0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #200 -: Януари 08, 2008, 16:46:37 pm »
Ох, момичета, на 10.01 трябва да ми дойде. Остават 2 дена и треската  на очакването започна да ме тресе, макар  че нищо не съм изчислявала и следила все си викам може пък да е странало знам ли и аз, надявам се. Сега като се замисля  обаче се шашкам понеже на НГ изпих 2 чаши вино.  Подух се от пореяждане на солени /и не само такива /храни и пих и  дуфалак и дехидратин нео/ диуретик/ също така 2 таблетки мезим форте понеже имах кисилини даже повърнах веднъж. Понеже в събота през ноща се събудих от ужасни болки в корема даже бях убедена, че ми идва пак по-рано и се ядосах та мисълта ми е че пих и "нош па" дали всичко това ще е фатално ако е станало бебето. Малко се притреснявам. Иначе си имам пред менструални симптоми и не възлагам големи надежди, но си се притеснявам.
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #201 -: Януари 08, 2008, 16:47:26 pm »
mpia  :balk_16:честит празник. :balk_16: пожелавам ти скоро и да се похвали че си видяла :bfp:

*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #202 -: Януари 08, 2008, 17:02:51 pm »
Ох, момичета, на 10.01 трябва да ми дойде. Остават 2 дена и треската  на очакването започна да ме тресе, макар  че нищо не съм изчислявала и следила все си викам може пък да е странало знам ли и аз, надявам се. Сега като се замисля  обаче се шашкам понеже на НГ изпих 2 чаши вино.  Подух се от пореяждане на солени /и не само такива /храни и пих и  дуфалак и дехидратин нео/ диуретик/ също така 2 таблетки мезим форте понеже имах кисилини даже повърнах веднъж. Понеже в събота през ноща се събудих от ужасни болки в корема даже бях убедена, че ми идва пак по-рано и се ядосах та мисълта ми е че пих и "нош па" дали всичко това ще е фатално ако е станало бебето. Малко се притреснявам. Иначе си имам пред менструални симптоми и не възлагам големи надежди, но си се притеснявам.

Мисля че в толкова ранна бременност две чаши вино и каквато и да е храна не биха навредили. И май по принцип прекаляваме с пазенето от разни храни и напитки.Аз лично не се съобразявам,защото ако е писано ще стане ако ще и 3 бутилки вино да изпия. Имам много приятелки,които са забременели и родили след купони с прилично изпито количество алкохол.Мисля, че по-важното беше след 8ма гестационна седмица да не се консумера алкохол.
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #203 -: Януари 08, 2008, 17:45:29 pm »
Момичета, и аз чаках ову на 31-01,ама тоя месец правих тестове и се оказа че е била на 3,4или 5-ти януари. освен това имам сериозни проблеми с дигиталния термометър, от два дни ми мери 36,6 и не ще да мръдне повече, и съм толкова ядосана, че реших да не меря Т и да чакам да си ми дойде :( това е първи месец опити след мисед, не ми се вярва да стане нещо от първия път (въпреки че веднъж вече стана...) стискам ви палци и честит празник на всички акушери и гинеколози!! и на тебе, mpia!!!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #204 -: Януари 08, 2008, 18:16:18 pm »
Миме,да  ти честитя и тук празника.Бъди жива и здрава и много скоро да ни зарадваш с  :bfp:
Dianka,Beba :crossfingers:
Бръмбарче,не се чувствай длъжна да родиш дете,само защото половинката ти иска.Това се решава от двама.Направи го когато наистина усетиш ,че си готова. :balk_103:
*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #205 -: Януари 08, 2008, 18:25:29 pm »
И моята овулация беше за 31.12,но явно ме е подминала или  :bbt: си прави шеги  :balk_133:А аз ,като една голяма  :a_sheep_01: реших да не правя тест за ову този месец и да разчитам само на БТ , и сега си се чудя  :dontknow: имало ли е ,нямало ли е ....Времето ще покаже :balk_113:
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #206 -: Януари 08, 2008, 18:51:26 pm »
А какво ядох снощи. :lol:В 3 часа през ноща неустоимо ми се дояде добре напоена като гъба филия с оцет.
Пуки, ама ти от мисълта за филийка с оцет ли се събуди, или просто още не беше лягала...  8O Миличка, наистина си мноооого съмнителна с тези... хм, кисели кисели нагони!  :wink:
Mpia, честит ти празник! Пожелавам ти в най-скоро време Живота да ти поднесе най-страхотния и желан подарък! :balk_7: :balk_16:

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #207 -: Януари 08, 2008, 19:42:19 pm »
А какво ядох снощи. :lol:В 3 часа през ноща неустоимо ми се дояде добре напоена като гъба филия с оцет.
Пуки, ама ти от мисълта за филийка с оцет ли се събуди, или просто още не беше лягала...  8O Миличка, наистина си мноооого съмнителна с тези... хм, кисели кисели нагони!  :wink:
Mpia, честит ти празник! Пожелавам ти в най-скоро време Живота да ти поднесе най-страхотния и желан подарък! :balk_7: :balk_16:
Не мога да спя откакто поисках инвитро.Такова напрежение ми е, че не мога да спя до към 4 сутринта.Даже и тогава лягам насила.
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #208 -: Януари 08, 2008, 20:02:02 pm »
Аз ще взема да ти пиша на лични, че тука ще ни се карат вече!  :lol:

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    tancheto

  • ***
  • 199
  • Всичко е възможно!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #209 -: Януари 08, 2008, 20:05:58 pm »
mpia Честит празник!Желая ти най-прекрасното бебче!
На всички момичета пожелавам успех в бебеправенето и  :bfp1:
Аз все още (НЕ) чакам да ми дойде,днес усетих слабо прирязване в корема ниско долу.Малко по-късно имах съвсем слабо розово зацапване,като жилка,което изчезна.Иначе ме болят гърдите,други симптоми няма.. :) Като четох постовете по-горе относно киселото, се сетих.Преди няколко дни,обикаляйки из един супермаркет,се залепих за трушийките-от тези със зелените доматки,бамя,морковки..потекоха ми лигите докато се прибера в къщи и отворя буркана..Не съм яла такава трушия от детските си години,когато дядо ми я приготвяше.Не се бях замисляла...

*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #210 -: Януари 08, 2008, 20:28:39 pm »
 tancheto,  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:, дано да е добрата новина!  :blowingdust2:

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #211 -: Януари 08, 2008, 20:51:48 pm »
  :flower:   mpia, честит празник и от мен! Желая ти много здраве и сбъдване на най- съкровенните ти мечти!  :balk_7:
Pukanka, дано скоро ни зарадваш с положителен резултат    :bfp:
На всички чакащи стискам палци, тази година май се очертава бебешка  :babyflips:   :babyflips:
Бръмбарче, подкрепям rouzi-anna, прави бебе когато и ТИ си готова и когато ТИ искаш  :bighug:
Аз този месец имам двойна възможност- в началото и в края на месеца съм в овулация, тъй като цикъла ми е на 24- 25 дни  :balk_69:

*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #212 -: Януари 08, 2008, 21:09:03 pm »
Пуканка, ти наистина си дооооста съмнителна! ДАно ако е станало, теста отчете нещо, че да не правиш напразно ин-витро! Но в тази връзка, момичета, не се осланяйте сляпо на разни симптоми. Аз преди няколко месеца 2 буркана с кис.краставички изядох, един куп други симптоми имах, но ..... бебе нямаше! Самовнушението може да провокира какви ли не симптоми!!!!
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #213 -: Януари 08, 2008, 21:35:57 pm »
Аз преди няколко месеца 2 буркана с кис.краставички изядох, един куп други симптоми имах, но ..... бебе нямаше! Самовнушението може да провокира какви ли не симптоми!!!!

Вярно е това за самовнушението, не трябва да го правин, но нали все се надяваме, надяваме, ... И аз така уж все ми се прияжда сладко особено, пък уж не ям, ама нищо. Така че не трябва да си въобразяваме, че всяка болка, всяко нещичко значат  :bori_004:
Така че, момичета,  :crossfingers:  за  :bfp:
Надявайте се и :crossfingers:
 
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #214 -: Януари 08, 2008, 21:40:54 pm »
Пуканка, опитай се да отложиш сондажа(ако може).
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #215 -: Януари 08, 2008, 21:49:33 pm »
 
Аз този месец имам двойна възможност- в началото и в края на месеца съм в овулация, тъй като цикъла ми е на 24- 25 дни  :balk_69:



И ние тъй, и ние, всички ние дето бяхме заедно в овулация по нова година.Е, ако цикъла ни  е до 28 дни де. :D

Пуканка, опитай се да отложиш сондажа(ако може).

Непременно ще опитам.
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #216 -: Януари 08, 2008, 21:53:34 pm »
Пуканка,я вземи си направи едно тестче преди сондажа,и ако е --- си продължи смело по програмата за ин витрото.Че я виж още един месец си отложила напразно до така очаквания  +++. А аз междувременно ще стискам палци за +++ още на този тест :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:!
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #217 -: Януари 08, 2008, 21:55:46 pm »
За тест е рано. :wink:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #218 -: Януари 08, 2008, 21:59:22 pm »
Привет отново и от мен.Доколкото разбирам само Танчето и Пуканка чакат тези дни положителен резултат - значи трябва да насочим цялата си положителна енергия към вас двете и да ви пожелаем скорошен  :bfp: .
Ние с овуто на 31-ви се разминахме се ама нейсе, мойто се оказа на 07.01., но ще вземем да чакаме по различно време и ще стане стъпаловидно чакането.
Само дано сме "хванали" вече яйцето, много е важно, за да има на какво да се надяваме  :lol: Аз лелката я НЕчакам на 20-21, вие сте преди мен с два-три дни.
rouzi-anna, благодаря за пожеланието, и на теб  :bfp:!!!
mpia Честит бабин ден и от мен, макар че много хора го празнуват по стар стил - на 21.01. Пожелавам ти здраве, щастие и сбъдване на желанието ти за свое миличко бебче!!!
Айде момичета горе главите иииии  :balk_21:

*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #219 -: Януари 08, 2008, 22:09:55 pm »
Аз този месец имам двойна възможност- в началото и в края на месеца съм в овулация, тъй като цикъла ми е на 24- 25 дни 

То и аз сега като погледнах календара установих, че и при мен е така, но този път ще взема тест, че честно казано с този  :bbt: ми омръзна.