0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Рождените дни на децата от Роман
« Отговор #640 -: Декември 08, 2011, 10:36:04 am »
Момичета в дилема съм...
Подготвих подаръка (комплект суитчер+блузка с дълъг ръкав и ролон парфюм)
към него искам да добавя няколко игри и лакомства.
Взех домино с животни, "Не се сърди човече" и карти "Черен Петър".
Исках допълнението да е различно от кола, албум, защото момченцето става на 18г
и няма ИПНР, но дали ще е подходящо? 

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Рождените дни на децата от Роман
« Отговор #641 -: Декември 15, 2011, 10:09:32 am »
Тези игри, които изброяваш са за по-малки деца по принцип. Незнам. Ако ги нямат и не са ги играли до сега - може и по-големите да се забавляват или да учат малките на тях. Всъщност виждала съм и възрастни, коти се горещят и се забавляват с "Не се сърди...".
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Рождените дни на децата от Роман
« Отговор #642 -: Декември 15, 2011, 23:48:26 pm »
Тези игри, които изброяваш са за по-малки деца по принцип. Незнам. Ако ги нямат и не са ги играли до сега - може и по-големите да се забавляват или да учат малките на тях. Всъщност виждала съм и възрастни, коти се горещят и се забавляват с "Не се сърди...".

Ние също далеч по-големи от 18 г с удоволствие
играем на "Не се сърди човече", но не ми се искаше от моето сглупяване
и недоглеждане момчето да се почувства неудобно!
В крайна сметка се отказах от игрите и му взех
малко, джобно радио със слушалки, хубава нокторезачка и калъфче за документи!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Рождените дни на децата от Роман
« Отговор #643 -: Януари 22, 2012, 18:18:18 pm »
Моля, някой да ми изпрати повече информация за детето, родено на 26.02.1998 А.И.С, че ще пращам от чужбинско и ми се иска да имам повече време.




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: Рождените дни на децата от Роман
« Отговор #644 -: Януари 23, 2012, 10:00:16 am »
Оливия, ще опитам още днес да ти пратя инфол То и за тема си е време вече
*
Re: Рождените дни на децата от Роман
« Отговор #645 -: Януари 23, 2012, 16:54:26 pm »
Кроки, изпратих информация на Оливия вчера. А тема ще опитам тези дни да пусна.
     
*
Re: Рождените дни на децата от Роман
« Отговор #646 -: Януари 23, 2012, 20:23:32 pm »
да, разбрахме се с дани :P




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
Re: Рождените дни на децата от Роман
« Отговор #647 -: Януари 24, 2012, 10:28:58 am »
И аз моля за информация на лични за "моето" дете, родено на 02.02. - размери на дрехи и ако има някакви специални интереси
*
Re: Рождените дни на децата от Роман
« Отговор #648 -: Януари 24, 2012, 16:04:50 pm »
И аз моля за информация на лични за "моето" дете, родено на 02.02. - размери на дрехи и ако има някакви специални интереси

Утре или най-късно вдругиден ще пусна тема и всеки ще получи лс с информация за детето. Ако мислиш, че ти е късно, пиши ми и ще ти изпратя съобщение. Размерите на дрехи и обувки преди ги коментирахме. Не се знае колко отговарят, но за съжаление нямаме по-точна информация. За специални интереси също, а би било добре.
     
*
Re: Рождените дни на децата от Роман
« Отговор #649 -: Февруари 15, 2012, 17:12:05 pm »
Получихме мейл от г-жа Симеонова с информация за новите деца. В него тя изказва благодарност за инициативата "Рожденик". Копирам написаното от нея:

"Използвам случая, за да благодаря на всички участници в инициативата „Рожденик”, за чудесните подаръци, които получават децата.От тяхно име изказвам задоволство, че  превърналото се в традиция изпращане на подаръци превръща празника им в наистина незабравим ден.
На всички от Сдружение „Зачатие” пожелавам успешна и спорна 2012година.
Поздрави, Ивет Симеонова-директор"

     
*
Re: Рождените дни на децата от Роман
« Отговор #650 -: Февруари 17, 2012, 14:30:47 pm »
Здравейте,
понеже виждам, че има няколко деца с ??? - аз имам едно детенце, но мога да взема още едно, ако има свободни.

26.09.2019
*
Re: Рождените дни на децата от Роман
« Отговор #651 -: Февруари 17, 2012, 14:41:26 pm »
Да, Яничка тези, които са с въпросителен знак са свободни
*
Re: Рождените дни на децата от Роман
« Отговор #652 -: Февруари 17, 2012, 19:35:46 pm »
ОК, ще взема което детенце кажете.
Благодаря!

След като пуснах отговора, видях че има едно детенце през Юни. Другото детенце, на което изпращам подарък също е тогава, така че може да взема него, за да изпращам двата подаръка заедно.
« Последна редакция: Февруари 17, 2012, 19:38:16 pm от yanicka »

26.09.2019
*
Re: Рождените дни на децата от Роман
« Отговор #653 -: Февруари 18, 2012, 09:00:15 am »
Ок Яничка, записвам те за юнското дете.
Re: Рождените дни на децата от Роман
« Отговор #654 -: Март 07, 2012, 17:05:14 pm »
Здравейте, мили и благородни дами! Досещам се за какво става въпрос, но моля ако няма да ви притесня да ми обясните с повече подробности за тази инициатива и ако не е проблем да се включа и аз. Ако мога поне едно детенце да зарадвам...
*
Re: Рождените дни на децата от Роман
« Отговор #655 -: Март 07, 2012, 23:18:14 pm »
Здравейте, мили и благородни дами! Досещам се за какво става въпрос, но моля ако няма да ви притесня да ми обясните с повече подробности за тази инициатива и ако не е проблем да се включа и аз. Ако мога поне едно детенце да зарадвам...

Избираме си по едно или повече деца от списъка и му купуваме подарък за РД. Директорката ни праща информация за подходящ подарък, както и размери на дрехи и обувки. Подаръците трябва да са пристигнали преди 20-то число на месеца, защото тогава се организира тържество за всички деца, родени през този месец. Децата се чувстват специални, защото този подарък е само за тях.  :D
Ако се притесняваш, че ще забравиш, няма начин, ако влизаш редовно във форума. Има момичета, които се занимават с това да пращат лични съобщения за напомняне.

Ако някой се сети нещо друго, да ме допълни!

Re: Рождените дни на децата от Роман
« Отговор #656 -: Март 08, 2012, 08:17:50 am »
Здравейте, мили и благородни дами! Досещам се за какво става въпрос, но моля ако няма да ви притесня да ми обясните с повече подробности за тази инициатива и ако не е проблем да се включа и аз. Ако мога поне едно детенце да зарадвам...

Избираме си по едно или повече деца от списъка и му купуваме подарък за РД. Директорката ни праща информация за подходящ подарък, както и размери на дрехи и обувки. Подаръците трябва да са пристигнали преди 20-то число на месеца, защото тогава се организира тържество за всички деца, родени през този месец. Децата се чувстват специални, защото този подарък е само за тях.  :D
Ако се притесняваш, че ще забравиш, няма начин, ако влизаш редовно във форума. Има момичета, които се занимават с това да пращат лични съобщения за напомняне.

Ако някой се сети нещо друго, да ме допълни!
Благодаря! Има ли свободно детенце?
*
Re: Рождените дни на децата от Роман
« Отговор #657 -: Март 08, 2012, 08:38:43 am »
greenlady, отиди на първа страница на темата, там е списъка с децата; - инициали на имената, дата на раждане, рамери дрехи обувки - кой е поел ангажимент да изпрати подарък на съответното дете. 
Децата с въпросителна са "свободни" /погледнах, че юли и ноември има/,  "заплюй" си дете, обяви го тук в темата и ще бъдеш отбелязана в списъка на първа страница срещу детето, за което поемаш ангажимент. Това е.
Re: Рождените дни на децата от Роман
« Отговор #658 -: Март 08, 2012, 08:45:58 am »
В такъв случай 03.07.1996  М.И.А   М   ще е моето дете. Братчето ми също ще навърши 16 тази година, така че ще ми е присърце  :) И сега доколкото съм разбрала - до 20 юли трябва да изпратя подаръка си, но на какъв адрес?
*
Re: Рождените дни на децата от Роман
« Отговор #659 -: Март 08, 2012, 08:58:20 am »
отново в първия пост ще намериш отговора :wink:
на края на първия постинг има адреса на дома :)
и благодаря за отзивчивостта и желанието да помагаш:D