0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Инвитро при Д-р Стаменов
« Отговор #300 -: Март 09, 2009, 19:49:08 pm »
Здравей те, от няколко дни се опитвам да се свържа с др. Стаменов, опитах да му изпратя имеил, но оператора ми го връща автоматично.Званих му на мобилния телефон, но постоянно линията е заета...Зная, че това е нормално, предвид факта, че е най-добрия в областа и хиляди момичета като мен се опитват да се свържат с него.
Бих искала да ви попитам, дали знае някой неговият личен имеил или начин да го открия.
Искаме да се върнем в Българиа, зада се подложим на ИКСИ, но бихме искали преди това да си уговорим евентуална датата за процедурата и да уточним престоят си в БГ.
Много съм щастлива, че най-после имаме необходимата сума зада се подложим на ИКСИ и Дай Боже и ние скоро да си имаме бебковци.
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #301 -: Март 09, 2009, 21:37:03 pm »
По принцип такова записване няма, освен ако док няма да отсъства скоро и трябва да се планира, колко опита да се стартират. Може би това е причината, за това разтакаване, но ти утре звънни пак, ако тази вечер не са ти се обадили.
Успех
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #302 -: Март 09, 2009, 21:38:14 pm »
Явно това е нова практика. Досега не ми се е случвало нито  на мен, нито съм чула. но от опит знам, че док е по-свободен след 20 часа, може би ще ти звъннат късно.
*
Re: Инвитро при Д-р Стаменов
« Отговор #303 -: Март 10, 2009, 02:07:30 am »
Записвам се да следя темата ,защото скоро ще започнем при док. Стаменов нашия първи опит!
Re: Инвитро при Д-р Стаменов
« Отговор #304 -: Март 10, 2009, 07:45:19 am »
Здравей те, от няколко дни се опитвам да се свържа с др. Стаменов, опитах да му изпратя имеил, но оператора ми го връща автоматично.Званих му на мобилния телефон, но постоянно линията е заета...Зная, че това е нормално, предвид факта, че е най-добрия в областа и хиляди момичета като мен се опитват да се свържат с него.
Бих искала да ви попитам, дали знае някой неговият личен имеил или начин да го открия.
Искаме да се върнем в Българиа, зада се подложим на ИКСИ, но бихме искали преди това да си уговорим евентуална датата за процедурата и да уточним престоят си в БГ.
Много съм щастлива, че най-после имаме необходимата сума зада се подложим на ИКСИ и Дай Боже и ние скоро да си имаме бебковци.

А бяхте ли на първичен преглед при него? Часовете за първи преглед в тази клиника са за след 1 година най-малко.
*

    neia

  • *
  • 45
  • искам бебче
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #305 -: Март 10, 2009, 17:35:06 pm »
Здравейте момичета
и аз съм пациентка  на док.Стаменов
искам да ви питам някой дали е пил тези витамини
Larggnyne 500g
и каде мога да ги намеря защото във повечето аптеки даже не са ги чували
и ми казват че няма такива хапчета
и взех да си мисля че дока не е написал правелно  името на хапчетата
« Последна редакция: Март 10, 2009, 17:37:08 pm от neia »
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #306 -: Март 10, 2009, 17:57:56 pm »
Здравейте,
Днес моят позната ме разпитваше за клиниката. Отговорих и какво се прави до теста, но не можах да и отговоря как се продължава след това, тъй като не съм стигала до + тест. :(
Бихте ли ми отговорили до кога продължава подръжката с хормони, на какви прегледи се ходи в клиниката и заплащат ли се съответно?
*
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #307 -: Март 10, 2009, 20:13:13 pm »
Доктора решава кои лекарства,кога да се спират.А при положителен резултат веднага се обажда на доктора и той казва за кога да си запише час.Прегледа не се заплаща(и следващите 1 или 2-също),влиза си в цената на процедурата.
Успех!
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #308 -: Март 10, 2009, 20:16:51 pm »
Цитат
искам да ви питам някой дали е пил тези витамини
Larggnyne 500g
и каде мога да ги намеря защото във повечето аптеки даже не са ги чували
и ми казват че няма такива хапчета
и взех да си мисля че дока не е написал правелно  името на хапчетата

Първо това не са витамини, а аминокиселина. Доктора си ги е написал съвсем правилно. Има ги в аптеката в клиника Малинов, но са от 1000 мг иначе може да ги откриеш в магазин за хранителни добавки, а също и във фитнес центрове. Рядко аптеки ги зареждат. Аз ги поръчах по интернет от магазин за хранителни добавки в Красно село.



*

    neia

  • *
  • 45
  • искам бебче
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #309 -: Март 10, 2009, 20:55:55 pm »
Благодаря ти Теди
*
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #310 -: Март 10, 2009, 22:11:46 pm »
mari-al, има ли развитие по твоя въпрос, аз съм на същия хал - опитах този понеделник да си запиша час за следващия, записаха ми името в списък и казаха, че ще се обадят, ако д-р Стаменов реши да ме приеме (по принцип съм при д-р Персенска), но на 8-ия ден, когато трябва да отида е той?!... Ох, не знам, доста ми е притеснено, ако загубя и този месец... а и трябва да координирам нещата с ендокринолог, заради ТСХ-то... На мен още не са ми се обадили, на теб обадиха ли ти се?
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #311 -: Март 11, 2009, 15:26:06 pm »
 Благодаря elliq! Успех на всички! :lol:
Това за записването на часове е нещо съвсем ново и доста неприятно!
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #312 -: Март 11, 2009, 15:28:50 pm »
mari-al, има ли развитие по твоя въпрос, аз съм на същия хал - опитах този понеделник да си запиша час за следващия, записаха ми името в списък и казаха, че ще се обадят, ако д-р Стаменов реши да ме приеме (по принцип съм при д-р Персенска), но на 8-ия ден, когато трябва да отида е той?!... Ох, не знам, доста ми е притеснено, ако загубя и този месец... а и трябва да координирам нещата с ендокринолог, заради ТСХ-то... На мен още не са ми се обадили, на теб обадиха ли ти се?
какво ти развитие,аз направо се сринах,потънаха ми гемиите.Така и не се обадиха и на сутринта на другия ден,и аз хванах пътя със все багаж,що бях приготвила за дълъг престой в София-викам си тръгваме,пък те ще се обадят все до довечера(на 2-ри ден от цикъла).Имах малко работа в Пловдив,където след като я свърших около 13.00.часа вчера реших пак да звъня в движение какъв е резултата-кога да отивам-днес ли,утре ли?Добре че се обадих....Момичето отново ми каза същото-че Док бил много зает и нямал време да види файловете,които го чакат,той като решал щял да ги види.Явно момичетата са добре дресирани да не губят времето на Доктора с каквото и да е,да не кажа излишни неща.Аз и казах,че много добре я разбирам,че не може да направи нищо повече за мен като посредник,но все пак аз съм много притеснена-времето за започване на стимулация отлита...Тя тогава каза-ние като имаме резултат ще ви се обадим кога да дойдете-този ли месец,другия ли?....И културно и забиващо ми пожела ДОЧУВАНЕ.Направо се сринах в този момент!Останахме с мъжа ми да спим при сестра ми в Пловдив,барем се обадят поне днес,макар че вече ми беше напълно ясно,че този месец трябва да го отпиша,пийнахме да утешим мъката,и днес си се прибрах в Айтос.Никой не ми е виновен,че си причиних това,но все пак от предния път през м.февруари имахме уговорка да започваме ин-витро,като ми беше казано като ми дойде да се обадя.Е добре,ама спънка.Знам че са адски натоварени,неудобно им е да оклоняват пациенти и да дават повече разяснения по време на прегледите по-нататък как и какво да правим,изцяло са прехвърлили топката на административния персонал да обира негативите ни от несмогващия да обгърне всички ни техен професионализъм,изобщо не ги обвинявам,дори разбирам,че това е най-лекия начин да си вършат по-спокойно работата...,но настройката ми беше за този месец да започвам.Нищо,всяко зло за добро.
Човек трябва да обича избрания начин на живот точно толкова,колкото претенции ще му предяви подир време;и аз го обичам

 
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #313 -: Март 11, 2009, 15:46:07 pm »
наистина в момента в клиниката има страшно много пациенти. днес докато чаках за преглед дойде семейство от провинцията да се запишат и да говорят с доктора, но много тактично ги помолиха да дойдат в деня на часа им  :?. те чакаха известно време, след което не успяха да се видят с докторите, те отидоха в операционна и аз си тръгнах, за семейството не знам. успех на всички
никога не отстъпвай на принципите си!
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #314 -: Март 11, 2009, 17:22:51 pm »
Да ви пиша последни новини от клиниката:току що ми се обадиха от там.Казаха,че Док сега е разисквал всички чакащи файлове и е казал,че за този месец не може да поеме повече стимулации.Другия цикъл като ми дойде на първи ден още да се обадя(надявам се тогава вече да започнем).Много културно ми се извинаха за причиненото неудобство заради чакането на резултат.Те са си професионалисти във всяко едно отношение и медицинско,и отношение към пациента,и т.н.Жалко,че са много малко добрите лекари в България,а двойките с нашия проблем-толкова много.
Човек трябва да обича избрания начин на живот точно толкова,колкото претенции ще му предяви подир време;и аз го обичам

 
*
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #315 -: Март 11, 2009, 17:45:29 pm »
И на мен ми се обадиха.
Тези промени обнадеждават!
Успех на всички!
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #316 -: Март 11, 2009, 19:39:49 pm »
Струва ми се, че просто за извесно време трябва да спрат записването на първични прегледи.
*
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #317 -: Март 17, 2009, 14:53:25 pm »
Искам да попитам до колко работи лабораторията в клиниката? Трябва да пусна кръвен тест там и ми се ще да избегна сутрешната опашка за хормони.
Също така колко струва въпросния и за колко време е готов?
*

    pimpa77

  • ***
  • 284
  • pozitivnata misal pravi jivota 4udesen!!!
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #318 -: Март 17, 2009, 15:11:28 pm »
Искам да попитам до колко работи лабораторията в клиниката? Трябва да пусна кръвен тест там и ми се ще да избегна сутрешната опашка за хормони.
Също така колко струва въпросния и за колко време е готов?

На мен доктора ми каза ,че става готов за около час,но за цена на кръвния тест незнам и на мен ми се иска да знам колко е :ask:
*
Re: Въпрос към момичетата - пациентки на д-р Стаменов
« Отговор #319 -: Март 17, 2009, 15:35:54 pm »
Беше около 20 лв. ако не се лъжа.
Стана готов за около 40 минути.
Успех  :D
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin