0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #120 -: Януари 05, 2008, 21:59:29 pm »
Ииииииииииии,да бе ! :oops:Хич не ми мина през ума!Май сивото отказва да работи!Вярно,нали ни тъпчат с хормони и вечно мерят матката!
Pukanka ,благодаря ти за бързия отговор, иначе нямаше да мога да спя!  :wink: :lol: :lol: :lol:
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #121 -: Януари 05, 2008, 22:15:02 pm »
Момичета, благодаря на всички, които са ми стискали палци. И сигурно е имало смисъл. Това следващото не съм вярвала, че ще го кажа: Но много се радвам, защото днес ми дойде :balk_46:. И така с нови сили и много силна надежда започвам тази година. И се моля от цялото си сърце на Господ тази година да гушнем всички своите безценни рожби.
Късмет, момичета!
Нека Господ да бди над вас!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #122 -: Януари 05, 2008, 22:43:53 pm »
Натали,и аз силно вярвам ,че тази година ще е нашата .А Господ бди над нас и си знае работата.
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #123 -: Януари 05, 2008, 23:45:24 pm »
Натали,и аз силно вярвам ,че тази година ще е нашата .А Господ бди над нас и си знае работата.
Дай, Боже. :balk_21:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #124 -: Януари 06, 2008, 02:18:15 am »
Натали,и аз силно вярвам ,че тази година ще е нашата .А Господ бди над нас и си знае работата.
Дай, Боже. :balk_21:
И аз имам някакво такова пред4уствие, 4е тази година е нашата,незнам какво ме кара да вярвам толкова силно 4е 6те успеем .Аз си 4акам мъжлето с нетърпение след около месец живот и здраве, и да по4ваме с бебеправенето  :eggsperm:.Дай боже скоро всички да сме  preggo

за основаване на фонд за ин-витро - подпиши се и ти  http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #125 -: Януари 06, 2008, 09:57:07 am »
Момичета, благодаря на всички, които са ми стискали палци. И сигурно е имало смисъл. Това следващото не съм вярвала, че ще го кажа: Но много се радвам, защото днес ми дойде :balk_46:. И така с нови сили и много силна надежда започвам тази година. И се моля от цялото си сърце на Господ тази година да гушнем всички своите безценни рожби.
Късмет, момичета!
Нека Господ да бди над вас!

Nataly*,радвам се че пак се включваш в гонитбата на яйцето  :wink:!както е казала polibo : "сигурна съм,че тази година ще е нашата" :D;откъде идва тази увереност и аз незнам,може би интуиция,може да е и внушение,но така усещам нещата,че тази година ще е мноооого добра в това отношение :wink:!
п.п. ДНЕС Е БОГОЯВЛЕНИЕ,момичета и довечера се "разтваря небето" ,всеки може преди да си легне да си пожелае желание :D
« Последна редакция: Януари 06, 2008, 10:29:05 am от katia13 »
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #126 -: Януари 06, 2008, 12:18:09 pm »
п.п. ДНЕС Е БОГОЯВЛЕНИЕ,момичета и довечера се "разтваря небето" ,всеки може преди да си легне да си пожелае желание :D
Това не го знаех за желанието но ще си намисля.
 :balk_602:

за основаване на фонд за ин-витро - подпиши се и ти  http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #127 -: Януари 06, 2008, 12:36:05 pm »
Май се досещам какви ще са желанията!Дано се сбъднат!
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #128 -: Януари 06, 2008, 12:57:53 pm »
Така или иначе ще започна лекарствата.Шанса да съм естествено забременяла е почти нулев както винаги е бил. Шанса да е точно този месец още по малък, защото не засякох овулация с уринните тестове. Не им вярвам много но все пак.Пак ще си пусна ЧХГ но на 10-11 ден от предполагаемата ми овулация и ако пък има нещо, ще спра лекарствата веднага. 

Пуканка Док на какво мнение е? Ти говори ли с него? Аз все пак си мисля, че си взела правилното решение, от една страна е възможно да си бременна ( :goodluck:), от друга - не бива да пропускаш момента с лекарствата, за да не чакаш още един път да дойде момента за тях /в случай, че не е станало по естествения начин/.
При всички случаи силно ти стискам палци! :lol:
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #129 -: Януари 06, 2008, 14:17:32 pm »
Впечатленията ми от Халачева са отдавна и доколкото съм я опознала въобще няма да й пука дали сега съм бременна щом ми предстои инвитро.Още повече че ще искат да трупат опит в новия център.Някой неща уважавам много в нея, но за някой не бих.Затова не съм й се обадила.В най-добрия случай ще ми отмени инвитрото ако се съмнявам, но самата аз неискам,защото както ви казах,почти нулева е възможноста след толкова години напразни естествени опити.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #130 -: Януари 06, 2008, 15:28:28 pm »
И аз пожелавам на вси4ки положителни резултати и нека 2008 донесе на вси4ки дилгоо4аквания подарик .Нека вси4ки да гуснем бебешоци живи и здрави пожелавам го на вси4ки от сарце  :D
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #131 -: Януари 06, 2008, 15:30:58 pm »
Нали знаете, че тази година според китайския хороскоп е годината на плъха. Тя е изключително плодородна година и раждаемостта силно се увеличава. Множат се като мишки дето има една дума. :lol: Та, аз вярвам че тази година ще е изключително надеждна за нас, за това действайте. :wink:
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #132 -: Януари 06, 2008, 18:17:12 pm »
Здравейте и от мен. Новичка съм и, ако напиша някоя глупост не ми се сърдете, а ме поправете. Все пак никой не се е родил научен и предварително благодаря за критиките.
 И така.Моят "проблем" е следният: миналата ми менструация беше малко странна.Дойде ми три дни по-рано(обикновенно е много точна), след което спря за един ден.По принцип си гледкам здравето и изтичках на доктор,който каза, че имам възпаление на тръбите.Изписа ми антибиотик, а в същото време приемах и Клацид, заради острия бронхит(почти пневмонийка).В предпоследния ден от менструацията(даже мойе да се каже и последния) правихме много страстна любов с Милото и не се пазихме.Аз бях отгоре.(по дебелите книги пише,че така няма начин да се забременее!).
 В момента ситуацията е следната: два-три дни след въпросната случка инстинктивно започнах да си пазя корема. Преди около 10 дни започна една много тъпа болка ниско долу в корема.Болка в кръста и от време на време продължаваща по целия гръб.Често посещаване на WC-то, умора, отпадналост, сънливост.Месото ми мирише на мърша и единствено Пъстърмичката ме успокоява.Температурата ми е между 36.7-37.3 в различните интервали на денонощието.
 Менструацията ми закъснява, вече 5-ти ден, а вчера S.Check-a отчете само една чртичка.(А толкова искам бебче).Ще изчакам още 2-3 дни и ще пробвам с нов.Към края на седмицата, ако няма менструация и на доктор ще отида.
 Вие какво мислите по въпроса? Възможно ли е да има бременност? Аз искренно се надявам и се моля да е така.
 Успех на всички момичета тук.
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #133 -: Януари 06, 2008, 18:43:21 pm »
Мила Натали, желая ти през новата година да си все така силна и вярваща и след 2 седмици да се сбъдне мечтата ти!  :bighug:
Късмет на всички момичета!  :babyflips:

*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #134 -: Януари 06, 2008, 21:50:14 pm »
Благодаря Ви! Вие сте страхотни!
Подкрепата ви е много важна за мен. А за увереността, която повечето изпитваме относно тази година е свързана с огромната надежда, която таим в сърцата си. И знайте, момичета, тя няма как да остане незабелязана от Господ. Но всеки по реда си. Хората са казали:" Господ забавя, но не забравя."
Прегръщам ви.
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #135 -: Януари 06, 2008, 21:52:47 pm »
Множат се като мишки дето има една дума. :lol:
От твоята уста в Божиите уши.
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #136 -: Януари 06, 2008, 21:55:18 pm »
Fiore:  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Наистина изчакай още някой друг ден и ако не ти дойде прави тест и дано да видиш дългоочакваните  :bfp:
 
*
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #137 -: Януари 06, 2008, 22:07:00 pm »
Абе момичета, на някой от вас се чудя защо ви е страх от кръвните тестове и как издържате да ви закъснява и да си траете и притеснявате с дни вместо да разберете истината за няма и час. :lol:Е блъскам си главата от известно време защо го правите и не мога да ви разбера въпреки че и аз съм със същите проблеми като вашите.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #138 -: Януари 07, 2008, 01:20:02 am »
fiore,добре дошла .Ако можеш направи кръвен тест още утре,а уринарен след 2-3 дни. :crossfingers: :bfp:
Пуканка,май не само от кръвните ,но и от уринарните се страхуваме.Надделява страха от това ,че отново ще се разочароваш ,че отново не е станало бебето,знаеш как е.Аз когато правих тест ,а то беше само веднъж ,си умирах от страх какво ще покаже.
Re: в очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #139 -: Януари 07, 2008, 06:50:25 am »
Май се досещам какви ще са желанията!Дано се сбъднат!
:crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: