0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #40 -: Април 18, 2008, 17:59:41 pm »
Здравейте имам братовчедка пациентка на д-р Стаменов в момента се появиха двете чертички след трето ин-витро но е от провинцията и не й е удобно да пътува до София за наблюдение какво мислите дали може да си намери лекар в Русе или да идва до София. А забравих трансфера беше на 20 март имаше два ембриона до вчера но се оказа че едното е кухо яйце а другото е добре според лекарите в Русе сега е в болницата и се очаква организма да резюрбира негодното и да се развива другото нормално имал ли е някой подобни проблеми благодаря предварително
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #41 -: Април 18, 2008, 21:51:54 pm »
Цитат
А какво е това иглотерапия, която се прави, с каква цел е.

Ето линк към темата http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=5860.0
*
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #42 -: Април 19, 2008, 03:17:00 am »
Здравейте имам братовчедка пациентка на д-р Стаменов в момента се появиха двете чертички след трето ин-витро но е от провинцията и не й е удобно да пътува до София за наблюдение какво мислите дали може да си намери лекар в Русе или да идва до София. А забравих трансфера беше на 20 март имаше два ембриона до вчера но се оказа че едното е кухо яйце а другото е добре според лекарите в Русе сега е в болницата и се очаква организма да резюрбира негодното и да се развива другото нормално имал ли е някой подобни проблеми благодаря предварително

Аз имах същия проблем единият ембрион спря да се развива , но само това. нямах проблеми поне досега ,а док каза ,че и в последствие няма да имам проблем, другото бебе  си се развива добре. И аз бях много притеснена , но се оказа че няма защо, четох че се случва често това, просто ембриона не е бил качествен и в повечето случаи не прав проблем а сам си се смалява ,но не пречи на здравото бебче. А относно за това кой да я следи ако съм аз и имам начин винаги ще предпочета д-р Стаменов да ме следи, но ако намери много добър лекар и в Русе и ще и е по-удобно .....
Лека бременност на братовчедака ти.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #43 -: Април 19, 2008, 07:27:38 am »
Здравейте имам братовчедка пациентка на д-р Стаменов в момента се появиха двете чертички след трето ин-витро но е от провинцията и не й е удобно да пътува до София за наблюдение какво мислите дали може да си намери лекар в Русе или да идва до София. А забравих трансфера беше на 20 март имаше два ембриона до вчера но се оказа че едното е кухо яйце а другото е добре според лекарите в Русе сега е в болницата и се очаква организма да резюрбира негодното и да се развива другото нормално имал ли е някой подобни проблеми благодаря предварително

аз съм от Стара Загора и пътувам всеки месец до София за проследяване  :D
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #44 -: Април 21, 2008, 16:51:03 pm »
Да ви питам, има ли начин да се оправи проблемна тръба, има сраствания, в смисъл, чувала съм за някакви инжекции.В нея веднъж е имало извънматочна, пропуска си, но на снимката има тъмни участъци на няколко места.И лекарката каза, че е малко вероятно да е действаща, но нищо не се знае.
Може ли да ни препоръчате при кой може да се направи пластика, има ли смисъл.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #45 -: Април 22, 2008, 07:49:55 am »
Чела съм, че вече повечето лекари отхвърлят пластиката. Махат тръбата, защото понякога се образува хидросапингс и събраната течност влияе зле на развитието на ембриона. Така че при ин витро в повечето случаи махат тръбата. Не зная дали съвсем правилно се изразих... Може би ще се включат момичета с такъв проблем.
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #46 -: Април 22, 2008, 08:33:54 am »
моята братовчедка й правиха пластика на едната тръба защото другата е тотално запушена след второто неуспешно инвитро пробаха няколко месеца да стане чудото но то не се получи и направи трето инвитро на 20 март сега резултата е положителен дано всичко е наред тя ходи от четири години при доктор стаменов какво ли не и правиха всеки път нещо ново измислят когато тръгна при него нямаше толкова пациенти и всичко беше по друг начин а сега просто не знам до кога ще издържи този лекар по цял ден звъниш за час после чакаш с часове много е добър като специалист но с толкова народ мисля че не може да им обърне нужното внимание. Когато й направи пластиката й каза че това отпушване е временно ако до три месеца не забременее пак ще се запуши. Те си знаят работата само че е жалко че от проби от това онова времето минава а то е ценно.Успех
*

    lawyer

Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #47 -: Април 22, 2008, 11:57:41 am »
Случайно да знаете какво ще е работното време през празничните дни в началото на май?

На мен овуто ми се пада тогава, а съм за инсеминация и с тези почивки, май ще изпуснеме този месец.
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #48 -: Април 22, 2008, 12:07:46 pm »
Можете ли да ми кажете, пластиката болезнена ли е, какво точно се прави, и какви са цените съответно.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #49 -: Април 22, 2008, 13:11:01 pm »
Пластиката се прави чрез лапароскопска операция.
Цените са различни за различните клиники, и дали ще е към касата или не.
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #50 -: Април 22, 2008, 15:17:38 pm »
Аз съм с пластика на тръбите, направена от д-р Стаменов. Прави се с лапароскопия под пълна упойка, спи се в болницата нощта след операцията, за да си под наблюдение, и на следващата сутрин те изписват. Боли след упойката, но не е болка за умиране, а и ти дават обезболяващо. След това се пазиш малко повече, защото като ходиш и шевовете придърпват и не можеш да спиш по корем. Много по-неприятна и болезнена беше цветната снимка. Цената беше колкото е в страницата на клиника Надежда, но не помня точно колко.
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #51 -: Април 23, 2008, 10:30:12 am »
Ходихме вчера да се разбираме с д-р Стаменов уж за почване на процедурата, но май скоро няма да стане.

Прегледа ме д-р Персенска, имала съм полипи в матка, удебелена лигавица, трябва да ми направят хистероскопия да ги изрежат, много ме стресна, спешно да го направя.Но от какво са се появили, през декември като ходихме на преглед, нямаше нищо такова.Каза ми нещо и за двурога матка, но така се стресирах, че не питах и за това.Кажете ми, моля ви какво значи всичко това, болезнено ли е, от какво се получава, доволни ли сте от тази лекарка, мен за първи път ме преглежда.

Пък за цената, да не говорим, не минава ли това по ЗК, точно сега финансите са ограничени.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #52 -: Април 23, 2008, 19:41:23 pm »
Случайно да знаете какво ще е работното време през празничните дни в началото на май?

На мен овуто ми се пада тогава, а съм за инсеминация и с тези почивки, май ще изпуснеме този месец.
И на мен ми се пада тогава О. Няма да почиват, но не записват часове без договорка с док
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #53 -: Април 23, 2008, 20:13:31 pm »
ще работят. Имам преглед на 27-точно на Великден. Може би ще преглеждат само които са в стимулация.
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #54 -: Април 24, 2008, 09:06:04 am »
КАК ТОЧНО СИ ЗАПИСАХТЕ ЧАС. АЗ ИЗОБЩО НЕ МОГА ДА СЕ СВЪРЖА С КЛИНИКАТА. ИЛИ ДАВА СВОБОДНО ИЛИ ЗАЕТО. И КРАЙ ПОСЪВЕТВАЙТЕМЕ КАКВО ДА НАПРАВЯ ЗА ДА СИ ЗАПИША ЧАС
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #55 -: Април 24, 2008, 09:10:48 am »
В сайта ими има график за записване на часове. Трябва да звъниш тогава или на място да отидеш в клиниката, ако си от София.
*
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #56 -: Април 24, 2008, 10:18:28 am »
Здравейте имам братовчедка пациентка на д-р Стаменов в момента се появиха двете чертички след трето ин-витро но е от провинцията и не й е удобно да пътува до София за наблюдение какво мислите дали може да си намери лекар в Русе или да идва до София.
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=27013.0
Алекс,виж този сайт.ако имаш други въпроси-пиши.Аз лично не бих се доверила на някой лекар в Русе,но все пак за наблюдение може би трябва,незнам.Като стигна до там ще му мисля :wink:
Момичета, утре д-р Стаменов ми е назначил изследване на E2,LH,и Prog., но забравих да го попитам до колко часа вземат кръв. Вие мжете ли да ми  помогнете с инфо?
*
Хубаво е да се даде кръв рано сутринта за изследване на хормоните.Резултатите ги пращат директно горе при него и след това е хубаво да се консултирате с него дали всичко е наред.Успех. :)
*
На вратата на лабораторията пише, че до 11.00 вземат кръв.