 - 165,400
25 - 40 ----------------------------- 3,640 - 117,000

А относно уринните тестове и БТ. Ми аз три месеца имам отрицателни уринни тестове,БТ не съм мерила но тези дни я мерих и е 37.4  .Какво значи незнам, но прочетох в една статия, че ако е нямало овулация, температурата не се покачва.Което пък оже би означава че уринните тестове са ме лъгали месец след месец.
« Последна редакция: Януари 08, 2008, 23:31:09 pm от Pukanka »
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #225 -: Януари 08, 2008, 23:38:05 pm »
Аз този месец имам двойна възможност- в началото и в края на месеца съм в овулация, тъй като цикъла ми е на 24- 25 дни  :balk_69:
8O  8O  8O  8O  Това някакъв майтап ли е ? Или аз затъпях до такава степен - каква е тази двойна овулация ? Нетрябва ли да е веднъж в месеца ?
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #226 -: Януари 08, 2008, 23:43:48 pm »
Аз този месец имам двойна възможност- в началото и в края на месеца съм в овулация, тъй като цикъла ми е на 24- 25 дни  :balk_69:
8O  8O  8O  8O  Това някакъв майтап ли е ? Или аз затъпях до такава степен - каква е тази двойна овулация ? Нетрябва ли да е веднъж в месеца ?
Танче, спи ти се вече,не че си затъпяла :lol:. Ми ако на 1ви сме били в овулация, сложи 24 дни цикъл и ето ти нова овулация на 24.01. Така се получава, защото не е веднъж на месец, а веднъж на цикъл.
« Последна редакция: Януари 08, 2008, 23:45:28 pm от Pukanka »
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #227 -: Януари 08, 2008, 23:53:47 pm »
Танче, спи ти се вече,не че си затъпяла :lol:. Ми ако на 1ви сме били в овулация, сложи 24 дни цикъл и ето ти нова овулация на 24.01. Така се получава, защото не е веднъж на месец, а веднъж на цикъл.
А сега загрях.Направо ме е срам то и аз съм горе долу така. :balk_56:
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #228 -: Януари 09, 2008, 08:50:00 am »
ПРМ е била на 20.12. Айде ся кажете в коя седмица от ПРМ съм и от кога оже да сегледа ЧХГ според тази таблица.

Седмица от последната-------- Количество на
Менструация---------------------- hCG в mIU/ml
3 ------------------------------------- 5 - 50
4 ------------------------------------- 4 - 426
5 ------------------------------------- 19 - 7,340
6 ------------------------------------- 1,080 - 56,500
7 - 8 --------------------------------- 7,650 - 229,000
9 - 12 ------------------------------- 25,700 - 288,000
13 - 16 ----------------------------- 13,300 - 254,000
17 - 24 ----------------------------- 4,060 - 165,400
25 - 40 ----------------------------- 3,640 - 117,000

Пуки, ами според моето скромно мнение, не претендирам, че съм запозната с тези неща, мисля че на кръвен тази седмица би трябвало да ти покаже поне минимално покачване на ЧГХ. Ако ти броим от 20.12, то в такъв случай утре ти изтича 3-та седмица, значи трябва да си в тези граници...3 ------------------------------------- 5 - 50  :? поне аз така го тълкувам.
« Последна редакция: Януари 09, 2008, 09:03:50 am от baby_s »

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #229 -: Януари 09, 2008, 08:53:22 am »
...Доколкото разбирам само Танчето и Пуканка чакат тези дни положителен резултат


aaaaaaaa,и аз съм от чакащите до няколко дни да видят ще им дойде или НЕ :D !до края на тази седмица ще се разбере при мен..
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #230 -: Януари 09, 2008, 09:33:08 am »
:crossfingers: на всички чакащи, а и на мене си  :lol: да видят положителен резултат.
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #231 -: Януари 09, 2008, 10:23:50 am »
И аз се присъединявам към чакащите тази седмица  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: Пак чакам чудото, пак се надявам, че ще се размина с М, но в същото време отсега събирам сили и кураж да се справя с разочарованието, ако не се е получило.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #232 -: Януари 09, 2008, 10:45:33 am »
здравейте момичета! присъединявам се към вашия задружен форум,все ми се струва че ще е по-лесно да си чакаме заедно :) правим опити за бебче от 3 месеца,ама 2 от тях прекъснахме,че ме оперираха малко :( та сега - наново! пожелавам успех на всички бъдещи мами ( не се съмнявам, че всички ще успеем дружно ) и ако някой чака лелката на 23-ти т.е. сега е в ову да се обади,споделеното (не) чакане ми звучи по-добре. айде :bighug: от мене и много късмет!
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #233 -: Януари 09, 2008, 10:52:39 am »
ПРМ е била на 20.12. Айде ся кажете в коя седмица от ПРМ съм и от кога оже да сегледа ЧХГ според тази таблица.

Седмица от последната-------- Количество на
Менструация---------------------- hCG в mIU/ml
3 ------------------------------------- 5 - 50
4 ------------------------------------- 4 - 426
5 ------------------------------------- 19 - 7,340
6 ------------------------------------- 1,080 - 56,500
7 - 8 --------------------------------- 7,650 - 229,000
9 - 12 ------------------------------- 25,700 - 288,000
13 - 16 ----------------------------- 13,300 - 254,000
17 - 24 ----------------------------- 4,060 - 165,400
25 - 40 ----------------------------- 3,640 - 117,000

Пуки, ами според моето скромно мнение, не претендирам, че съм запозната с тези неща, мисля че на кръвен тази седмица би трябвало да ти покаже поне минимално покачване на ЧГХ. Ако ти броим от 20.12, то в такъв случай утре ти изтича 3-та седмица, значи трябва да си в тези граници...3 ------------------------------------- 5 - 50  :? поне аз така го тълкувам.

Тази таблица означава, че кръвен тест на ЧХГ може да се прави веднага след овулацията, а не след имплантацията.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #234 -: Януари 09, 2008, 11:04:15 am »
ааа и още нещо се сетих- абе тоя моя като си сметне че наближавам ову и нещо се стряска май. почва да ми се дърпа нещо, а пък аз незнам дали заради бебчо или поради друга причина, най ми се прави нещо тогавааааа. има ли други като мен? много го е страх човека иска бебе ама не е сигурен дали ще се справи. помагайтееее!
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #235 -: Януари 09, 2008, 11:14:07 am »
ааа и още нещо се сетих- абе тоя моя като си сметне че наближавам ову и нещо се стряска май. почва да ми се дърпа нещо, а пък аз незнам дали заради бебчо или поради друга причина, най ми се прави нещо тогавааааа. има ли други като мен? много го е страх човека иска бебе ама не е сигурен дали ще се справи. помагайтееее!
Аз съм като тебе.Даже този месец се оплаквах тука за същото. Моя също много иска бебе, но нещо взе да бяга по тъча и точно когато съм в овулация си намира поводи да не правим секс.В останалото време на месеца няма проблеми.Сега ми бяга по тъча и за инвитрото, нали все пак трябва да дава сперма там.Очаквам дори да ми скрои номер и след стимулациите да каже-няма,не искам. Когато повдигна въпроса и дори го обвиня че може би вече не иска дете, той казва че не е така и бяга от обяснение.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #236 -: Януари 09, 2008, 12:20:21 pm »
кофти тръпка,а? а аз даже и не смея да подхвана темата пред него. не ме пази вече отдавна, дори този месец на 6-ти може и да ми се е случило най-хубавото, но не искам да се радвам предварително. за себе си съм избрала правилната стратегия- не говоря за това, ако стане- ще се радва,ако-не- когато стане, той Господ си знае работата.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #237 -: Януари 09, 2008, 13:07:31 pm »
И моя бяга  :(  ама аз знам защо е , точно по време на ову ставаме по напористи, и тъй като те знаят ,че едва ли не за заветната цел ги третираме като осеменители , се опитват да ни дават урок или просто се обиждат че само това е в главите ни.
Давам акъл веднага - не ги светкайте кога сте в ову, и гледайте да сексите що годе равномерно - за да не им направи впечетление че се изсилвате около ову 8)


Спрете Земята, искам за сляза
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #238 -: Януари 09, 2008, 13:50:17 pm »
Здравеите и от мен.Ве4е 39-ти ден от последната М. а нито ми идва ,нито положителен тест :?а и никакви признаци.По принцип цикалът ми не е редовен,но последните 5 месеца ми беше от 29 до 33 ден.Дори попаднах на тест за бременност преди закъснието на менструацията
'''CLESR HCG SYSTEM TEST' Ви дава то4ен резултат на седмия ден след за4еването,още преди закъснението на менстр. и по всяко време''
при мен беше  :bfn: ,но дано помогне на вас мили моми4ета.Незнам ве4е какво да си мисля ,но сам доста притеснена-какъв ли ще е сега проблема??

Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #239 -: Януари 09, 2008, 14:11:06 pm »
Здравеите и от мен.Ве4е 39-ти ден от последната М. а нито ми идва ,нито положителен тест :?а и никакви признаци.По принцип цикалът ми не е редовен,но последните 5 месеца ми беше от 29 до 33 ден.Дори попаднах на тест за бременност преди закъснието на менструацията
'''CLESR HCG SYSTEM TEST' Ви дава то4ен резултат на седмия ден след за4еването,още преди закъснението на менстр. и по всяко време''..
здравей :D!аз на твое място бих си направила един кръвен тест,при твойто закъснение ако има бремнност ще ти даде отговор!!!уринните въпреки всичко има случаи в които не отчитат дори след няколко дневно закъснение...-КРЪВНИЯ е по-сигурен вариант  :D! :goodluck: дано да се похвалиш тези дни
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!