0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Рождените дни на децата от Роман
« Отговор #660 -: Март 08, 2012, 11:48:00 am »
Грийнлейди, за всеки месец се пуска отделна тема в този подфорум. Момичетата, които имат рожденици през месеца, получават лично съобщение с информация за детето. Радвам се, че си решила да се включиш в инициативата  :D.
     
Re: Рождените дни на децата от Роман
« Отговор #661 -: Март 08, 2012, 14:04:41 pm »
Това с личното съобщение е чудесно, за забравани като мене  :D Само се замислям за щастието, което изпитват тези дечица при вида на подаръците, но това нищо не значи. Колко много още има, които няма да получат подарък за рождения ден  :( Това ме натъжава. Но и едно дете да зарадваш все е нещо.
*
Re: Рождените дни на децата от Роман
« Отговор #662 -: Март 08, 2012, 23:47:01 pm »
Ако искаш, избери си и две.  :D

Re: Рождените дни на децата от Роман
« Отговор #663 -: Март 09, 2012, 08:21:59 am »
Всъщност ... защо не?  :D Хайде и това е за мен 24.11.2003  Ц.Ш.Ш   М .
Запишете мееее  :lol:
Re: Рождените дни на децата от Роман
« Отговор #664 -: Април 12, 2012, 14:40:37 pm »
Момичета, искам и аз да се включа, но гледам, че списъка е пълен. Последното детенце е на Greenlady. Ако има дечица, но аз не съм видяла, дайте знак.
Благодаря. 





Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
*
Re: Рождените дни на децата от Роман
« Отговор #665 -: Април 12, 2012, 15:05:28 pm »
Сиска, има свободни дечица, родени през януари, юли и ноември.
     
Re: Рождените дни на децата от Роман
« Отговор #666 -: Април 13, 2012, 15:31:23 pm »
Дани, през ноември не е ли на Грийнлейди? Иначе за юли и януари дечицата,и двете момченца-запишете ме! Много се радвам :)

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
*
Re: Рождените дни на децата от Роман
« Отговор #667 -: Април 13, 2012, 20:03:52 pm »
Права си, Сиска. Ама като не се връщам на по-старите постове и като не е отбелязано, мисля, че е свободно. Моля някой от модераторите да отбележи на първа страница децата на Сиска и това на Грийнлейди.
     
*
Re: Рождените дни на децата от Роман
« Отговор #668 -: Април 14, 2012, 10:03:53 am »
Записани  :D
Re: Рождените дни на децата от Роман
« Отговор #669 -: Април 15, 2012, 10:36:23 am »
Всъщност и това през юли, и това през ноември бяха за мен, но няма проблем, нека се включат и други  :) Аз оставам за ноември  :)
*
Re: Рождените дни на децата от Роман
« Отговор #670 -: Април 16, 2012, 08:18:32 am »
Всъщност и това през юли, и това през ноември бяха за мен, но няма проблем, нека се включат и други  :) Аз оставам за ноември  :)
Ох, неприятно недоразумение  :?. Сега се върнах на предната страница и прочетох, че първо за детето през юли си писала. Ако искаш пиши на Сиска и се уточнете.
     
Re: Рождените дни на децата от Роман
« Отговор #671 -: Май 31, 2012, 12:01:32 pm »
Момичета, моя приятелка има хубави, запазени дрешки за момиченца на възраст 3-5 г. Дали в Роман има толкова малки деца?
Re: Рождените дни на децата от Роман
« Отговор #672 -: Май 31, 2012, 15:11:45 pm »
Там децата са на възраст от 7 до 19 години.

Бъдете добри и не губете кураж! :)
Re: Рождените дни на децата от Роман
« Отговор #673 -: Май 31, 2012, 20:30:35 pm »
Тогава приемам идеи какво да правя с дрешките  :D
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Рождените дни на децата от Роман
« Отговор #674 -: Май 31, 2012, 22:08:29 pm »
Тогава приемам идеи какво да правя с дрешките  :D

ако иска да ги подарява - да се свърже с Движението на българските майки или Сдружение Настоящи и бъдещи майки чрез бг-мама.
ако иска да ги продава - чрез prodavalnik.com
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Рождените дни на децата от Роман
« Отговор #675 -: Юни 01, 2012, 06:46:15 am »
Подарява ги, естествено.
Отивам да търся майките.

Едит:
Майките ме насочиха към сдружение "Деца и юноши". Днес занесох дрешките - три огромни чувала и един по-малък. Намират се на ул. "Боян Магесник" 2.
« Последна редакция: Юни 04, 2012, 19:26:17 pm от lemon »
*
Re: Рождените дни на децата от Роман
« Отговор #676 -: Юни 02, 2012, 12:44:31 pm »
Получих това писмо от г-жа Ивет Симеонова.
Стана ми много приятно и бързам да го споделя с вас.

Цитат
   Скъпи  приятели от Сдружение „Зачатие”,

   Днес е 1-ви юни-Денят на детето и на този хубав празник искам да Ви благодаря от името на всички деца и на екипа на социалните услуги в гр.Роман-за постоянството и отговорността, с които реализирате инициативата „Рожденик” на Сдружение „Зачатие”.
   Тя се превърна в една от най-хубавите традиции в живота на децата, които с нетърпение очакват рождените си дни, защото знаят, че ще получат хубави, разнообразни и желани подаръци.Те пристигат винаги навреме и успяват да зарадват и да изненадат приятно децата.
   Бихме се радвали, ако успеем да организираме съвместно с Вас-както го правехме в първите години от партньорството ни-празник или тържество, на което да сте сред нас и децата лично да Ви благодарят за инициативата „Рожденик” и за надеждата, която им давате, че и извън дома им някой мисли за тях и им желае доброто.
   От името на децата и екипа и лично от мое име-пожелания за здраве, късмет, успехи и детски усмивки навсякъде около Вас.



   Поздрави, Ивет Симеонова-
          директор на Комплекс за социални услуги за деца и семейства           /КСУДС/-гр.Роман
Re: Рождените дни на децата от Роман
« Отговор #677 -: Юни 27, 2012, 13:18:34 pm »
Момичета, само да вметна, че със Сиска се разбрахме детенцето през юли да е за мен, така че като пращате ЛС да не ме пропуснете  8) За нея остава ноемврийското дете
*
Re: Рождените дни на децата от Роман
« Отговор #678 -: Юни 27, 2012, 15:10:23 pm »
Тези дни ще пусна тема за м.юли и ще изпратя съобщения. Но, моля, нека модератор коригира размяната в първия пост, че като нищо ще пропусна  :D.
     
*
Re: Рождените дни на децата от Роман
« Отговор #679 -: Юни 27, 2012, 15:22:52 pm »
Но, моля, нека модератор коригира размяната в първия пост, че като нищо ще пропусна  :D.
готово
« Последна редакция: Юни 27, 2012, 16:05:19 pm от к(Р)оки »