0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    asha

куха яйциклетка
« -: Декември 07, 2005, 13:57:05 pm »
Здравейте,Тази седмица при контролния преглед лекаря ми каза,че най вероятно имам куха яйциклетка ,защото съм в 8 г.седмица а ембрион не се забелязва,но ме посаветва да изчакам защото имало вероятност то да се появи,Възможно ли е това или ми дава само празна надежда,Благодаря ви предварително
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
куха яйциклетка
« Отговор #1 -: Декември 07, 2005, 14:46:48 pm »
В 8-ма седмица, ако няма ембрион и не се чува пулс, просто няма вече откъде да се появи.
Съжалявам.
*

    Anonymous

куха яйциклетка
« Отговор #2 -: Декември 07, 2005, 15:27:23 pm »
с какъв ултразвук те гледа? В осма седмица най-се вижда с вагинален. И един опит - на мен в осма точно седмица и с вагинален първо не видяха нищо, но като ме накараха да си сложа юмруците под дупето, го видяха някъде по-отзад, заедно със сърдечната му дейност. Може би е било заради обърнатата ми матка...
*

    asha

куха яйциклетка
« Отговор #3 -: Декември 08, 2005, 12:39:02 pm »
Гледаха ме с вагинален ехограф.Добре се вижда яйцето голямо около 1 см.,но не се вижда никакъв плод
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
куха яйциклетка
« Отговор #4 -: Декември 08, 2005, 14:53:01 pm »
Цитат на: asha
Гледаха ме с вагинален ехограф.Добре се вижда яйцето голямо около 1 см.,но не се вижда никакъв плод


asha, ако под "яйце" се разбира плодния сак, то в 8-ма г.с. нормалният плоден сак е доста по-голям на размери...
иди за всеки случай и при друг специалист, за контролен преглед.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!