0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #740 -: Септември 30, 2009, 19:00:49 pm »
Благодаря за отговора :)

Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #741 -: Септември 30, 2009, 20:31:04 pm »
Момичета, аз съм пациентка на д-р Стаменов от края на 2006 г. Сега правим инвитро по фонда. В момента съм в стимулация вече 6 дена. Откакто започнахме стимулацията само веднъж ме е преглеждал д-р Стаменов. Все д-р Персенска е. Някак си ми си искаше и той да погледне нещата, защото ми е първо инвитро, реагирам зле на стимулацията само 2 фоликула и съм с къс цикъл, може би следващия път ще се определи кога ще е пункцията. В петък часа ми е към 10. Да не би доктора да е там в определен час, дали и той ми е погледнал хормоните, той ли е изписал лекарствата, как мислите.
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #742 -: Септември 30, 2009, 21:05:16 pm »
silvi 35 мила,бъди спокоина д-р Персенска е много добър специялист!Разбира си от работата,аз съм била и при двамата,но предпо4етох д-р Персенска!!!Стискам палци,да стане бебо!! :D

*
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #743 -: Септември 30, 2009, 21:34:49 pm »
Наистина не се притеснявай! Д-р Персенска е страхотна! И аз съм нейна пациентка, макар че и на д-р Стаменов съм попадала. Знам, че всеки има предпочитания! Но от към професионализъм - не се притеснявай.
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #744 -: Септември 30, 2009, 22:07:59 pm »
Силви,мила не се ядосвай сега за това,д-р Персенска също е добра в работата си,а тя сама не взима решение всичко минава през д-р Стаменов,той изписва лекарстата и дозите на обяд на всички според хормоните и резултатите от ехографа,така че със сигурност всеки път и той гледа как върви до момента стимулацията,консултират се един друг,те са като едно цяло,спокойно.Просто все така улучваш,те се разменят постоянно,няколко пъти ми се е случвало-отивам и двамата в кабинета,друг път пък аз влизам единия излиза,другия остава да ме прегледа и т.н.Стискам ти палци. :crossfingers:
« Последна редакция: Септември 30, 2009, 22:09:56 pm от ninkata1 »

Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #745 -: Октомври 01, 2009, 08:49:18 am »
silvi 35,наистина не се притеснявай.Както ти е казала Нинката,и на мен така ми се случваше,за което не се притесних,чак към 8-9 ден от стимулацията вече попаднах на д-р Стаменов,който си пролича,че е в час с развитието на нещата.Той преглежда досието,преди да се назначат следващите лекарства,имайки предвид хормоните от сутринта.Не го засичаш,защото сутрин са пункциите и е много натоварено,викат го през 20-30 мин. за манипулация,а да не говорим,че и той е човек и има нужда от глътка въздух(или фас пауза :wink:)-макар да имам чувството,че е извънземен.Може би на следващия преглед ще се засечете.Д-р Персенска също е професионалист и съм много доволна и от нея.
Човек трябва да обича избрания начин на живот точно толкова,колкото претенции ще му предяви подир време;и аз го обичам

 
*
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #746 -: Октомври 01, 2009, 09:29:04 am »
-макар да имам чувството,че е извънземен.

 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Да ви кажа,че и аз го подозирам в неговата извънземност!!!!Сори за лекото отклонение от темата ,ама не можах да се стърпя  :lol:
*
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #747 -: Октомври 01, 2009, 10:05:46 am »
-макар да имам чувството,че е извънземен.

 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Да ви кажа,че и аз го подозирам в неговата извънземност!!!!Сори за лекото отклонение от темата ,ама не можах да се стърпя  :lol:
Вчера и аз коментирах точно това мое подозрение! :lol: Да ни е жив и здрав! Ама и аз не можах да се стърпя да си кажа! Сори! :oops:
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #748 -: Октомври 01, 2009, 12:03:59 pm »
Момичет,стана ми смешно като прачетох "извънземен"!Ясно е,че го боготворим този човек,но самата думичка... 8O.Наистина е страхотен специалист и аз се чудя как издържа на толкова много напрежение и ангажименти.Най-важното е че всички му вярваме и успехите са много!Да е жив и здрав и да продължава да сбъдва мечтите ни!Желая успех на всички ви! :bighug:


Има три неща, които възрастните могат да научат от децата:
~ да бъдат радостни без повод;
~ винаги да са заети с нещо;
~ да се стремят с всички сили към това, което желаят;
(Паулу Коелю)

‎"Случва се нещото, в което наистина вярвате.
А вярата е нещото, което го кара да се случи."
*
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #749 -: Октомври 01, 2009, 17:43:30 pm »
Момичета, утре ще си вземем заповедта от Фонда и ще я занесем в клиниката. Мисля да си запиша час за преглед за всеки случай. Силвия казва ли горе-долу кога ще се обадят?

здравей  silvanchence  аз моята е занесох вчера
и ще почвам веднага щом ми дойде цикъла
по точно горе долу след 5 или 6 дни почва ме

Вярвам_80, при теб как се случиха толкова бързо нещата? Беше ли си запазила час предварително?
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #750 -: Октомври 01, 2009, 20:26:12 pm »
Момичета, благодаря за това ,че ме успокоихте ,че и доктора е в час за всеки негов пациент. А иначе аз съм изключително доволна от д-р Персенска. Тя е толкова внимателна, всичко може да я питаш, изключителен човек е.За д-р Стаменов аз също не мога да повярвам, че успява да живее този човек при такова натоварване и стрес.Има нещо извънземно със сигурност. А отгоре на всичко и семейство е успял да създаде. Леле, момичета него Господ ни го изпраща да знаете. Дано помогне на всяка от нас да гушне своето дългоочаквано бебче.
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #751 -: Октомври 02, 2009, 20:03:37 pm »
Здравейте !
Имам следният въпрос и моля да ми отговорите !
Пада ми се Неделя 11,10,2009 г.да имам преглед при д-р Персенска за подготовка за инвитро , но тъй като се пада в Неделя се чудя дали изобщо приемат хора в Неделя или почиват лекарите в Надежда ... :ask: :ask: :ask:
 
*
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #752 -: Октомври 02, 2009, 20:11:28 pm »
Здравейте !
Имам следният въпрос и моля да ми отговорите !
Пада ми се Неделя 11,10,2009 г.да имам преглед при д-р Персенска за подготовка за инвитро , но тъй като се пада в Неделя се чудя дали изобщо приемат хора в Неделя или почиват лекарите в Надежда ... :ask: :ask: :ask:
 
Щом като имаш час,значи че ще те очакват...Освен това в тази клиника няма почивен ден за лекарите,особенно при процедурите...Успех :)
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #753 -: Октомври 02, 2009, 20:12:28 pm »
Лекарите в Надежда не почиват,спокойно си отивай на прегледа.В неделя мисля че преглеждат новите пациенти.Успех!
*
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #754 -: Октомври 02, 2009, 20:12:40 pm »
Здравейте !
Имам следният въпрос и моля да ми отговорите !
Пада ми се Неделя 11,10,2009 г.да имам преглед при д-р Персенска за подготовка за инвитро , но тъй като се пада в Неделя се чудя дали изобщо приемат хора в Неделя или почиват лекарите в Надежда ... :ask: :ask: :ask:
 
Да, и в неделя приемат,почивен ден там няма.
Само че като се обадиш за час кажи че си за започване на процедура, не за преглед при д-р Персенска.
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #755 -: Октомври 02, 2009, 21:09:46 pm »
Благодаря момичета за бързите отговори !
Проблемът е такъв , че д-р Персенска ме вика м-у 10-12 ден от нач.на М., а в Неделя ми е 10 ден , дали да обяснявам това по телефона ... тъй като наистина предпочитам в Неделя , защото следващите дни съм на работа и ми е невъзможно да отсъствам , тъй като във фирмата все още не знаят какво ми предстои ... А съм решила да им кажа като знам точно кога започваме , което ще разбера след този преглед на 11,10, ...
Оффф стана объркано съжалявам ...
Идеята ми е може ли просто да звънна и да кажа , че съм се уговорила с д-р Персенска да си запиша час за започване на процедура по инвитро и да не се обяснявам повече по телефона ???
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #756 -: Октомври 02, 2009, 21:43:33 pm »
evita1717,обаждаш се и казваш само,че д-р Персенска ти е казала да идеш на 10-12 ден от цикъла,на секретарките това им е достатъчно,за да ти запишат час.Успех!
Човек трябва да обича избрания начин на живот точно толкова,колкото претенции ще му предяви подир време;и аз го обичам

 
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #757 -: Октомври 02, 2009, 21:46:32 pm »
evita1717,обаждаш се и казваш само,че д-р Персенска ти е казала да идеш на 10-12 ден от цикъла,на секретарките това им е достатъчно,за да ти запишат час.Успех!
Благодаря на всички включили се !
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #758 -: Октомври 03, 2009, 10:44:59 am »
evita1717,обаждаш се и казваш само,че д-р Персенска ти е казала да идеш на 10-12 ден от цикъла,на секретарките това им е достатъчно,за да ти запишат час.Успех!
Благодаря на всички включили се !

Извинете , но сега се сетих още нещо , като е Неделя , лабораторията в Надежда работи ли също или не , защото предполагам ще ми назначи изследвания докторката???
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #759 -: Октомври 03, 2009, 11:07:05 am »
работят в лабораторията,Евитка,в неделя.
« Последна редакция: Октомври 03, 2009, 11:10:27 am от mari-al »
Човек трябва да обича избрания начин на живот точно толкова,колкото претенции ще му предяви подир време;и аз го обичам