0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #520 -: Юни 12, 2009, 01:11:14 am »
....aaaaа аз това с уведомяването по телефона много много не го обичам.Не че не ми се обадиха,но със закъснение и то след "меко " скандалче  очи в очи.В деня преди хистероскопията / оперативна/,звънкам аз да питам дали да свалям лака от ноктите,а те ми викат,че изобщо не съм имала час за такава.Била съм някаква си N-та резерва,ако някой се откаже.Няма да влизам в пдробности,че изобщо не ни беше такава уговорката.Два пъти съм ходила лично ,преди диферелина също птах и те потвърдиха...

 както и да е,а тези които ги наричате сестри,всъщност самата главна ми каза,че не са с мед образование...
 извинявам се за тона,ама при такъв доктор,тез девойки,на които основното задължение им е перфектна координация,...мииии моля ги да си я вършат
*
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #521 -: Юни 12, 2009, 01:19:55 am »
Да си призная и при мен  е така редовно, но не исках да го споделям, защото знам , че часове наистина няма, а и не съм само аз така.Зависи, обаче на коя секретарка ще попаднеш.Едно от "премеждията" с по-възрастната госпожа.Док.казва, че след десет дни трябва да ме прегледа, тя естествено, на място ми казва, че не може в близките месеци/това беше след първичния ми преглед/.Обадих се на моя близка, която е по-стар пациент там, да ми каже какво да правя, тя отговари да настоявам.Върнах се и пак същия отговор.Стана ми кофти не за друго, ами защото за този час бях чакала повече от година и изведнъж след прегледа, "ела след два-три месеца".За мое очудване, след като излязох от клиниката, започнах да набирам от мобилния, отговори ми друга секретарка, която ми записа час, за тогава, за когато ми е казал д-р Стаменов.
« Последна редакция: Юни 12, 2009, 01:36:10 am от ketti »
*
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #522 -: Юни 12, 2009, 01:25:00 am »
Мили дами, хайде малко по-леко, че както сте се засилили........и мен ме бяха пропуснали веднъж от претоварване, но веднага се коригираха. Другото което съм забелязала е да ме прощавате ама хора без подход и незнаещи точно как  да формулират това, което искат.
Някой питаше за цветни снимки, Сигридов прави и то добре.Лека вечер и успех Ви желая

« Последна редакция: Юни 12, 2009, 01:56:32 am от shanoar »
*
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #523 -: Юни 12, 2009, 01:33:42 am »
.... ама хора без подход и незнаещи точно как да да формулират това, което искат.
А как точно да формулирам, че доктора казва, запиши си час за след 10 дни, трябва да те прегледам  и аз точно това казвам.Сподели моля те, ти как си формулираш това, което искаш.
*
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #524 -: Юни 12, 2009, 01:49:27 am »
Ами 100 пъти ви казаха и другите момичета,като излезете от кабинета,веднага си запишете час
А няма часове,защото всички искат да са при д-р Стаменов,тоя човек да не е шесторъкия Шива!
Аз лично съм виждала за какво става въпрос в графика - за 1 записан час от една пациентка,за същия час чакат още 5 жени,какавото могат правят жените от регистратурата.До колко часа искате да преглежда д-р Стаменов - до посред 1 часа през нощта?
Разберете ,че понякога няма физическата възможност да ви вместят в графика А самият доктор в повечето случаи не знае колко жени има записани за преглед на следващия ден,колко има записани за лапаро,за пункции,за трансфери,за хистероскопии,за биопсии.
Айде малко помислете преди да се оплаквате!Пък в крайна сметка като не сте доволни,сменете клиниката!
« Последна редакция: Юни 12, 2009, 01:51:24 am от me4kata »
*
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #525 -: Юни 12, 2009, 01:54:33 am »
В полемики няма да влизам, но от метода" напред с рогата" няма особена полза. Бъдете по толерантни, Мечката го е казала  добре.
*
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #526 -: Юни 12, 2009, 02:03:14 am »
Ами 100 пъти ви казаха и другите момичета,като излезете от кабинета,веднага си запишете час
Разберете ,че понякога няма физическата възможност да ви вместят в графика

Мече, аз не нападам д-р Стаменов, прочети по-нагоре.Не нападам никой от тази клиника, само казвам че, понякога е по-лесно да си запишеш час по телефона, отколкото да влезеш лично при секретарките/пак съм го писала по-горе/.Не искам да става интрига, относно доктора, далеч съм от това, говорим за съвсем други неща.И за графика съм наясно, но не мога да си обясня, как на място не става, а след пет минути по телефона стана.
*
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #527 -: Юни 12, 2009, 02:08:57 am »
Мене това не ме учудва въобще Кетти, но аз също работя с хора и знам, че след  минутка ситуацията може да е коренно различна, може би в това е отговора.
*
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #528 -: Юни 12, 2009, 02:15:16 am »
Защото може някоя жена да се е отказала минути преди ти да се обадиш.Аз например отказах един час за края на май и един за 2 юни и предполагам,че веднага са ми намерили заместничка :lol:
Търпение и спокойствие ,това му е цаката.

Кети,
не визирам лично теб.Написах по-горния си пост,защото дали ще е в тази или в друга тема,само се мрънка за часовете и само за часовете.
« Последна редакция: Юни 12, 2009, 02:19:49 am от me4kata »
*
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #529 -: Юни 12, 2009, 02:23:34 am »
 :balk_602: Съгласна съм.Все пак съм отскоро там и все още не мога да им свикна /на секретарките де/  :lol:
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #530 -: Юни 12, 2009, 13:23:26 pm »
Момичета знаете ли дали можем да направим спермограма в сьботен ден дали работи лабораторията?
*
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #531 -: Юни 12, 2009, 13:31:05 pm »
Момичета знаете ли дали можем да направим спермограма в сьботен ден дали работи лабораторията?

Да, и в неделя също работят. Мисля, че от 8ч.
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #532 -: Юни 12, 2009, 13:41:45 pm »
За спермограмите трябва предварителна уговорка за почивните дни.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #533 -: Юни 12, 2009, 13:50:16 pm »
Момичета знаете ли дали можем да направим спермограма в сьботен ден дали работи лабораторията?
и според мен е най-добре да се обадиш в клиниката и да си запишете час за спермограма , за да не се разхождате напразно...
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #534 -: Юни 12, 2009, 13:51:01 pm »
Момичета, които сте пациентки на д-р Стаменов
има ли сред вас такива, които идват от центъра на Владимиров?
Интересува ме има ли разлика успеваемостта на двете клиники при инвитро?
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #535 -: Юни 12, 2009, 14:17:21 pm »
БЛАГОДАРЯ ЗА БЬРЗИЯ ОТГОВОР. :balk_21: :balk_21: :balk_21: :balk_122:
*

    валя99

Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #536 -: Юни 12, 2009, 14:20:31 pm »
ЗДРАВЕЙТЕ НА ВСИЧКИ!ЗА ПЪРВИ ПЪТ СЕ РЕГИСТРИРАМ И ИЗОБЩТО СЕ ОСМЕЛЯВАМ ДА ПИША.КАЗВАМ СЕ ВАЛЕРИЯ,ИМАМ ДЪЩТЕРЯ НА 12г.НИКОГА НЕ СЪМ ДОПУСКАЛА ЧЕ ЩЕ ИМАМ ПРОБЛЕМ ПРИ ВТОРАТА МИ БРЕМЕНОСТ.ОТ 2007 ЯНУАРИ ЗАПОЧНАХМЕ С ОПИТИТЕ.ОКАЗА СЕ ЧЕ ИМАМ ХЛАМИДИЯ.ПОСЛЕДВА ЛЕЧЕНИЕ.СЛЕД ТОВА МИ КАЗАХА ЧЕ ИМАМ ЗАПУШЕНА ИЗЦЯЛО ЛЯВА ТРЪБА И ЧАСТИЧНА ПРОВОДИМОСТ НА ДЯСНАТА.ТОВА СЕ УСТАНОВЯВА В КЛИНИКАНА НА ЩЕРЕВ(няма значение при кои лекар).ЗАДАВАМ ВЪПРОС НА ЛЕКАРЯ;НЕ МОЖЕ ЛИ ПО ОПЕРАТИВЕН ПЪТ ДА СЕ ПРЕМАХНАТ СРАСТВАНИЯТА?НА КОЕТО МИ БЕШЕ ОТГОВОРЕНО ЧЕ ЗАЩТО ДА ГУБИМ ВРЕМЕ ЧЕ ПОЛЗА ГОЛЯМА НЯМА ОТ ТЕЗИ ОПЕРАЦИИ И ПО ДОБРЕ ДА ЗАПОЧНЕМ ИНВИТРО ЧЕ ВСЕ ПАК СЪМ НА 32 И ЗАЩТО ДА ПРОТАКАМЕ.СЕПТЕМВРИ 2008 МИ БЕШЕ ПЪРВОТО ИНВИТРО НЕОСПЕШНО ЕСТЕСТВЕНО.НИКАКВО ВНИМАНИЕ НЕ ПОЛУЧИХ ОТ ТАЗИ КЛИНИКА.ТАМ Е МЕЛНИЦА ЗА ПАРИ.НИКАКВИ ПО СПЕЦИАЛНИ ИСЛЕДВАНИЯ НЕ МИ БЯХА НАПРАВЕНИ.НАПРАВО ИНВИТРО.ПРЕДИ МЕСЕЦ СМЕНИХ ЛЕКАРЯ И ТОЙ НЕДОУМЯВА КАК ПРИ ПОЛОЖЕНИЕ ЧЕ ИМАМ ВЪЗПАЛИТЕЛЕН ПРЦЕС(след като имаш сраствания това е проблем който трябва да бъде отсранен)МИ Е НАПРАВЕНО ИНВИТРО СЛЕД КАТО ПОЧТИ НЯМА ШАНС ТО ДА БЪДЕ УСПЕШНО.КАЗА ЧЕ ТРЯБВА ДА МИ СЕ НАПРАВИ ЛАПРОСКОПИЯ И АКО НЕ СА ТОЛКОВА ЗЛЕ ДА СЕ НАПРАВИ ПЛАСТИКА АКО НЕ ДА СЕ ПРЕМАХНАТ.ВЪВ СРЯДА МИ БЕШЕ НАПРАВЕНА ЛАПАРОСКОПИЯТА И ДВАТЕ ТРЪБИ СА МИ ПРЕМАХНАТИ БИЛИ МНОГО ЗЛЕ И СЕГА МИ КАЗА ЧЕ ШАНСОВЕТЕ ЗА ИНВИТРО СА МНОГО ПО ГОЛЕМИ ЗАЩТОТО БИЛ ПРЕМАХНАТ ТОЗИ ВЪЗПАЛИТЕЛЕН ПРОЦЕС И ЧЕ ПРОСТО СА СЕ ПОДИГРАЛИ С МЕН.ВЕЧЕ СЕ ОБЪРКАХ ТОТАЛНО И НЕ ЗНАМ КАКВО ДА МИСЛЯ.ИМАМ ЧУВСТВОТО ЧЕ ВСЕКИ ЛЕКАР ТИ КАЗВА РАЗЛИЧНИ НЕЩТА.ЗАБРАВИХ ДА КАЖА ЧЕ ЯНУАРИ ЗВЪНАХ В КЛИНИКАТА НА СТАМЕНОВ И МИ ЗАПИСАХА ЧАС ЗА ФЕВРУАРИ 2010.МОЛЯ ВИ АКО НЯКОИ ОТ ВАС СЕ Е СБЛЪСКВАЛ СЪС СЪЩТИЯТ ПРОБЛЕМ ИЛИ МОЖЕ ДА ИСКАЖЕ МНЕНИЕ НЕКА ГО НАПРАВИ.ЩЕ СЪМ МНОГО БЛАГОДАРНА!!!
*
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #537 -: Юни 12, 2009, 14:51:49 pm »
Валя , това че са ти махнали тръбите при положение че имаш хидросалпингс само ще ти помогне. Не се безпокой! Действайте и не се отказвайте , дано следващият опит да е успешен!
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #538 -: Юни 12, 2009, 22:19:18 pm »
Geritta2002, на този въпрос никой не може да ти отговори.
Валя, пиши с малки букви.
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #539 -: Юни 14, 2009, 14:39:18 pm »
Здравейте!
Някой знае ли колко струва ИКСИ на ЕЦ, знам, че ин витро на ЕЦ е 950, но се питам и ИКСИ ли струва толко.