0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #220 -: Януари 10, 2009, 16:47:11 pm »
да,часът ми е за м.02.2010г.
Но секретарката не ми предложи друг лекар,а не зная имената на другите лекари за да поискам.
От друга страна - времето си тече - сега съм на почти 37г, а докато ми дойде времето за консултацията - 38г, и т.н.
Към кои други лекари мога да се обърна за консултация?
Благодаря ви.

д-р К.Александров от АГ Варна например


благодаря Ви д-р Александров
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #221 -: Януари 10, 2009, 17:18:36 pm »
да,часът ми е за м.02.2010г.
Но секретарката не ми предложи друг лекар,а не зная имената на другите лекари за да поискам.
От друга страна - времето си тече - сега съм на почти 37г, а докато ми дойде времето за консултацията - 38г, и т.н.
Към кои други лекари мога да се обърна за консултация?
Благодаря ви.

д-р Владимиров - Медицински център по репродуктивна медицина и оплождане ин витро "София" http://www.ivf.bg/


*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #222 -: Януари 10, 2009, 19:26:30 pm »
Няма база за сравнение между АГ Варна и клиника "Надежда".От опит го казвам.


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #223 -: Януари 10, 2009, 19:54:26 pm »
Няма база за сравнение между АГ Варна и клиника "Надежда".От опит го казвам.

защо???, такова изказване би трябвало серизно да се обоснове. Все пак клиниката във Варна има най-висока  успеваемост в България до сега. Освен това работи от много по дълго време.
http://www.invitro-varna.com/index.php?m=381&lang=1
« Последна редакция: Януари 10, 2009, 19:57:46 pm от ddnchv »


благодаря Ви д-р Александров
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #224 -: Януари 10, 2009, 19:56:39 pm »

защо???, такова изказване би трябвало серизно да се обоснове. все пак клиниката във Варна има най-висока  успеваемост в България до сега.

И как разбра, че са с най-висока успеваемост?

lb2f
*
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #225 -: Януари 10, 2009, 20:16:39 pm »

защо???, такова изказване би трябвало серизно да се обоснове. все пак клиниката във Варна има най-висока  успеваемост в България до сега.

И как разбра, че са с най-висока успеваемост?

не ми се ще да го обръщаме в чат, но до сега никой не е публикувал по- висока. от мен толкова.


благодаря Ви д-р Александров
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #226 -: Януари 10, 2009, 20:20:18 pm »
Ира, докато чакаш да дойде денят ти за единия доктор отиди при другия и при третия и в клиника Щерев се обади и накрая ти сама прецени, кой е твоят доктор.
Тук ще получиш много и различни мнения.Винаги ще има доволни и недоволни пациенти от един или друг лекар и всеки си е прав за себе си.
Пожелавам ти успех и добър край на всичко.
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #227 -: Януари 10, 2009, 22:59:43 pm »
Благодаря на всичките за отговорите ви.

*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #228 -: Януари 17, 2009, 14:48:34 pm »
Излезе една възможност да пътувм утре до София и си мисля да отида в клиниката и да пробвам да говоря с док. само дано не попадна на Персенска  :?. Та мисълта ми е да го питам дали да правим последно инсе или ИКСИ на ЕЦ или пък със стимулация. Сега се чудя дали без досие ще се сети за моята история, едва ли. Но ще пробвам.
Какво ще ме посъветвате, как да процедирам?
*
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #229 -: Януари 17, 2009, 18:26:30 pm »
Излезе една възможност да пътувм утре до София и си мисля да отида в клиниката и да пробвам да говоря с док. само дано не попадна на Персенска  :?. Та мисълта ми е да го питам дали да правим последно инсе или ИКСИ на ЕЦ или пък със стимулация. Сега се чудя дали без досие ще се сети за моята история, едва ли. Но ще пробвам.
Какво ще ме посъветвате, как да процедирам?

Мисля,4е ще се сети,след като му обясниш.Пробвай!Но със сигурност доста ще по4акаш.Успех!
Но мисля,4е и Персенска ще ти даде добър съвет.
Вчерашния ден е история!
Утрешния е мистерия!
Днешният е дар от Бога!

*

    Rib4o

  • ***
  • 211
  • Истински се вижда само със сърцето!
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #230 -: Януари 18, 2009, 14:35:24 pm »
Момичета, доктор Стаменов ми каза, тъй като съм с нередовен цикъл, да звънна на първия ден, за да си запиша час за следващия. Каза, че ще ме вмъкнат в графика, за да назначи стимулацията за инсе. Обаче малко се тревожа дали ще ми дадат като виждам колко са препълнени графиците. Някой записвал ли се е така?
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #231 -: Януари 18, 2009, 14:38:56 pm »
Мен ме накараха да звънна на док и да го питам дали може, иначе не се съгласяват. Сигурно после той им се обажда и казва, че е дал карт бланш.
*
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #232 -: Януари 18, 2009, 14:42:56 pm »
Момичета, доктор Стаменов ми каза, тъй като съм с нередовен цикъл, да звънна на първия ден, за да си запиша час за следващия. Каза, че ще ме вмъкнат в графика, за да назначи стимулацията за инсе. Обаче малко се тревожа дали ще ми дадат като виждам колко са препълнени графиците. Някой записвал ли се е така?
като се обадиш по телефона обясняваш че си за стимулация, винаги са ми записвали час
*

    Rib4o

  • ***
  • 211
  • Истински се вижда само със сърцето!
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #233 -: Януари 18, 2009, 14:47:38 pm »
Мира_Мими и Попчо, много ви благодаря, момичета! :thankyousign: Ние трябваше да започнем през януари, но нещата при мен малко се пообъркаха и сега ме тресе параноята за следващия месец. Успех на всички!
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #234 -: Януари 18, 2009, 14:51:50 pm »
Флориан, аз съм с нередовен цикъл, винаги така съм записвала час - обикновено казват, че няма, но като обясниш и те вмъкват някъде. В крайна сметка трябва да съм там на определен ден от цикъла, а никога не мога да предвидя с максимална точност кога ще е. Успявах горе-долу да пресметна по овулацията в някои цикли, защото си знаех дължината на лутеалната фаза.
  09.11.2007
*

    Rib4o

  • ***
  • 211
  • Истински се вижда само със сърцето!
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #235 -: Януари 18, 2009, 15:02:16 pm »
Благодаря ти, Жабче! Аз никога не знам кога ще ми дойде. Така се притеснявах и за цветната снимка, защото пак не можех да планирам кога да си запиша час. Не ми направиха никакъв проблем, преценихме кой ден е най-добре и ми назначиха час. Все пак исках да попитам и за стимулацията, че треперя да не се отложи за по-нататък.
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #236 -: Януари 18, 2009, 15:37:00 pm »
Florian няма да ти откажат след като кажеш че имаш уговорка с доктора за започване на стимулация във определен ден.Късмет.

*
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #237 -: Януари 18, 2009, 16:59:17 pm »
здравейте , записвам се да следя темата. Имам час за 09.02 - определено ще имам въпроси!
*
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #238 -: Януари 19, 2009, 12:00:16 pm »
Здравейте момичета,да споделя и аз.Доктора каза на втория ден от цикъла идваш рано сутринта,първо те преглеждаме и започваме.Даже не разбрах,че трябва да се обадя предварително на секретарките.Ще ни бъде първи опит по къс протокол и малко не съм ориентирана.Късмет на всички.
*
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #239 -: Януари 19, 2009, 17:16:07 pm »
Здравейте на всички в темата и аз имам въпрос-като наближи датата за прегледа в клиниката обаждат ли се да потвърдят за часа или не защото аз вече не помня дори дали оставих телефон. Мисля, че оставих ама ми се губи от притеснението по записване на час.Благодаря