0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #700 -: Септември 11, 2009, 10:02:53 am »
Ако сте се разбрали направо да започвате на ЕЦ по-добре си смени часа. Мен са ме викали на 2-3 ден, друг на 5, 7, 8 ден, но всичко е много индивидуално и зависи не само от дължината на цикъла, а и от това как ти се движат хормоните. Освен това, ако го правите за първи път на ЕЦ док няма представа как ще протичат при теб нещата - рано ли се покачва ЛХ, кога се пука фоликула и т.н. и ще трябва да се почне по-рано да се следи.
Късмет
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #701 -: Септември 11, 2009, 10:47:51 am »
stanley_78,мен също са ме викали на 7 ден от цикъла.Смятам,че ако изчакаш да видиш кога ще ти дойде и се обадиш да ти сменят часа за по-рано,няма да има проблем,ще им обясниш за какво става дума,пък и те разпитват секретарките по телефона.Успех и на самата процедура,дано е с положителен резултат!
Човек трябва да обича избрания начин на живот точно толкова,колкото претенции ще му предяви подир време;и аз го обичам

 
*

    ivaleta

  • ***
  • 200
  • Няма по-голямо щастие от децата!
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #702 -: Септември 12, 2009, 09:28:55 am »
Момичета,

Има ли някоя от Вас одобрение от фонда?  Интересува ме как става с лекарствата, аз ли си ги купувам с рецепта или ги има направо в клиниката? Още хормоналните изследвания влизат ли в пакета или си ги плащам?

Предварително благодаря!

*
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #703 -: Септември 12, 2009, 11:15:09 am »
Момичета,

Има ли някоя от Вас одобрение от фонда?  Интересува ме как става с лекарствата, аз ли си ги купувам с рецепта или ги има направо в клиниката? Още хормоналните изследвания влизат ли в пакета или си ги плащам?

Предварително благодаря!
направо от клиниката ти дават лекарства , прочети мнението на Виксън , тя е в Малинов и е описала подробно http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=38813.0
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #704 -: Септември 12, 2009, 11:58:01 am »
Ивалета,не се притеснявай,лекарствата те ни ги осигуряват.Като започнеш Силвия ще ти даде една бланка,която покрива 10 хормона(над тази цифра се заплащат от нас)и всеки път ще я показваш,като ходиш сутрин да даваш кръв,ще се подпишеш на още два листа и това е.От там нататък те се оправят с превеждането на сумата от фонда и въобще всичко по въпроса.Накрая ще ти кажат,дали има нещо за доплащане от твоя страна взависимост от дозите лекарства,които си използвала.Успех.

*

    ivaleta

  • ***
  • 200
  • Няма по-голямо щастие от децата!
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #705 -: Септември 12, 2009, 15:11:22 pm »
 :thankyousign:

*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #706 -: Септември 14, 2009, 11:13:10 am »
Момичета, незнам дали тук е мястото, но искам да Ви попитам. За следващ преглед (не първичен при д-р Персенска) пак ли се чака по цяла година?


Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #707 -: Септември 14, 2009, 11:43:07 am »
Не Деси записват ти час в зависимост от уговорката ти с д-р Персенска и въобще ни си помисляй да се прехвърляш в тази тема ще успееш :D
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #708 -: Септември 14, 2009, 15:52:12 pm »
Не Деси записват ти час в зависимост от уговорката ти с д-р Персенска и въобще ни си помисляй да се прехвърляш в тази тема ще успееш :D
благодаря Felindra, аз само да се презастраховам исках :)))


*

    вярвам_80

  • *
  • 33
  • аз вярвам че скоро ще съм мама
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #709 -: Септември 15, 2009, 09:44:12 am »
здравейте момичета
вчера бех при дока
и го чух да говори по телефона че ще работи на 22 09
*
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #710 -: Септември 15, 2009, 11:31:08 am »
Здравейте момичета!
Бих искала да Ви попитам как стои въпроса с подаване на документи за фонда в клиниката. Трябва ли да си записвам час предварително, или направо на място да отида. А и ако се записва, бихте ли ми дали тел.?
Благодаря Ви предварително!
Пожелавам на всички успех.
*
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #711 -: Септември 15, 2009, 11:43:04 am »
С документите за Фонда се занимава Силви, трябва да се уговориш с нея за час. Аз я открих на място, не знам точно на кой телефон на клиниката отговаря.
*
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #712 -: Септември 15, 2009, 11:50:40 am »
С документите за Фонда се занимава Силви, трябва да се уговориш с нея за час. Аз я открих на място, не знам точно на кой телефон на клиниката отговаря.
Благодаря ти за бързият отговор!
Аз и намерих тел., но никой не отговаря!
*
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #713 -: Септември 15, 2009, 11:52:30 am »
 petqst ,
Звъниш по-упорито,а ако си от София лично моя съвет е да отидеш до клиниката.
*
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #714 -: Септември 15, 2009, 11:54:37 am »
petqst ,
Звъниш по-упорито,а ако си от София лично моя съвет е да отидеш до клиниката.
За съжаление съм от Стара Загора :(
ПП: В четвъртък ще ходим до Пловдив при генетик. И се чудя, ако отскочим до София, дали ще я намерим, а и колко време ще ни отнеме????
Часът ни в Медикус Алфа е за 14.45ч?????
ПП: май ще стане дълъг пост, ноооо току що се свързах и се уговорихве в четвъртък първо при Силви и тогава в Пловдив  :D :D :D
Благодаря Ви момичета!
« Последна редакция: Септември 15, 2009, 12:06:50 pm от petqst »
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #715 -: Септември 15, 2009, 12:28:09 pm »
Момичета, да ви питам, някоя от вас носила ли е заповедта от фонда след отпуската им, и обадили ли са се вече с предложение за започване на стимулация.

Въпроса ми е по-точно, колко време след като им се занесе заповедта, се обаждат за започване на процедура.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #716 -: Септември 15, 2009, 12:37:22 pm »
Силве,аз мойта я занесох месец преди отпуската но така и никой не ми се обади и сега след като се върнаха на работа си записах час при секретарките за преглед иначе незнам до кога щях да чакам,а и дали въобще щеше да ми звънне Силвия.

*

    вярвам_80

  • *
  • 33
  • аз вярвам че скоро ще съм мама
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #717 -: Септември 15, 2009, 13:37:33 pm »
здравей  silvanchence  аз моята е занесох вчера
и ще почвам веднага щом ми дойде цикъла
по точно горе долу след 5 или 6 дни почва ме
*

    ivaleta

  • ***
  • 200
  • Няма по-голямо щастие от децата!
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #718 -: Септември 18, 2009, 08:29:35 am »
Здравей silvanchence,

Аз моята заповед я занесох на 07.09.2009 и имах на 10.09.2009 лапароскопия.  Като ме изписваха ме пита д-р Персенска дали искам веднага да започваме, но аз така или иначе си бях записала час за 3-ти ден от цикъла.  Мисля, че трябва да звъниш и да си запазиш час за всеки случай.

Някой може ли да ми каже, ако сте правили имунологични изследвания в Малинов колко струват и колко време се чака да излезат резултатите и има ли значение на кой ден от цикъла са?  Същото и за изследвания на щитовидната жлеза.

Благодаря предварително!

*
Re: Пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #719 -: Септември 18, 2009, 09:53:00 am »
ivaleta, пълният пакет имунологични струва 260 лв. Излизат след 10 дни. Дано съм ти била полезна. За щитовидната жлеза не знам дали правят изследвания. Късмет!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."