0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

За момичетата от Разград
« -: Декември 16, 2007, 22:21:41 pm »
 mc101
 Момичета имали сред Вас от Разград.
Re: За момичетата от Разград
« Отговор #1 -: Август 20, 2008, 12:30:27 pm »
Да, Боби, аз съм от Разград. Кой лекар искаш да разчепкаме?
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: За момичетата от Разград
« Отговор #2 -: Август 20, 2008, 12:46:39 pm »
Ей, Боби, дочака за отговор! :wink:

Например д-р Алкушев?
Знаеш ли нещо за него?
*
Re: За момичетата от Разград
« Отговор #3 -: Август 20, 2008, 13:27:20 pm »
Брях, щях да падна! :lol: :lol: :lol:
Ние тука голяма мафия ще излезем  :lol:

*
Re: За момичетата от Разград
« Отговор #4 -: Август 20, 2008, 13:29:05 pm »
Айде, Весела Коледа!
Re: За момичетата от Разград
« Отговор #5 -: Август 20, 2008, 13:53:50 pm »
ШЪ мЪ уморите  :jump12: :jump12:

Ей, Боби, дочака за отговор! :wink:
По- добре късно, отколкото никога :jump12:
« Последна редакция: Август 20, 2008, 13:57:37 pm от Pepka »
*
Re: За момичетата от Разград
« Отговор #6 -: Август 20, 2008, 13:58:24 pm »
Сещам се за още една мацка дето трябва да се разпише тука и после можете да ключите темата-всички ще сме се изредили  :lol: :lol: :lol:
*
Re: За момичетата от Разград
« Отговор #7 -: Август 20, 2008, 18:41:55 pm »
Нима Алкушев все още преглежда? :? Освен ако има син,който го е наследил.Преди 18 години в града беше известен като много добър лекар, помогнал на не една жена.

*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: За момичетата от Разград
« Отговор #8 -: Август 20, 2008, 20:23:20 pm »
Мисля, че от години е пенсионер.
Re: За момичетата от Разград
« Отговор #9 -: Август 20, 2008, 22:48:04 pm »
Да затворя ли вратата или има още някой да влиза? :D
Re: За момичетата от Разград
« Отговор #10 -: Август 21, 2008, 08:57:23 am »
Алкушев си работи в отделението, макар че може и да е на пенсионна възраст. Аз съм се родила при него, а 33 години по-късно е израждал децата на мои приятелки. За него съм чувала само хубави неща, освен един случай когато е използвал форцепс и е изкарал акъла на една млада майчица. Но факт е, че е изкарал и живо и здраво бебе, така че...
*
Re: За момичетата от Разград
« Отговор #11 -: Август 21, 2008, 09:32:55 am »
Новини: Бебе без ръце и крака се роди в Разград [21/08/2008]

Бебе без крайници се роди в разградската болница. Момиченцето е трето дете в ромска фамилия, майката е посещавала женска консултация, където не са забелязали нищо.Детето е родено вчера, настанено е в отделението за недоносени, поради нежелание на родителите за оповестяване на информация по случая. От болницата не съобщават подробности за случая. Вероятно детето без ръце и крака ще бъде отглеждано в социално заведение.


# # # # # ## # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #  ## # #  # ## # # # # #

Ще продължаваме ли да коментираме Разградските доктори?
 
*
Re: За момичетата от Разград
« Отговор #12 -: Август 21, 2008, 09:34:40 am »
Цитат
майката е посещавала женска консултация, където не са забелязали нищо.
Браво на водещия ЖК.
*
Re: За момичетата от Разград
« Отговор #13 -: Август 21, 2008, 09:37:55 am »
mpia, ЖК в Разград се води от двама доктори, единия от които направи голяма клиника и при него раждат най-често момичетата....
Абе какво ли се впрягам и аз, който му се рискува да си ходи в Разград...
Ако темата е наистина за доктори, мястото и не е в този подфорум...
Re: За момичетата от Разград
« Отговор #14 -: Август 23, 2008, 18:03:33 pm »
АААА,НЕ ТАКА,КАК БЕЗ МЕН!!! АЗ МАИ СЬМ И ВЕТЕРАН ВЪВ ФОРУМА ,МИ СЕ СТРУВА!!! ЗА ДР АЛКУшЕВ НЕ КОМЕНТИРАМ,И АЗ И СЕСТРА МИ СМЕ СЕ РОДИЛИ В РЬЦЕТЕ МУ,ОСВЕН ТОВА СЬМ БЛИЗКА СЬС СИНА МУ (КОКО),КОИТО СЬС СИГУРНОСТ НЕ Е ДОКТОР  :). ТОВА ЗА ДЕТЕТО БЕЗ КРАИНИЦИ И АЗ ГО СРЕЩНАХ ИЗ САИТОВЕТЕ ,ПЬЛЕН ПОТРЕС,ДЕТО ВИКА МИМКА,КАКВО ИЗОБШТО ДА КОМЕНТИРАМЕ РАЗГРАДСКИТЕ ДОКТОРИ... 8O?!
дРУГА МИ Е МИСЬЛТА НА МЕНЕ,РАДВАМ СЕ ,ЗАДЕТО НАИ СЕТНЕ И НИЕ СМЕ СИ ГРУПА РАЗГРАДСКА! АЗ ПРЕДИ ГОДИНИ,КАТО СЕ РЕГИСТРИРАХ ТУК БЯХМЕ САМО ОКОЛО 30 МОМИЦЕТА ОБщО,А Я ГЛЕДАИ СЕГА КАК Е НАПРАщЯЛ ФОРУМА! МНОГО ВОДА ИЗТЕЦЕ ОТТОГАВА,ОТ ЖАДУВАЩА РОЖБА,АЗ СЕ ТРАНСФОРМИРАХ В ЕДНА БЕЗКРАИНО АНГАЖИРАНА,НА РЬБА НА ЛУДВАНЕТО МАМА НА ДВАМА ПАЛАВНИКА( ТУИ ПОСЛЕДНОТО ВИ ГО ЖЕЛАЯ ОТ СЬРЦЕ,(НЕ ЛУДВАНЕТО)). ДОГОДИНА ПЛАНИРАМ ПРИБИРАНЕ ПО РОДНИТЕ МЕСТА,СЕГА ПРОПУСКАМ ВАКАНЦИЯТЯ,щОТО СМЕ ТВЬРДЕ МАЛКИ,ТА КАТО СИ ДОИДА,ЗАДАЛЖИТЕЛНО щЕ СЕ СЬБЕРЕМ И щЕ ОБСЬЖДАМЕ НАВОЛЯ НАшИТЕ ДОКТОРИ! ДАНО ДО ТОГАВА ДА СТЕ СБЬДНАЛИ ЗАВЕТНАТА МЕЦТА И ДА ДУНДУРКАМЕ ОТРОЦЕТА ЗАЕДНО НА ЛУЛКИТЕ В ПАРКА!!! :lol:
Като сме БЕЗДЕЛНИЦИ,да не сме БЕЗ ПРАЗНИЦИ !!!
Re: За момичетата от Разград
« Отговор #15 -: Август 23, 2008, 22:05:53 pm »
АААА,НЕ ТАКА,КАК БЕЗ МЕН!!! АЗ МАИ СЬМ И ВЕТЕРАН ВЪВ ФОРУМА ,МИ СЕ СТРУВА!!!
Ехееее кого виждам   :D
Румс, време беше да се разпишеш тук  :wink:


ОТ ЖАДУВАЩА РОЖБА,АЗ СЕ ТРАНСФОРМИРАХ В ЕДНА БЕЗКРАИНО АНГАЖИРАНА,НА РЬБА НА ЛУДВАНЕТО МАМА НА ДВАМА ПАЛАВНИКА
Да са ти живи и здрави момците! Дай Боже всеки му такива грижи  :D


КАТО СИ ДОИДА,ЗАДАЛЖИТЕЛНО щЕ СЕ СЬБЕРЕМ
Прието на първо четене  :lol:
Re: За момичетата от Разград
« Отговор #16 -: Август 24, 2008, 13:20:00 pm »
Иска ли някой да обсъдим Матеев? Аз много му вярвам, пък и още повече, че е завеждащ отделението. Но... трябва ли да се радвам, когато не мога да забременея, а той казва, че нищо ми няма и ми предписва само противозачатъчни за регулиране на цикъла...

И още нещо. Вярно ли е, че Гиргинов може да прави цветна снимка и някои други изследвания, за които по навик ходим във Варна и Търговище?
*
Re: За момичетата от Разград
« Отговор #17 -: Ноември 12, 2008, 22:07:06 pm »
Здравейте,
Радвам се открих тази тема. Разградлийките сме вече с една повече във форума.
И аз да продълва с темата... при Алкушев, Андреев и Гергинов не съм ходила, а какво ви е мнението за Велков?
*
Re: За момичетата от Разград
« Отговор #18 -: Ноември 13, 2008, 16:21:25 pm »
Здравейте,
Радвам се открих тази тема. Разградлийките сме вече с една повече във форума.
И аз да продълва с темата... при Алкушев, Андреев и Гергинов не съм ходила, а какво ви е мнението за Велков?

Чети нагоре...той води ЖК в Разград... :?
Re: За момичетата от Разград
« Отговор #19 -: Ноември 17, 2008, 21:02:43 pm »
Темата е стара,ама нали пишете,та и аз ....Моя много близка приятелка отиде да ражда в Тутракан,защото със първото я скупосаха.Верно, че родилния не е сладкарница,ама да ме прощават тамушните доктори,то е е ужас в този град.На 13.11 се роди Кристина,лесно и без проблемно при д-рБойчев.Доколкото знам от приятелката си повечето ходят до Тутракан.