0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Сушилня
« Отговор #40 -: Ноември 12, 2008, 10:33:02 am »
Zlatulka, ако не те притесняват няколко драскотини, чожеш да си вземеш сушилня с транспортен дефект. Аз лично след време така ще направя, за да спестя някой лев. Нео не ти ги препоръчвам. Сервизите са пълни с Нео уреди, и то в гаранция.
*
Re: Сушилня
« Отговор #41 -: Ноември 12, 2008, 10:57:05 am »
мда, Злати, това е уред дето се експлоатира доста и е добре да е хубав. аз доста ги проучвах и една сносна сушилня струва между 700-1000 лв., говоря за добри марки. Но виж не се бях сетила за това, което сиа казва, това също е добра идея :)
аз навремето така си купих горене хладилник с фризер за 150 лв. по малко, защото от едно изложение взехме мострата, без дефекти, но е намален защото видиш ли бил пипан и отварян :D Обаче незнам кога ще има изложение на бяла техника скоро :?
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Сушилня
« Отговор #42 -: Ноември 12, 2008, 15:31:05 pm »
Някой нео да ми препоръча? :D
Абе чудя се аз защо ми говорите за Нео, а то съм изяла една буква в поста си. Това горе да се чете като "нещо" :D
Сиа, ти имаш ли представа къде има магазини за бяла техника с такива дефекти? Аз не съм виждала,а ако има, това е наистина решение на въпроса.
Стеф, защо 700-1000лв? Аз гледах Канди комбиниран уред сушилня и пералня и беше към 850 лв. Конкретно за тази марка четох добри отзиви та затова. А само за сушилня тия пари ми се виждат наистина много.. :(

*
Re: Сушилня
« Отговор #43 -: Ноември 12, 2008, 16:43:57 pm »
Ми злати, те сушилните са колкото комбинираните уреди :(
Но при мен този вариант отпада, защото всички комбинирани са с размерите на сушилня, т.е. дълбоки са 60 см., а аз немога да сложа в мокрото такова чудо. А и всеки казва, че комбинираните уреди са по-неустойчиви, знам ли и аз :?
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Сушилня
« Отговор #44 -: Ноември 12, 2008, 16:44:29 pm »
ами аз нямам много какаво да обмислям, защото мокрото ми е криво, междувпрочем в нашата къща няма съвсем прави ъгли, та мокрото ми в най-дълбоката си част е 60 сантиметра, но се стеснява, така че не мога да напъхам там сушилня дълбока 60 см., няма да ми се отваря врата, иначе има място и за пералня и сушилня на ширина.

Стефи, не можах да си представя точно за какво иде реч,
и дали следващото ми предложение в тоя смисъл няма да е тъпо....
Но съм виждала в разни филми, двата уреда един върху друг ...
Пералната отдолу, сушилната отгоре....
Иначе е правило, когато са един до друг, в дясно пералната, в ляво сушилната!
Вратичките са им поставени така, че пералната се отваря на дясно, сушилната на ляво!
Това е с оглед при отворени двата уреда дрехите от единия, дитекшан в другия.
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Сушилня
« Отговор #45 -: Ноември 12, 2008, 16:51:15 pm »
ами мише и един върху друг не работи, то помещението до горе е еднакво тясно :wink:
представи си едно помешение широко 125 см и дълго 130, това е в най-широката част, в най тясната е около 115 см., но от тях имаме 75 см. врата т.е. 50 см. за уред, сега пералнята ми е 45 см дълбока и се събира чудесно, но уред дълбок 60 см., няма как да събера в това помещение :(
*
Re: Сушилня
« Отговор #46 -: Ноември 12, 2008, 22:18:38 pm »
Сиа, ти имаш ли представа къде има магазини за бяла техника с такива дефекти? Аз не съм виждала,а ако има, това е наистина решение на въпроса.

http://www.fagorbg.com/ Оттук си взех хладилник и фурна за вграждане. Хладилникът е леко одраскан, а фурната е нова, но по-стар модел. Когато ми ги докараха споменаха, че са им докарали и сушилни по 600 лв. Ако не те притеснява, че ще са леко чукнати или драснати, иди и разгледай. Имат и гаранция. Аз със сигирност ще си взема след време.
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Сушилня
« Отговор #47 -: Ноември 13, 2008, 11:31:21 am »
Сиа, благодаря ти много. Със сигурност ще отскоча да поразгледам.  :bighug:

*
Re: Сушилня
« Отговор #48 -: Ноември 15, 2008, 16:37:31 pm »
ох, да се похваля, най-сетне се сдобих със сушилня :D
сутринта я купихме и сега вече се труди - Индезит, 700 лв. със всички екстри, иникс :D
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Сушилня
« Отговор #49 -: Ноември 16, 2008, 18:24:01 pm »
Честито! :cheerleader: Сега ще чакам отзиви та да знам дали и аз да се хвърля на същия модел и марка. :P
Стеф, какво е иникс? :?

*
Re: Сушилня
« Отговор #50 -: Ноември 16, 2008, 18:30:38 pm »
Честито! :cheerleader: Сега ще чакам отзиви та да знам дали и аз да се хвърля на същия модел и марка. :P
Стеф, какво е иникс? :?
Инокс.

Стеф, честито, чакаме отзиви!
*
Re: Сушилня
« Отговор #51 -: Ноември 16, 2008, 18:55:32 pm »
инокс-сива, ама нали все бързам :lol:
ами от вчера не е спряла да се труди горката, а ако ви кажа как топли, не е истина. Банята ни е доста голяма и е с прозорец, та вътре е един стуууд, а сега сигурно е 30 градуса :lol:
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Сушилня
« Отговор #52 -: Ноември 16, 2008, 19:52:52 pm »
Супер. Стефи, пиши ми, моля те една бележка за това какъв е модела и откъде я купихте. Зариби ме, ей. :D

*
Re: Сушилня
« Отговор #53 -: Ноември 17, 2008, 13:00:01 pm »
Честито, със здраве да си я ползвате и да ви "слугува" дълги години. :D
*
Re: Сушилня
« Отговор #54 -: Ноември 26, 2008, 16:06:20 pm »
Честито Чеф и мен зариби с тази сушилня Индезит.
Аре чакам повече инфо, как работи, доволна ли си, какво сушите и ...
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Re: Сушилня
« Отговор #55 -: Ноември 26, 2008, 16:56:10 pm »
абе работи животинчето, ама нали моята пералня е с ниски обороти на центрофугата та върти по час и половина да суши, та като ми дойде сметката за тока ще ти кажа дали съм доволна :lol:
Иначе на детето суша всичко вътре, а от нашите само памучните дрехи, т.е. простирам тези в които има синтетика, не че няма такава програма, ама по принцип са няколко дрешки и не си струва :)
*
Re: Сушилня
« Отговор #56 -: Ноември 26, 2008, 17:04:25 pm »
А за вълна има ли програма или за такива които са с вълна и акрил например.Тях може ли да се сушат? То ние почти нямаме памучни дрехи, като изключа тениски и дънки.Гледах едни сушилни на Бош с програма за комбинирани дрехи, ама то много пара бе над 1200 лв., айде няма нужда а  :D кво ще кажеш. За тока ясно, нащта пералня е с 900 оборота, горе долу доволна съм.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Re: Сушилня
« Отговор #57 -: Ноември 26, 2008, 17:18:09 pm »
има и за вълна да, има и за финно-дантели тем подобни, има само вентилатор,има само за обувки с една специална представка абе екстра е, ама на мен не ми се хаби ток за 3 пуловера дето ще ги върти 2 часа :lol:
иначе на опътването си пише, че ако пералнята е с центофуга между 800-1000 оборота в зависимост от кг за колко време ще ги суши, та 3 кг. пише, че съхнат за 30-40 мин. Ама моя филм е различен, щото дрехите са ми доста мокри като ги извадя от пералнята
Re: Сушилня
« Отговор #58 -: Ноември 27, 2008, 15:39:32 pm »
моята пералня е със сушилня, но сушилнята я ползвам за единични дрехи и в зависимост от материята за около 40 мин на 60 градуса са готови.
*
Re: Сушилня
« Отговор #59 -: Ноември 27, 2008, 16:10:22 pm »
Чеф я раздуй малко повече за сушилнята. Шумна ли е? Някаква влага прави ли, че мисля в кухнята да я сложа? Препарати някакви слагат ли се за да не се наелектризират дрехите? Преди бях чела, че при синтетиката от въртенето гърмяло и трещяло и затова слагали нещо си, така ли е? Всички дрехи на Деси ли сушиш вътре, дори и със щами и тем подобни?
И ако имаш време, вземи драсни кви функции има, че яко съм се разтресла на тази тема.

П.П. разликата в цената от ~ 100 лв. зарди цвета ли е или има няква екстра в повече вашата иноксова?
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!