0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

В неделя пусках хормони и тогава работеха.
<a
В неделя пусках хормони и тогава работеха.

Благодаря!


*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Момичета имам проблем, искам да се консултирам с д-р Стаменов но, на този телефон 02/965 57 40 в клиника, непрекъснато ми дава или свободно или заето?
Аз съм от Варна и преди да посетя клиниката исках да попитам някои неща по телефона.
Бихте ли ми помогнали, дане би телефона вече да е друг различен от този посечен в сайта им?
Благодаря на тези от Вас, които ще се отзават.


dess_desss пробвай и на тези:
9588009;9655742-това са тел.в канцеларията но за консултация с д-р Стаменов може би трябва да го потърсиш на спешния тел.,който е в кабинета или на неговия gsm.

*
Телефона в сайта е актуален. Просто много трудно става свързването! Трябва да си много настоятелна. Успех!
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Благодаря Ви, по отношение на това, да съм настоятелна ,да аз съм но след като вече втора седмица не се свързвам на този телефон, явно причината не е в мен.
Благодаря още веднъж на нинката :))


dess_dess, пробвай към 9.30 сутринта, след 6-7 позвъняване се свързвам на 02/965 57 40, просто се настройвам че ще стоя до телефона докато се свържа и винаги успявам :D
Момичета пробвайте на тел:9655741 винаги се свързвам на него
*
Момичета пробвайте на тел:9655741 винаги се свързвам на него

и аз :wink:
*
Момичета някой знае ли това лято от кога до кога ще почива клиниката?
*
0884700704-това е телефона за спешни случаи,който е изнесен в чакалнята.Аз също съм от Варна и когато съм имала проблеми или въпроси звъня на него.Обикновенно Руми-акушерката отговаря на него.А на другия просто трябва да имаш железни нерви и наистна някой го вдига само между 8-9часа.Дано съм помогнала.
*
по принцип клиниката почива през август и мисля че и тази година ще е така
Re: Инвитро при Д-р Стаменов
« Отговор #452 -: Май 25, 2009, 13:40:10 pm »
Привет на всички момичета.Но искам да попитам,има ли някои от вас който е правил при д-р Стаменов,повече опити инвитро,аз имам един неуспешен при него?
*
Re: Инвитро при Д-р Стаменов
« Отговор #453 -: Май 25, 2009, 13:45:46 pm »
Здравей, malkod !Аз имам 2 опита при него!Какво точно те интересува,ако мога с нещо да помогна,питай!
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Инвитро при Д-р Стаменов
« Отговор #454 -: Май 25, 2009, 15:16:02 pm »
Аз също имам 5 опита при него, насреща съм да  помагам.

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*

    slantze37

  • ***
  • 159
  • Това ,което не ме убива ме прави по силна!
Re: Инвитро при Д-р Стаменов
« Отговор #455 -: Май 25, 2009, 18:31:05 pm »
И аз съм тук с два негови опита така че питай ще се радвам да помогна.
*
Re: Инвитро при Д-р Стаменов
« Отговор #456 -: Май 25, 2009, 23:38:13 pm »
Прочетох доста, мили борещи се момичета, искам само да кажа, че клиниката е вярно място!Ако някой се притеснява, че ще попадне на доктор Персенска е абсолютно излишно. Тя е АНГЕЛ с човешки облик. 3.5 г. се боря за детенце. Чаках 9м.за час и аз си записах час при нея, защото се чакаше няколко мес. по-малко. И двамата работят в екип, и двамата са професионалисти. Сега даже се кефя, че съч при д-р Персенска. Трябва да вярвате на лекарите си, ако искате да ви помогнат. Успех на всички, които преследват мечтата си - ЩЕ СЕ СБЪДНЕ! БЛАГОДАРЯ Д-Р ПЕРДЕНСКА ЧЕ ВИ ИМА, АЗ ВЯРВАМ ЧЕ ЩЕ МИ ПОМОГНЕТЕ!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Re: Инвитро при Д-р Стаменов
« Отговор #457 -: Май 26, 2009, 00:02:38 am »
момичета ние започваме на 2.06 стимулация по дълъг проткол! Някой случайно да започва по същото време??????
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Инвитро при Д-р Стаменов
« Отговор #458 -: Май 26, 2009, 00:28:46 am »
Аз имам час за 2 юни на ЕЦ с лека С, но се чудя дали да не бъде на абсолютно ЕЦ и тогава ще отложа часа за 5 юни.
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Инвитро при Д-р Стаменов
« Отговор #459 -: Май 26, 2009, 00:37:56 am »
пожелавам Ви много късмет и на двете - Роси и Мира.
Мире с нетърпение ще чакам да ни зарадваш и скоро да си щастлива мама.  :)
никога не отстъпвай на принципите си!