0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #560 -: Юни 16, 2009, 22:52:22 pm »
madlen,вчера ми сложиха Лукрин-на 24 ден от цикъла.Д-р Стаменов ми каза да отида на 3.07,което се пада след 18 дни.Като цикъла ми трябва да дойде сега до 1-2 дни.И няма значение 3.07 кой ден ще ми е.

Благодаря ви за съветите за лекарствата.След като ги има в клиниката,се обезмисля търсенето. :D
*
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #561 -: Юни 17, 2009, 09:59:01 am »
Момичена, ако някой вече е разбрал кога са на семинар докторите през юли и кога август ще затварят, моля да сподели. Секретарките миналата седчица нищо не можаха да ми кажат! Благодаря!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #562 -: Юни 17, 2009, 10:54:02 am »
Здравейте момичета,включвам се и аз, за да споделя своя неуспех от първото ми ИКСИ. Вярвах много силно, че ще има +, но уви. Вчера беше 15 ден от ЕТ. Направих урин. тест и уви. В края на деня ми зацапа. Обадих се на спишния тел. Говорих с др. Персенска, която ми каза да спра терапията и като ми свърши да си запиша час и да ги посетя. Питането ми към вас е, знаете ли кога евентуално ще се съгласят да ми върнат замръзените или еевентуално кога може да се започне нова процедура? Персенска ми каза, че ще трябва да ми се направят нови изследвания. Да броя ли от днес първи ден от цикъла и да се обадя и да запиша час след 10 дни или ще ми върви по-дълго сега. Още не е тръгнало ясна кръв. Тъй като след 10 дни имам пътуване към София по друг повод и да го съчетая с преглед в клиниката. Моля момичетата, минали по тези пътеки да споделят опит. Благодаря Ви и успех на всички!!!!!!!
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #563 -: Юни 17, 2009, 12:00:27 pm »
Аз знам че са на семинар от 27.06 до 2.07,а за август и мен ме интерисува.
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #564 -: Юни 17, 2009, 12:06:15 pm »
Аз мисля ,че целия август почиват .И все пак  не съм сигурна  100 %.


“Не се заблуждавай, че щом някой се опитва да те утеши, той живее безметежно сред простите и нежни думи, които понякога ти помагат. В живота му има много трудности и тъга, далеч надхвърлящи твоите. Как иначе би намерил подобни думи!?!" Райнер Мария Рилке
*
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #565 -: Юни 17, 2009, 14:11:03 pm »
shushu,
Първо ще ти направят имунологични и генетични изследвания(ако не си ги правила преди първото икси).Евентуално ако излезе нещо на резултатите,може да има някаква терапия.
Замразените ембриони ще ти ги трансферират след направените изследвания.Трансфера става след като е минала овулацията(мисля,че беше така).
След икси,цикълът е по-продължителен и странен,но все пак е индивидуално.Спокойно си запиши час за след 10 дни.
Успех!
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #566 -: Юни 17, 2009, 15:26:59 pm »
клиниката ще почива заради семинара от 27.06.до 06.07 преди малко говорих с тях.Някой знае ли как се процедира при Стаменов след одобрение от фонда.Като звънях днес ми казаха да си занеса заповедта при Силвия и,че тя ще движи нещата от там нататък.Та питането ми е колко време след това еветуално мога да започна процедура?

[/url]
*
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #567 -: Юни 17, 2009, 17:37:30 pm »
Аз си занесох заповедта на 03.06 и на 08.06 Силвия ми звънна да ми каже кога да отида! Каза 6-7 дни преди цикъла!
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #568 -: Юни 18, 2009, 11:03:20 am »
Аз също се интересувах от лятната им ваканция. Секретарката не знаеше с точност, защото всичко зависи от това кога ще свършат започналите процедури, но ми даде пример - миналата година са почивали от 7 август до 11 септември. Така че ориентировъчно смятам 10 август - 10 септември за възможен момент, в който ще е затворена клиниката, плюс-минус някакви дни.
Поздрави!
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #569 -: Юни 18, 2009, 15:03:11 pm »
Май и тогава не почиват тези хора.
На 28 август бях на преглед там.На 8 септември ми беше блокажа и се почна процедурата.


Д-р Стаменов,обичаме ви!
неуспе6но ин витро в чужбина
« Отговор #570 -: Юли 02, 2009, 16:24:28 pm »
здравеите! казвам се нели и съм нова тук. преди седмица се завърнах от 4ужбина, с неуспе6ен опит за ин витро. останах много разо4арована, сега желая да опитам тук в България ,но нямам никаква информациа. насо4ила съм се към д-р Стаменов клиника "НАДЕЖДА".може ли някои да ми даде актуални цени за ин витро, с лекарствата дори и преблизителни. още ме интересува колко време се из4аква м/у 2 ин витро опита, и последен въпрос. колко време се 4ака за ин витро в клиника "НАДЕЖДА" при д-р Стаменов?
Благодаря предварително и успех на вси4ки
*

    Zai

  • ****
  • 955
  • Вкъщи сме вече 4 заека!
Re: не успешно ин витро в 4ужбина
« Отговор #571 -: Юли 02, 2009, 16:33:10 pm »
здравеите! казвам се нели и съм нова тук. преди седмица се завърнах от 4ужбина, с неуспе6ен опит за ин витро. останах много разо4арована, сега желая да опитам тук в България ,но нямам никаква информациа. насо4ила съм се към д-р Стаменов клиника "НАДЕЖДА".може ли някои да ми даде актуални цени за ин витро, с лекарствата дори и преблизителни. още ме интересува колко време се из4аква м/у 2 ин витро опита, и последен въпрос. колко време се 4ака за ин витро в клиника "НАДЕЖДА" при д-р Стаменов?
Благодаря предварително и успех на вси4ки

През май тази година, записваха за първичен преглед при Стаменов за октомрви догодина.

 
Спермограма - задължително с морфология по Крюгер и САМО в клиника по репродуктивна медицина!
*
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #572 -: Юли 02, 2009, 16:59:45 pm »
Единия опит ми излезе  около 5000,а другия- около 4000 лв(+ - 200-250 лв).Първия опит започнахме веднага след като направихме необходимите изследвания.Друг е въпроса,че се чака доста за първо посещение.Втория опит започнахме на третия цикъл след неуспешния.
Успех!
*

    gostttt

Re: неуспе6но ин витро в чужбина
« Отговор #573 -: Юли 02, 2009, 20:21:37 pm »
колко време се 4ака за ин витро в клиника "НАДЕЖДА" при д-р Стаменов?

За първичен преглед се чака около 1.5г а за инвитро добави още известно време за необходими изследвания,това не е пазар да идеш и да си поръчаш процедура..
*
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #574 -: Юли 03, 2009, 13:40:41 pm »
Славка,преди време и аз бях от пациентите на тази клиника,но се отказах именно поради тази причина.Постоянните разправии за час и безскрайното чакане .Вече съм си решила проблема,просто смених клиниката :D
Ако искаш пробвай на този ............,понякога тук съм успявала да получа внимание.Успех ти желая и дано много скоро мечтата ти да се сбъдне! :D


Момичета, моля, не публикувайте личните телефони на служителите в клиниката!

little_rabbit

Чак сега видях това.
Рали,поправи ме ако греша,но аз си мисля, че телефона който дадох е на секретарките,а не личен.На този тел. съм се обаждала много пъти и просто исках да помогна.Сори за което :oops:
*
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #575 -: Юли 04, 2009, 15:18:53 pm »
eto,че сега аз съм от леко иззнервените девойки.Правихме хистеро,цветна снимка и миналата седмица решихмеда пробваме на естесен цикъл.Бяхме заедно с мъжлето при доктора.Той ми каза щом спра да кървя/имах такова цял месец от диферелина/ да се обадя да запиша час и да почваме.Ето че днес ми е ве4е девети ден и до доктора не мога да се докопая.Майще отида на място.Първо секретарките ме нарекоха лъжкиня,защото ето че искането ми на час било съвпаднало точно с пътуването на доктора...та аз съм лъжкиня,защото казах че ми е казано да си запиша час...ииии после като звъннах вчера на тел на док ми вдигна секретарка и ми каза че ще предаде и ще звънне а уви още няма резултат..............................................................................

  не може човек да не се ядосва,а пък лично аз да кажа ,че съжалявам двойките от другите градове ,ще е меко казано
*
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #576 -: Юли 04, 2009, 17:52:03 pm »
Повече от седем месеца съм пациентка на д-р Стаменов,винаги съм си записвала час за деня, в който ме е искал там. Вярно е,че не винаги от първото прозвъняване, но с малко повече упоритост съм успявала :wink:.

Дидон, и това ми се е случвало,но им напомнях за себе си сутрин и вечер  :)

Вчера бях в клиниката на преглед и лично доктора ми каза, че има нови графици,които ще облекчат приема и ще сложат в ред нещата :)
 
*
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #577 -: Юли 05, 2009, 00:34:31 am »


Вчера бях в клиниката на преглед и лично доктора ми каза, че има нови графици,които ще облекчат приема и ще сложат в ред нещата :)
 
еййй това е страхотно , дано да е реално!
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #578 -: Юли 05, 2009, 01:14:18 am »


Вчера бях в клиниката на преглед и лично доктора ми каза, че има нови графици,които ще облекчат приема и ще сложат в ред нещата :)
 
[/quote]
meci73,аз се обаждах вчера в клиниката да си запиша час за следващата седмица,док ми каза да отида на преглед след като ми свърши цикъла /след неуспешно ин витро съм/ .Секретарката ми записа името и телефона и каза че след като говори с док ще ми се обад,но уви.Аз съм от София и мисля след понеделник да отида в клиниката да видя дали ще ми запишат час.Дано е истина това за облекчените графици,защото е много изнервящо да се опитваме да се докопаме за час.
*
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #579 -: Юли 05, 2009, 13:23:23 pm »
Предстои ми да правя първо ин витро в  клиниката и имам въпрос.Трябва ли да имам направена преди това микробиология и цитонамазка, и ако да, те ли трябва да ми ги назначат?На 06.07.имах записан час за преглед, на който щях да питам за някои неща, но вчера ми се обадиха , че ми го отменят, да отивам направо за процедурата.
« Последна редакция: Юли 05, 2009, 13:48:51 pm от ketti »