0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #20 -: Януари 02, 2008, 11:55:56 am »
Здравейте, мили момичета! Аз до сега само съм чела във форума, но мисля да стана и редовна в писането! Честита нова година на всички и дано тази година да се похвалим с чаканите две чертички! Ние също работим за бебче от доста време. Преживяхме и едно кухо яйце, но не сме се отчаяли! Лелката ме посети на 30.12, но това само ни стимулира за повече действие в началото на новата година!  :D Чакаме си чудото!
*

    elma

  • *****
  • 1289
  • Само преживяното е истински разбрано
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #21 -: Януари 02, 2008, 14:12:21 pm »
Нова година - нова тема - нов късмет - нови надежди и мноооого +++ резултати :) Успех и късмет, момичета! :)
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #22 -: Януари 02, 2008, 15:42:34 pm »
Здравейте момичета, бах поспряла малко с писането, но отново се включвам с нови сили и с още по-голямо желание за бебе. Включвам се в чакането дано този месец не дойде на много от нас! :bighug: :goodluck: :crossfingers:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #23 -: Януари 02, 2008, 16:08:21 pm »
  xmas-smiley-010Ч.Н.Г и от мен,нова година нов кьсмет и дано ни донесе само  :bfp1:резултати
Успех на всички чакашти stork-boy
http:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #24 -: Януари 02, 2008, 17:01:14 pm »
Честита НОВА година пожелавам ви мнооооого здраве и достатъчно пари за да си позволите всичко останало!!!!
А сега ако позволите искам да споделя с вас какво ми каза док. (само на моя споделям ама той вече му идва в повече май), та трябваше да ми дойде на 18.12 вече миналата година правих си 2 теста -- и като отидох днес ми изписа дуфастон и фолиева киселина и ми каза ако ми дойдело да пия там някакви други но не мога да ги разчета на рецептата.  Малко не ми е ясно защо ако ми дойде нали от дуфастона след прием трябва да ми дойде до 4-5 дни???  8O Незнам вече съвсем се обърках. А за температурата да не ви говоря всеки ден различна 36,3 , 37,2 и понеже ми е за пръв месец нищо не разбрах имала ли съм О или не.
Успех на всички чакащи  :bori_017:
*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #25 -: Януари 02, 2008, 17:24:56 pm »
 :pink_dust_1:Мили момичета,да ни е честита  новата 2008год.!!!  :green_dust_1:Дано това е годината на нашите бебчета и на много сбъднати мечти! :bighug:
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #26 -: Януари 02, 2008, 17:36:42 pm »
Честита Нова година и от мен мили момичета!!! Пожелавам на всички здраве, щастие, хармония в семейството и сбъдната мечта - здрави и красиви бебета!!! Нека тази година е благосклонна към нас и е изпълнена с много ++++ резултати!!!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #27 -: Януари 02, 2008, 17:49:23 pm »
gucci,да разбирам ли ,че на 18 декември си очаквала м ,а не ти е дошло?А доки не те ли гледа на видеозон?Дуфастона мисля ,че е изписан ако има бременност да задържа плода,а ако няма бременност ,както си казала 3-4 дни след приема трябва да ти дойде.Успех  :crossfingers:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #28 -: Януари 02, 2008, 17:59:02 pm »
Здравейте, мили момичета! Аз до сега само съм чела във форума, но мисля да стана и редовна в писането! Честита нова година на всички и дано тази година да се похвалим с чаканите две чертички! Ние също работим за бебче от доста време. Преживяхме и едно кухо яйце, но не сме се отчаяли! Лелката ме посети на 30.12, но това само ни стимулира за повече действие в началото на новата година!  :D Чакаме си чудото!
Tanita13  :welcome_1:  и дано не се задържаш дълго тук! :D
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #29 -: Януари 02, 2008, 18:05:28 pm »
Здравейте момичета, още веднъж, ЧНГ на всички!!!!
Аз вече се записвам към нечакащите! НЕ чакам да ми дойде около 11, 12 януари,  обаче някак си вече изгубих вяра, че може да се случи по естествен път! Моите тръби са проходими, но едната е много нагъната, а и имам малки хидросалпинги. Какво ще кажете по въпроса за естественото забременяване и хидросалпингите? Четох че ги отсраняват преди ин-витро, обаче сигурно вредят и за нормалното забременяване? Лудницата е пълна..... На моменти съм наптраво скапана от цялата тази история...!
На връх Нова Година си пожелах бебче, а мъжа ми каза: АМа то вече е готово, ще видиш! :D ТОй е убеден че този път е станало, аз обаче нещо май не вярвам вече! :? Срува ми се че е време да се насочвам към АРТ.
Ноооо стига песимизъм - желая успех на всички вас - ЗАЩОТО ГО ЗАСЛУЖАВАТЕ!!!!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #30 -: Януари 02, 2008, 19:54:16 pm »
Честита Нова Година и от мен! :DЖелая на всички да направят щастлив всеки ден от нея за себе си и за тези, които обичат!Да сме силни да се справим с всички трудни моменти , които ни предстоят и да сме живи и здрави за да можем после да се насладим пълноценно на победата! Всяка от нас ще има своите 9 месеца, сигурна съм в това,но нека това стане по-скоро , по-скоро всяка от нас да чуе така желано от нея изплакване и да гушне своето така очаквано  : ylinfant
Аз до сега само съм чела във форума, но мисля да стана и редовна в писането! 
Танита ,мила, :welcome_1: но искрено ти желая да НЕ станеш редовна в писането точно в този форум и много скоро да се прехвърлиш в темичките на бременните и на вече родилите момичета :goodluck:.
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #31 -: Януари 02, 2008, 20:32:32 pm »
gucci,да разбирам ли ,че на 18 декември си очаквала м ,а не ти е дошло?А доки не те ли гледа на видеозон?Дуфастона мисля ,че е изписан ако има бременност да задържа плода,а ако няма бременност ,както си казала 3-4 дни след приема трябва да ти дойде.Успех  :crossfingers:

rouzi-anna гледа ме но не съм бременна (поне не ми каза) незнам много ми е обаркано както писах преди, нищо не разбирам  :oops:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #32 -: Януари 02, 2008, 20:47:49 pm »
gucci,ами май докито ти е за сменяне.Защо не си направиш един кръвен тест?Той поне ще покаже има ли бременност.Но ,все пак щом не ти е дошъл М ,това е доста дълъг период.
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #33 -: Януари 02, 2008, 21:52:20 pm »
Честита нова година! Пожелавам ви през тази година да ви се сбъднат и най-смелите мечти.

Хайде за новата година още един член на отбора на чакащите :lol: И аз повече чета, отколкото пиша, но се надявам да се променят нещата. Чакам си моите 2 чертички от август месец, което не е много, но още нямам резултат.
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #34 -: Януари 02, 2008, 23:42:15 pm »
Момичета.Аз почвам много зле новата година.От 3 дена дебна овулацията си а в същото време мъжа ми или оправя компа на друга, или защитава секретарката дето е много тъпа да се оправи сама.Като кажа вечер айде да работим за бебе, му излиза херпес.Дайте акъл какво става?????Май много зле работите при мене.
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #35 -: Януари 03, 2008, 08:59:11 am »
Честита Нова Година и от мен!
Пожелавам на всички най-вече ЗДРАВЕ!!! Да не забравяме и много ЛЮБОВ, подправена със щипка СТРАСТ!!!
/това било изпитана рецепта за бебе  :oops:/
Пуканка, не се притеснявай, миличка, случват се такива неща! Обикновено и при нас винаги, когато аз реша, че ще работим за бебе, изникват мноооого неотложни задачи, които са естествено по-важни, отколкото моите нужди! А за компа на съседите и секретарката... к`во да ти кажа... и през това минахме! Успех и по.малки нерви![/b]

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #36 -: Януари 03, 2008, 09:36:18 am »
Момичета.Аз почвам много зле новата година.От 3 дена дебна овулацията си а в същото време мъжа ми или оправя компа на друга, или защитава секретарката дето е много тъпа да се оправи сама.Като кажа вечер айде да работим за бебе, му излиза херпес.Дайте акъл какво става?????Май много зле работите при мене.
Хич не му се ядосвай,а звънни на комшията :balk_600: Нали за това са съседите и приятелите , да помагат при нужда :lol: :lol: :lol:Няма да изпускаш момента я  :bighug:
« Последна редакция: Януари 03, 2008, 09:39:41 am от krasiko »
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #37 -: Януари 03, 2008, 10:02:23 am »
За много години, момичета!!!
Забравете всички страхове и притеснения и всички  :bfn1: тестове! Те си бяха за старата година и нека си останат там! Виждам, че всички започваме Новата с нова вяра, надежди и оптимизъм. Радвам се, че е така, защото те ни крепят и ни дават сили да продължаваме напред. Желая на всички ни много здраве, усмивки и сбъдване на съкровеното ни желание!
Аз през последния ден от старата год. станах за четвърти път леля и мисля, че ми е време вече да стана и мама. На всички нас вече ни е време да гушнем малките си ангелчета и дай Боже това да стане тая година.
 :welcome: на новите момичета с пожелание, разбира се, да не се задържат много тук.
Аз започнах годината с м. и се моля горещо това да ми е последната за следващите 9 месеца.
Don't worry, be hippy
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #38 -: Януари 03, 2008, 12:24:13 pm »
 Мерси, Vessska! Честита Нова година и на тебе!Хубави пожелания , дано да се сбъднат.
 Следобед съм на док.Закъснението ми вече е 12 дена.Стискайте ми палци!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #39 -: Януари 03, 2008, 12:27:44 pm »
Честита Нова Година момичета!
Нека новата година ни донесе най-здравите и красиви бебета! :bori_003: :bori_010:
anileda