0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Моля за сьвет пациенките на др.Стаменов за сьвет.
« Отговор #500 -: Юни 11, 2009, 00:50:43 am »
Здравейте момичета моля помогнете с вашия опит при др Стаменов.Ходих на преглед пьрвичен при док.09.06.09г. Всико мина добре с изключение на закаснението от 4часа с часовете за преглед док е наистина ангел и си заслужаваше чакането тои ми каза че трябва да отида след седмица пак на преглед и тогава ще решим какво да правим каза да се обада да си запиша час аз го попитах дали ще има проблем с часовете и доли ще ме запишат то ми отговори кажи им че аз сьм ти казал да те запишат и няма да имаш проблем.Днес звьнях в клиниката и се обади някаква сестра аз се преставих казах и че док. Стаменов ми е казал да запиша час за другата седмица а в момента в който тя чу че искам да запиша час ми се развика каза че няма свободни часове и по никакьв начин неможе да ме запише аз и повторих казаното ми от док.но тя не спря да ми крещи че док.е много ангажиран и няма вьзможност да ме прегледа този месец.Тази жена ме накара да се чуствам виновна затова че искам да  си запиша час такьв ужас не бях преживяла досега но вьпреки всико аз я изтьрпях и я помолих да ме изслуша и че док.ми е открил киста и иска да изчака да ми свьрши цикьла за да реши как ще процедира нататьк с мен но тя ми отговори че 90 момичета са в момента на стимулация на всеки 5минути и че след това док. ще ходи на конгрес и незнаела дали вообще ще може да ме прегледа след това каза да и кажа името си и тя щяла да разговара другата седмица с него и евентоално ще ми се обадат.Но всико това ми прозвуча като( аиде гледаи си работата( образно казано.Немога да разбера док.е човека които ще ме лекува и е прчценил кога да отида а тя неиска да ми запише час .Много ми е притеснено незнам какво да направя МОлЯ ЗА СЬВЕТ извинявам се за дьлгия постинг никой никога не се е дьржал толкова зле с мен тази жена беше полудяла. :balk_145: :balk_159: :balk_146: :blowingdust2: :blowingdust:Благодаря на всички предварително.Дали някой е имал подобен проблем ?
*
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #501 -: Юни 11, 2009, 01:02:22 am »
Жената, която записва часове си е доста особена, и по телефона се държи много неприятно.
В конкретната ситуация не знам какво може да направиш, но за по натам бих те посъветвала след като излезеш от кабинета и веднага отиваш за час.
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #502 -: Юни 11, 2009, 01:07:19 am »
Това, което ти се е случило е наистина ужасно. Много мразя така. Както се казва "царя дава, пъдаря не дава" ... Чак на мен ми докривя. Ама, че история .. Единственото, което на мен ми идва на ум е да се обадиш ПАК !!! Това си ти, това е твоето здраве ... Дано уцелиш друга сестра или пък, ако е пак тя да е в по-добро настроение. Опитай се по някакъв начин да й кажеш, че все пак не е редно да имаш уговорка, която именно тя трябва да провали. Ако и това не стане - не може ли да идеш на място и да чакаш да се покаже от някъде лекаря ? Или друго за което се сещам е да намериш личния му телефон и да говориш с него ... Сигурна съм, че момичетата, които са правили процедури при него ще имат номера на мобилния му ...
 Успех и пиши как се е разрешил случая.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #503 -: Юни 11, 2009, 01:18:26 am »
Slavka и аз имах подобен проблем с едната сестра и то няколко пъти - по-възрастна и дръпната.Док ми беше казал да запиша час за 10-11 ден,но тя ми се развика,че нямало часове и ми записа за 18-ти ден.Отидох и нямаше смисъл загубих и неговото и моето време. Най-добре е да ходиш на място да записваш часове. Много е досадно,но върши работа.Обаче,ако не си от СОфия е сложно. За чакането - винаги има огромно закъснение и е страхотна лудница. Трябва да се въоръжиш с много търпение.

Успех и не се стресирай толкова от подобни ситуации. Всички в клиниката са пренатоварени и сигурно затова избиват нерви. 

Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #504 -: Юни 11, 2009, 02:05:56 am »
Благодаря ви момичета.Знаете ли др.Стаменов в кой дни преглежда на кабинет и от колко часа и каде се записват часовете в клиниката защото аз си трьгнах от там вчера в 21ч и доло кадето платих беше един мьж но невидях сестри ? Хиляди благодарности.
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #505 -: Юни 11, 2009, 02:46:39 am »
Д-р Стаменов преглежда всеки ден и по всяко време. По принцип в сряда и петък преглежда д-р Персенска, но и в тези дни док е там.
Часовете се записват при секретарките, от асансьора вляво е чакалнята, зад щорите е офисаа.
Успех!
*
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #506 -: Юни 11, 2009, 07:10:41 am »
 Славка,преди време и аз бях от пациентите на тази клиника,но се отказах именно поради тази причина.Постоянните разправии за час и безскрайното чакане .Вече съм си решила проблема,просто смених клиниката :D
Ако искаш пробвай на този ............,понякога тук съм успявала да получа внимание.Успех ти желая и дано много скоро мечтата ти да се сбъдне! :D


Момичета, моля, не публикувайте личните телефони на служителите в клиниката!

little_rabbit
« Последна редакция: Юни 12, 2009, 22:50:18 pm от little_rabbit »
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #507 -: Юни 11, 2009, 13:59:16 pm »
Момичета най-добре е след като ви мине прегледа веднага да си запишете час за който ден ви е казал док.Аз никога не съм имала проблем,смятам приблизително датата на м.и винаги са ме вмествали.Виж по телефона работата е трудна.Успех и само положителни емоций. :D
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #508 -: Юни 11, 2009, 14:42:50 pm »
И аз никога не съм имала проблеми за записване на часовете дори и със възрастната жена,просто трябва на място да става,а по тел се обаждам когато съм си записала час но той не съвпада и ги моля да ми го преместят за когато трябва.

*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #509 -: Юни 11, 2009, 19:04:20 pm »
Клиниката няма да работи от 26.06. до началото на юли, не разбрах коя дата беше.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #510 -: Юни 11, 2009, 19:31:14 pm »
до 2 юЛи, на 3 са на работа  :oops:
« Последна редакция: Юни 11, 2009, 19:43:35 pm от mira_mimi »
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #511 -: Юни 11, 2009, 19:32:47 pm »
  юли  :D


“Не се заблуждавай, че щом някой се опитва да те утеши, той живее безметежно сред простите и нежни думи, които понякога ти помагат. В живота му има много трудности и тъга, далеч надхвърлящи твоите. Как иначе би намерил подобни думи!?!" Райнер Мария Рилке
*
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #512 -: Юни 11, 2009, 19:50:01 pm »
Съвсем ли няма да работи клиниката от 27?
На мен и двамата лекари ми казаха че ще има кой да преглежда и да си записвам час.
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #513 -: Юни 11, 2009, 19:57:33 pm »
Щом са ти казали ,записвай си .Мисля ,че четох някъде из темите ,че д-р Сигридов ще преглежда.


“Не се заблуждавай, че щом някой се опитва да те утеши, той живее безметежно сред простите и нежни думи, които понякога ти помагат. В живота му има много трудности и тъга, далеч надхвърлящи твоите. Как иначе би намерил подобни думи!?!" Райнер Мария Рилке
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #514 -: Юни 11, 2009, 21:11:59 pm »
Slavka и аз имах подобен проблем с едната сестра и то няколко пъти - по-възрастна и дръпната.Док ми беше казал да запиша час за 10-11 ден,но тя ми се развика,че нямало часове и ми записа за 18-ти ден.Отидох и нямаше смисъл загубих и неговото и моето време. Най-добре е да ходиш на място да записваш часове. Много е досадно,но върши работа.Обаче,ако не си от СОфия е сложно. За чакането - винаги има огромно закъснение и е страхотна лудница. Трябва да се въоръжиш с много търпение.

Успех и не се стресирай толкова от подобни ситуации. Всички в клиниката са пренатоварени и сигурно затова избиват нерви. 

И на нас не ни е лесно все пак... и аз съм имала проблеми с по-възрастната секретарка - единия месец няма часове.. другия месец не работели.. най-накрая като пак ми казаха, че нямало час от днес за утре, казах, че ще се обадя на спешния да питам лично докторите как да отида на 2ри ден, като въобще не мога да си запиша час... веднага ми даде час... без коментар... пробвайте го и вие!
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #515 -: Юни 11, 2009, 21:15:59 pm »
Момичета, а д-р Сигридов дали прави цветни снимки? Чакам цикъл и ще записвам час за ЦС, но ако Стаменов и Персенска отсъстват, Сигридов дали прави?
*
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #516 -: Юни 11, 2009, 21:20:34 pm »
Момичета, а д-р Сигридов дали прави цветни снимки? Чакам цикъл и ще записвам час за ЦС, но ако Стаменов и Персенска отсъстват, Сигридов дали прави?
Прави, но май само като няма кой друг, часове само за него не знам дали записват.
*
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #517 -: Юни 11, 2009, 21:50:39 pm »
На мен ми бяха казали,че от 26 юни до 2 юли включ. целият 4-ти етаж ще бъде затворен.
Тази информация я имам от една от сестрите,но инфото ми е от 1 юни,сега може нещо друго да са измислили.
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #518 -: Юни 11, 2009, 22:47:36 pm »
На мен ми бяха казали,че от 26 юни до 2 юли включ. целият 4-ти етаж ще бъде затворен.
Тази информация я имам от една от сестрите,но инфото ми е от 1 юни,сега може нещо друго да са измислили.
така е. отиват на семинар.  :)
никога не отстъпвай на принципите си!
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #519 -: Юни 11, 2009, 23:47:50 pm »
Здравейте момичета днес се обадих в клиниката кьм 9ч обади се друга секретарка но определено не беше сьщата но и тя започна да ме увещава че няма как да ми се запише час но в този случаи процедирали с уведомяване на док. ден преди часа които искам и ако той кажел тогава ще ме уведомат по телефона стана ми ясно че това е измькване от тяхна страна.След това се обадих на един познат и го помолих да отиде в клиниката и да потьрси док.и да го запознае с случващото се.Той ми се обади от клиниката в 17 30ч и ми каза че в момента е при секр.и да и обясна какво ми трябва но гласьт не беше на нито една от предните секр. обясних и че док е казал да ми запишат час за 19или 20юни и тя ми каза че за 20 може да ме запише в 19ч тогава има свободен час.ВИЕ МИЛИ ДАМИ КАК БИХТЕ КОМЕНТИРАЛИ СЛУЧИЛОТО СЕ?КАК В ЕДИН МОМЕНТ ХИЛЯДИ ЛЬЖИ ЧЕ НЯМА ЧАСОВЕ А СЛЕД ТОВА ЧАС БЕЗ ПРОБЛЕМ.БЛАГОДАРЯ НА ВАС МОМИЧЕТАТА КОИТО МЕ ОКОРАЖИХТЕ И МЕ ПОДКРЕПИХТЕ! :youwoman: osi_9 БЛАГОДАРЯ :balk_104: :balk_21: :balk_21: :balk_21: :balk_46: :balk_47: :balk_64:


...................................................................


И аз докато бях в клиниката ги чух че на 26юни летат на конгрез и до 2юли док.Стаменов няма да преглежда.




До два часа след публикуването на поста си можеш да го редактираш.
« Последна редакция: Юни 12, 2009, 00:07:14 am от Pesheck »