0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #540 -: Юни 14, 2009, 22:49:41 pm »
Аз есента правих ИКСИ  на естествен цикъл и мисля,че пак толкова излезна.


“Не се заблуждавай, че щом някой се опитва да те утеши, той живее безметежно сред простите и нежни думи, които понякога ти помагат. В живота му има много трудности и тъга, далеч надхвърлящи твоите. Как иначе би намерил подобни думи!?!" Райнер Мария Рилке
*
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #541 -: Юни 14, 2009, 23:15:57 pm »
Утре следобяд ще правя ЦС в клиниката, но докторът не ме предупреди да не ям и пия. Нали с упойка правят снимките в Малинов??? Колко време преди снимката не трябва да съм яла?
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
*
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #542 -: Юни 14, 2009, 23:28:44 pm »
Утре следобяд ще правя ЦС в клиниката, но докторът не ме предупреди да не ям и пия. Нали с упойка правят снимките в Малинов??? Колко време преди снимката не трябва да съм яла?
Правят ги с упойка ако си поискаш, но това мисля че се казва при записването. Щом си следобяд ми се струва че няма да са ти предвидили упойка, не е нужно да не ядеш и пиеш.
*
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #543 -: Юни 14, 2009, 23:33:14 pm »
Благодаря, Pop4o, дано не боли. За следващата поне ще знам, че трябва да си искам упойка...
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
*
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #544 -: Юни 14, 2009, 23:38:39 pm »
Не ти ли предписаха свещички? Аз правих там, без упойка, но вечерта преди снимката трябваше да си сложа 1 свещичка Профенид 100, на сутринта още 1 и щом снимаката е след обяд - 1 преди снимакта. Действието им е около 6 ч. Късмет и дано да са хубави резултатите!  :D
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #545 -: Юни 15, 2009, 00:13:07 am »
Свещички профенид си купих. Ако стане земетресение утре по обяд - от мен ще да е :lol:. Хайде успешен да е денят за всички утре.
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #546 -: Юни 15, 2009, 11:58:45 am »
eterna, не се притеснявай! Боли, но се преживява - мен лично ме боля далеч по-малко и по-кратко, отколкото при хидротубацията. Гледай да си хапнала и да си пила кафе, да не ти падне кръвното. Стискам палци резултатът да е ок!
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #547 -: Юни 15, 2009, 22:01:23 pm »
cambozzola, перфектен е резултатът - тръби си нямам, ама никакви :). Наистина не ме боля, сега чак се чудя, защо правят снимките с  упойка. Само да се шашка народът. :)
Пуснах си имунология. Замразихме и ценен материал :wink: Много любезни хора работят в тая клиника.
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #548 -: Юни 15, 2009, 22:22:51 pm »
cambozzola, перфектен е резултатът - тръби си нямам, ама никакви :)
Извинявай ако нещо пропускам, но как така нямаш тръби ? Ако си го знаела преди това - защо са ти правили тест за проходимост ? А ако контраста не е навлязъл в тръбите - няма как и да усетиш болка ...
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #549 -: Юни 15, 2009, 23:06:20 pm »
cambozzola, перфектен е резултатът - тръби си нямам, ама никакви :)
Извинявай ако нещо пропускам, но как така нямаш тръби ? Ако си го знаела преди това - защо са ти правили тест за проходимост ? А ако контраста не е навлязъл в тръбите - няма как и да усетиш болка ...
Снимката я правихме за да разберем дали са клампирани тръбите добре. Така няма опасност от хидросалпинкс. Възможно е и за това да не ме е боляло.
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #550 -: Юни 15, 2009, 23:07:26 pm »
Е, вероятно затова е  нямало болка ..
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #551 -: Юни 15, 2009, 23:19:13 pm »
Етерна,много се радвам за добрия резултат  :balk_602:
Няма значение колко бавно вървиш, стига да не се отказваш от пътя си!

Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #552 -: Юни 15, 2009, 23:44:11 pm »
Здравейте,момичета.Искам да ви попитам-с какви медикаменти се прави стимулацията в клиниката?Днес ми поставиха Лукрин и сега ще чакам 3.07 за да започнем стимулацията.Но ме интересува с какво се прави стимулацията,за да мога да потърся лекарствата? :oops:
*
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #553 -: Юни 15, 2009, 23:46:38 pm »
oxet1, при всеки с различни лекарства, трябвало е да попиташ.
Може и да не търсиш лекарства, а да ги вземаш от клиниката.
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #554 -: Юни 16, 2009, 00:00:27 am »
Да,май трябваше да попитам :(.Благодаря ти за бързия отговор
*
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #555 -: Юни 16, 2009, 01:27:52 am »
oxet1, 03.07 кой ден от цикъла ти е?
Питам, защото и аз съм по дълъг протокол, и съм си направила някаква сметка, че на 21-я ден като отида(25.06), после започвам от 1-я ден(02.07). Но това са си само мои сметки, ще видим какво ще каже доктора като отида.
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #556 -: Юни 16, 2009, 09:23:41 am »
oxet1  по-добре ги вземи от клиниката, защото ти предварително незнаеш колко ампули ще ти трябват, а и те по време на стимулацията могат да променят или добавят друго лекарство. Така в последния момент ще ти се налага да търсиш лекарства. В клиниката цените са като на аптеките, а може и малко по-ниски. Това е моя съвет.
*
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #557 -: Юни 16, 2009, 11:17:43 am »
Етерна,много се радвам за добрия резултат  :balk_602:
osi_9 Ще направим ние един бебешки отбор...само почакай да видиш...
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #558 -: Юни 16, 2009, 16:30:46 pm »
Madlen Според мен не си прави планове остави това на док.На мен след блукажа с лукрин ме викат след 14 дни независимо кой ден от цикала ми е и тогава след преглед ако всичко е ок ще започна със стимулацията
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #559 -: Юни 16, 2009, 16:37:38 pm »
Да си отговоря на въпроса  :D ИКСИ на ЕЦ е 950 лв.