0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #340 -: Април 05, 2009, 11:56:16 am »
Натоварено е в клиниката и преди организацията беше същата,но си заслужава нищо не е някой и друг месец висене ако трябва и по цял ден в сравнение със години лутане по некадърници.

Съгласна съм напълно!

 osi_9 osi_9 osi_9 - и аз!!!
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #341 -: Април 05, 2009, 16:44:25 pm »
Натоварено е в клиниката и преди организацията беше същата,но си заслужава нищо не е някой и друг месец висене ако трябва и по цял ден в сравнение със години лутане по некадърници.

Съгласна съм напълно!

 osi_9 osi_9 osi_9 - и аз!!!


и аз !!!




*
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #342 -: Април 05, 2009, 19:17:35 pm »
Натоварено е в клиниката и преди организацията беше същата,но си заслужава нищо не е някой и друг месец висене ако трябва и по цял ден в сравнение със години лутане по некадърници.

Съгласна съм напълно!

 osi_9 osi_9 osi_9 - и аз!!!


и аз !!!

 :balk_46: :balk_46: :balk_50:
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #343 -: Април 05, 2009, 20:19:22 pm »
Момичета, това цитиране + "и аз" вече избива на спам. Хайде стига моля!
*
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #344 -: Април 06, 2009, 11:45:34 am »
ще поспамя и аз малко  :oops: - вчера подочух разговор между три момичета в клиниката, които в момента са в стимулация
Момиче1: направо не знам как издържа доктора на това напрежение. вчера минах доста късно вечерта при него, тази сутрин дойдох рано, и той пак е тук...
Момиче2: и аз много му се чудя - как ли издържа...
Момиче3: ами аз подучух че, май бил извънземен - то е невъзможно за Човек да издържи на това темпо
*
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #345 -: Април 06, 2009, 18:23:38 pm »
Аз днес бях в клиниката и както и на вас ,така и на мен ми казаха,че от 23 отиват на симпозиум за 5 дни, но по почивните дни за Гергьовден всички в клиниката ще си работят нормално.Успех!
*

    dorito1973_1073

Re: Инвитро при Д-р Стаменов
« Отговор #346 -: Април 07, 2009, 23:55:17 pm »
Здравейте,д-р СТАМЕНОВ е много добър  може да му се доверите напълно.УСПЕХ
*

    dorito1973_1073

Re: Инвитро при Д-р Стаменов
« Отговор #347 -: Април 08, 2009, 00:09:05 am »
Център за репродуктивно здраве “Надежда”
гр.София, бул. “Гоце Делчев” № 46.
IV-ти етаж в клиника “Малинов”
Д-р Георги Стаменов - 0888/... ...; georgistamenov@abv.bg Тел: 02/ 965 57 11 и 02/ 965 57 40
УСПЕХ
« Последна редакция: Април 14, 2009, 00:07:31 am от evro »
*
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #348 -: Април 11, 2009, 12:18:04 pm »
Хм, тя д-р Персенска добре сметна, че време за пункция до 23.04. ще имаме.
Ама ако - живот и здраве - се стигне до трансфер... Те ще са в Несебър?
*
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #349 -: Април 11, 2009, 16:06:44 pm »
Мен ме отложиха за май точно по тази причина, надявам се той да е късметлийския ми месец :)
*
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #350 -: Април 11, 2009, 22:45:45 pm »
Мен ме отложиха за май точно по тази причина, надявам се той да е късметлийския ми месец :)
КОга започваш?
*

    pap71

Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #351 -: Април 12, 2009, 00:47:53 am »
Има ли момичета правили инвитро с донорска яйцеклетка при доктор Стаменов,които да споделят как протича целия процес
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #352 -: Април 12, 2009, 09:10:23 am »
Хм, тя д-р Персенска добре сметна, че време за пункция до 23.04. ще имаме.
Ама ако - живот и здраве - се стигне до трансфер... Те ще са в Несебър?
И тогава какво правим?
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #353 -: Април 12, 2009, 13:28:54 pm »
pap71, след преглед при съответния лекар отиваш при секретарките които ти подават документи за попълване, попълваш ги и се разбирате с лекуващия ти лекар как ще процедирате по-нататък. Няма нищо сложно, най-хубавото е че не си търсиш донор сама както в други клиники практикуват. Според мен са много добри, въпреки неуспеха ми преди месец пак съм при тях и отивам с голямо желание, защото се чувствам добре в тази клиника и сред този персонал. Успех ти желая където и да решиш да отидеш! :D
*
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #354 -: Април 12, 2009, 14:30:06 pm »
Росси,зависи от МЦ,но към 15 май живот и здраве ще съм на линия.
*
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #355 -: Април 12, 2009, 15:14:13 pm »
Хм, тя д-р Персенска добре сметна, че време за пункция до 23.04. ще имаме.
Ама ако - живот и здраве - се стигне до трансфер... Те ще са в Несебър?
И тогава какво правим?

Току-що ходих - няма да е този месец заради конференцията.  :sinking:

Сигурно няма и да е другия - защото от 16.05. са на друга конференция.  :balk_145:

Изобщо днес е един гаден ден.
*

    pap71

Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #356 -: Април 12, 2009, 17:43:33 pm »
Felindra,аз съм пациенка на доктор Стаменов и ин витрото с донорска яйцеклетка ще ми е за първи път/други опити не съм правила/,затова се притеснявам.Попълних документите за донорство.Пия Естрофем,Дуфастон и Бион*3/съдържа фолиева киселина/.След това не знам какво следва.
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #357 -: Април 12, 2009, 22:33:43 pm »
Имам следният въпрос , когато трябва да ти се бият инжекциите по време на стимулацията преди пункцията , има ли възможност инжекциите да ти се бият в града от който си , защото предполагам има момичета , които не са от София , а от други градове , а не мога да си позволя цял месец да съм в София , мисълта ми е има ли вариант след старта да си се прибера в Търново и когато дойде датата за пункцията да отида отново в София ???
Ще се радвам ако се включат с отговор момичета от Велико Търново и др.градове отдалечени от София , които вече са минали по този път !!!Благодаря !
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #358 -: Април 12, 2009, 23:28:48 pm »
Евита,за инжекциите има варианти дори можеш и ти самата да си ги поставяш,няма нищо страшно,обаче за това да дойдеш в клиниката чак в деня на пункцията не е възможно,защото трябва да ходиш през ден да пускаш хормони,да те преглеждат и да ти назначават дозата инжекции за следващите един-два дни.Ще ти отнеме като време около две седмици и няма как,нека се включат и другите момичета но мисля че е неизбежно ходенето през ден до клиниката по време на стимулацията.

Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #359 -: Април 12, 2009, 23:34:02 pm »
Евита,за инжекциите има варианти дори можеш и ти самата да си ги поставяш,няма нищо страшно,обаче за това да дойдеш в клиниката чак в деня на пункцията не е възможно,защото трябва да ходиш през ден да пускаш хормони,да те преглеждат и да ти назначават дозата инжекции за следващите един-два дни.Ще ти отнеме като време около две седмици и няма как,нека се включат и другите момичета но мисля че е неизбежно ходенето през ден до клиниката по време на стимулацията.

А няма ли вариант да се изследват хормоните и да се следят фоликулите , в града от който съм и да казвам резултатите по телефона примерно ....
И още нещо , ако примерно съм по късият протокол , няма ли изследванията да са по - нарядко ... знам ли и аз ... 8O