0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #180 -: Януари 08, 2008, 12:47:59 pm »
Здравейте

От днес и аз се включвам към темата. Пожелавам на всички само  :bfp1: резултати.

Мойто ову беше точно на 01.01(или поне така показа тестът). Знам че е рано, но вече трети ден имам някъкво странно чувство за гадене - на моменти даже си мисля как да стигна до WC-то, но после отминава и съм способна да изям света :eating:. Рано ми е за тест. Трябва да издържа още една седмица, когато се надявам да не ми дойде.


:crossfingers: да е това което искаш :D!
п.п. а,защо нямаш нанесени стойности на БТ след О.?
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #181 -: Януари 08, 2008, 13:31:16 pm »

[/quote]
 :crossfingers: да е това което искаш :D!
п.п. а,защо нямаш нанесени стойности на БТ след О.?
[/quote]

По празниците доста пътувахме и кога мерих кога не - пълен хаус.  :oops: много съм виновна :oops:. А на 02.01 T беше 35,9 и се отчаях и не съм я мерила. дори нямах желание да си попълвам календара. от няколко дни имам ПМС и незнам какво да си мисла.
това е първият ни опит. много отдавна искам детенце, но ми беше много трудно да убедя приятеля ми. единственото което мога да правя сега е да чакам. имам и бодежи и май пишкам по-често от обикновено.

*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #182 -: Януари 08, 2008, 13:33:31 pm »
Какво става със всички дето чакахме ову на 31ви,1ви?   :D 
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #183 -: Януари 08, 2008, 13:37:58 pm »
Чакаме да не ни дойде :)
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #184 -: Януари 08, 2008, 13:52:29 pm »
:crossfingers: да е това което искаш :D!
п.п. а,защо нямаш нанесени стойности на БТ след О.?


По празниците доста пътувахме и кога мерих кога не - пълен хаус.  :oops: много съм виновна :oops:. А на 02.01 T беше 35,9 и се отчаях и не съм я мерила. дори нямах желание да си попълвам календара. от няколко дни имам ПМС и незнам какво да си мисла.
това е първият ни опит. много отдавна искам детенце, но ми беше много трудно да убедя приятеля ми. единственото което мога да правя сега е да чакам. имам и бодежи и май пишкам по-често от обикновено.
аха,но защо си се отчаяла,че на 02.01 е била 35.9  8O ,нали знаеш,че преди О. е най-ниска БТ обикновено..а и теста ти е бил "+" предния ден,тъй че може тогава да е била овулацията,за да се знае със сигурност обаче е нужно да имаш и нанесени стойности на БТ (именно БТ след О. дава представа дали е имало О. и кога е било!!)след това,за да се сравни колко е разликата и т.н. ..!!!(а най-добре на УЗ да се следят нещата,но щом ви е първи опит-не бързайте и не се притеснявай излишно :D)
« Последна редакция: Януари 08, 2008, 14:00:27 pm от katia13 »
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #185 -: Януари 08, 2008, 14:24:57 pm »
Искате ли да ви накарам да повърнете като ви кажа снощи кво ми се дояде и наистина го ядох много сладко с огромен апетит. :lol:
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #186 -: Януари 08, 2008, 14:34:51 pm »
Pukanka, ако ще ни разсмиваш - давай! Ама нали знаеш, че странните мераци за ядене са симптом и на .... ха да видим дали няма да ни изненадаш с некой  :bfp:
Бръмби, миличка, не обезкуражавай и не се отдавай на депресионни мисли! Наистина трябва да си подредиш приоритетите! Ако за теб на този етап кариерата е по-важна от бебе, тогава по-добре първо с нея се оправи! А и защо трябва да се съобразяваш само с желанието на приятеля си да има дете - трябва и двамата да го искате еднакво!
Май стана объркано, ама днес не мога да си събера главата! Отказвам цигарите и ми е гадно...

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #187 -: Януари 08, 2008, 14:39:30 pm »
Pukanka, ако ще ни разсмиваш - давай! Ама нали знаеш, че странните мераци за ядене са симптом и на .... ха да видим дали няма да ни изненадаш с некой  :bfp:
Даже да съм, едва ли след четвъртък ще съм.Тогава ще ми правят сондажа, а това все пак е бърникане в матката под упойка. Утре ще пусна едно ЧХГ контролно,но най вероятно ще е отрицателно, защото ще е 7ми ден след предполагаемо ову.

А какво ядох снощи. :lol:В 3 часа през ноща неустоимо ми се дояде добре напоена като гъба филия с оцет. И станах, и сладко,сладко с огромен апетит си изядох тая гадост. :lol: Преди от мисълта за оцет ми е настръхвала косата и едвам го търпя в салати или супи ако сложа повече. Незнам какво полудах.Дори прияждането на странни работи е типично за по-късни бременности.
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #188 -: Януари 08, 2008, 14:46:00 pm »
И аз много обичам да пия оцет :oops:
А киселото е симптом на бременност :)
Pukanka доно ни зарадваш с  :bfp:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #189 -: Януари 08, 2008, 14:50:08 pm »
И аз много обичам да пия оцет :oops:
Аз не обичам по принцип обаче.  :lol:
mpia ,честит празник миличка, и ти желая освен много бебета във вашата болница, да резмениш ролите и ти да родиш.
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #191 -: Януари 08, 2008, 15:27:08 pm »

аха,но защо си се отчаяла,че на 02.01 е била 35.9  8O ,нали знаеш,че преди О. е най-ниска БТ обикновено..а и теста ти е бил "+" предния ден,тъй че може тогава да е била овулацията,за да се знае със сигурност обаче е нужно да имаш и нанесени стойности на БТ (именно БТ след О. дава представа дали е имало О. и кога е било!!)след това,за да се сравни колко е разликата и т.н. ..!!!(а най-добре на УЗ да се следят нещата,но щом ви е първи опит-не бързайте и не се притеснявай излишно :D)
[/quote]

Незнам дали си въобразявам, но преди малко ме преряза кръста. сигурно ще откача докато разбера :balk_149:. а някой може ли да ми каже кога има смисъл да правя домашен тест?

*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #192 -: Януари 08, 2008, 15:31:13 pm »


Незнам дали си въобразявам, но преди малко ме преряза кръста. сигурно ще откача докато разбера :balk_149:. а някой може ли да ми каже кога има смисъл да правя домашен тест?
Кога чакаш да ти дойде? Уринен тест знаеш, чак след закъснение за съжаление.Прави кръвен ако нямаш търпение.
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #193 -: Януари 08, 2008, 15:40:59 pm »
И аз много обичам да пия оцет :oops:
А киселото е симптом на бременност :)

[/quote]

като се замисля, снощи изядох голямо количество туршия. помислих си "сигурно защото е на баба  :ask:".

даммммммм, наистина ще се побъркам.

*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #194 -: Януари 08, 2008, 15:43:44 pm »

Кога чакаш да ти дойде? Уринен тест знаеш, чак след закъснение за съжаление.Прави кръвен ако нямаш търпение.
[/quote]


по календар трябва да дойде на 15.01 - точно след седмица.

*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #195 -: Януари 08, 2008, 15:56:56 pm »

Кога чакаш да ти дойде? Уринен тест знаеш, чак след закъснение за съжаление.Прави кръвен ако нямаш търпение.


по календар трябва да дойде на 15.01 - точно след седмица.
[/quote]

За уринен нямаш шанс, но може да притичаш за кръвен.Дано е станало. :crossfingers:
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #196 -: Януари 08, 2008, 16:01:46 pm »
Чакаме да не ни дойде :)
пу дано не дойде и този оцет дето го пиете е признак на  :bfp: :crossfingers:
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #197 -: Януари 08, 2008, 16:15:26 pm »
mpia - явно работиш като акушерка, ако не греша от поздрава на Пуканка, тъй като днес е Бабинден. Ако съм разбрала правилно, честито и от мен и най-искрено и от сърце ти пожелавам тази година да гушнеш твоята "мечта" и тя да осмисли живота ти така, както никой и нищо не го е правил досега :bighug:
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #198 -: Януари 08, 2008, 16:22:54 pm »
Не съм се депресирала, просто напоследък нещата малко се промениха.

о ще се наредят, поне не тръпна в очакване и не анализирам всяко усещане в корема или стомаха.

Иначе .... работата ми е проблемът, напрежението е в повече и особено тръпненето в изясняване на местоработата ми, важно ми е и нямам търпение, а ... май ще трябва да почакам около седмица, или поне до следващата седмица да се изяснят нещата.

Това просто ме напряга и някак си ... нямам настроение за нищо, честно ви го казвам момичета, не ям, трудно заспивам и .... постоянно съм напрегната.

Стискам палци на всички и добре дошли на новите момичета.
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #199 -: Януари 08, 2008, 16:36:06 pm »
brumbarche, и аз бях много натоварена миналия месец, но въпреки всичко се бях отчаяла са за един ден. в края на краищата, когато си получих заплатата за декември, разбрах че имам бонус (не броя коледните) и че ми повишават заплатата. не очаквах татова развитие, но сега съм и по-спокойна.
brumbarche, мисли положително. ние сме с теб  :grouphug: