0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #280 -: Февруари 23, 2009, 17:06:48 pm »
Здравейте!
Смятамтози месец да правим последното инсе ако всичко е наред. Събитието трябва да е около з март или малко след това. Знаете ли дали тогава док ще почива?
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Инвитро при Д-р Стаменов
« Отговор #281 -: Февруари 23, 2009, 19:06:58 pm »
Щом тръбите са увредени, според мен е по-добре да се махнат с лапароскопия и тогава да се пристъпи към ин витро.
Вероятноста да има хидрослапнгс е голяма а дори и да не се е видяло при тази лапароскопия с хормоналната стимулация е възможно да се отключи.

Съжалявам за лошите новини но  никой не е обещал, че ще е лесно.  :(

Добре е да обсъдите състоянието на тръбите с д-р Стаменов, дори си мисля, че е малка вероятността той да допусне да започне ин витро процедура при тези обстоятелства.

Каквото и да решите, Успех ви пожелавам!

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #282 -: Февруари 23, 2009, 19:35:58 pm »
Аааааааааа ,док и почивка?? :wink:
Едва ли ,но питай.
Толкова хора има в стимулация ,че......


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #283 -: Февруари 23, 2009, 21:36:43 pm »
Аз отивам в събота без час и ще чакам да говорим. Последният път настоя да направим последно инсе, а на мен вече ми се ще иски на ец. Дано да ме прегледа и да каже как съм. Миналият цикъл ходих в моя град на УЗИ но лигавицата беше тънка.
*
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #284 -: Февруари 23, 2009, 22:10:10 pm »
Здравейте!
Смятамтози месец да правим последното инсе ако всичко е наред. Събитието трябва да е около з март или малко след това. Знаете ли дали тогава док ще почива?
На 3 март Стаменов няма да работят.Успех на исето. yahoo_17
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #285 -: Февруари 24, 2009, 22:31:10 pm »
Момичета искам да попитам лекарствата за стмилация при инвитро процедурите на клиниката ли се заплащат след края на процеса или си ги закупуваме предвариелно.В събота ще ми е първата инжекция, а никой не ми каза да си взема някакви лекарства.Ако някоя от вас има информация нека ми пише.Благодаря и успех на всички.
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #286 -: Февруари 24, 2009, 22:47:59 pm »
Алексиа, на клиниката се заплащат, оттам ти ги осигуряват. Може да оставиш капаро, а след трансфера доплащаш разликата. Питай сестрата, която ще ти бие инжекцията в събота, тя ще ти обясни.
  09.11.2007
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #287 -: Февруари 24, 2009, 23:10:19 pm »
Аз питах като почвах процедура и ми казаха да дам авансово 1500лв. ,ако искам ,а после ще изчистим сметката.Даже и ми останаха :wink:


Д-р Стаменов,обичаме ви!
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #288 -: Февруари 25, 2009, 08:04:49 am »
Благодаря ви за изчерпателните и точни отговори.Целувки.
*
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #289 -: Март 01, 2009, 19:04:52 pm »
Здравейте!
Смятамтози месец да правим последното инсе ако всичко е наред. Събитието трябва да е около з март или малко след това. Знаете ли дали тогава док ще почива?
На 3 март Стаменов няма да работят.Успех на исето. yahoo_17
Оказа се че ще работят все пак на 3 март, записват часове.
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #290 -: Март 01, 2009, 22:33:02 pm »
Здравейте!
Смятамтози месец да правим последното инсе ако всичко е наред. Събитието трябва да е около з март или малко след това. Знаете ли дали тогава док ще почива?
На 3 март Стаменов няма да работят.Успех на исето. yahoo_17
Оказа се че ще работят все пак на 3 март, записват часове.
Така си и мислех :wink:


Д-р Стаменов,обичаме ви!
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #291 -: Март 02, 2009, 22:04:28 pm »
Момичета имам питане, какво включват имунологичните изследвания?
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #292 -: Март 05, 2009, 23:07:43 pm »
Антифосфолипидни антитела
НК клетки
Антинуклеарни антитела и още няколко, но има доста по въпроса, виж с търсачката!
Успех!
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
Re: Инвитро при Д-р Стаменов
« Отговор #293 -: Март 06, 2009, 16:06:45 pm »
Zdraveite!Minavam napravo kum problema , za6totot kakto znaete toi ne ni dava mira.Nie s mujat mi sa6to iskame da izpolzvame metoda Ivitro zada si imame i nie de4ica.Vijdam, 4e pove4eto ot vas tuk sa dosta kompetentni(Moite po4itaniq)i biha mogli da mi dadat pravilen otgovorat na vuprosa.
1.Kolko vreme otnema cjlata procedura?za6totot nie jiveem v 4ujbina a i rabotim tuk..i za nas e vajno da planirame tova vreme na prestoi v BG.Nie su6to sme se spreli na dr.Stamenov,az li4no mnogo mu simpatiziram! :bori_003: :bori_005: :blowingdust2:

Пиши на кирилица! Ползвай Кредор!
« Последна редакция: Март 07, 2009, 15:11:54 pm от evro »
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Инвитро при Д-р Стаменов
« Отговор #294 -: Март 06, 2009, 17:20:47 pm »
siyana, първо пиши на кирилица. В чужбина или не има крпедор за целта.  А що се отнася до времето необходимо за една процедура - много е различно. Зависи какви изследвания имате, кога са правени и т.н. Д-р Стаменов ще прецени как ще протече стимулацията и какви изследвания ще са ви нужни. Лично при мен нещата станаха доста бързо - два месеца от първичния ми преглед до трансфера. Но пак казвам - строго индивидуално е.
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Инвитро при Д-р Стаменов
« Отговор #295 -: Март 06, 2009, 18:25:19 pm »
Siyana,  самата процедура от първия ден на стимулацията до трансфера е от 10 до 20 дни. Зависи как ще реагираш на стимулацията.
Както Pesheck ти е писала, всичко останало отнема повече време. Аз поне, от написаното оставам с впечетление, че тепърва ще се започвате с изследванията, прегледите...Имай предвид, че за първичен преглед при д-р Стаменов се чака 1 година (не е шега нито преувеличение, няма часове за 1 година напред).
Ако имаш още въпроси, не се притеснявай да питаш:)
Успех
*

    pimpa77

  • ***
  • 284
  • pozitivnata misal pravi jivota 4udesen!!!
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #296 -: Март 06, 2009, 19:32:44 pm »
работеше си клиниката на 3.03.Незнам кой ви е излъгал,че няма да работи.Аз тогава бях на преглед при док.Стаменов :balk_149:
*

    CatWoman.

  • **
  • 63
  • Защото вярвам в Чудеса!!!
Re: Инвитро при Д-р Стаменов
« Отговор #297 -: Март 07, 2009, 12:47:00 pm »
само да допълня Лиско, която каза, че се чака една година напред - така е, дори повече от година, в момента се записват часове за юни 2010!
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #298 -: Март 07, 2009, 15:20:13 pm »
Антифосфолипидни антитела
НК клетки
Антинуклеарни антитела и още няколко, но има доста по въпроса, виж с търсачката!
Успех!
Благодаря за отговора миличка, честно казано търсих... но безуспешно. Мислех, че много знам и че съм направила всички изследвания.. а сега разбрах, че май поскоро много не знам...
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #299 -: Март 09, 2009, 18:38:43 pm »
Момичета,имам въпрос към вас,които сте правили вече стимулация при д-р Стаменов.Днес се обадих на регистратурата им,за да ми запишат час за стимулация(днес ми е първи ден,а Док каза на 2-ри,3-ти ден да съм там,естествено със записан час),а от там ми взеха телефон за връзка и казаха,че след като д-р Стаменов ми види файла,ще ми се обадят кога да отида.Това беше сутринта,дори на линията на другия телефон момичето записваше имената и телефона на друго момиче за започване на стимулация и на нея я чух да казва същото,че ще и се обадят....Но вече е 18.30 часа и аз се притесних,та взех,че пак им се обадих.Момичето от регистратурата каза,че ми вижда името в списъка,но Доктора още не имал време да види тези "документи" и леко ми се извини,че той им казал само той като пита,да му доставят такава информация и записвания.Демек им е забранено да го притесняват с това.Напълно разбирам-много им е натоварено,но аз се притесних дали изобщо ще ми се обадят,все пак ми трябва време да отреагирам за пътуване натам-6 часа.Та въпроса ми е:На вас кога ви се обадиха да ви кажат час за преглед при започване на стимулация,след като вие се заявихте?Извинете ме за дългия пост!
Човек трябва да обича избрания начин на живот точно толкова,колкото претенции ще му предяви подир време;и аз го обичам