0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Само че ме глождят едни нетипични болки ниско долу от седмица, та както уж съм нямала овулация,смятам да си пусна едно ЧХГ след няколко дни. :wink:
Дано да не ти се наложи да правиш ин витро! :lol:

*
Само че ме глождят едни нетипични болки ниско долу от седмица, та както уж съм нямала овулация,смятам да си пусна едно ЧХГ след няколко дни. :wink:
Дано да не ти се наложи да правиш ин витро! :lol:

Лошото е че май ще го почна преди каквото и да е закъснение за да разбера.Голяма каша. От вчера пък имам и някакво много обилно воднисто течение-няма цвят.Някой знае ли това пък какво може да е? 8O
При мен по време на овулация се получава течение. Знам със сигурност, защото всяко пукане на фоликул, всеки месец е свързано с болка. Тя е остра и преминава за около половин час, няколко часа преди това тръгва течението и приключва същия ден. Понякога леки болки започват 3-4 дни преди овуто.
Стискам палци да пропуснеш инвитрото!
*
Vladyhka,   :bighug:
Дано следващият ти опит да е успешен!

Pukanka, успех!!!
*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
А така, сега пак се сдобих с гъби.  :balk_88: Предполагам, че е от антибиотика, който пих преди седмица. Бях много болна – лепнах си грип точно по Коледа – първо пих Оспамокс, а после ми го смениха на Макропен, защото нямах подобрения. Та сега спор няма, че имам гъбички – бяло течение, като пресечено сирене. Чудя се дали да чакам до петък, когато ще се видя с док, или да си купя нещо антигъбично. Дайте съвет.  :ask:
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Аз май слагах полижинакс :?. Питай док най-добре, мила.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
 Аз пия заедно с антибиотка ,превантивно Микомакс по 1 таблетка седмично.Но незнам  при теб... :)
Миси, говори с док. Не пречи да пуснеш една микробиология. Имаш достатъчно време да ги излекуваш преди да почне същинската стимулация.

lb2f
*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Миси, говори с док. Не пречи да пуснеш една микробиология. Имаш достатъчно време да ги излекуваш преди да почне същинската стимулация.

Да, така ще направя. Мерси.  :bighug:
*
При изследване преди инвитро за рубеола излязох положителна. Означава ли това, че докато не падни IgG-то няма да започнем с процедурата. Писах и на доктора, но докато той ми отговори, разчитам на вашето мнение.

[/url]
*
IgG-не беше ли за минала инфекция
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
При изследване преди инвитро за рубеола излязох положителна. Означава ли това, че докато не падни IgG-то няма да започнем с процедурата. Писах и на доктора, но докато той ми отговори, разчитам на вашето мнение.

IgG е стара инфекция,означава че си я прекарала преду време и имаш антитела,което е хубаво! :D :D
Лошото е ако забременееш и по време на бременност се заразиш с рубеола и нямаш тези антитела!!!!
« Последна редакция: Януари 08, 2008, 14:26:14 pm от adi »
*
Благодаря, остава да излекувам гадните хламидии.

[/url]
*
Момичета, ако съм бременна, вдруги ден сондажа дали ще ми навреди?
Ами като се има предвид, че при сондажа се вкарва мек катетър в матката през цервикалния канал , за да се измери дълбочината и да няма изненади на трансфера....това е един вид пробен трансфер, си мисля че по-скоро, да. Може и да греша разбира се :)
« Последна редакция: Януари 08, 2008, 14:55:05 pm от BLACK_ROSE »
момичета сега бях в болница че получих силен кръвоизлив,нищо просто се доизчиствах от каквото там останало,но не това исках да кажа,говорихме си с лекарите и две неща разбрах-чхг не се повлиява от прегнил и казаха 100% и второто че цигарите страшно пречат даже на загнездиласе вече яйцеклетка да се развива,и успешната бременност след няколко дена утива в тоалетната,сори.Сега ми се иска да си заръфам лактите петите,че всичко друго вече изядох :bonk: какво правих след трансфер-спах и пуших :balk_132:Е да знам за тези дето пият пушат и много други работи правят и всеки месец ходят бременни,но ние трябва да се пазим даже и от кихането.Много дълго стана но това е последен вик на моята измачкана душа :bighug:
<a
vladyhka, не търси вина в себе си! Дано следващият ти опит е успешен! yahoo_17
vladyhka, не търси вина в себе си! Дано следващият ти опит е успешен! yahoo_17
                                                                                в цигарите :D :bighug:
<a
*

    Crystal

vladyhka, не се обвинявай. Имам колежка, която пушеше като комин, почти не се хранеше, и въпреки това забременя, при това непланирано. Спря цигарите чак след като разбра че е бременна.
Все пак се опитай да ги спреш тези цигари, ще видиш че ще се чустваш много по-добре  :bighug:
*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Виж vladyhka, в работата сме три колежки, които правихме инвитро:
Първата пушеше много, дори по време на самата процедура – тя успя.
Аз бях втората – отказах цигарите два месеца преди инвитрото – не успях.
Третата колежка отказа цигарите по време на процедурата, като в най-напрегнатите моменти припалваше – и тя успя.

Няма смисъл да се връщаш назад и да се обвиняваш – мисли за напред и за следващия опит спри цигарите и мисли позитивно... всичко ще бъде наред!
 :bighug: