0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Инвитро при Д-р Стаменов
« Отговор #460 -: Май 26, 2009, 00:54:10 am »
Mira , успех мила!  :bighug:
*
Re: Инвитро при Д-р Стаменов
« Отговор #461 -: Май 26, 2009, 02:36:36 am »
Крайно време е и нашата тема да се раздвижи,я ги вижте "варненки" какви са първенци  :lol:
Роси,Мира, успех момичета!!!!!!!!!
Пожелавам ви успешна стимулация и положителни тестчета!


                              :wave:
*
Аз преди месец питах д-р Персенска кога ще почиват, тя ми отговори, че Юли няма да работят 10дни, а август ще работят. Ако имате по-актуална информация от мен -пишете!
*
Аз преди месец питах д-р Персенска кога ще почиват, тя ми отговори, че Юли няма да работят 10дни, а август ще работят. Ако имате по-актуална информация от мен -пишете!
аз бях разбрала ,че няма да ги има през юни , но явно ще са там , защото започваме на 2.06.
Доколото знам клиниката затваря август до средата на септември!
В края на юни има някакъв симпозиум, на който ще ходят - след 27-ми някъде.
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*
Аз преди месец питах д-р Персенска кога ще почиват, тя ми отговори, че Юли няма да работят 10дни, а август ще работят. Ако имате по-актуална информация от мен -пишете!
Meri, сигурна ли си за август?
Re: Инвитро при Д-р Стаменов
« Отговор #466 -: Май 26, 2009, 16:48:45 pm »
Благодаря ви момичета за бързите отговори,мислех че съм си изтрила въпроса :oops:,защото малко тъпо от моя страна,но исках така информативно да попитам,аз съм в процес на втори опит,и от срещата ми с други момичета,правили доста опити преди на друго място, сега са в клиниката за поредните си опити.Та исках така просто да питам,а и се надявам да не ми се налага следващ,до колко стига при д-р Стаменов успеваемостта.Аз правих пункция днес с един фоликул,с кусмет ,божия помощ и стиснали палци,се надявам да имам успех.Успех на всички момичета.
Момичета, когато трябва да говорите лично с д-р Стаменов, кое време на деня е най-подходящо? Имам предвид, че мобилния му е на гласова поща /което е разбираемо/,но предполагам, че е така целия ден, защото преглежда.
« Последна редакция: Май 26, 2009, 18:31:23 pm от alia_alia »
*
Вечерта към 19 ч. вдига той тел.си.
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Инвитро при Д-р Стаменов
« Отговор #469 -: Май 26, 2009, 22:41:08 pm »
Малкод, много стиснати палци и късмет мила. :)
никога не отстъпвай на принципите си!
Re: Инвитро при Д-р Стаменов
« Отговор #470 -: Май 26, 2009, 22:45:52 pm »
 :crossfingers: :crossfingers: malkod всичко да е наред.Ти на ЕЦ ли си?Аз утре съм на поредния преглед на ЕЦ да видим дали продължавам.mira_mimi това първи опит ли ще ти е на ЕЦ с лека стимулация,защото док и при мен иска да направим следващия с лека стимулация ние досега сме само на напълно ЕЦ?
*
Вечерта към 19 ч. вдига той тел.си.
този , който е изложен в залата за чакащи ли е GSM-а ?
Re: Инвитро при Д-р Стаменов
« Отговор #472 -: Май 27, 2009, 00:46:07 am »
Благодаря ви момичета.УСПЕХ на всички .Радост,не съм на ЕЦ,със стимулация бях.
*
Аз преди месец питах д-р Персенска кога ще почиват, тя ми отговори, че Юли няма да работят 10дни, а август ще работят. Ако имате по-актуална информация от мен -пишете!
Meri, сигурна ли си за август?

Така ми каза д-р Персенска, аз я питах във връзка със започване на процедура през лятото. За прегледите може да е различно, може да не приемат през август, незнам.......
« Последна редакция: Май 27, 2009, 11:19:44 am от mery I »
*
 Момичета, сляхме две идентични теми - едната от АРТ-а, другата беше тук. Може да има леко разминаване на постовете.
 Направихме го за ваше удобство, за да не се разпилявате на няколко места.

Желая ви успешнш процедури!
Вечерта към 19 ч. вдига той тел.си.
този , който е изложен в залата за чакащи ли е GSM-а ?
Този в залата е за спешни случаи и мисля, че някой беше писал, че на него отговаря акушерка.
А д-р Стаменов отговаря на неговия по-къснично. :)
*
Вечерта към 19 ч. вдига той тел.си.
този , който е изложен в залата за чакащи ли е GSM-а ?
Този в залата е за спешни случаи и мисля, че някой беше писал, че на него отговаря акушерка.
А д-р Стаменов отговаря на неговия по-къснично. :)
19ч е рано! Поне след 20ч. Аз съм говорила с него и в 22ч. Трябвя, по-късно да се звъни, макар че според мен е много неудобно, но...
*
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #477 -: Май 27, 2009, 15:31:28 pm »
Момичета,от 26.06 до 2.07(включително) няма да има никой в клиниката,целият 4етаж ще бъде заключен.Докторите заминават на симпозиум.
*
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #478 -: Май 28, 2009, 15:25:29 pm »
Момичета,от 26.06 до 2.07(включително) няма да има никой в клиниката,целият 4етаж ще бъде заключен.Докторите заминават на симпозиум.
И август също ще почиват, но не питах точно кои дати.
*
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #479 -: Май 31, 2009, 19:23:10 pm »
Момичета помагайте, казаха ми да запиша час на 2 ден от МЦ сега се е наканило да идва обаче кой да търся незнам и кога се брои за втори ден като сега сме късен следобед :ask:Предварително Ви благодаря