0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Оргазъм по време на акт за бебеправене !!!
« -: Декември 06, 2007, 22:22:24 pm »
 Много мисля напоследак по този въпрос: дали оргазмът може да попречи на оплождането или напротив, ще му помогне ??? Очаквам мнения  :oops:
DSC00102
*
Re: Оргазъм по време на акт за бебеправене !!!
« Отговор #1 -: Декември 06, 2007, 22:24:02 pm »
Би трябвало да помага  :D
*
Re: Оргазъм по време на акт за бебеправене !!!
« Отговор #2 -: Декември 06, 2007, 22:29:10 pm »
 Ох искрено се надявам въпреки че този месец мисля да се въздържам може пък така да стане  :D
DSC00102
*
Re: Оргазъм по време на акт за бебеправене !!!
« Отговор #3 -: Декември 06, 2007, 22:38:54 pm »
Би трябвало да помага  :D

 :DТо при мене може и затова да не става.Ние като бебеправим ,така ме обзема тази мисъл, че оргазми и такива разни удоволствия въобще не са ми в главата. А и при мене забелязах нещо интересно.Точно като съм в овулация съм идиотски крива и все правя скандали на мъжа си за нещо и все нещо не ми е удобно,конфортно, приятно и такива разни.Накрая намръщени се мятаме в леглото и правим секса буквално насила, за разлика от другите дни в месеца.
Re: Оргазъм по време на акт за бебеправене !!!
« Отговор #4 -: Декември 06, 2007, 22:49:58 pm »
Ей туй е проблема, децата се правят с любов не по задължение. :D
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*
Re: Оргазъм по време на акт за бебеправене !!!
« Отговор #5 -: Декември 06, 2007, 23:41:14 pm »
Ей туй е проблема, децата се правят с любов не по задължение. :D
Знаем го това ама вече след три години неставане превъртяваме.
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: Оргазъм по време на акт за бебеправене !!!
« Отговор #6 -: Декември 07, 2007, 04:37:19 am »
Пуканка не е единствената с този проблем.Смятам,че секса по схема наистина уморява.Подсъзнателно лежи мисълта -може пак да не стане,защо ли пък да се старая.Пак трябва да се прави секс и то- да ни е хубаво.
От тук нататък всичко в човека до нас ни се вижда криво и -ей го на - разваля всичко и не му пука!И скандала почва-обикновено за глупости.
Така си мисля аз...
Май по добре е понякога да се въздържате умишлено и да го правите наистина само около дните на предполагаемата овулация.Това може да повиши възбудата от очакването и при двамата.И така секса е хубав точно когато трябва.
*
Re: Оргазъм по време на акт за бебеправене !!!
« Отговор #7 -: Декември 07, 2007, 08:50:08 am »
Според мен само помага  :)
Точно през месеца, когато станаха нашите бебета, бяхме в меден месец и аз реших нищо да не следя, меря и никакъв секс по график, а само за удоволствие. Мислех единствено за това как по добре да си прекараме медения месец и изчаквах новия цикъл, за да тръгна отново по изследвания и прегледи. Но ето че резултата от удоволствието е налице  :wink:.
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Оргазъм по време на акт за бебеправене !!!
« Отговор #8 -: Декември 07, 2007, 09:01:08 am »
Цитат
Много мисля напоследак по този въпрос: дали оргазмът може да попречи на оплождането или напротив, ще му помогне ???
Чисто физиологично по време на оргазъм матката получава нещо като леки контракции и цервикса също се отваря повече за да пропусне бойците. Така че според мен помага. 
*
Re: Оргазъм по време на акт за бебеправене !!!
« Отговор #9 -: Декември 07, 2007, 09:21:23 am »
Цитат
Много мисля напоследак по този въпрос: дали оргазмът може да попречи на оплождането или напротив, ще му помогне ???
Чисто физиологично по време на оргазъм матката получава нещо като леки контракции и цервикса също се отваря повече за да пропусне бойците. Така че според мен помага. 

 :good_post:
Лейди,и аз това съм чувала/чела - и според мен би трябвало да помага.


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
Re: Оргазъм по време на акт за бебеправене !!!
« Отговор #10 -: Декември 07, 2007, 09:26:30 am »
Аз също мисля, че помага.
*
Re: Оргазъм по време на акт за бебеправене !!!
« Отговор #11 -: Декември 07, 2007, 09:39:29 am »
Природата е съвършена! Щом сме създадени така, да се изпитва удоволствие по време на създаване на живот то според мен със сигурност оргазма помага!
П.П. Наша Йоанка също се появи точно когато реших че този месец ще има секс само за удоволствие! Така че, я се кефете  :wink:
Re: Оргазъм по време на акт за бебеправене !!!
« Отговор #12 -: Декември 07, 2007, 13:43:51 pm »
миналия цикъл действахме само механично- стриктно по график никакъв оргазъм. Бебе няма на лице. Този месец  всеки път свършвах и голямо удоволствие ни достави секса, накак се сближихме много и не бяхме водени само и единствено от идеята за бебе. Та сега чакам да видим дали сме имали успех. Ако има ще се похваля. А мислех че контракциите които се получават вредят понеже избутват спермата навън. данода съм грешила.
Re: Оргазъм по време на акт за бебеправене !!!
« Отговор #13 -: Декември 08, 2007, 00:26:18 am »
Даже помага за доузряване и пукане фоликула, а както знаем сперматозоидите преживяват до 3 дни в подходяща среда. Колкото и странно да звучи, чела съм случаи на забременяване преди (засечена в предишни месеци) овулация. Още повече, че фоликулите се развиват по няколко, като винаги има доминантен.

Това се доказва от факта, че има жени, които забременяват по всяко време от цикъла си. Ако попитате няколко приятелки кога са забременели, някои ще ви отговорят, че няма общо с предполагаемата овулация. И аз имам  такава -  втората ми бременност беше последица от броени контакти в супер неподходящо време, за жалост не беше успешна.

Въпросът не допира само до леките контракции и отделяне на ЦС, които подпомагат придвижването на сператозоидите. Има и хормонални промени в организма, след като са се отделили ендорфини. Те стимулират отделянето и регулирането на останалите женски хормони, съпътстващи оплождането и имплантацията.
« Последна редакция: Декември 08, 2007, 00:33:35 am от Вазарели »
*

    janeta

  • ***
  • 272
  • Вече мама на двама сладури-моята сбъдната мечта
Re: Оргазъм по време на акт за бебеправене !!!
« Отговор #14 -: Декември 11, 2007, 15:03:53 pm »
И аз си мисля, че оргазма помага за забременяването. Аз доста време купувах тестове за овулация и моя го побърквах със секс през ден и в дните около очакваната овулация всеки ден. Просто беше механично станала работата. И един ден реших, че ми е писнало от тестовете за овулация и Утрогестана ги спрях. Правили сме за повече от месец 4-5 пъти "инцидентно" секс, но 2 пъти бяха около дните в които аз предполагах, че може да има овулация. Правихме секс с много страст, защото не беше всеки ден като роботи. И чудото не закъсня-имах 10 дни закъснение и теста показа мечтаните 2 чертички. Моя съвет е: секс с много страст, желание и Оргазъм! Но знам, че в много от случаите има различни медицински и физически причини бебчо да се забави. Но рано или по-късно мечтите се сбъдват. И дай боже скоро чудото да ви споходи и да видите мечтаните две чертички. Стискам силно палци за успех на всички, които очакват своята мечта. Успех!
« Последна редакция: Декември 11, 2007, 20:35:18 pm от janeta »
Валентин е на 7г.
Теодор е на 1г. и 2м.
*
Re: Оргазъм по време на акт за бебеправене !!!
« Отговор #15 -: Декември 11, 2007, 18:09:55 pm »
И аз си мисля, че оргазма помага за забременяването. Аз доста време купувах тестове за овулация и моя го побърквах със секс през ден и в дните около очакваната овулация всеки ден. Просто беше механично станала работата. И един ден реших, че ми е писнало от тестовете за овулация и Утрогестана ги спрях. Правили сме за повече от месец 4-5 пъти "инцидентно" секс, но 2 пъти бяха около дните в които аз предполагах, че може да има овулация. Правихме секс с много страст, защото не беше всеки ден като роботи. И чудото не закъсня-имах 10 дни закъснение и теста показа мечтаните 2 чертички. Моя съвет е: секс с много страст, желание и Оргазъм!
Ох, лесно е да се каже.
Re: Оргазъм по време на акт за бебеправене !!!
« Отговор #16 -: Декември 12, 2007, 08:49:51 am »
Със сигурност оргазъма спомага зачеването. Бях го чела някъде. Природата е създала оргазъма при жените не просто случайно. При оргазъм влагалището на жената се контрактирало и по този начин изтласквало излялата се течност в нея и я придвижвала по-близо до тръбите.
Така че, момичета правете секс с кеф!!! :D
*
Re: Оргазъм по време на акт за бебеправене !!!
« Отговор #17 -: Декември 12, 2007, 12:29:43 pm »
Само да добавя, че на мен доктор ми е препоръчал да се прави любов, а не секс (не че не го знаем и не се стараем да го спазваме). Целта е чрез оргазъма да се ускори спукването не само на доминантния фоликул, но и на други в подходяща форма. Това доказва зачеването в така наречените "неподходящи" дни. За съжаление ние го спазваме, но все още чакаме резултата... е, дано да е скоро... Успех на всички!
*
Re: Оргазъм по време на акт за бебеправене !!!
« Отговор #18 -: Декември 12, 2007, 19:53:24 pm »
Само да добавя, че на мен доктор ми е препоръчал да се прави любов, а не секс (не че не го знаем и не се стараем да го спазваме). Целта е чрез оргазъма да се ускори спукването не само на доминантния фоликул, но и на други в подходяща форма. Това доказва зачеването в така наречените "неподходящи" дни. За съжаление ние го спазваме, но все още чакаме резултата... е, дано да е скоро... Успех на всички!

Сигурно е минавал 50те този доктор. :lol:
*
Re: Оргазъм по време на акт за бебеправене !!!
« Отговор #19 -: Декември 15, 2007, 19:58:18 pm »
Но ще се съгласите, че не винаги става така за съжаление. Ние поне не успяваме само с любов вече много време. Все се надяваш! Те хората са казали, че насила хубост не става. Да мислиш само за деня, часа, когато да правиш секс, температури и т.н.
Уф, прозвучах май малко песимистично, Sorry  :oops: