0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #420 -: Април 21, 2009, 22:32:13 pm »
Попчо, благодаря ти мила  :youwoman:
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #421 -: Април 21, 2009, 22:33:09 pm »
Момичета, не мога да намеря информация от колко часа започва работа, лабораторията в Малинов от 7 или от 8 сутринта? Моля, ако някой знае, да ми каже.
Да се прикача и аз с още един въпрос - правят ли там изследване за НК клетки?
Правят ,но долу на партера до кафето /вътрешния вход/
от рецепцията направо и после ляво?
Не там,мазата направо казано.


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #422 -: Април 21, 2009, 22:34:58 pm »
rossy, най-лесно е с асансьора, слизаш с него на етаж "С", оттам вляво, има табела "Имунологични изследвания"
*
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #423 -: Април 21, 2009, 22:35:46 pm »
Момичета, не мога да намеря информация от колко часа започва работа, лабораторията в Малинов от 7 или от 8 сутринта? Моля, ако някой знае, да ми каже.
Да се прикача и аз с още един въпрос - правят ли там изследване за НК клетки?
Правят ,но долу на партера до кафето /вътрешния вход/
от рецепцията направо и после ляво?
Не там,мазата направо казано.
Благодаря ти много ! Ще питам на място ,че не ми е много ясно!
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #424 -: Април 21, 2009, 22:39:16 pm »
Роси, влез в кафето, в дясно зад бара има врата, минаваш през нея и веднага в ляво.
А за какво ти е да правиш само NK клетки, обикновено се пуща пълна имунология - към 300 лв е. Ако те интересува какво включва ще ти пратя моето изследване да го разгледаш - пиши на лични.
« Последна редакция: Април 21, 2009, 22:41:21 pm от Мирена »
Re: Инвитро при Д-р Стаменов
« Отговор #425 -: Април 22, 2009, 01:43:37 am »
Обадих се да си запиша час за първичен преглед за др Стаменов. 20.07.2010!!! Направо се шокирах! Мислех, че около Нова Година поне ще ми дадат час. Ама, какво да се прави! Ще чака.В него ни е надеждата. Успех на всички от сърце!
Re: Инвитро при Д-р Стаменов
« Отговор #426 -: Април 22, 2009, 15:18:58 pm »
matie, ако искаш можеш да си запишеш час за първичен преглед при Персенска, при нея чакането е с няколко месеца по-малко. В процеса на работа те се редуват, така че пак ще си при Стаменов. А и все пак той е титулярът, всичко минава през него. Аз така направих. Успех, каквото и да решиш!
*
Re: Инвитро при Д-р Стаменов
« Отговор #427 -: Април 23, 2009, 00:17:44 am »
matie, ако искаш можеш да си запишеш час за първичен преглед при Персенска, при нея чакането е с няколко месеца по-малко. В процеса на работа те се редуват, така че пак ще си при Стаменов. А и все пак той е титулярът, всичко минава през него. Аз така направих. Успех, каквото и да решиш!
вече е едно и също , почти няма разлика в чакането!
Re: Инвитро при Д-р Стаменов
« Отговор #428 -: Април 23, 2009, 23:26:41 pm »
То, ако разликата ще е месец, два май няма смисъл. Ние щом досега сме чакали... Искам дамо да попитам нещо и ще съм Ви благодарна, ако ме упътите. Какви изследвания е хубаво да имам приготвени, когато отида на първичен преглед. Знам, че там ще ми назначат всички необходими, но си мислех, че може би е добре да съм поготвена с различни изследвания като: хормони, халмидии, спермограма на мъжа, цветна снимка. Споделете опит, моля! Успех на всички! Много Ви благодаря предварително.
*
Re: Инвитро при Д-р Стаменов
« Отговор #429 -: Април 23, 2009, 23:50:56 pm »
Ами аз 2 месеца преди часа за първичен преглед направих цветна снимка (не съм от София), 2 поредни месеца пусках хормони (LH, FSH,Progesteron, Estradiol, Пролактин, Testosteron; също така хормони на щитовидната жлеза - FT3, ТАТ, Free_T4, TSH; DHEAS и Androstendione), направих изследвания на хламидии, цитонамазка, микробиология. Може би сбърках със цветната снимка - трябваше да я направя в "Надежда". Записах час за спермограма същия ден - имахме тази възможност, защото часът ми беше следобяд.Така че до тогава и спермограмата се получи. Това е май. Носих и епикризата от операцията. Д-р Персенска прегледа всички документи.
Смятам, че не беше излишна тази малка предповготовка.
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Инвитро при Д-р Стаменов
« Отговор #430 -: Април 24, 2009, 00:10:25 am »
Изобщо не е излишна. И аз така записах час за спермограма преди моя и когато влязох при д-р Персенска имах всички изследвания които и трябваха и можех да почна почти веднага с процедурата.
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #431 -: Април 27, 2009, 15:00:53 pm »
Момичета,"папаврини"-то,дето д-р Стаменов ни го изписва след трансфер, 7 дни ли се приема,че имам някакъв такъв спомен,а в рецептата ми не е уточнено(а аз вече 9-ти ден го пия)
Човек трябва да обича избрания начин на живот точно толкова,колкото претенции ще му предяви подир време;и аз го обичам

 
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #432 -: Април 27, 2009, 15:09:11 pm »
Аз го пих до края на 12 седмица :wink:


Д-р Стаменов,обичаме ви!
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #433 -: Април 27, 2009, 15:47:05 pm »
mari-al  на мен ми казаха 7 дни и след това при нужда. Успех!
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #434 -: Април 27, 2009, 21:16:28 pm »
VALI,KALIMERA,благодаря ви за отговорите!
Човек трябва да обича избрания начин на живот точно толкова,колкото претенции ще му предяви подир време;и аз го обичам

 
*
Re: Инвитро при Д-р Стаменов
« Отговор #435 -: Май 06, 2009, 03:31:35 am »
Момичета за спермограма в клиниката трябва да се обадя предварително колко дена? И следобед правят ли спермограми? Благодаря!
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Инвитро при Д-р Стаменов
« Отговор #436 -: Май 06, 2009, 10:45:18 am »
Момичета за спермограма в клиниката трябва да се обадя предварително колко дена? И следобед правят ли спермограми? Благодаря!
трябва да се обадиш предварително , но за кога има часове само от клиниката ще ти отговорят. иначе и следобяд правят сперморами. аз като взимах документите за фонда имаше чакащи за 16.00 ч., което може би се дължи на многото кандидати за фонда. успех.
никога не отстъпвай на принципите си!
*
Re: Инвитро при Д-р Стаменов
« Отговор #437 -: Май 06, 2009, 16:43:12 pm »
Аз се обадих за спермограма (през януари 2009 г.) две седмици преди първичния ми преглед. Тогава ми обясниха, че спермограмите започват да се правят в 14 часа. Но сега може да се е променило положението. Но наистина е най-добре да се носи сравнително прясна спермограма и то направена при тях (или в друга клиника по стерилитет). Поне аз така мисля!
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



*
Re: Инвитро при Д-р Стаменов
« Отговор #438 -: Май 06, 2009, 23:20:38 pm »
Благодаря ви много! НА нас не ни трябва за фонда...дано да няма много чакане и там  :wink: Успех момичета!
Някой знае ли дали лабораторията на Малинов работи в неделя?